PDA

View Full Version : към момичетата относно момчетата.....



дедо мраз.
06-07-2005, 14:28
момичета,кефите ли се на момчета,които се обличат с прилепнали дрешки,блузки,ризки,пантал нки и са едни такива по-нежни във физиономията.такива на които останалите момчета им викат "педали",или си падате по момчета с по-груби черти ,така по зли дето са във физиономията и не се обличат толкова според модата.
кажете вашето мнение.

06-07-2005, 14:33
Защо темата да не става и за момчета?

Аз примерно нося по-широки дрехи, защото не мога да си сложа панталон по мене ... просто ми е некомфортно. Ризи ... става, макар че не не нося много ... :P

Immortality_
06-07-2005, 14:34
ami men ne me kefyta... :roll:
kakto ti go kaza- prili4at si na pedal4eta...
za da mi haresa tryabva da mu e nabodila bradata i da ima gaden pogled... :D

a otnosno prilepnalite dre6ki- sme6no e da vidi6 nyakoy gyrdjav ... koja i kosmi da se nosi s takiva dre6ki :lol:

дедо мраз.
06-07-2005, 14:35
естествено и момчета могат да пишат тук,но ми е интересно какво е мнението на момичетата.
и аз нося широки дрехи,но малко ми писна и съм решил да посменя стила та се чудя в каква посока

06-07-2005, 14:38
естествено и момчета могат да пишат тук,но ми е интересно какво е мнението на момичетата.
и аз нося широки дрехи,но малко ми писна и съм решил да посменя стила та се чудя в каква посока

Ти си решаваш ... никога не съм се водил по модата и никога няма да се водя по нея, независимо, че леля ми работи в центъра на модата ... просто е банално. Когато имаш собствен стил според мен може да се гордееш със себе си ... да има самочуствие и мога да ти кажа, че доста хора ще почнат да те копират ... :P

06-07-2005, 14:42
естествено и момчета могат да пишат тук,но ми е интересно какво е мнението на момичетата.
и аз нося широки дрехи,но малко ми писна и съм решил да посменя стила та се чудя в каква посока

Ти си решаваш ... никога не съм се водил по модата и никога няма да се водя по нея, независимо, че леля ми работи в центъра на модата ... просто е банално. Когато имаш собствен стил според мен може да се гордееш със себе си ... да има самочуствие и мога да ти кажа, че доста хора ще почнат да те копират ... :P


напълно те подкрепям и аз винаги съм си със собствен стил,но искам да измисля някакъв нов хибрид..

WwanAdoO
06-07-2005, 14:51
момичета,кефите ли се на момчета,които се обличат с прилепнали дрешки,блузки,ризки,пантал нки и са едни такива по-нежни във физиономията.такива на които останалите момчета им викат "педали",или си падате по момчета с по-груби черти ,така по зли дето са във физиономията и не се обличат толкова според модата.
кажете вашето мнение.
Emi zavisi si ot 4oveka...ima na nqkoi na koito im stoi hubavo,ama mene li4no dosta pove4e me kefat smuknatite tip "sk8tur"...Vinagi purvo gledam dali e s kecove i ako ne e vednaga si kazvam "ne me kefi",a pove4eto koito hodqt s prilepnali dre6ki ne sa s kecove. E ima nqkoi guzeta koito hodqt s nqkvi mnoo qki dre6ki ama sa rqdkost

пипс
06-07-2005, 15:02
абе тея с прилепналите дрехи ми приличан на някави гействени комплексарчета.според мен изискаността е за момичета.както казват мъжът трябва да е мъж

naty
06-07-2005, 16:03
не ме кефят въобще
даже може да се каже че са ми смешни :D

AvaLan4e
06-07-2005, 16:08
drazni me hubavo, negno lize i nekakvi razmaknati drehi :wink: :roll:

MaD_CaT*
06-07-2005, 16:11
не ме кефят въобще
даже може да се каже че са ми смешни :D
аха :!: :? прилепналите дрешки са за момичетата...за да им се подчертае това,което трябва 8) :lol: на момчетата,кво има за подчертаване? :lol: :lol:

untoten
06-07-2005, 16:29
леле, като си натъпкали панталоните в боксьорски патъчки и едни женствени блузета...нямам думи, наистина!
но най-неприятното ми е, че вече е модерно да си гей и да се правиш на пу*ка :x от друга страна аз си падам по по-женствени, но по възможност да не се водят по модата...като Ville Valo или тоя от подписа ми (Hayden Christensen). тъпо е да се правиш на педро..

06-07-2005, 17:46
Az si padam po takiva maje
:arrow:
"или си падате по момчета с по-груби черти ,така по зли дето са във физиономията и не се обличат толкова според модата.
кажете вашето мнение."

No pak zashto da ne se oblichat po modata?

06-07-2005, 17:48
не ме кефят въобще
даже може да се каже че са ми смешни :D
аха :!: :? прилепналите дрешки са за момичетата...за да им се подчертае това,което трябва 8) :lol: на момчетата,кво има за подчертаване? :lol: :lol:


Az sam protiv slabichkite momchenca s prilepnali danki.....No edin istinski maj koito ima xubavo tialo zashto da ne si podchertava muskolite s prilepnali drexi?

06-07-2005, 17:52
не ме кефят въобще
даже може да се каже че са ми смешни :D
аха :!: :? прилепналите дрешки са за момичетата...за да им се подчертае това,което трябва 8) :lol: на момчетата,кво има за подчертаване? :lol: :lol:


Az sam protiv slabichkite momchenca s prilepnali danki.....No edin istinski maj koito ima xubavo tialo zashto da ne si podchertava muskolite s prilepnali drexi?

Prilepnali bluzi da, no ne i pantaloni ... mnogo mnogo rqdko, kazvali sa mi go mnogo momi4eta, 4e mi sedqt perfectno i 4e imam sladko dupe ... no ... :P

AvaLan4e
06-07-2005, 18:06
не ме кефят въобще
даже може да се каже че са ми смешни :D
аха :!: :? прилепналите дрешки са за момичетата...за да им се подчертае това,което трябва 8) :lol: на момчетата,кво има за подчертаване? :lol: :lol:


Az sam protiv slabichkite momchenca s prilepnali danki.....No edin istinski maj koito ima xubavo tialo zashto da ne si podchertava muskolite s prilepnali drexi?

Prilepnali bluzi da, no ne i pantaloni ... mnogo mnogo rqdko, kazvali sa mi go mnogo momi4eta, 4e mi sedqt perfectno i 4e imam sladko dupe ... no ... :P
hohol snimki imash li, s takav pantalon de :lol:

Devilsplaymate
06-07-2005, 18:17
Ами аз лично не харевам момчета със прилепнали блузи ! Може би риза ... а за дънките ... също да не са прилепнали , но да не са и широки ... абе нормални дънки и панталони :)

MiRaCuLiXbb
06-07-2005, 18:32
Като имаш хубаво тяло защо да не носиш прилепнали дрехи? Все пак клин или прилепнал панталон не е много удачно за момче... :wink:

Vinagi purvo gledam dali e s kecove i ako ne e vednaga si kazvam "ne me kefi"
Ахахах, ае момичетата са мн зле. :lol:

06-07-2005, 18:40
Като имаш хубаво тяло защо да не носиш прилепнали дрехи? Все пак клин или прилепнал панталон не е много удачно за момче... :wink:

Vinagi purvo gledam dali e s kecove i ako ne e vednaga si kazvam "ne me kefi"
Ахахах, ае момичетата са мн зле. :lol:

Ем :P така е ... който ходи на фитнес и яде здравословно :P



Prilepnali bluzi da, no ne i pantaloni ... mnogo mnogo rqdko, kazvali sa mi go mnogo momi4eta, 4e mi sedqt perfectno i 4e imam sladko dupe ... no ... :P
hohol snimki imash li, s takav pantalon de :lol:

Имам някъде от бала на сестра ми ... като намеря ще кача :P

air_J
06-07-2005, 20:41
Като имаш хубаво тяло защо да не носиш прилепнали дрехи? Все пак клин или прилепнал панталон не е много удачно за момче... :wink:

Vinagi purvo gledam dali e s kecove i ako ne e vednaga si kazvam "ne me kefi"
Ахахах, ае момичетата са мн зле. :lol:
Е, това е истинско мнение. Това момичетата са странни кифли! Харесват хубави тела, а когато ги показваме и изведнъж голяма драма, било педалско, било еди какво си. Ходете в залата да видите как се прави такова тяло, и колко пот отива, за да има какво да сложиш в тая тениска, пък тогава говорете какво харесвате и какво не! :twisted:

06-08-2005, 14:44
Като имаш хубаво тяло защо да не носиш прилепнали дрехи? Все пак клин или прилепнал панталон не е много удачно за момче... :wink:

Vinagi purvo gledam dali e s kecove i ako ne e vednaga si kazvam "ne me kefi"
Ахахах, ае момичетата са мн зле. :lol:
Е, това е истинско мнение. Това момичетата са странни кифли! Харесват хубави тела, а когато ги показваме и изведнъж голяма драма, било педалско, било еди какво си. Ходете в залата да видите как се прави такова тяло, и колко пот отива, за да има какво да сложиш в тая тениска, пък тогава говорете какво харесвате и какво не! :twisted:


Da i az sam na sahstoto mnenie!!!!

LetiCherry
06-08-2005, 16:52
абе тея с прилепналите дрехи ми приличан на някави гействени комплексарчета.според мен изискаността е за момичета.както казват мъжът трябва да е мъж

И аз съм на това мнение!

one_touch
06-08-2005, 16:58
kefq se na mom4eta koito sa majkari i se obli4at s prilepnali potni4eta i bluzki,no ne i rizki i pantaloni.

Jamalska
06-08-2005, 18:23
естествено и момчета могат да пишат тук,но ми е интересно какво е мнението на момичетата.
и аз нося широки дрехи,но малко ми писна и съм решил да посменя стила та се чудя в каква посока
Щом ти е писнало значи не ти е идвало от вътре...
з лично ги предпочитам с широки ("смъкнати") дрешки и кецки или баскетболни маратонки

zElEnA^mAsLiNkA
06-08-2005, 18:25
Hmm ak0 m0m4et0 ima hubav0 tql0 naistina za6t0 da ne g0 p0kazva ? A za dynkite nai-d0bre da sa n0rmalni :p 6t0t0 ina4e e mn0g0 sme6n0 k0gat0 se 4udqt kade da si pr0vrat ta**cite hahaha Ama se pak e qk0 ak0 imat qki dupenca da gi p0kazvat :}}

Аз съм БЪЛГАРЧЕ !!!
06-09-2005, 21:10
абе тея с прилепналите дрехи ми приличан на някави гействени комплексарчета.според мен изискаността е за момичета.както казват мъжът трябва да е мъж

Определено :)

fostenkata:)
06-10-2005, 11:15
emi na men pak mi haresvat takia momcheta s tesni danki slabi visoki s hubava viguna ne da sa napompeni prosto oformeni det da si mrasnat krakata i da si praqt maska na liceto koga imat nujda koito ako iskat i im se nalaga si skubqt vejdite s shareni rizki i shareni pantaloncheta...i ne gi smqtam za pedali..sq primerno ne me privlichat nqkfi tip"misho shamara" s shiroki gashti det im s surkat po ulicite..draznq se ot takia predpochitam da e nqkoi pafiumiran koito kato sam snego nqma da imam chuvstvoto che sam s nqkoi narkomanche i t.n. sajelqvam ako sam obidila nqkoi :roll:

eu
06-11-2005, 09:17
Az pak haresfam takiva koito sa po nejni4ki....kakto kazvat "s meki kitki" :)) no ne sa pedali..takiva kato jorj ot star academy:)

e_l_i_z_a
06-11-2005, 09:58
Ami ako ima ko da pokaje-prilepnalite bluzi sa super no za prilepnali pantaloni...hm samo ako sa kojeni :P

Breakaway``
06-11-2005, 13:10
Не се кефя твърде... много са ми женствени :lol: Другите повече ме радват, въпреки че и те не са ми по вкуса :)

S C A N D A L O U S
06-11-2005, 14:57
ami:)
nqkude iz forumite pisah,4e mnogo se kefq na muje s kostiumi,i vaob6te po elegantni drehi...
primerno misulta kak go sabli4am 4ast po 4ast me pobnurkva- vratovruzkata,sakoto,rizata i tn...

Kate
06-23-2005, 20:27
На мен мъжете с нежни физиономии хич не са ми по вкуса.Харесвам мъже с типично мъжко излъчване.Много ми допадат мъже,които носят по-широки дънки,мъже с ризи обожавам,обичам мъже,които през лятото ходят с по-широки тишъртки,с потници по тялото и с къси спортни панталонки,а зимата - със суичери и пуловерчета.И естествено с дънки. :)

ZaKa4liFka
06-23-2005, 23:31
ami shto da ne...az pyk ne si padam po nqkvi koravi nabiti tipove s lanec s radius 2cm, grubi i hodeshti s paterici (vse edno)

sherry
06-24-2005, 07:23
Зависи от човека... :roll: Ако е някой здрав пич,със много добре оформени ръце,бицепс,гръб,то една блузка по тялото би му стояла супер,така му подчертава тялото.А иначе ако е някой съсухрен ергенин :lol: със бебешко лице и без грам мускул,със бял панталон по тялото и няква такава блузка пак по тялото-няма изобщо да ме кефи

eNigMaTic^
06-24-2005, 22:20
О нее :evil: Тея ме дразнят.Харесвам смъкнати, но не и рапъри :!: С кецки, блуза с къв ръказ в/у блуза с дълъг през лятото с широка тишъртка..Ае пънкарчета :twisted: Като Пиер от СП :roll: А да и косата дигната..И без ланци

Dorianchety
06-24-2005, 23:33
mi az li4no se kefa na po ....mi s detski fizionomiiki,zdravi telca i lepnali bluzki,nekvi nevinni4ki...uhhh 4e sa sladi4ki :D :oops:

`cannibal`girl
06-24-2005, 23:41
mnooogo mrazq mom4eta s opiti drehi :?
1. tesnite pantaloni ne sa polezni za onaq rauta na mom4etata
i 2. izglejdat kat geiove..

Chiana
06-25-2005, 11:08
ooo opredeleno ne sa mi po vkusa tiq fe6ani .... az sam si za raparite skater-ite smaknatite dre6ki, kecki i t.n. po4ti vsi4ki gajeta sa mi bili takiva nqkvi smaknati rapenca i mn im se kefq! ama malko ostanaha raparite eii... minava nqkoi rapar po ulicata i drugite mu se smeqt: haa vijti go toq be toi ne e pederaaast xaxaxa!
e ni6to li4no razbirase;}}} imam stra6no mnogo priqteli fe6ani i tova ne mi pre4i 4ovek ne se gleda po oblekloto vse pak;} :roll:

Murderdoll^^
06-25-2005, 11:14
хахахахаха тия гействените
са ебати смешниците :lol: :lol: :lol:
бтв всяко правило си има изключения-
на краси от моя клас гъза е меко казано
перфектен и като обуе едни тесни дънки
аааа напрао ми изпадат очите:)

vra4ka
06-25-2005, 15:54
Предпочитам такива смъкнати общо казано
но разбира се има много момчета които са страхотнив не смъкнати дрехи
Така че зависи си най/вече от човека :P

XeJleHa
06-26-2005, 12:52
Men puk si me kefqt momcheta koito nosqt dreshki po tqloto 8) Ne razbiram kakvo losho ima ,ako imat hubavo stegnato telce :D kakvo po-hubavo ot sladak pich s dunki po nego koito podchertavat sladkoto mu,malko stegnato dupence :twisted: i rizka ili bluzka koqto ochertava perfektno oformeni gardi 8) :twisted: qkooo!!!

Black_Orchid
08-25-2005, 14:22
Тип Sk8 момчета ме кефят

CVETELLINA
08-25-2005, 16:20
mi mene pove4e ma kefat "lo6ite mom4eta"(kosa na bodli4ki,6iroki drehi...)i taka oba4e vseki si ima svoq vkus :D a pyk i vyn6nosta ne e tolkova vajna :!: vajna e du6ata nali taka :?: :D :D pone spored mene e taka :)

Nekasa4a
08-25-2005, 16:26
Am da vi obesnqvam i az koe e za mom4eta koe e za momi4eta nqma smisal 6te kaja kakvo nosq sportno elegantni drehi no imam i nqkolko prilepnali bluzi i si gi haresvam mn koi kvo nosi spored men e vapros na stil i vkus a vsi4ki znaem 4e "Vkus Priqtel Nqma" :twisted:

morsmordre
08-25-2005, 16:39
Мн им се дразня на такива - в моя "край" от Сф ги наричаме чалгарчета и педалчета, щото обикновено чалгарите ходят с такива дрехи.
Когато е зима, ходя с тесни дънки, щото вече се отказах от широките - се едно съм влязъл в ена торба - тесните дънки са си класика :roll: И ризА

marusha
08-25-2005, 21:05
естествено и момчета могат да пишат тук,но ми е интересно какво е мнението на момичетата.
и аз нося широки дрехи,но малко ми писна и съм решил да посменя стила та се чудя в каква посока
da ti kaja po-dobre ne smenia stila.Tva si e nai-iako.A ina4e kfo ti mislish da si praish imidj na pedal4e li? Mi men ne me kefat takiva...imam chuvstvoto 4e sa super samovlubeni i zagrijeni za vunshnia si vid :twisted:

vra4ka
08-25-2005, 21:11
Предпочитам такива смъкнати общо казано
но разбира се има много момчета които са страхотнив не смъкнати дрехи
Така че зависи си най/вече от човека :P
Са честно казано много ме кефзт и такива с по стегнати дрехи :lol: :lol: :lol: Бъпрос до човека е,а и аз си промених малко мнението :wink: