PDA

View Full Version : Ujassssss nego ochakvah ot nego



06-09-2005, 16:35
Pi6a tova tuk za6toto ve4e ne izdurjam :evil:"Gadjeto" na maika mi mi predloji sex,a az go 4uvstvam kato po-golqm brat,kato dobur priqtel.Mejdo-drugoto toi e po malak ot maika mi s nqkolko godini,i vinagi me e razbiral,vinagi me e za6titaval ot maika mi,vinagi mie ugajdal.I vednuj bqhme na edno bar4e samo dvamata,i re6ih da go porazpitam malko za sex-a,sled razgovora toi me popita da li ne sam re6ila dago napravq....i taka.........sled nqkolko dni ostanahme celia den sami i abe napravo 6te go kaja.Vze da me vika pri sebe si,nad 20 pati me popita dali nqma da legna pri nego,estestveno az ne legnah.No....se 4udq,za6to ne?Posle moje da me grize savesta malko de,no.....hora sme kvo da se pravi :twisted: :twisted: :twisted: E kaje te mi kakvo da pravq,vie kak bihte postupili?

пипс
06-09-2005, 16:41
абе тоя явно е някакъв извратен по-добре кажи на майка ти!

foursquare
06-09-2005, 16:43
хмм.. ми знам ли.. ти на колко си.. ?пък и не е много нормално..все пак е гадже на майка ти.. по-добре кажи на майкати, значи той не е верен на майкати и така.. може да я прецака.. по някакъв начин.. ;)

sini4kata
06-09-2005, 17:04
a tebe kefi li te priqtelq na maika ti :shock: znae6 li kvo-po dobre iz4akai kogato maika ti te e qdosala i togava legni s nego.po tozi na4in 6te i go varne6. :twisted: 6egi4kaaa.a sega seriozno-kaji na maika ti

e4o
06-09-2005, 17:17
v nikakuv slu4ai ne bih se 4ukala s nego :roll: :twisted:

nasty_baby
06-09-2005, 18:03
awe ti durji6 li na maika si?ako na ti puka za neq spi s toq,no ako q obi4a6 bi trqbvalo pone malku da ti e gadno kakvo pravi toq zad gurba i!pomisli kak 6te se po4uvstva tq ako razbere!Aku pita6 men kaji i za6toto 6tom iska da spi s teb predstavqm si s kolko o6te i izneverqva!

miloto_girl_4e
06-09-2005, 18:16
hah,nikoga NE bih legnala s gadjeto na maika si :shock:
ne moga da si predstavq,4e edin i su6t muj
6te pravi sex i s men i s maika mi :shock:
au brutalno :shock:
dobre,4e ne si spala s nego :!:

06-09-2005, 19:14
Оооо мойто момиче ти нещо май изкрезваш.Не е въпроса че го искаш туи момче на секи се случва да си хареса най неподходящия човек но се пак имай малко уважение към майка си бе.Как ще се почустваш ти ако тя се изчука с твое гадже.Моля те недей да правиш глупости за които ще сажаляваш :!: :!: :evil:

Alex4enceto
06-09-2005, 19:22
toq ne6to me symnqva...6tom e predlojil na du6terqta na gadjeto si sex, predstavqte li si kakvo pravi s drugite momi4eta/jeni?! :shock: i spored men trqbva da kaje6 na maika ti za tova.

DeziRe
06-09-2005, 20:24
Само едно ще ти кажа: Веднага кажи на майка си !

Evalain
06-09-2005, 20:28
y gotina drama ako spish s gadjeto na maika si vikni mi sled tva maika ti kat razbere (a tia shte razbere) po edin ili drug povod ili ti shte se izturvesh ili te shte se skarat i toi shte i kaje ili kato kusat (tui kato e jigolo) ne viarvam mnoo da prosushtestvyvat toi pak shte i kaje ta kato razbere vikni me shte doida s kamerata...shte napravia reportaj semeina drama ala tanatos :P
aidi :P
Maitapa na strana kaji na maika ti ili go izfurli toa glavok nedodialan

Jamalskaaa
06-09-2005, 20:30
Преди време ми се беше случило нещо подобно, мама имаше гадже с 10 години по - малко от нея и с 10 по - голямо от мен и бяхме мноо близки, щото той някакъв млад, готин тип и аз си споделях всичко с него .. даже си лежах при него, но един път се опита да ме бара и веднага казах на майка...съветвам те да направиш същото...все пак това не е кой да е, а майка ти!

Chiana
06-09-2005, 21:01
gospodi momi4e az ako bqx na tvoe mqsto takuv bix go ubila be male az ako vidq 4e nqkoi svalq maika mi kriv i 6tastliv go praq a pak kamoli ako posegne da q celune direktno 6te mu izvadq noj i nz kakvo 6te mu se slu4i na toq 4esno ti kazvam za maika mi 4ovek ubivam . a ako nqkoga tq si ima priqtel i toi mi namekne ne6to za seks direktno .... pod noja ako 6te da leja v zatvora sigurno toq bix go polqla s benzin i da go izgorq nz 6i go iztezavam ako 6te posle da se samoubiq ama vajnoto e toi da si polu4i zaslujenoto.. male gospodi mene nqkoi maika mi s prast da q dokosne i otka4am a ti smqta6 da spi6 sas nego molq te nedei ta tq ti e maika tova e nai svqtiq 4ovek za tebe a ti zaradi ednoto 4ukane ..... :evil: :shock: :shock: aaee nqma da komentiram pove4e

06-10-2005, 06:36
A mejdo-drugoto toi izneverqva na maika mi,i mi kaza 4e e imal gadje na 14-15 god.(kolkoto men na godini).No mnogo dobre se razbiram s nego,kato brat mie(brat koito iska da me 4uka.....otvratitelno),i ne iskam az da razvalqm vsi4ko kato otida i i kaja 4e hodi s druga.No prekali li s men otivam i kazvam na mam4eto vsi4ko! :evil: :evil: :evil:

^HOTbabyHOT{f}
06-10-2005, 06:59
Egati prostaka,kak 6te te kara da spi6 s nego be,na toq mai ne6to mu ima,nqma gre6ka :evil: :!: da go eba v pedofila mu s pedofil,na kolko godini e toq?A ti haresva6 li go,kefi li te?Toi qvno ne uvajava nito teb nito maika ti :evil: Ili te ima za mnogo glupava,4e ni6to ne znae6 i aide toi da se vazpolzva :evil: :evil: Maloumnik :evil: :evil: :evil:

Chiana
06-10-2005, 08:07
abe mili4ka o6te sega kaji na maika ti za tova , toi q prai na idiotka ne trqbva da dopuska6 tova, ne si misli 4e toi darji na tebe omagiosal te e s mili dumi4ki i tai. kaji vsi4ko na maika ti i za tova 4e ti e predlojil seks i za tova 4e si ima gaje kolkoto tebe tq naprao 6te go naprai na guz kakto si i zaslujava toi de. male kak moje da ima takiva hora kato toq izrud.. da podlagvat malkite momi4enca i MAIKITE IM male...
mili4ka izob6to da ne ti puka dali ti e kato brat ili ne, maika ti e po-vajna..!! ne se strahuvai ot tova da kaje6 na maika si tova e za neino dobro!!! ne iska6 li tq da e 6tastliva??

Momchenceto
06-10-2005, 15:23
abe mili4ka o6te sega kaji na maika ti za tova , toi q prai na idiotka ne trqbva da dopuska6 tova, ne si misli 4e toi darji na tebe omagiosal te e s mili dumi4ki i tai. kaji vsi4ko na maika ti i za tova 4e ti e predlojil seks i za tova 4e si ima gaje kolkoto tebe tq naprao 6te go naprai na guz kakto si i zaslujava toi de. male kak moje da ima takiva hora kato toq izrud.. da podlagvat malkite momi4enca i MAIKITE IM male...
mili4ka izob6to da ne ti puka dali ti e kato brat ili ne, maika ti e po-vajna..!! ne se strahuvai ot tova da kaje6 na maika si tova e za neino dobro!!! ne iska6 li tq da e 6tastliva??Колкото и гадно да звучи от къде си толкова сигурна че майка и е стока и ше напрай нещо ??? Жена която ходи с такъв мъж много ме съмнява че ше напрай нещо.....аз ако бях на нейното място едва ли щях да се хвана с него точно заради това....цялата история е доста съмнителна ам не бъди сигурна че майка и е изход :?

Immortality_
06-10-2005, 15:53
nai-mnogo da vi zavari maika ti... i da vi predloji da si napravite svedska troika :lol:
ujas... ako prieme6 napravo ne si dobre... samo ideyata, 4e toi e spal predi s MAIKA TI ne te li otvry6tava :? ....? ujas... do kyde 6te stignem :evil:

sherry
06-10-2005, 21:50
абе,ти добре ли си :shock: Как може да има любовница,ти да знаеш това и да не казваш нищо на майка си?Апък и той иска да спи с теб...ако държиш на майка си,веднага тичай при нея и и кажи всичко!Защо я караш да се заблуждава?Нали не искаш да страда?

Lady_Love
06-11-2005, 10:24
Оооо стига бе... Как ще спиш с такъв извратеняк бе... Ужас... Ако толкова те привлича, няма ли как да се сдържиш заради майка ти :?: :!: Ако го направиш ще бъде адски гадно спрямо нея... а и ще си е гадно по принцип :!: По-добре наистина поговори с нея...

МаRi
06-11-2005, 11:38
според мен трябва да каже6 на майка си 6то за приятел има. :lol:

lina15
06-12-2005, 11:08
razbirase 4e trqbva da kaje6 na maikati...zaduljitelno prosto ina4e toi i izneverqva,sled kato e predlojil na tebe,predstavi si na kolko o6te e predlojil...Kaji na maikati,+ tova
toi sigurno e mnoogo izvraten!!!

unnormal-girl
07-05-2005, 03:03
1. toq ima psihichni otkloneniq
2. ima problem s pedofiliqta
3. po dobre kaji na mayka si zashtoto tova ne e chestno sprqmo neq i tq trqbva da znae s kak1v chovek si ima rabota

Cha0
07-05-2005, 08:43
Мен ако питаш лягаи си с него като дойде майка ти викнете я и нея и си напраите тройка поне да ви мине мерака ...... после тоз го хванете и на циганска люлка през терасата и сичко е 6 точки.
Как можее да има такива момичета да искат да спът с приятелите на майките си божееее каде са нормалните хора :P

___Kaka Eli___
07-05-2005, 17:41
Мен ако питаш лягаи си с него като дойде майка ти викнете я и нея и си напраите тройка поне да ви мине мерака ...... после тоз го хванете и на циганска люлка през терасата и сичко е 6 точки.
Как можее да има такива момичета да искат да спът с приятелите на майките си божееее каде са нормалните хора :P
Лелеее абе човек,сега ако си ми насреща яката ща напусувам,чак свят ще ти се завие :evil: Абе ти прочетели ВНИМАТЕЛНО!какво е написало момичето-ТЯ НЕ ИСКА БЕЕЕ,тя го възприема кат брат,ти кви и говориш беее :?: :!: :evil: :?: УЖАС!!!!

ycMuBkaTa
07-07-2005, 23:36
Най-добре говори с майка ти и с нея вземете съответните мерки, но не се давай...

07-10-2005, 19:50
1. toq ima psihichni otkloneniq
2. ima problem s pedofiliqta
3. po dobre kaji na mayka si zashtoto tova ne e chestno sprqmo neq i tq trqbva da znae s kak1v chovek si ima rabota

i poseldnoto e vqrno, no pone spored men ne e nai-vagnoto.prosto 6te ti kaga, 4e ne sym 4uval za mnogo momi4eta det da hodqt s jigolo-pedofil i da sa stignali dale4e.

___Kaka Eli___
07-11-2005, 06:58
abe vikne me az imam ppistolet 6e go usmartim na mqsto. Baxto perverzniq tip. Ako nqma6 18 se obadi v policiqta. Maik0oo0o00o k0 g0 vidq toz da varvi po center0a na varna vervaj mi, nqma da jivee dalgo.

PS. Az seriozno ti govorq ako iska6 da go ubiq samo pi6a tuka kak da se vidim.
ХаХа,ето виждаш имаш подкрепа от всички.
Ама тя маи вече не пише тука..... :roll:

mil4eto_
07-12-2005, 14:28
кажи на майка
а ти на колко си :?:

nor4inka
07-13-2005, 19:25
momi4e ti nared li si? bqgai pri psihiatara :!: ne ti li stiga tva 4e e priqtel na maika ti, a iska da spi s tebe. 4e na vsi4koto otgore si imal i gadje na tvoite godini ... :shock: toq pi4 si e 4ista proba PEDOFIL :!: :!: :!: kvo kato se razbirate, nqma6 li priqteli na tvoqta vazrast, s koito da moje6 da si govori6 svobodno??? kaji na maika si vednaga :!:

alexxgold
07-14-2005, 10:04
Еми хора, моето мнение е на принципа на една пословица: "(Когато някой изяде цялата баница :wink: )Не е луд този, който я из'де, ми тоз', дет му я е дал!!!". Та в дадения случай тоз че е педофил, такъв е, че е жалък, също. Но на него така му е добре, "уредил се е"! А ти го търпиш, мила, което е адски МНОО тъпо. Дано си казала вече на майка си. А на майка ти - браво! Страхотен вкус за мъже има! :roll:

LiL_Juliete
07-14-2005, 22:07
kaji na maika si :)

dudeto_sy
07-15-2005, 20:19
Ponqkoga nqkoi temi me izumqvat tuk.

Когато нямате какво да кажете по дадена тема просто не пишете! :wink:
Благодаря.
Moderated by BABY_SEXY_GIRL

inf3rnal
04-08-2008, 17:00
Педофил ... кажи на маика си :!:

alex_devv
04-08-2008, 18:36
ми той за тва те разбира и ти угажда за всичко, щото е имал скрити помисли 8)
такива са за прибиване ...
говори с майка ти и и разкажи всичко

CfEtii
04-08-2008, 18:42
Нито ти,нито тоя сте добре :-x Тва тряя да ти покае колко обича майка ти...

v3nItoO
04-08-2008, 18:48
както в по горните мнения кажи на майка си за да не стане касно.

sh3_1s_7h3_0n3
04-08-2008, 18:48
Темата е стара!