PDA

View Full Version : Първият ви форум



Twista
06-07-2005, 15:20
Кой беше първият форум, в който сте писали? Преди колко време е станало това? Сприятелихте ли се бързо с хората в него? С какво ще го запомните?

Giovanni
06-07-2005, 15:27
Mи начи първият форум в който съм писал foruma на data.bg там обаче са много скучни хората и решх че този по-ми харесва :)))

^I don't give a fuck^
06-07-2005, 15:30
Във дата.бг. И сопред мен изобщо не са скучни :wink:
а са страхотни хора..бързо се спирияделихме но спрях да влизам изобщо по форуми :wink:

06-07-2005, 15:53
tova mi beshe purviq forum(oshte predi)...i posledniq!Izobshto ne si padam po forumite,prosto tozi mi haresva! :D Dori ne znam kak se zapalih... 8)

GreenLadyM
06-07-2005, 15:55
tova mi beshe purviq forum(oshte predi)...i posledniq!Izobshto ne si padam po forumite,prosto tozi mi haresva! :D Dori ne znam kak se zapalih... 8)
gosta bqh az,zabravih da se regna :?

06-07-2005, 15:56
Форумът на Радио Витоша. Имаше и готини хора :P

naty
06-07-2005, 15:58
в data.bg
мн готини хора..що да са скучни...но вече не влизам откакто ми скапаха акаунта

AvLee
06-07-2005, 18:09
Еми мисля,че дата.бг..ама само да питам за някои песнички :lol:
Иначе тука пиша от 1 година и половина..в началото беше на шега,ама зе че ми хареса :D ...само,че преди беше по-хубаво - сега не влизам толкова често и не пиша толкова :wink:

Devilsplaymate
06-07-2005, 18:23
Ами това е първият... една приятелка ми го каза и на мене ми хареса и започнах да пиша в него - първо като гост после като юзър . Хората ме кефат а дали съм се сприятелила с тях... това хората ше го кажат - аз сматам че съм се... :roll: :oops:

aBeP4eTo
06-07-2005, 19:14
:cry: първия ми форум... ах тиинпроблем.нет още помня първото си ЛС от fire_of_satan която ми беше любимата кака 8) и още е де!!! Маи бързо се сприятелих с повечето и сега са ми много близки и много си ги обичам :P {}{}{} с тинейджЪрскИтИ си години :roll: които взеха да поотминават... :cry:

Breakaway``
06-07-2005, 19:39
Първия беше един фен форум на Блу :x Ама не бях редовна... първия, в който бях редовна беше един конкурентен на този :)

Kate
06-07-2005, 20:49
Това е първият форум,който посещавам,а това е първият ми пост в него. :) Надявам се да ми хареса и да се задържа тук,а също така да се сприятеля бързо с останалите потребители и да остана само с позитивни впечатления. :)

monka
06-07-2005, 20:59
oo, pyrviqt forum, v koito sam pisala be6e v teenproblem. net:))) liubimiqt mi forum...e, da stavat ponqkoga malko kofti ne6ta v nego, no go obojavam!!!

Twista
06-07-2005, 21:04
На мен също това ми беше първият форум и затова се сетих да напиша тази тема точно в него. Много ми беше интересно и бързо се зарибих. Т`ва стана преди около 2 години. След него се появиха още и още... Но никога не бих го забравила, заради топлото отношение на хората тук.

06-07-2005, 21:14
дата.бг

San4o
06-08-2005, 00:07
Еми моят беше tuning.bg няма как да се сприятелиш с някой освен ако не почнеш да пишеш през 5 мин и то не глупости а смислени работи. И сега това ми е 2-ия и аз отначалото на ташак, а сега .... :D

girlpower
06-24-2005, 10:50
Ами www.bigbrotherfans.info! Там спирятелих със всички!Направих доста мнения около 1900!Със старият ми ник stripped

ProstoAz
06-24-2005, 11:11
Първият форума, в който започнах да пиша естествено, че беше този. :P Това стана точно преди 2 години... :roll: От тогава не съм спирала да влизам и да пиша, като наркотик е. Че адски много ми харесва мисля, че е излишно да казвам. :wink:
Дали съм се сприятелила с хората тук :arrow: може би. :D Не мога да говоря за всички, но има много потребители, с които сме в много добри отношения и се виждаме честичко, не само по срещите на форума. :)

П.С. Пропуснах да кажа: МНОГО ВИ ОБИЧКАМ ВСИЧКИ!

ycMuBkaTa
06-24-2005, 11:16
На мен първия ми форум беше форума на сървара и там се сприятелих с бая хора след това почнах да чета първо тук по-късно се престраших да пиша, но за жалост нямам много време да пиша и затова много от форумците не ме знаят но иначе ви се кефя на всички

LP_girl_14
06-24-2005, 17:59
ми... ся като се сетя май тва ми беше първия форум.В началото не се бях регнала,ама после нещо се зарибих и после почнах да изказвам мнения(смислени,кога безсмислени) :wink:

strawberry
06-24-2005, 18:11
Еми 1-ят ми май беше mikistar.9.forumer.com не помня кога за 1-ви път писах там.В тоя форум хората са мн готини аз доста голяма част ги познавам.Е не мн голяма но все пак е нещо.И мисля че са ми приятели :!: :!: :!:

pinK_Baby
06-24-2005, 20:44
това ми е първия и единствения форум,в който пиша....аз не съм много по тия неща обаче този просто много ми хареса...отначало само четях мнения,след това се регнах и така....хората са много забавни...не ги познавам обаче по мненията на много от тях си личи...особено на редовните... 8) :D :D :D мисля,че е много полезен и наистина е като наркотик...като седна на компютъра първата ми работа е да си проверя пощата и след това влизам тук :)

sherry
06-24-2005, 20:58
И на мен май това ми беше първото форумче :D Много ми харесва,всички са много печени,дори девилчето,която се прави на много лошава ,дори тя не ме дразни,просто супе р форума :D

miloto_girl_4e
06-24-2005, 21:01
emi do kolkoto si spomnqm tova e purvia mi forum... :roll:
emi .. kvo da kaja,mislq,4e sam se spriatelila
s golqma 4ast ot potrebitelite,to ne moje s vsi4ki,
6toto tuk ima adski mnogo hora..
ammm mnogo si me radva foruma(samo,deto ima nqkoi i super MALOUMNI temi :evil: ) i mnogo si obi4kam horata tuk :D

DeVoTionZ
06-24-2005, 21:17
ми мисля, че първия ми форум си е моя форум, дето писаха около 20 човека-приятели.закрих го заради раздялата с гаджето понеже имаше много напомнящи ми за нея неща. в момента пиша тука, в data.bg, в 3dbg.com, в 3dbuzz.com, в alias.com, в форума на едни приятели(web-tavern.bg.tf).не мисля, че съм си създал приятели тука, ама в web-tavern и 3dbg мисля, че да :D

eNigMaTic^
06-24-2005, 21:40
Ми първия ми форум беше този на Радио Фреш..Там имаше някакви караници доколкото си спомням..Не съм се спрителявала с никой щото писах няколко пъти само :roll:

DYNACORD
06-25-2005, 00:04
hardwarebg.com

Bimper-ska
06-25-2005, 10:51
Този. Просто форумите губят много време, а аз нямам време за повече от 1. Иначе се регнах и във форума на "Атака", обаче там темите, които не им утърват на политическата идеология ги трият и не намирам смисъл да влизам вече.