PDA

View Full Version : Как да свалиш едно момиче?



az_sam_si_az
06-07-2005, 18:58
Абе хора кажете,дайте ми съвети как да сваля момиче!Нямам дори представа как да й предложа!Къде трябва да стане това,играе ли някаква роля мястото.Мисля си че знам къде точно ми е проблема:мога да си уредя среща с момичето,излизаме от известно време,поопознахме се вече.Но как да й предложа.Мисля си че ме е срам или пък страх, и аз не знам вече.Не мога да ги разбирам тези момичета.Трябва ли да и казвам фразата:"Искаш ли да ходим?" или може би нещо от сорта на:"Много те харесвам,откакто те видях разбрах че живота има висша стойност, сега ти си смисъла на моя живот" или пък ........Оф незнам вече помагайте.......
А и още един въпрос след като и кажа тези неща, какво да правя-веднага ли да се спускам да я целувам или да изчакам за някакъв отговор и тогава да действам????
А и незнам може би се страхувам че след време ще се подиграва с думите който съм казал!!??!
Хаиде вие сте на ред!Помощщщщщщщщ!

^I don't give a fuck^
06-07-2005, 19:00
Ъх ъх ъх :!:
Стига с това "предлагане " .Първи клас ли си ? :?
просто и казваш,че много я харесваш и искаш да бъдеш с нея .... нещо от сорта .И защо мислиш,че ще ти се подиграва за нещо :shock:
Лол :shock:

az_sam_si_az
06-07-2005, 19:12
Ами не знам!просто имам такива опасения!

^I don't give a fuck^
06-07-2005, 19:13
Ами не знам!просто имам такива опасения!

Ако те харесва /обича/ едва ли ще ти се подиграва за нещ0 :D :wink:

AvaLan4e
06-07-2005, 19:16
lesno e na momi4etata mai po lesno da se predlogi, ne vsichki, da ne se obidi samo niakoi, prosto i govorish hubavi neshta, pravish komplimenti, ne ezadalgitelno da kazvash tochno che iskash da hodish s neia, no vse pak posle da niama nedorazomenia, po dobre si govori raznite komplimenti, ma da sa verni a ne nekvi gluposti, deto moge posle da ti se podigrava za tiah :wink: shtom ot tva te e strah

пипс
06-07-2005, 19:26
Ами не знам!просто имам такива опасения!

Ако те харесва /обича/ едва ли ще ти се подиграва за нещ0 :D :wink:
съгласна съм

one_touch
06-07-2005, 19:39
mi 6tom izliza6 s neq nqkoi pyt kato ste sami q izprati i ako ti se stori 4e te haresva q celuni kato q izprati6 do tam kydeto trqbva i ako reakciqta e dobra ve4e po4ti hodite.posle ve4e 6te e po lesno

06-07-2005, 19:59
mi 6tom izliza6 s neq nqkoi pyt kato ste sami q izprati i ako ti se stori 4e te haresva q celuni kato q izprati6 do tam kydeto trqbva i ako reakciqta e dobra ve4e po4ti hodite.posle ve4e 6te e po lesno
И като го направя това- след това какво да правя.На другия ден.????

az_sam_si_az
06-07-2005, 19:59
mi 6tom izliza6 s neq nqkoi pyt kato ste sami q izprati i ako ti se stori 4e te haresva q celuni kato q izprati6 do tam kydeto trqbva i ako reakciqta e dobra ve4e po4ti hodite.posle ve4e 6te e po lesno
И като го направя това- след това какво да правя.На другия ден.????

miloto_girl_4e
06-07-2005, 20:00
au na men nikoga ne sa mi predlagali,a ne samo 1 put - v 2 klas :oops:
tova s predlaganeto e otjivelica.. prosto .. de da znam.. ti vse pak znae6 li dali ima nqkakvi simpatii kum tebe?!
ako si misli6,4e ne e bezrazli4na kum tebe naprimer otidete na kino i po vreme na filma q gu6ni,ako ne se durpa - OK.. sedite si taka gu6nati i ponqkoe vreme pone4va6 da q celune6.. i takam.. :roll:
sorry za tupia primer,ama az do sega ne sam imala problemi s predlaganeto ... :roll:

az_sam_si_az
06-08-2005, 06:32
Ами да.Мисля си че има някакви симпатии към мен.Но има и още един мъничък проблем-като излизам по-дълго време с едно момиче т.е. докато се поопознаем,започвам да го приемам като добър приятел а не като бъдещо гадже.Например имам една приятелка която я осещам че ме харесва(постоянно ми кликва на телефона,все иска да ходим на кафета и разни такива)Но аз като че ли не мога да си представя да я свалям или да отида на кино с нея и да я прегърна-някак неестествено ми се струва,защото ние сме приятели отдълго време и офффф незнам вече и аз....................

zElEnA^mAsLiNkA
06-08-2005, 07:36
Haha smqh mi kaji i mace iskam te svalq haha ima ver0qtn0st da ti zabie 6amar :P

meri4_ka
06-08-2005, 07:38
a we vij az 6ti kaja 1-6tom izliza s tebe i po nqkuv na4in te predrazpolaga,v smi 4e ti pokazva simpatii zna4i te haresva(moje da ne e hlutnala do u6ite,ama nali znae6,4e sled simpatiite idva haresvaneto,posle i obit4a!!!!!!!)

e_l_i_z_a
06-08-2005, 07:54
Питаш я иска ли да ходите,каэваш и че страшно много я харесваш и недей се спуска веднага да я целуваш.Ако ти се усмихне,чак тогава.Но всъщност защо трябва "да и предлагаш",след като щом излизате по-така заедно,вие сте си гаджосани къв е проблема? :shock:

06-08-2005, 08:11
Абе хора кажете,дайте ми съвети как да сваля момиче!Нямам дори представа как да й предложа!Къде трябва да стане това,играе ли някаква роля мястото.Мисля си че знам къде точно ми е проблема:мога да си уредя среща с момичето,излизаме от известно време,поопознахме се вече.Но как да й предложа.Мисля си че ме е срам или пък страх, и аз не знам вече.Не мога да ги разбирам тези момичета.Трябва ли да и казвам фразата:"Искаш ли да ходим?" или може би нещо от сорта на:"Много те харесвам,откакто те видях разбрах че живота има висша стойност, сега ти си смисъла на моя живот" или пък ........Оф незнам вече помагайте.......
А и още един въпрос след като и кажа тези неща, какво да правя-веднага ли да се спускам да я целувам или да изчакам за някакъв отговор и тогава да действам????
А и незнам може би се страхувам че след време ще се подиграва с думите който съм казал!!??!
Хаиде вие сте на ред!Помощщщщщщщщ!

Hmmm ne pro4etoh drugi mneniq, zashtoto me murzi ... no shte se opitam da ti dam vuzmojno naj-dobriqt suvet!

Kato za na4alo, tova da i kajesh, 4e tq e smisula na tfoq jivot shte q otblusne ... ne i kazvai tolkova 'tejki dumi'. Vse pak ste oshte teens i kato gledam nqmash mnogo opit, sigurno si na 14-15 godini. Drugo neshto ... moje da i kajesh, 4e q haresvash, a taq fraza "iskash li da hodim" e banalna. Probvai s celuvka ... ako ne se otdrupne, zna4i go iska :P no ima risk da si otnesesh shamar, nishto lo6o ... pone shte si probval, no tova nqma da zna4i, 4e ne iska da e s teb ... prosto moje da i doide malko neo4akvano i da ne e potgotvena. Otpusni se ... nqma smisul da se stqgash ... ti ot mujki pol li si ili ot jenski, 4e da se spi4a6 tolkova? Na jenite tova im e hubavoto, 4e ne go pokazvat, dokato golqm procent ot mujete go pokazvame i tova ne e mnogo dobro, no ne si misli, 4e na neq i e mnogo udobno, naprotiv, i tq sigurno se pritesnqwa i taka ...

Haide uspeh :P

Edit: ne polzvai dumata "obicham te" bez naistina da e taka ... dori i da si misli6 taka o6te na tretiq den ako trugnete ne go kazvai ... shte se otdrupne, prosto mnogo malko hora polzvat dumata po prednazna4enie, t.e smisula ve4e i se gubi :?

06-08-2005, 08:24
А и незнам може би се страхувам че след време ще се подиграва с думите който съм казал!!??!
Хах...има и такава вероятност.Така аз съм се смяла на думите на едно момче,което харесваше една моя приятелка..ама тя не го харесваше де :wink: и тъй че няма страшно,да не те плаша :lol:

Ми казваш и,че я харесваш..а защо първо не я целунеш и тя ако ти отговори и после и казваш.И просто се дръж естествено и като я харесваш то ще си проличи и изведнъж хоп ходите :lol:

06-08-2005, 08:26
Moje da podhodish po nqkoj romanti4en na4in, ako tq obicha romantikata :P

06-08-2005, 10:04
Moje da podhodish po nqkoj romanti4en na4in, ako tq obicha romantikata :P
Като например?Аз не съм използвал романтика.Само по филмчетата.Може да ви се сторя олигофрен че питам за неща който вие не се притеснявате,но какво да направя....

az_sam_si_az
06-08-2005, 10:04
Moje da podhodish po nqkoj romanti4en na4in, ako tq obicha romantikata :P
Като например?Аз не съм използвал романтика.Само по филмчетата.Може да ви се сторя олигофрен че питам за неща който вие не се притеснявате,но какво да направя....

06-08-2005, 10:09
Moje da podhodish po nqkoj romanti4en na4in, ako tq obicha romantikata :P
Като например?Аз не съм използвал романтика.Само по филмчетата.Може да ви се сторя олигофрен че питам за неща който вие не се притеснявате,но какво да направя....

Hmm kato zana4alo ... kato se opravi taq sedmica vremeto moje da se porazhodite nqkude, ako e toplo ... ako ima luna ... da i podarish edna roza ... idei mnogo, no ponqkoga se nalaga sam da stignesh do to4niq otgovor :P

G
06-14-2005, 21:32
Гледай са момче са аз влезнах в този форум по случайност,защоро търсех една статия за любовта в гугъъла.Разбирам те и аз до 2-3 месеца бях като теб и се си седях на сухо.Просто ти казвам,че ако искаш да споучиш в любовния ти живот не ти трабват разни системи за сваляне,разни там кашкавали да разтягаш на момичето за да и се харесаш,а просто трябва да се държиш естествено и непреклонно.Мисли трезво и когато и говориш я гледай в очите,бъди себе си,защото щом излизате заедно тя значи те харесва или поне си и симпатичен.Просто докато си говорите и подскажи с жестове и намеци че е момичето с което искаш да си.Прави и комплименти,не се крии.Покажи от какво си направен,бъди мъж и действай без да ти пука,защото трябва да знаеш само едно нещо:
Момичетата са много на света,повече от момчетата,но истинските приятели са малко,но истински и до живот!!!

Аре успех и дано да се съберете.Следвай ника си!Бъди самия себеси.