PDA

View Full Version : IRC Inviters Problem ? <- Решение !



LunaTriCk
06-06-2005, 21:59
Ползвате ли mirc ? Някой ви дразни като постоянно ви кани в тъпи канали ? Кажете кой е канала и ще го оправим. :twisted:

П.П. Набираме членове за масов флъд, вземане на @ и следователно Take Over. Всеки с опит в irc и пиперлив език е добре дошъл в отбора. Нека заедно спрем тъпия invite.

06-06-2005, 22:14
По-добре си замълчи ... че може да си отнесеш някой форбид на ник, или някой г-лайн. Един нормален юзър никога не може да спре инвайта. Един приятел преди сигурно 1 година направи ТейкОувър на един канал и си 'спечели' форбид на ника :P

Аз не мисля да се включа. Има си достатъчно Анти-Спам системки, има си /mode nick +S, гадно е, защото няма да могат да ти пишат никове на по 1-2 седмици, но е доста добро решение!

LunaTriCk
06-06-2005, 22:29
По-добре си замълчи ... че може да си отнесеш някой форбид на ник, или някой г-лайн. Един нормален юзър никога не може да спре инвайта. Един приятел преди сигурно 1 година направи ТейкОувър на един канал и си 'спечели' форбид на ника :P

Аз не мисля да се включа. Има си достатъчно Анти-Спам системки, има си /mode nick +S, гадно е, защото няма да могат да ти пишат никове на по 1-2 седмици, но е доста добро решение!

Кой каза, че съм сам ? Хах...подценяваш ни. Много канали паднаха в коленете на колегите, аз смятам да продължа тяхното свето дело.

06-06-2005, 23:01
Еми щом искаш хаби си нервите, както казах точно ти, и изобщо всеки нормален потребител нищо не може да направи. Казах ти и за случая ... така че ти си решаваш. Виждам, че и MiRaCuLiX пише тука, няма да е лошо да метне едно мнение. Начин срещу гадните спамерчета има, но цялата работа ще падне върху девелоперите на IRCd-то!

San4o
06-06-2005, 23:38
А вие в кой канал влизате ако не е тайна де!

06-07-2005, 09:10
А вие в кой канал влизате ако не е тайна де!

Хммм само се питам защо задаваш този въпрос, при положение, че може и двамата с LunaTriCk да влизаме в IRC със същите никове и от инфото да разбереш.

И все пак мен можеш да ме намериш в #BG-BABY #help@tl #sun4ovci #Teenzona с ник NoEx :P

miloto_girl_4e
06-07-2005, 09:57
az polzvam IRC ejednevno ...
da, mnogo me draznat tezi inviter-i,ama kogato
nqkoi me pokani v kanala si,purvo go gledam v koi kanal e,bann-vam go ottam(poneje imam add vuv vsi4ki kanali,v koito vlizam bez edin),posle mu davam ignore i sam si re6ila problema ... ina4e ne smqtam da si haba nervite i da TO kanalite im .. prosto nqma smisal ... :roll:

06-07-2005, 10:00
Както казах, има много хубави анти-спам системки които те предпазват от този спам/инвайт!

zElEnA^mAsLiNkA
06-07-2005, 10:50
i az i az sym s vas!

06-07-2005, 11:21
Napravo :!: Ignore....

LunaTriCk
06-07-2005, 11:42
NoEx не чатна целта на цялото занаятие. Ти си мислиш, че директно се мъчим да правим Take Over. Не е така. Целта ни е да стъжним животеца на простите и нахални юзърчета, които само се отварят в irc. Take Over сме правили многорядко. То е последната стъпка и само, ако много ни ядосат. Просто налазваме някой канал (например #azis,gloria...chalga) и флъд + нареждане. Тъй де гавра.
We just want to have fun, kids.

06-07-2005, 11:46
:P

AvLee
06-07-2005, 18:12
Хахахаах само така :lol:

Napu6en-Buhal
06-07-2005, 18:57
oT maLuK suM gaDnO KoPeLE... NAviT sUm :twisted:

VirginPunk
06-07-2005, 19:00
luuunnn navita sym:)))))
nameri me f chata:]