PDA

View Full Version : kajete za protivoza4ata4nite



f-4eto{}
06-09-2005, 18:31
e..?nqkoi 6te kaje li kakvo to4no im e deistvieto,kak se polzvat i kolko im e cenata.tarsi takava tema,no ne namerih.pls pomognete 4e mi trqbva :oops: :? ..10x predvaritelno

Kill Zone
06-09-2005, 18:53
ТАка противозачатачните НЕ СЕ КОПУВАТ СПОРЕД СЪВЕТ ОТ ПРИЯТЕЛ!!! Трябва да отидеш на генеколог да те прегледа и той да ти каже кои са най-добри за организмат ти!!!!Те се хормони(при по голяма доза действат като постинор впрочем) които просто обиват сперматозоидчетата (ония малктеи копелета дето са виновни за всикчо).Или май убиваха клетка абе забравих абе имат действие.Цената е кам 15 лева (за жанин знам).А и има особенсости при поемането.:
ПЪРВО:Една седмица след поемането трябва да се прави секс с презарватив!
ВТОРО:Нетрябва да се прекъсват.Изпуснеш ли наново започваш със стартовата седмица.Ако забравиш да го пие имаш 12 часа да го пиеш другото.9в опътването си пише)
ТРЕТОПроменят цикъла и първоначално малко надебеляваш от тях посел започваш да слабееш
ЧЕТВЪРТОИзчиств акожата от акнето

S C A N D A L O U S
06-09-2005, 19:09
abe kill zone, i ti se izkaza nepodgotven!.....
taka
sega,az piq deqne 35, tova e s nai visok procent na sigurnost. ne ti kazvam da go pie6,prosto spoedelqm.trqva da otide6 na ginekolog za da ti kaje. do tuk dobre.
kak deistvat- na purvo mqstoo,ne ubivat ni6to:)
predstavlqvat hap4enca fra6kani s hormini,koito 21 dena potiskat obrazuvaneto na qicekletka v organizuma ti.po4va6 da gi pie6 ot purviq denn na menzisa i posle kato ti svar6i opakovkata do dva tri dena 6te ti doide.na osmiq den ot poslednoto hap4e gi po4va6 pak i taka- hem si predpazena,hwem 6te znae6 koga 6te ti doide.
trqva da gi pie6 redovno i ako moje v edin i su6ti 4as- surin rano e nai dobre.
ot tqx ne se nadebelqva,osven ako ne se razqde6 mnogo zverski:)
i sega obo6tenieto- piq hap4eta ve4e vtora godina,4uvstvam se mnoo dfobre,sigurno mi e i tn.:))))))
no ako si pod 16 godini po dobre ne pii 6toto ti e mn rano za organizuma!

05-30-2008, 20:43
и все пак ..гинеколога е този който ше ти каже дали е добре да ги пиеш или не,и какви да са те..така че.. :)

Kanela
05-30-2008, 20:54
Не позволяват да настъпи овулация.Т.е. нямаш отделяне на яйцеклетка.Задължително изписване от гинеколог след подробен преглед,кръвна картина,килограми,урина и т.н.
Цените са различни.Варират от 6 до 30 лв.