PDA

View Full Version : Идват избори - за кого ще гласувате.....



06-07-2005, 21:31
Изборите приближават бързичко. Та ей сега видях картинка в подпис на юзър, където г-н Станишев беше задраскан, и ми стана интересно да видя кой с каква ориентация е. Чие да е правителството, с което ще влезем в Евросъюза Това ние, обикновените хора го решаваме.
А вие почитаеми юзъри какво ще решите :?: :?:

06-08-2005, 08:34
Xaxa nqma da glasuvam za nikoj ... vsqko pravitelstvo shte ni zakara do ES, ama nadali shte uspeqt da upravqt durjavata ... prosto si4ki gledat da si pylnqt gushkite ...

BABY_SEXY_GIRL
06-08-2005, 09:05
Няма да гласувам поради простата причина, че съм непълнолетна :lol: Пък и едва ли някой заслужава вота ми :roll:

Cyberdyne_101
06-08-2005, 10:05
Гласувам, разбира се. Коалиция "За България" или Коалиция "Атака". Още се колебая... :roll: Ще гласувам, защото не ми е безразлично какво става със страната ми :!: А, що се отнася до правителството :arrow: според мен ще е коалиционно. БСП няма да успеят да съберат мнозинство. Само да не се коалират с ДПС... още 4 години турци в управлението. Ужас :!:

miloto_girl_4e
06-08-2005, 10:25
nqma da glasuvam,za6toto o6te sam nepulnoletna :roll:
ina4e ne znam za kogo bih glasuvala i dali izob6to bih glasuvala ... :roll: taka i taka vsi4ko e edin fal6... vsi4ko e edna izmislica,vsqka partia
se se6ta za nas(narodut) edva mesec predi izborite i zapo4vat da valqt PRAZNI obe6tania,nqkoi dori neosu6testvimi :!:

LetiCherry
06-08-2005, 11:49
Аз тази година ще гласувам за пръв път! :D Нали на 19 юни правя 18! :wink: Мисля да гласувам за ДСБ, но не съм решила още със сигурност. Но като гледам накъде вървят нещата, сигурно ще спечаечлят тъпите БСП! :roll:

Bimper-ska
06-08-2005, 13:07
Аз тази година ще гласувам за пръв път! :D Нали на 19 юни правя 18! :wink: Мисля да гласувам за ДСБ, но не съм решила още със сигурност. Но като гледам накъде вървят нещата, сигурно ще спечаечлят тъпите БСП! :roll:
Абе кви ДСБ??? Ако искаш Иван Костов да е премиер още 4 години, направо не знам какво да ти кажа...
А БСП не са тъпи, просто ме е яд, че ако те съставят правителство, на практика бабите и дядовците ни ще са ги избрали.
А аз още не знам за кого да гласувам. Но знам за кого няма - ДСБ, ОДС, Евро рома и ДПС.
Сериозно се замислям дали да не посоча някой независим. Сега гледам тук във Варна на билбордове има един, обаче не знам.

Momcheto_sf
06-08-2005, 13:41
имам правото да гласувам но не смятам че трябва да ходя да си губя времето заради някакви глупаци

пипс
06-08-2005, 14:38
аз съм непълнолетна и няма да гласувам,но и да бях пак нямаше защото аз за интересчии не си давам гласа

alex
06-08-2005, 16:49
Cyberdyne_101 - как така ще гласуваш за БСП (коалиция за България) при положение че коминузмът е най-големият враг на твоите убеждения?

Мейжду другото има два въпроса който не се задават - колко пари получаваш и за кой си гласувал. Не случайно изборите са анонимни.

Иначе в случая не става дума дали искаш ДСБ или Новото време да те управляват 4 години. Знаме резултатите какви ще са - или БСП или НДСВ ще спечелят и те ще управляват. НО важното е кой друг ще вкараме в парламента, ако някой гласува за Новото време той е на ясно че няма да ги изкара на първо място, важното е дали те ще влязат в парламента или не. Защото дори и само 4% да изкарат могат да направят чудеса в парламента. Дадох новото време само като пример, че ДСБ ме дразнят повече. Та всики малкли парии е важно да влязат в парламента за да могат да гърчат спечелилите изборите и да натискат за закони. Като се замислим колко хора знаем от малките парии и колко знаем от големите? От малктие познаваме 5-10 човека... а от големите пак толкова ;))) Такаче за кой си струва да се гласува в краийа сметка? А иначе ако имате право идете ако ще да пуснете празна бюлетина да им теглите една на всички така.

Ако ще гласувате не гласувайте за победителя - ако ще за най-загубената партия която няма никакви шансове да гласувате - пак си струва.

Да пуснем ли една анкета за глсуването?

Breakaway``
06-08-2005, 17:36
Няма да гласувам, защото съм непълнолетна :oops: А и да не бях, не бих гласувала... иначе това за анкетата е добар идея!

Cyberdyne_101
06-08-2005, 18:14
Алекс, БСП вече са много далеч от комунизма. Претендират, че са леви, но аз не така и не видях разлика в политикта на леви, десни и центристи. Всички го карат през нивата... Коалиция "за България" са ми резервен вариант в случай, че размисля. Доста приятели сме решили да подкрепим "Атака" и Волен Сидеров. Идеите му много ми допадат.

06-09-2005, 07:39
Cyberdyne_101 - как така ще гласуваш за БСП (коалиция за България) при положение че коминузмът е най-големият враг на твоите убеждения?

Мейжду другото има два въпроса който не се задават - колко пари получаваш и за кой си гласувал. Не случайно изборите са анонимни.

Иначе в случая не става дума дали искаш ДСБ или Новото време да те управляват 4 години. Знаме резултатите какви ще са - или БСП или НДСВ ще спечелят и те ще управляват. НО важното е кой друг ще вкараме в парламента, ако някой гласува за Новото време той е на ясно че няма да ги изкара на първо място, важното е дали те ще влязат в парламента или не. Защото дори и само 4% да изкарат могат да направят чудеса в парламента. Дадох новото време само като пример, че ДСБ ме дразнят повече. Та всики малкли парии е важно да влязат в парламента за да могат да гърчат спечелилите изборите и да натискат за закони. Като се замислим колко хора знаем от малките парии и колко знаем от големите? От малктие познаваме 5-10 човека... а от големите пак толкова ;))) Такаче за кой си струва да се гласува в краийа сметка? А иначе ако имате право идете ако ще да пуснете празна бюлетина да им теглите една на всички така.

Ако ще гласувате не гласувайте за победителя - ако ще за най-загубената партия която няма никакви шансове да гласувате - пак си струва.

Да пуснем ли една анкета за глсуването?
Комунисти няма вече... т.е. има си БКП, ама там са едни...
БСП са толкова комунисти, колкото и Русия е комунистическа страна в наши дни.
А иначе - хора поне сега гласувайте. Ще влизаме в една важна организация и това има огромно значение за страната, не стойте безучастни. Иначе може да има активност 20%, 15 от които ще са на подкупените с кебапчета цигани, и пак ще дойде сульо и пульо и може дори да влезем в ЕС през 2017 година, мислете тогава на кого ще се сърдите...

air_J
06-09-2005, 19:19
Не мога да разбера кой малоумник ми трие мненията? 2 мнения ми липсват, докато едното бих го прежалил, то това, което пуснах в тази тема - не! Не виждам какво лошо има, след като темата е "За кого ще гласувате" аз да не мога да кажа, че ще гласувам за Волен Сидеров? Някой изтривач ще ми обясни ли къде е проблема? Подкрепям Волен Сидеров с №** в интегралната бюлетина!
П.С.> Надявам се мнението ми да не бъде изтрито! :twisted:

LiNkiN4eTo
06-10-2005, 10:22
ДеСееБе :D

BlinDBoY
06-10-2005, 13:36
Хехех ами какво да ви кажа имам годините...но няма да отида да гласувам защото просто не ме вълнува...!!!

zElEnA^mAsLiNkA
06-10-2005, 19:36
Ami az ne m0ga da glasuvam 6t0t0 sym na 15 g0dini! Am vse pak ak0 m0jeh da glasuvam bih glasuvala za NDSV 6t0t0 BSP imat 3 pr0valeni pravitelstva i kat0 znam kf0 e bil0 predi ne iskam da stafa i sega taka!

bulgarche
06-14-2005, 22:06
Аз нямам право на глас. Иначе тука яко подкрепяме "Атака"..Волен Сидеров трябва да влеза :)

hjsdgqwe
06-15-2005, 06:28
az s 5 pyce sam za Stani6ev-tova e mlad 4ovek moje6t da izvede stranata ni!BSP e edinstvenata partiq koqto mi vdyhva doverie!I ne odobrqvam "kvo bilo predi" pove4eto potrebiteli na tozi forum ne sa jiveli po vremeto na komunizma za da mogat da kajat kakvoto i da e bilo! Kak moje vyob6te da se prokrada ideqta za DSB-Kostov koito posledniq si mandat razre6i nad nas da prelitat samoleti na NATO??????
Ne si li spomnqte?Ili pak NDSV ni6tooo ne narpraviha!ODS sa sy6tite kato DSB!Mihailova ni6to ne napravi za medicite ni v libiq po onova vreme ako be6e napravila ne6to sega vaob6te nqma6e da se strahuvame za jivota im! Edinnstveno odobrqvam vyzgledite na Ataka i BSP! Zatova 6te glasuvam za BSP,a i 6to mislite 4e samo babi4kite i dqdovcite 6te glasuvat za tqh vzemete se vslu6aite v tqh Mn po -mydri sa ot vas! :roll:

Dobrina
06-15-2005, 16:44
Alex, надявам се, че правиш разлика между комунизъм и социализъм.

techCandy
06-15-2005, 19:05
За ДСБ ще гласувам разбира се.
За мен всичко друго е въздух под налягане.