PDA

View Full Version : Трябва ли сексът да е специално "нещо" ?



WaKo
06-06-2005, 07:57
Мислите ли, че секса трябва да се възприема като нещо специално ? Аз мисля, че не тряба, защото колкото по-бързо се освободят жените от тази мисъл, толкова по-голямо удоволствие изпитват от секса, защото не си обременяват мозъка с излишни въпроси. Според мен между двете групи жени има една голяма разлика: и едните и другите изпитват удоволствие от секса, но тези които не го взимат толкова насериозно изпитват и наслада от секса, защото изпитват удоволствие от самият акт, а не от факта, че го правят с някой, който много обичат, а ако има и любов тогава става още по-добре за тях

miloto_girl_4e
06-06-2005, 08:02
vseki s mnenieto si ;)
az li4no smqtam,4e sex bez lubov,ne e nikakav
sex,a prosto edno 4ukane...
e ne mersi .. predpo4itam da ima 4uvstva,a ne
prosto ei taka za sporta :roll:
vseki s mnenieto si ...
vseki gleda na ne6tata ot razli4en ugul :wink:

pinK_Baby
06-06-2005, 11:22
поне за мен секса никога не е бил специален...бил е специален само в началото...в любовната игра,но след това си става едно чисто чукане с извинение...това донякъде ме разочарова,обаче поне разбрах,че не винаги както във филмите има рози,романтика и тем подобни....пък и не е толкова лесно...хубаво според мен е да има специална любовна игра,за да можеш да се освободиш от задръжки и да се отпуснеш максимално....самия секс за мен не е толкова специален колкото любовната игра и после да лежиш до човека,с който си бил :) това за мен е наистина специално и супер мило....не знам може да ме оспорите,но в твърде малко пози можеш да имаш постоянен контакт с гаджето си в смисъл такъв да се целувате по-дълго или нещо такова...може би и моя опит засега е твърде малко,но това е моето мнение...но определено си мисля,че всеки поне веднъж в живота си трябва да е правил секс,без да е обвързан с даден човек с някакви чувства освен това,че го кефи максимално...някак си за разведряване и за освежаване....но трябва да се пази рзбира се!!Това винаги е било най-важно и такова и ще си остане за мен...

bulgarche
06-06-2005, 11:44
Секс без чувства...може, но ако има нещо повече е по-добре.

06-06-2005, 11:45
Spored men pyk sex-a vinagi e bil neshto specialno!!!Vse pak go pravq sys specialen chovek, kak nqma da e specialen.

tedo_davis
06-06-2005, 11:53
absoliutno syshtoto mnenie kato na miloto_girl-4e
bih dal ... ne me kefi sex-a da e ei taka "za sporta" ... bih predpo4el da hodq s momi4e dosta dylgo i togava da go napravim ... zashtoto pone shte q opoznaq shte znam kakvo iska ... i kak i haresva - za da i dostavq udovolstvie ... t'va e. :roll:

S C A N D A L O U S
06-06-2005, 17:05
mmmmmmmmmmmm
obi4am kogato ima pure sex.....vijda6 na ulicata muj,koito ti haresva mnogo,...prez uma ti minavat eroti4ni sceni s nego...ne bi li vi se iskalo da stanat realnost.....
kogato 4ovek nqma zadrujki ne6tata sa po perfektni, i da ima liubov i da nqma.....

WaKo
06-06-2005, 17:15
mmmmmmmmmmmm
obi4am kogato ima pure sex.....vijda6 na ulicata muj,koito ti haresva mnogo,...prez uma ti minavat eroti4ni sceni s nego...ne bi li vi se iskalo da stanat realnost.....
kogato 4ovek nqma zadrujki ne6tata sa po perfektni, i da ima liubov i da nqma.....

Точно това исках да кажа!!

DeziRe
06-06-2005, 19:42
Абе аз мисля 4е първият път е най-важен в смисъл че първия път е важно с кой и как ще го направиш щото после ще го помнишп цял живот то не че след тва требва да се наебеш кат невидело но просто другото се забравя по лесно пък и нямаш проблеми след т'ва но мисля 4е се пак секса си остава доста важна част от живота на човек а и едно от най-хубавите неща :D :P :roll:

Jamalskaaa
06-06-2005, 20:20
Секса си е секс назависимо дали го правиш с някой, който обичаш или не.

Гост2
06-07-2005, 10:23
Чукане и правене на любов!
Чукане-задоволяване на естествените човешки нужди.Срещат се,припламва искра,правят го,разделят се.На сутринта не си знаят даже имената.Чудесно,ако им харесва и могат да го направят-няма лошо.За мен(жена съм)е задоволяване на ниво първични истинкти,повърхностно,нато варващо и не приемливо.
Друг е въпроса,когато в този акт се вложат чувства-визирам любов.Тогава секса е изпълнен със съдържание.Освобождаванет е пълно и невероятно.
Когато намерите подходящия човек,ще разберете какво Е и къде е разликата.

nasty_baby
06-07-2005, 19:57
naistina nqkoi jeni si mislqt 6te go napravq s 4oveka na jivota mi....s 4oveka koito 6te obi4am ve4no i t.n....vseki ima pravo na mnenie no za men sexa e izraz na lubov i na 4uvstva mejdu dvama du6i,ne trqbva da se vuzpriema kato 4ak tolkova vajno ne6to!!no ne e i za prenebregvane mislq 4e nai golqma naslada i udovolstvie se izpitva, kogato si s 4ovek koito ne ti e bezrazli4en!ina4e to naistina si e prosto...edno 4ukane s izvinenie!

lina15
06-12-2005, 11:16
obi4am sexut,no naistina e mnogo po "sladuk" i po priqten kogato ima 4uvstva mejdu intimnite partniori...

MaRiYa_86
06-20-2005, 10:22
Мисля,че сексът изобщо НЕ Е СПЕЦИАЛЕН.Специално е това да правиш секс със специален за теб човек,към който изпитваш специални чувства и имате специални отношения...

МаRi
06-20-2005, 10:31
Според мен секса е наи-специален първия път.Оттам нататъка..специален е за моми4етата които влагат 4увство в него и го правят с любимия.а за другите секса е само секс и ни6то пове4е. :lol:

Bimper-ska
06-20-2005, 10:43
Да.
Ако приравниш секса към спорта, има опастност за влезеш в шампионат с доста неприятни награди.

ThriLL
06-20-2005, 11:13
Има различни усещания и те зависят от чувствата на човек. Правила съм секс без чувства,когато съм имала нужда от това. Но според мен когато обичаш насладата е много по-голяма,защото е и психическа,а не само физическа. Двете изживявания са съвсем различни.Понякога има само страст,а друг път любов и обич,които правят желанието още по-силно и неудържимо. Секса породен единствено то физическото привличане задоволява именно физическите ни нужди и толкова. Обаче когато има взаимност и душевно отдаване секса не е просто секс,а още един от начините да кажеш на любимия човек "Обичам те","Желая те","Искам да съм с теб"...

05-30-2008, 20:50
Да естествено сексът трябва да се възприема като нещо специално,има хора които го правят просто .. защото така им изнася,а други не правят секс.. правят любов :)и по добре ми звучи бай дъ уей :)

hottie
05-30-2008, 21:38
Имах си любовни, към който нямах никакви чувства, а чисто привличане. Сексът беше супер.

Но сега си имам супер приятел и изпитвам много силни чувства към него - с ексът е още по-добър, бих казала невероятен.Защо?Защото просто се познаваме много добре и се разбираме и се усещаме и нямаме задръжки и всичко върви като по вода.

Мисля, че заключението е ясно.

Xtuning
05-30-2008, 22:26
Мислите ли, че секса трябва да се възприема като нещо специално ? Аз мисля, че не тряба, защото колкото по-бързо се освободят жените от тази мисъл, толкова по-голямо удоволствие изпитват от секса, защото не си обременяват мозъка с излишни въпроси. Според мен между двете групи жени има една голяма разлика: и едните и другите изпитват удоволствие от секса, но тези които не го взимат толкова насериозно изпитват и наслада от секса, защото изпитват удоволствие от самият акт, а не от факта, че го правят с някой, който много обичат, а ако има и любов тогава става още по-добре за тях


e ти сам си отговири :P

x3eme
05-30-2008, 22:31
i taq temi4ka e ot predi 3 godini :)

infinitty
05-30-2008, 22:32
В днешно време секса става голям проблем за младите момичета..
Аз не мисля, че трябва да бъде. Не мисля, че трябва да си с някого определено дълъг период от време, за да го направиш. Мисля, че първият път трябва да е с човек, който обичаш, имаш доверие, независимо колко време сте заедно или колко време бихте останали заедно. Не, знам всичко е въпрос на гледна точка. Страшно много хора около мен смятат, че трябва да си с някого дълго време, за да спят с него.
Трябва да бъде специално нещо, но специалното нещо, което дава определена доза удоволствие и наслада на тялото ти, умът ти.. : )

marina star
05-31-2008, 08:43
поне за мен секса никога не е бил специален...бил е специален само в началото...в любовната игра,но след това си става едно чисто чукане с извинение...това донякъде ме разочарова,обаче поне разбрах,че не винаги както във филмите има рози,романтика и тем подобни....пък и не е толкова лесно...хубаво според мен е да има специална любовна игра,за да можеш да се освободиш от задръжки и да се отпуснеш максимално....самия секс за мен не е толкова специален колкото любовната игра и после да лежиш до човека,с който си бил :) това за мен е наистина специално и супер мило....не знам може да ме оспорите,но в твърде малко пози можеш да имаш постоянен контакт с гаджето си в смисъл такъв да се целувате по-дълго или нещо такова...може би и моя опит засега е твърде малко,но това е моето мнение...но определено си мисля,че всеки поне веднъж в живота си трябва да е правил секс,без да е обвързан с даден човек с някакви чувства освен това,че го кефи максимално...някак си за разведряване и за освежаване....но трябва да се пази рзбира се!!Това винаги е било най-важно и такова и ще си остане за мен...

moje6 samo da sajalqva6,4e qvno ne si bila s takav 4ovek,koito da te nakara da se 4uvstva6 kato po filmite!!!!takav 4ovek,koito da te vvazbujda jivotinski v sa6toto vreme da go obi4a6 bezumno,da mojete prosto da se 4ukate i da pravite tozi izvanzemen,nerealen sex preliva6t ot strast 4uvstva i emocii i adski mn obi4!!!!!!!!

hahavteen
05-31-2008, 10:00
Не знам... Аз лично не мисля че бих правила секс с някой към който нямам чуства. Но пък в секса по принцип съм доста отворена към нови неща и не го възприемам като нещо кой знае какво и не ми трябват всеки път часове подготовка, рози, романтика, бла бла... И с любимия може просто да се изчукате ей така за да освободите напрежението но също така може да правите и любов... Няма мн смисъл в тва което написах ама карай... :-o

onlylovenosex
05-31-2008, 10:57
Според мен секса е наи-специален първия път.Оттам нататъка..специален е за моми4етата които влагат 4увство в него и го правят с любимия.а за другите секса е само секс и ни6то пове4е. :lol: +1 :D :D :D

ReaLLy_SweeT
05-31-2008, 11:53
Има разлика между секс и чукане секса се прави с чувства а чукането с воля :) хахах

Mademoiselle
05-31-2008, 15:19
e to osven nego mai dosta malko ne6ta sa specialni..spored men vsi4ko,koeto e s lubimiq 4ovek,dori edin mini razgovor e specialen :-)

princesa_viki
05-31-2008, 17:26
Според мен тези,които не се "обременявам с излишни въпроси" са курвите.( и все пак зависи какво си имал предвид)
Аз му отдавам огромно значение по простата причина,че още не съм правила секс.Но не смятам,че това ще се промени като го направя.

Love_Is_The_Answer
06-01-2008, 10:30
И спеоред мен първия път е най-важен ... след това се зачетява , започва да се превръща в навик, но все пак , когато двама човека се обичат те не само , че запазват магията ... за тях това винаги остава специално точно като първия им път заедно! :) А колкото до секса с човек, към който не изпитвам нищо ... не мисля , че е за мен ... Трябва да чувствам нещо повече, защото секса (правенето на любов) си е специален ... стига да си с този , с когото трябва ... :-)

Puky
06-01-2008, 12:26
Ами по принцип Бог измислел секса за размножаване ама ние като го използваме за голямо удоволствие мисля че.. трябва да е специално.. Както каза едно момиче по горе секс без чувства не е секс .. :smt003 :smt003 :-)

-gesh-
06-01-2008, 12:50
Ако има чувства-да.

Ако няма такива-не,секса би бил просто забава и моментно удоволствие

L0LiPoP
06-01-2008, 13:17
Ако има чувства-да.

Ако няма такива-не,секса би бил просто забава и моментно удоволствие
+1

bebeT00
06-01-2008, 13:59
Мислите ли, че секса трябва да се възприема като нещо специално ? Аз мисля, че не тряба, защото колкото по-бързо се освободят жените от тази мисъл, толкова по-голямо удоволствие изпитват от секса, защото не си обременяват мозъка с излишни въпроси. Според мен между двете групи жени има една голяма разлика: и едните и другите изпитват удоволствие от секса, но тези които не го взимат толкова насериозно изпитват и наслада от секса, защото изпитват удоволствие от самият акт, а не от факта, че го правят с някой, който много обичат, а ако има и любов тогава става още по-добре за тях
нещо спецялно е когато и двамата се обичат ,иначе няма нищо спецялно в секса

bebeT00
06-01-2008, 14:01
Мислите ли, че секса трябва да се възприема като нещо специално ? Аз мисля, че не тряба, защото колкото по-бързо се освободят жените от тази мисъл, толкова по-голямо удоволствие изпитват от секса, защото не си обременяват мозъка с излишни въпроси. Според мен между двете групи жени има една голяма разлика: и едните и другите изпитват удоволствие от секса, но тези които не го взимат толкова насериозно изпитват и наслада от секса, защото изпитват удоволствие от самият акт, а не от факта, че го правят с някой, който много обичат, а ако има и любов тогава става още по-добре за тях
нещо спецялно е когато и двамата се обичат ,иначе няма нищо спецялно в секса

x3eme
06-01-2008, 14:01
spored men sexa vinagi trqbva da e specialen ina4e se polu4ava ebane

kalpazanka
06-01-2008, 17:19
spored men sexa vinagi trqbva da e specialen ina4e se polu4ava ebane
Курвалък :D

Пояснявам: получава се чист курвалък

x3eme
06-01-2008, 17:43
spored men sexa vinagi trqbva da e specialen ina4e se polu4ava ebane
Курвалък :D
ne6to ne te razbrah

amatorium
06-02-2008, 23:34
Sexa si e sex. Kakto vsichko drugo v jivota. Kogato sme gladni qdem, kogato sme jadni piem. Vqrno e, che vsichki si imame lubimi mandji i lubimi napitki i vse pak, kogato si jaden ... 8)

WaKo
06-03-2008, 07:07
Според мен тези,които не се "обременявам с излишни въпроси" са курвите.( и все пак зависи какво си имал предвид)
Аз му отдавам огромно значение по простата причина,че още не съм правила секс.Но не смятам,че това ще се промени като го направя.

Абе, кой ми изрови всичките теми отпреди 3 години :D
А, какво съм имал предвид с "обременявам с излишни въпроси" - ами имал съм предвид, че така и така вече си стигнала до етапа да правиш секс с тоя човек - дали ти е специален или не все тая. А ми кажи тогава каква е ползата да си мислиш дали е правилно или не вече? Просто се наслаждавай и това е. Сексът е за удоволствие

venitywe
06-03-2008, 07:09
а?

MonSitY
06-03-2008, 07:43
да-трябва да е нещо специално особено първият път!!!! а вече няма толкова значение следващите пъти... :)

lwsu
06-03-2008, 07:44
секса е специален, независимо как го възприемаш.. 8-)

FreeSpirit
06-03-2008, 11:47
За мен също е нещо по-специално!
За да се отпуснеш с един човек и да изпиташ наслада трябва да вярваш на този човек, да умееш да чувстваш заедно с него, а това става само ако има чувства м/у вас.
Мнението, че ако жените се освободят от това, ще изпитват по-голяма наслада според мен не е вярно.... Едно е да целуваш и галиш, човек който обичаш и съвсем др е с човек, към който нямаш чувства...също така чувството е съвсем различно, ако получаваш ласки и целувки от човек, който те обича и желае и обратното ;)

vodka_f
06-03-2008, 11:52
би трябвало да е и за мен е и не ме интересува особено , кой го прави само, защото му се прави :D

krem4et0
06-03-2008, 13:03
Предвид това, че съм правила секс само с един и за жалост го правя много рядко, да, за мен сексът винаги е нещо специално. Секс се случва да правя 1-2 пъти седмично макс и определено се вълнувам адски много....не знам ако е всеки ден вълнението няма да е същото. Все едно за първи път се докосваме.........невероятно е.

SINDEL
06-03-2008, 13:15
Сексът сам по себе си изобщо не е специален. Специално става, когато го правиш с 4овек, когото оби4аш. Специално е, защото се превръща в най-интимния на4ин да му покажеш, 4е го оби4аш и го желаеш, 4е си готов/а да му/й се отдадеш изцяло.

princesa_viki
06-03-2008, 16:52
Според мен тези,които не се "обременявам с излишни въпроси" са курвите.( и все пак зависи какво си имал предвид)
Аз му отдавам огромно значение по простата причина,че още не съм правила секс.Но не смятам,че това ще се промени като го направя.

Абе, кой ми изрови всичките теми отпреди 3 години :D
А, какво съм имал предвид с "обременявам с излишни въпроси" - ами имал съм предвид, че така и така вече си стигнала до етапа да правиш секс с тоя човек - дали ти е специален или не все тая. А ми кажи тогава каква е ползата да си мислиш дали е правилно или не вече? Просто се наслаждавай и това е. Сексът е за удоволствие
За мен удоволствието ще го има,ако човекът е специален и ако секса бъде специален и за двамата,иначе не знам дали бих изпитала наслада от някъв си секс :?

SexOnTheBeach
06-09-2008, 10:23
sexa е нещо специално :P