PDA

View Full Version : Проблем с правенето на френска любов.



wazaaa
06-06-2005, 18:57
Извинете,
че ще ви занимавам с моите преживелици в този късен час,но искам да ви попитам...
Чела съм доста статий за правенето на френска любов,но нали знаете-само от четене не става.
Да въпросът ми е,нормално ли е, да се получи някаква зесечка-т.е захапване на мъжкия член.По всякакъв начин се опитвам да го избегна,как ли не си правя устата,но болката...
И искам да разбера,по точно-как се започва...по-бързо или по бавно,от главичката към ствола,чрез чекия или?
Благодаря предварително...

WwanAdoO
06-06-2005, 19:11
Извинете,
че ще ви занимавам с моите преживелици в този късен час,но искам да ви попитам...
Чела съм доста статий за правенето на френска любов,но нали знаете-само от четене не става.
Да въпросът ми е,нормално ли е, да се получи някаква зесечка-т.е захапване на мъжкия член.По всякакъв начин се опитвам да го избегна,как ли не си правя устата,но болката...
И искам да разбера,по точно-как се започва...по-бързо или по бавно,от главичката към ствола,чрез чекия или?
Благодаря предварително...
Eми то аз не знам как ще го захапеш...в смисъл тряя си много непохватна...абе глупости...според мене няма как или поне не мога да си го представя. Абе споко то кат почнеш и няма да се получи засечка-в смисъл за 1-2мин. ще схванеш кво до правиш,а и той сигурно ще ти каже точно кво иска или примерно може да ти мърда главата...абе нема никва засечка да стане-споко :D Започваш по-бавно...ам най-яко е според мене (и не само) да му праиш и чекия и свирчок...иначе не става толко хубаво. Та така

wazaaa
06-06-2005, 19:16
Не можеш/можете точно да си го представиш/те...
Непохватно става,
без да искам си допирам зъбите,и това се усеща.
Значи искаш да кажеш,едновременно чекия и свирка?Как става така?Забелязала съм,че моят приятел при правене на такова нещо,си движи таза --> подобие на полов акт.И като рефлекс му е,да ми "натиска" главата.пробвала съм едновременно свирка и чекия,
той обича дълбокото проникване...
общо взето движението на устните ...
Но,понякога го изпускам,забавям , забързвам,и като бързам го "ухапвам" от невнимание...
сега по ясно ли се изразих?

06-06-2005, 19:16
Ami az si znam che otnachalo razbira si e bavno a sled tova predi...barzo :P {to si logichno de}

wazaaa
06-06-2005, 19:32
Да,
но според мен...по едно време бързо,после бавно...а неопитна съм,чакам вас... :?:

WaKo
06-06-2005, 21:38
Допира на зъбите не е толкова неприятен стига да не го ухапеш естествено. Започвай по-бавно само от главичката и се мести надолу по стола и пак главичката като не го поемаш веднага много. Така като си лапнала само главата спокойно можеш да му правиш и чекия. Накарай приятеля ти поне в началото да не ти натиска главата, покажи му че ти искаш да водиш - така ще можеш да "потренираш" какво и как да правиш. И запомни, че не е майсторско да изпразниш момчето бъзро със свирка, а напротив да го задържиш максимално дълго. Точно затова трябва да редуваш бързи и бавни движения - усетиш ли, че отива към свършване - забавяш или спираш изобщо за малко, докато му попремине възбудата и така няколко пъти и ще видиш, че ще е много доволен отколкото от една свирка за 5 мин

Sentinel
06-08-2005, 15:58
Не забравяй да го поглеждаш в очите от време на време, докато му правиш свирка. Далеч по секси е, отколкото съсредоточено да се взираш в "мъжествеността" му :wink:

nasty_baby
06-08-2005, 16:08
http://www.teenproblem.net/index.php?m=s&id=455
vij tuk:)

van4encetyYyY
05-01-2008, 22:13
Везпокойството оказва своето влияние варху това как го правиш-самата френска любов.предсави си нещо хубаво как например приятелят ти ще остане доволен от твоето внимание кам него и ще ти се отблагодари щедро! Аз мога да те посъветвам нпример да започнеш от главичката надолу,незабравяй че именно тази част на члена е най чувствителна и подложна на най-голяма възбуда,езичето когато бъде по игриво доставя по голямо удоволствие! УСПЕХ 8) :P

Made_of_Pain
05-01-2008, 22:14
АКО ГО ЗАХАПЕШ- ПИШИ!
МОЛЯ ТЕ! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

RAWRRR
05-01-2008, 22:28
АКО ГО ЗАХАПЕШ- ПИШИ!
МОЛЯ ТЕ! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Всъщност има голяма вероятност да го направи без да усети.
Аз без да искам като го сму4а,понякога си забивам зъбките. :lol:

Made_of_Pain
05-01-2008, 22:30
АКО ГО ЗАХАПЕШ- ПИШИ!
МОЛЯ ТЕ! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Всъщност има голяма вероятност да го направи без да усети.
Аз без да искам като го сму4а,понякога си забивам зъбките. :lol:


Забиваш... Не захапваш ;)
Различни думи различно значение...
Като е написала 'захапя'и аз си представям, че ще го награби като стар и гладен вампир- младо вратленце :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

RAWRRR
05-01-2008, 22:33
Емиииии няма зна4ение дали ще ги забиеш,или ще захапеш..
И в двата слу4ея е неприятно,предполатам..

05-01-2008, 23:53
е кво да ти кажа аз обичам първо бавно и полека да слиза и по надолу и да забързва...

MoOnLiGhT_ShAdOw
05-02-2008, 06:06
Тема от каменната ера и преди това...

DevilWish
05-02-2008, 07:27
Тема от каменната ера и преди това...
+1

A p1k ina4e ne s1m 4uvala momi4e ,kadet da go othapva . . . osven ima edin tak1v film ama tam e malko po-razli4no :D