PDA

View Full Version : life sux



Vampire_Lady
06-07-2005, 22:07
дамм истина е живота е гаден, даже отвратителен .....
който иска може да напи6е не6то по темата аз никой не задължавам просто исках да го напи6а :(

mishooo
06-07-2005, 22:13
Не е гаден - беше гаден до преди изжесно време ама сеа не е :)

Vampire_Lady
06-07-2005, 22:26
е добре де като изклю4а теб е гаден, но аз нямах пред вид само моя живот аз говорих об6то като пример : http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=10853&postdays=0&postorder=asc&start=0
ужасно е аз наистина съжелявам за тяхната съдба и просто ре6их да го изразя с тази тема :cry:

tedo_davis
06-08-2005, 05:10
Bahti skapaniq, typ, sh*ban, smotan, prokajen, dolen, banalen i falshiv svqt.Mrazq kogato stava taka - a kazvat 4e ima Gospod ... nqkoi koito gleda "ot gore" ... k'vo gleda?Gleda kak se izmy4vame.Gleda kak gubim nai-cennite syshtestva za nas na tozi svqt i sigurno si qde pukankite.Gleda i se smee.
Jivota e prosto - AD!Zashto li Ad-yt ne e pod zemqta a tuk DOLO na neq?!?Zashtoto nie trqbva da sme nai-precakanite syshtestva na taq typa bezkraina vselena.Awe za k'vo jiveem voubshte?
Naistina mnogo syjelqvam za t'va momi4e ... awe ima li gospod voubshte?(ei sha zema da pusna 1 tema takava zeme i toi da postne v neq :evil: ) spored men - NE!Zashtoto kogato si mislish 4e vsi4ko e nared - to izvednyj se precakva.Moje bi go ima - samo i samo za da ni pre*bava jivota :!: :cry: :cry: :cry:

Breakaway``
06-08-2005, 07:59
Определено живота е гаден :x Напоследък и от личен опит го знам... гаден и несправедлив-е тва е!
БТВ какво прави темата в този раздел :shock:

favichka
06-08-2005, 08:05
Bahti skapaniq, typ, sh*ban, smotan, prokajen, dolen, banalen i falshiv svqt.Mrazq kogato stava taka - a kazvat 4e ima Gospod ... nqkoi koito gleda "ot gore" ... k'vo gleda?Gleda kak se izmy4vame.Gleda kak gubim nai-cennite syshtestva za nas na tozi svqt i sigurno si qde pukankite.Gleda i se smee.
Jivota e prosto - AD!
az s16to mislq kato teb!nai dolnite s16testva sa 6tastlivi,a tezi koito zaslujavat 6tastie ne sa! :evil:

06-08-2005, 09:32
Mmm moga da napisha mnogo po temata, no shte se vuzdyrja ... jivota naistina e gaden, no trqbwa da go jiveem ...

AvLee
06-08-2005, 09:39
Не е вярно жовотът си е хубав..за вас е гаден!
Не мога да разбера някои хора що се някой трябва да е виновен.Хората си умират и се раждат.Така е било и тка ще бъде.Друго е вече като почине твой близък,но какво може да се направи.
Важното е да си живял добре,щастливо!

tedo_davis престани да говориш глупости!Много е лесно да обвиняваш Господ,който за теб дори не съществува.Живота е такъв,какъво си го направиш и това,че понякога стават нещастия не значи нищо.Ако се предаваш пред трудностите,значи си слаб,ако ги преодоляваш,значи си силен!

Жовотът си е хубав,само трябва да не си затваряш очите и да го видиш!И за това се радвайте на него,докато сте живи http://teen.ludost.net/forum/html/emoticons/smile.gif

06-08-2005, 09:47
Не е вярно жовотът си е хубав..за вас е гаден!
Не мога да разбера някои хора що се някой трябва да е виновен.Хората си умират и се раждат.Така е било и тка ще бъде.Друго е вече като почине твой близък,но какво може да се направи.
Важното е да си живял добре,щастливо!

tedo_davis престани да говориш глупости!Много е лесно да обвиняваш Господ,който за теб дори не съществува.Живота е такъв,какъво си го направиш и това,че понякога стават нещастия не значи нищо.Ако се предаваш пред трудностите,значи си слаб,ако ги преодоляваш,значи си силен!

Жовотът си е хубав,само трябва да не си затваряш очите и да го видиш!И за това се радвайте на него,докато сте живи http://teen.ludost.net/forum/html/emoticons/smile.gif

Taka e, no trqbwa da si go napravish hubav :P v na4aloto vinagi e gaden ... :P

BABY_SEXY_GIRL
06-08-2005, 10:04
Всичко е въпрос на индивидуалност, характер, психика, поносимост и т.н.! Живота ние си го правим, ние сме тези, които допускаме той да е гаден или добър! Твърде рано е да се оплаквате от него, тепърва ще се сблъсквате с трудностите в живота, научете се още от сега да ги понасяте и подминавате с лекота, защото само така ще олесните себе си :? Сега сте млади и не бива да се затормозявате с излишни малки тревоги :wink:

06-08-2005, 10:06
Всичко е въпрос на индивидуалност, характер, психика, поносимост и т.н.! Живота ние си го правим, ние сме тези, които допускаме той да е гаден или добър! Твърде рано е да се оплаквате от него, тепърва ще се сблъсквате с трудностите в живота, научете се още от сега да ги понасяте и подминавате с лекота, защото само така ще олесните себе си :? Сега сте млади и не бива да се затормозявате с излишни малки тревоги :wink:

Ti da ne si na pensiq ve4e :P

Dobre go kaza po-gore :P

miloto_girl_4e
06-08-2005, 11:19
jivotut e tolkova gaden,kolkoto i dobur :!:
smisal lo6ite i hubavite momenti ... abe lo6ite momenti NE sa pove4e ot hubavite..prosto nie horata
sme takiva,4e pomnim samo lo6ite ne6ta,dokato
hubavite ni radvat,ama samo za mig i posle gi zabravqme ... puk i ako jivotut ni se sustoe6e samo
ot krasivi i hubavi momenti,to nie nqma6e izob6to da gi ocenim.. za6toto vse pak edin hubav moment,sled ne6to gadno,koeto sme prejivqli mnogo pove4e ni radva...
za mene jivotut izob6to ne e gaden,prosto nie horata
ne mojem da mu se naslajdavame ..
da,vqrno e,4e se slu4vat i ujasni ne6ta,no za vsqko
ne6to si ima prosto obqsnenie,koeto za sujalenie
e neponqtno za nas prostosmurtnite :roll:

LiNkiN4eTo
06-08-2005, 11:24
Зависи как го живееш
живота има добри и лоши изненади
ако ги преудоляваш лесно , за теб животът ще е хубав , ако не - съжалявам :!:

pinK_Baby
06-08-2005, 12:30
айде пак редовното мрънта мрънта....бил ви гаден живота...чакайте бе хора..мислите ли,че много сте преживели...аз лично смятам че на повечето от вас(вкючвам и себе си) живота още нищо не им е показал....не всичко е легло от рози...оправдавай се с тва че е гаден живота като на теб ти е спекано....някой се разочаровал в любовта и аййде няма я любовта като понятие...тва пък е адската глупост....нито ще си първия нито последния,които поема ударите на любовта и на живота...всичко се преодолява...ако не можеш значи не си достатъчно силен,а ние трябва да се научим да сме силни и оцеляваме,щото ако позволяваме да ни тъпчат доникъде няма да се стигне....вече аман от изказвания от сорта живота ми е гаден...не можеш да се оплакваш примерно гаджето те зарязало и ай ся на всичко майната му нищо не си струва и тем подобни....то аман вече и от песимисти...по-добре ли ви става да седите и да си мислите леле колко е тъп шибан тоя живот и да се самосъжалявате вместо да прекарате тва време в много по-приятни преживявания...и на мен сега гаджето ми заминава на морето за цяло лято точно,когато ни е най-хубаво и не знам какво ще стане с връзката ни ама живота по никъв начин не ми е виновен...а пък да не говорим за тези,които казват че нямало Господ...повярвайте има има и то за всичко...винаги рано или късно ако направиш нещо мръсно си поемаш възмездието....айде моля ви се стига сте стояли и циврили колко ви бил гаден живота...като ти е гаден опитай се да го направиш по-добър...глупаво е...

Bimper-ska
06-08-2005, 14:01
Много ясно, че е гаден. Ако ти се случи едно хубаво нещо, веднага ще се намери някой, който да ти завиди и да ти направи мръсно, защото завижда. А и да не се намери, след това поне 100 кофти неща ще ти се случат.
Обаче ако не беше гаден, нямаше да има смисъл от него.

"Което не ни убива, ни прави по-силни".
Ницше

Momcheto_sf
06-08-2005, 14:47
Живота е всичко това което ни се случва, докато ние си правим други планове

пипс
06-08-2005, 15:30
много ясно че живота е гаден!той ни прецаква винаги и от всякъде!раждаме се с болка,умираме с болка и живеем с болка-ужас!

AvLee
06-08-2005, 16:35
Ц-ц-ц ей сега ще си направя няколко регистрации и ще гласувам за НЕ в анкетата,че тоя отговор малко изостава http://teen.ludost.net/forum/html/emoticons/wink.gif

zElEnA^mAsLiNkA
06-08-2005, 19:09
Ami jiv0ta e gaden 0t edna strana ama d0kat0 si malyk ima6 4uvstv0t0 4e si4ki sa pr0tif tebe! :P
Ama p0sle sigurn0 stafa razli4n0!

ISSP
06-10-2005, 23:07
айде пак редовното мрънта мрънта....бил ви гаден живота...чакайте бе хора..мислите ли,че много сте преживели...аз лично смятам че на повечето от вас(вкючвам и себе си) живота още нищо не им е показал....не всичко е легло от рози...оправдавай се с тва че е гаден живота като на теб ти е спекано....някой се разочаровал в любовта и аййде няма я любовта като понятие...тва пък е адската глупост....нито ще си първия нито последния,които поема ударите на любовта и на живота...всичко се преодолява...ако не можеш значи не си достатъчно силен,а ние трябва да се научим да сме силни и оцеляваме,щото ако позволяваме да ни тъпчат доникъде няма да се стигне....вече аман от изказвания от сорта живота ми е гаден...не можеш да се оплакваш примерно гаджето те зарязало и ай ся на всичко майната му нищо не си струва и тем подобни....то аман вече и от песимисти...по-добре ли ви става да седите и да си мислите леле колко е тъп шибан тоя живот и да се самосъжалявате вместо да прекарате тва време в много по-приятни преживявания...и на мен сега гаджето ми заминава на морето за цяло лято точно,когато ни е най-хубаво и не знам какво ще стане с връзката ни ама живота по никъв начин не ми е виновен...а пък да не говорим за тези,които казват че нямало Господ...повярвайте има има и то за всичко...винаги рано или късно ако направиш нещо мръсно си поемаш възмездието....айде моля ви се стига сте стояли и циврили колко ви бил гаден живота...като ти е гаден опитай се да го направиш по-добър...глупаво е...
Ехххх...да мислеха всички така...явно не стаа...
Половината си мислят че сега тоз живот е мнооо тъп...
Ха...Има още ....полсе ще ми говорите... :x

devil4e
06-10-2005, 23:32
ОТВРАТ :!: :!:

Immortality_
06-11-2005, 00:23
ami uj jivotyt e takyv, kakyvto si go napravi6... no ponyakoga se slu4vat ne6ta, koito ne moje6 da kontrolira6... i koito mogat da svyr6at s teb... samo ne tryabva da se predavame... kakvo drugo ni ostava...
toi e gaden, no az sym PO-gadna i nyama da mu se dam.... smeite mu se v o4ite, za da ne si smee toi na vas i tva e :wink:
jiveite na puk na vsi4ko i na vseki i 6te vidite kolko po-lesno e :twisted:
a ina4e- gaden e... jivotyt e prostitutka i ti izliza mnogo skypo da si go prekara6 dobre :lol:

sherry
06-11-2005, 11:06
Животът е един водовъртеж от преживявания,различни чувства,емоции и случки.Понякога всичко е супер,много си щастлив и изведнъж судбата се птотяга и ти открадва цялото щастие,което си имал.Тогава се чувстваш ужасно празен и сам и си казваш,че животът е гаден...е,гаден е!Обаче не може винаги да сме щастливи.НЯМа на света щастливи хора,или по-точно няма хора,които да са щастливи през целия си живот,пред всеки от нас поне за малко е заставала някаква пречка,за да сме щастливи и животът ни препъва.Именно затова животът често пъти е гаден,но пък и често пъти е хубав...апък и според мен си струват всичките страдания.По-късно след мъката когато си истински щастлив,си даваш сметка,че всички сълзи са си заслужавали след като по-късно изпитваш щастие 8)

vancuver
06-14-2005, 22:09
Ест, че L1F3 SuX!!! Като се замисля - има и добри "черти", но гадните са повече...

DiVaChkA
06-15-2005, 09:23
Недейте да говорите така за живота - че бил гаден,жесток и т.н.Повечето от вас съм сигурна че не са видяли нищо още от него.Живейте пълноценно, за да са щастливи всички и да няма недоволни

AvLee
06-15-2005, 09:24
Недейте да говорите така за живота - че бил гаден,жесток и т.н.Повечето от вас съм сигурна че не са видяли нищо още от него.Живейте пълноценно, за да са щастливи всички и да няма недоволни
Te prosto se pravqt na interesni :wink: ili v momenta nastroenieto im ne e bilo mnogo visoko.

Suddenly
06-15-2005, 09:51
Obshto wzeto moga da kaja che jiwota e super..,
no lichno moya jiwot e mol shiban.. az sum si go naprawila taka i taka shte si jiweya swikwa se
weche swiknah i ne obrushtam wnimanie..
:cry:

Elitooooo
06-15-2005, 14:03
Kaf to si go napravim :wink:

DeSsi
06-15-2005, 14:47
JiVoTa Ne E GaDeN..PrOsTo PoNqKoGa Ne StAvA ToVa KoEtO NiE IsKaMe.. Az GlAsUvAh Za HE :!:

Dorianchety
06-23-2005, 11:40
mi na men li4no v ni6to ne mi varvi taka 4e...

morsmordre
07-01-2005, 09:55
Вие пък какво знаете за гадното от живота :!: За сенките, за тъмните места, за отчаянието, за тревогата, за страха, за хаоса, за болката, за разрушението, за предателството :!: :evil:


айде пак редовното мрънта мрънта....бил ви гаден живота...чакайте бе хора..мислите ли,че много сте преживели...

Възрастта не е от значение :!: Може да съм на 15, но съм видял, преживял и усетил мн повече неща от много възрастни :evil: :!: :x

И стига с тея теми, че животът бил гаден!Нали затова има хора като мен, които се грижат за щастието ви :evil: :!:

Bloody_Tear
07-01-2005, 22:01
Уууу...това ще стане май любимата ми тема:)Ами...животът....много е ценен.Някой хора биха направили невъзможното,за да го запазят а вие така го оплюхте.Ясно е че има ужасни неща.И аз по едно време загубих вярата си в Господ,но не заради мои си мъки ами защото виждам как хората страдат.Ама истинско страдание...най-ужасното,най-великото,максимума на страданието и Господ си седи и нищо не прави дори не им праща знак,че поне ги наблудава и е с тях.Това най-много ме мъчи,но все пак твърде низша съм та да осъждам така...и твърде глупава та да разбера законите на Вселената и прочие...и някъде там дълбоко в душата си скътвам малка надеждица,че така е ТРЯБВАЛО да стане.Както казват повечето хора за ВСИЧКО си има ПРИЧИНА иначе нямаше да се случи.На нас остава вместо да отнемем живота си или да се самосъжаляваме да откирем тази причина.Това за раждането си е точно така.Ако животът беше прелестен то нямаше да плачем като се раждахме.Това ни е един вид можеби напомняне-"Ти ще страдаш."И общо взето е така...И аз се дразня,когато някой ужасни същества получават всичко в живота, а добрите хора се мъчат,но можеби си има причина.Хайде стига толкоз,че ще ви приспя.Ще завърша само с едно хрумване....значи...гледам си аз Reality TV,discovery и все ужасни случки на много добри хора и всички около мене почват "Пфууу мамка му все на добри хорица ще се случи".Е да ама се замислих ами ако е точно обратното ако не се случва на добри хора а случилото се ги пряви добри?Така че бъдете щастливи,че страдате и че сте идни от малкото хора,които се учат по жесток ,но правилен начин от живота.Бъдете щастливи,че сте преминали ограниченията на някой хора,които още си мислят,че света се върти около тях,че щастието е в парите или че животът им е прекрасен щом имат гъзарски дрехи.Аз се радвам,че вече не съм егоистичната тъпачка,която гледаше да е като другите и си мислеше колко хубав е животът щом има нова дреха.Но да не си мислите,че изведнъж ми светна,че съм била истински дзвер..ами не просто животът ми в една степен изведнъж се промени и точно страданието ми отправи неочакван удар и ме избави от тази кал в която бях потънала вече много.Радвам се,че стана така иначе и досега да си бях поредната тъпанарка.А светът прелива от тях и не му трябват повече.Затова ви казвам радвайте се на страданията,те са тези,които ви отварят очите.Бъдете щастливи,че не сте едни от тълпите слепци,които бродят без цел,морал,сърце тази земя и живеят в тъмнина.Аз много се радвам като виждам как толкова много тинейджъри тук са страшно интелигентни и добри и състрадателни .Не всички са щастливи.Не всички са се родили такива,а животът ги е направил такъв.Надявам се да сте ме разбрали.:)Лека нощ за сега:)

grafinka
07-02-2005, 00:24
Живота не е гаден . А просто е труден. Това ,че някои са супер безволеви хора си е тяхна работа.
Ама да почнеш да се отчайваш е най- зле .
66666Т ! Да не съм чула повече такива работи.
Спрете се бе ... самата мисъл , че е гаден може да го развали.
Настройте се положително , с надежда и вяра в утрешния ден.
А то каквото ще става - ще стане...

t1^amo^Bab1
07-03-2005, 17:59
pomnim lo6ite ne6ta,za6toto imenno te ni susipvat!dobrite momenti su6to prisustvat v na6iq jivot,prosto trqbva da se ogledame za tqh :oops:

problemniq
07-03-2005, 20:41
Само една причина защо живота е гаден-ако някой може да я убори МОЛЯ :D
Животът е гаден защото няма човек(визирам БГ) който да живее както иска.-Преди 98-та е било мирно и се е живеело финансово по-добре.НО е имало маса ограничения.Сега тези ограничения ги няма но има престъпност, повече завист и много повече лоши хора от които трябва да се пазиш.Човек който не се чувства богат отвсякъде значи не е постигнал това което иска.Когато го постигне значи според мен живота е гаден.Ако само приемем начина за обличане като мерител за това дали сме доволни от начина по който изглеждаме с дрехи и гласене-Ами не всеки се облича както иска.Ако някой тръгне облечен като индиец или китаец в нормална за тяхната култура дрехи как ще го гледаме?Все едно децата на индийците в БГ да тръгнат облечени(през лятото поне) в техните си нормални индийски дрехи-Е нали се сещате че това не става.За останалите народи същото.Късно е да пиша повече.

sherry
07-04-2005, 17:44
Животът понякога е гаден....но кво да се прави,не може всичко да е страхотно завинаги.Редуват се хубавите периоди с лошите.Трябва да приемем този факт и да мислим позитивно.От всяко лошо нещо да извлечем поука и да продължим напред-към щастието!

problemniq
07-04-2005, 22:16
Животът понякога е гаден....но кво да се прави,не може всичко да е страхотно завинаги.Редуват се хубавите периоди с лошите.Трябва да приемем този факт и да мислим позитивно.От всяко лошо нещо да извлечем поука и да продължим напред-към щастието!
А дали някога ще постигнем щастие, и кога, а на каква цена?Дали ще си заслужава един миг(или повече) щастие след толкова нещастие.Вярно че е по хубаво миг отколкото нищо.Но ако се замислиш ако вместо тези които ти пречат да го постигнеш не ти пречеха, или дори ти помагат на колко по-ниска цена ще го стигнеш.Колко по дълго ще го задържиш при себе си?Ей за пръв път се замислям за това - и се оказа че би било толквоа красиво спокойно и хубаво ако си живеем в мир.Но явно мнозинството иска да прецака тругия и от там 99% са на този принцип сащото им е по лесно да рушат/развалят нещо отколкото да съграждат(макар и добри отношения.)Айде да не мисля повече че сигурно ще изпиша сума скучни редове които никога няма да станат част от обществото в което живеем.

sherry
07-05-2005, 08:51
Животът понякога е гаден....но кво да се прави,не може всичко да е страхотно завинаги.Редуват се хубавите периоди с лошите.Трябва да приемем този факт и да мислим позитивно.От всяко лошо нещо да извлечем поука и да продължим напред-към щастието!
А дали някога ще постигнем щастие, и кога, а на каква цена?Дали ще си заслужава един миг(или повече) щастие след толкова нещастие.Вярно че е по хубаво миг отколкото нищо.Но ако се замислиш ако вместо тези които ти пречат да го постигнеш не ти пречеха, или дори ти помагат на колко по-ниска цена ще го стигнеш.Колко по дълго ще го задържиш при себе си?Ей за пръв път се замислям за това - и се оказа че би било толквоа красиво спокойно и хубаво ако си живеем в мир.Но явно мнозинството иска да прецака тругия и от там 99% са на този принцип сащото им е по лесно да рушат/развалят нещо отколкото да съграждат(макар и добри отношения.)Айде да не мисля повече че сигурно ще изпиша сума скучни редове които никога няма да станат част от обществото в което живеем.
Разбира се,че си струва да страдаш заради щастието,колкото и малко да е то.Ти чел ли си книгата в която пише:
Има една легенда за птичката,която пее само веднъж в живота си,но по-сладко от всяко друго земно създание.Още щом напусне гнездото си,тя дири трънлив храст и няма покой,докато не го намери.Тогава запява сред безпощадните му клонки,притискайки гърди към най-дългия им и остър шип,за да умре,извисена над своята агония,надпявайки и чучулигата ,и славея.Възхитителна песен,заплатена с живота.Но целият свят притихва заслушан ,и дори Бог на небето се усмихва.Защото най-хубавото се постига с цената на голяма болка...или поне така е според легендата....
Това ме е карало да се замисля за много неща.Прочетох го в момент,в който наистина имах нужда от това.Мислех,че толкова много болка не си струва за малкото щастие,което човек изпитва през живота си.Но като се замислих ,разбрах,че съм бъркала.Наистина щастието е нещо много красиво и аз мисля,че си струва всичката болка.Ти питаш"На каква цена??"Аз ще ти кажа-цената е много висока-много сълзи,болка.Но щастието е безценно,струва си цената....

alegra
08-30-2005, 16:51
Ми да живота е гаден,но има и страшно много щастливи моменти :D :D

adi_crazy
08-30-2005, 16:55
Дам....живота е гаден, но има и хубави неща!