PDA

View Full Version : Помощ за модове и админи



Bimper-ska
06-06-2005, 14:23
Какво ще кажете, ако има тема или раздел за даване на инфо за разни нарушения, която да е в помощ на модовете и админите? Май разделът "Предложения,похвали, критики и въпроси" си е за тая работа, обаче почти никой не поства такива неща в него.
Лично аз срещам доста мнения, които направо си плачат за модериране, а не се променят от модераторите. Като пример давам мненията на TupBush, който според мен,нищо смислено не казва, а само псува. Направо си плаче да го изритат от форума.

foursquare
06-06-2005, 14:37
Мила,аз няколко лс-та оставих на Цоки,за това.. аз бих желал да стана мод..първо ,че съм доста време на ден във форума,2ро имам опит и виждам всички нарушения.. ама кой да ме чуе ;)

Cyberdyne_101
06-06-2005, 14:41
Мила,аз няколко лс-та оставих на Цоки,за това.. аз бих желал да стана мод..първо ,че съм доста време на ден във форума,2ро имам опит и виждам всички нарушения.. ама кой да ме чуе ;)
Само забрави да сложиш "РЕКЛАМА"

Immortality_
06-06-2005, 14:46
Мила,аз няколко лс-та оставих на Цоки,за това.. аз бих желал да стана мод..първо ,че съм доста време на ден във форума,2ро имам опит и виждам всички нарушения.. ама кой да ме чуе ;)

hahah...ti osven, 4e si samohvalko si i flooder...za t'va ima6 opit... no, za da se navira6 da stane6 mod e normalno pone da si registriran ot edno izvestno vreme...a ne ot predi mesec i polovina... :lol:

zabravih da dobavya- az sym Za .. dobra ideya...

naty
06-06-2005, 16:59
тва е добра идея ,но не трябва ли в тоя раздел да става това?..или просто да има такава тема ,в която да се слагат нарущенията :idea:

techCandy
06-06-2005, 19:35
Aми то преди имаше една тема за големите аватари и
подпоси, която затъня някъде, предполагам че ако се направи и такава, за помощ на модовете, за не повече от месец ще загине, някъде в дълбините на сайта. Идеята си е добра, щото сайта е голям и модовете едва ли успяват да фокусират всичко...Ако темата се маркира като важна или аз не знам какво, може и да се получи...

AvLee
06-06-2005, 19:50
3.Да не се месят в работата и решенията на модераторите, освен при
основателна причина(нарушения на модераторските задължения), при което са длъжни да уведомят администраторите.
Za dobro ili za lo6o... :roll:

Bimper-ska
06-06-2005, 21:46
3.Да не се месят в работата и решенията на модераторите, освен при
основателна причина(нарушения на модераторските задължения), при което са длъжни да уведомят администраторите.
Za dobro ili za lo6o... :roll:
Ами ние можем да им показваме просто някои нередности. Никой няма да ги принуждава да си вършат работата по един или друг начин. Ето например днес какво мнение видях по обяд:

Еби се без капут много просто !
А мнението е дадено в сряда на 01 юни!!! А имам сериозни подозрения, че този потребител е едновремешният NSpi4. Нямам повече какво да добавя.

THE_GANGSTA_GIRL
06-06-2005, 22:11
Какво ще кажете, ако има тема или раздел за даване на инфо за разни нарушения, която да е в помощ на модовете и админите? Май разделът "Предложения,похвали, критики и въпроси" си е за тая работа, обаче почти никой не поства такива неща в него.
Лично аз срещам доста мнения, които направо си плачат за модериране, а не се променят от модераторите. Като пример давам мненията на TupBush, който според мен,нищо смислено не казва, а само псува. Направо си плаче да го изритат от форума.

Ако се направи такава тема тя трябва да е важна, защото след време ще се загуби, TupBush и според мен си плаче за бан!

devil4e
06-07-2005, 13:25
Мила,аз няколко лс-та оставих на Цоки,за това.. аз бих желал да стана мод..първо ,че съм доста време на ден във форума,2ро имам опит и виждам всички нарушения.. ама кой да ме чуе ;)
о ако ти станеш мод направо си стягам багажа преди да си баннал половината народ с малки изклиучения( :roll: )включително и мен. Само тва остава втори ден в форума и вече мод. напрао администратор да те направят не щеш ли??? :evil:
иначе темата е добра :!: :lol: и съм за[/b]

Breakaway``
06-07-2005, 19:35
Аз не съм съгласна... може би тема, може и на лични, но цял раздел :roll: Има къде къде по-важни раздели за правене от такъв.

Bimper-ska
06-07-2005, 20:22
След като прочетох мненията ви, стигнах до следните изводи:
1. Добре ще е, да има важна тема "Помощ на модове и админи", която да е в този раздел, вместо цял нов раздел
2. Foursquare, едва ли ще станеш модератор
3. Трябва да се изкаже по темата някой от "ръководството"
4. Ако не заключат или изтрият тази тема, предлагам тук да даваме линкове за теми, в които има нарушения.

alex
06-07-2005, 20:48
Zdraveite,

ne misli ache temata moje da e samo edna, zashtoto narusheniata sa dosta za da mogat da se publikuvat v mnogo i razlichni temi. tochno tuk misli ache e miastoto za tova. Pravete temi sys zaglavie svyrzana s narushenito - naprimer "flood vyv foruma" ili "golemi avatari". Sled kato bydat fixvani temite sht ebydat premahvani za da e po-pregledno i da ne zadrystvame foruma s temi koito veche ne sa aktualni. Mislia che tova e dobro reshenie i shte svyrshi rabota.

Otnosno TupBush - toi veche e predupreden oficialno, i negovite deistvia se dokladvat na MVR (dokolkoto te narushavat zakonite na R. Bulgaria priako ili kosveno). Vreme e da zapochne da se zpazva zakona v tazi dyrjava i razni momchenca koito si misliat che internet gi pravi nedosegaemi i imat pravo da se gavriat s drugite hora online da si poluchat zaslujenoto.

Ta s dve dumi: podkrepiam ideiata!

foursquare
06-09-2005, 13:57
Мила,аз няколко лс-та оставих на Цоки,за това.. аз бих желал да стана мод..първо ,че съм доста време на ден във форума,2ро имам опит и виждам всички нарушения.. ама кой да ме чуе ;)

hahah...ti osven, 4e si samohvalko si i flooder...za t'va ima6 opit... no, za da se navira6 da stane6 mod e normalno pone da si registriran ot edno izvestno vreme...a ne ot predi mesec i polovina... :lol:

zabravih da dobavya- az sym Za .. dobra ideya...

миличка май не разбираш много от форуми,но не всеки се е родил научен..
имам опит не от това ,че флууда в игрите на форума ,а това от кога си регистриран по човек ли те прави.. значи тези който са регнати от 2 години са по-умни или по опитни..кво .. ?

zElEnA^mAsLiNkA
06-11-2005, 20:17
Ами и аз п0дкрепям идеята! :D

bulgarche
06-13-2005, 16:39
[b]Ето например днес какво мнение видях по обяд:
[quote=TupBush]Еби се без капут много просто !
А мнението е дадено в сряда на 01 юни!!! А имам сериозни подозрения, че този потребител е едновремешният NSpi4. Нямам повече какво да добавя.
Еми той е...познала си го..браво :)


Мила,аз няколко лс-та оставих на Цоки,за това.. аз бих желал да стана мод..първо ,че съм доста време на ден във форума,2ро имам опит и виждам всички нарушения.. ама кой да ме чуе ;)

Ако беше от повечко време във форума щеше да знаеш, че не е леко да си мод. Пък ако се разровиш ще намериш темите и ще разбереш каква отговорност е


Алекс, и ся к'во ще го правим това нащо момче "ТъпБуш"?