PDA

View Full Version : edno vaprosche otnosno moderatorite



fostenkata:)
06-09-2005, 14:45
taka skoro ne bqh vlizala v foruma no imam edno vaprosche zashto BSG si promenq zaglaviqta na temite kakto i skimne ne che imam neshtu protiv neq..(e pochti) obache neka si e moderator ama kfi sa tiq bezrazborni izqvi na vlast sq nqkoi e reshil che iska da mu e taka temata...a tq q smenq...aa moito momiche moje li da si imame uvajenieto i bez da s eobijdash..prosto ne e echesno taka slez na zemqta

ProstoAz
06-09-2005, 14:50
II.Задължения на потребителите
7.Да пишат пълно и описателно заглавие на темите си.
Теми от рода на "?", "help", "zashto?" и т.н. ще бъдат поправяни или
премахвани по преценка на модераторите

Ето защо. :wink:

П.С. Не злоупотребява с "властта" си, а си върши съвестно задълженията като модератор.

Breakaway``
06-09-2005, 17:29
Така е решила, така е направила :roll: Можеш ли да да дадеш примери?

naty
06-09-2005, 17:52
emi to e logi`no `e ste ti promeni zaglawieto ako ne e pulno-naprimer ako si napisala samo nqkwaohelp

monka
06-09-2005, 19:05
i a ne vijdam kkavo tolkova e napravila BSG :roll: mislq, 4e si var6i dobre rabotata, dam dobar moderator e!!!

AvLee
06-09-2005, 19:19
Щото ако не промени заглавието повечето хора няма да влязат в темата.

II.Задължения на потребителите
7.Да пишат пълно и описателно заглавие на темите си. и точно :wink:

BABY_SEXY_GIRL
06-09-2005, 20:12
II.Задължения на потребителите
7.Да пишат пълно и описателно заглавие на темите си.
Теми от рода на "?", "help", "zashto?" и т.н. ще бъдат поправяни или
премахвани по преценка на модераторите

Ето защо. :wink:

П.С. Не злоупотребява с "властта" си, а си върши съвестно задълженията като модератор.

По-точно не можа да се изкажеш :wink: 10х много за разяснението и подкепата (последното се отнася за всички) :wink:
Колкото до авторката на темата :arrow: няма да е зле да хвърлиш едно око на правилника (линка е в подписа ми), виж своите и моите задължения и след това коментирай :wink: Btw нямаше да е лошо да ми пишеш лс да се разберем като големи хора, а не цяла тема да пускаш :idea: :roll:

zElEnA^mAsLiNkA
06-10-2005, 09:08
Mi i az ne sym zabelqzala ne6t0 neredn0!

fostenkata:)
06-10-2005, 09:20
e tq moje da e si varshi dobre rabotata..v tva ne se i samnqvam vaprosa e che az primerno moje da sam reshila che iskam taka da mi se kazva temata v zaglavieto moje da ima opredelen smisal..a tq da trygne da go smenq emi az za kfo puskam tema primerno kat tq moje i da i smenq zaglavieto i nz si kfo oshte...ae nqma zn.dobre krai az sam si vinovna :twisted: 8)

just
06-10-2005, 09:33
Абе,защо не е задължително да се пише на кирилица,имам предвид нали не е проблем да се пише и на кирилица и на латиница(не в един пост)

foursquare
06-10-2005, 09:39
Абе,защо не е задължително да се пише на кирилица,имам предвид нали не е проблем да се пише и на кирилица и на латиница(не в един пост)

Не е задължително !

Cyberdyne_101
06-10-2005, 10:47
Фостенката, бориш за изгубена и безмислена "кауза". Фактът, че не харесваш БСГ, замъглява преценката ти.