PDA

View Full Version : za vsichki vas



Evalain
06-09-2005, 21:03
Spodelete tyk kak se kazvate ot kude ste kva zodia ste interesite si predpochitania kum cvetove jivotni i t.n. istoria za jivot ako shtete :) neka prosto se opoznaem i sblijim :) ne znam dali e imalo predi takava tema :) no mislia che ako e niamalo sega e vremeto :)
az shte zapochna
na 17 sum kazvam se Eva (samo Eva)
oven
jiveia v sofia obicham siamski kotki
kefi me zelenia i chervenia cviat. Rodena sum v kazanluk i sum jiviala 13 godini tam jiviala sum 4 god v kanada i sega sum v bg ot niakolko meseca :) imam si gadje s koeto jiveia :)
interesi- poezia aktiorstvo sport kozmetika medii i priatelia mi
:))

1 точка от правилника.
Moderated by BABY_SEXY_GIRL

Alex4enceto
06-09-2005, 21:12
Ideqta ti mi dopada...
Az sum Alex(Alexandra) na 15 godini sym,zodiq vodolei.rodena sym vyv Vratsa no ot 5 godini jiveq v Pleven.liubimite mi cvetove sa sinio i cherno...drugo mai ne se se6tam da spodelq :lol:

Chiana
06-09-2005, 22:23
xax veselka temi4ka :)
Kazvam se Nina
Jiveq si v 6umen i tuka sam si rodena
na 17 godini sam
liubimite mi cvetove sa rozovoto a sa6to i lilavoto ciklamenoto i 4ernoto;p
zodiq bliznaci sam - tipi4en bliznak: postoqnno si menq mneniqta i nastroeniqta;}
interesite mi sa - sa6to poeziq kakto i na Eva;} obi4am da pi6a stihove razkazi i t.n. obi4am da si pukame s kompaniqta bozdugani (bira s vodka) i tekilijosi i da se nabohvame i t.n. da slu6am drs i nokaut i da se razcepvame;}
aamm gajeto mi e na 14
:shock: :? :evil: :oops: :oops: :x :shock: :?:
neveroqtno no fakt :oops: ama si go haresvam izrud e :lol: :lol:

favichka
06-10-2005, 05:42
и на мен темата ми допада
казвам се Десислава на 14 години.родена съм в Шумен,но от 3 години живея във Варна.любимите ми цветове са син и розов.зодия-козирог.оби4ам да слушам музика да пиша стихове и да се разкарвам с приятелите си.ам и аз имам гадже,колкото мен(14).е това е от мен :wink:

06-10-2005, 07:18
Казвам се Габи,от Бургас съм,на 18.
Зодия скорпион и много се гордея със лекото си гаднярство :D
Обичам синьото и зеленото,но като ме хванат лудите само на черно го карам :twisted:
Израстнала съм в Германия(от 2 до 8 год.),след това съм живяла в Южна Африка(от 8 до 10)и сега съм тук,но до кога е друг въпрос,както виждате доста съм се застояла на едно място,което не е типично за мен :D
Обожавам да чета всякакви книги(малко като наркотик ми е,странно,че точно четенето,но какво да се прави...),да слушам по цял ден музика и да си гушкам маслинката(моето съкровище,което обичам до полуда :!: )
Другите работи с кафета,разходки,диско,купо чета всички си ги знаем :D
Това е от мен,много яко че си се сетила за темичката!

Ekita
06-10-2005, 07:20
Туй отгоре бях аз,забравих да се регистрирам :D

Breakaway``
06-10-2005, 07:35
Аз съм Силвия, от Пазарджик, зодия Козирог. Интереси... ми главно музика /всякаква/ и форумчета :D Любимия ми цвят е син, кефи ме и жълтото и черното :) Първите години от живота си съм прекарала в София, сигурно затова сега ми е толкова скъпа /нещо ми става, щях да напиша тъпа :lol: /. Не обичам много да чета книги, тъпее ми :lol: Нямам гадже и не искам да имам... незнайно защо :lol: Имам две страни-едната е много лигафа, а другата все се ядосва за нещо :roll: И тва май общо взето...

Malko^Momiche
06-10-2005, 07:59
Казвам се Биляна на 15 от Бургас (много яко градче,много си го харесвам,цял живот съм си живяла тук :wink: ). Зодия .. Дева (както вика брат ми Дива).През свободното време обичкам да си разглеждам форумчето и да танцувам-това е моята страст. Цветове.. Синьо и розово (бебеее :D ).Любимо число 8. Голама съм купонджийка (ни ма е срам :D ).Не пуша, пия но не се напивам, Девствена съм (все още), имам гадже..той е на 16..
Общо взето е това :) Айде вие сте :wink: :D :D

naty
06-10-2005, 09:32
казвам се александра
бикат ми алекс-на 14 сам
зодия дева сам
мн сам заядлива понякога но в същотот време сам и голяма лигла :lol:
обичам да кисна в чата и да слушам музика
харесва ми лилавото,синъото и черното
а също така мн обичам прилепчетата :lol:
мразя някои да ми се бъркав каквото и да е
падам се малко лудичка
не сам гаджосана :D за което се радвам и не искам да бъда май

Kiss`Me`F
06-11-2005, 17:28
gotina temi4ka :)
kazvam se Viktoria (Viki)
na 16 godini sam i sam zodiq Strelec, rodena sam v Pleven i vse o6te si jiveq tam , predpo4itam siniq i zeleniq cvqt i bqloto su6to :) ne se se6tam kvo drugo da vi kaja sega

LiNkiN4eTo
06-11-2005, 17:39
Бургас (много яко градче)
Какво градче ма , Бургас е направо градище :!:

zElEnA^mAsLiNkA
06-11-2005, 18:00
Hehe mn qka temi4ka naistina!
Zna4i az sym L0ra ... Vikat mi Lolla Bunny i sym z0diq Bliznaci
Na 15 sym i sym 0t t0lk0va g0dini v Stara Zag0ra (imam 4uvstv0t0 4e sam0 az sym jivqla vinagi tam det sym r0dena ... vii nqkfi egz0ti4ni tuka ... Amerika ,germaniq a u ...)
Liubimite mi cvet0ve sa Sini0 i zelen0 ... p0nqk0ga jylt0 , drug pyt r0zafu ... a ima i nqkfi izkliu4eniq - 4ern0 , 0ranjev0 i t.n. Bez Kafqv0 i 4erven0!
Imam 3ma bratq - 2 blizna4eta na 5 g0dinki i edin abiturient!
Imam si paqk - nikak ne e l060!
I mn 0bi4am da 4atq! I da p0stvam nai ve4e v t0q kanal :p
I v m0menta nqma boyfriend :}

untoten
06-11-2005, 18:11
оф...еми казвам се ради, но повечето приятели ми викат just ра или тутс. не ми се обеснява каква музика слушам за 357305032 път...интересувам се от гробищно изкуство и края на тоя месец смятам да се разходя до орландовци.
на външен вид изглеждам съвсем нормално...и дори не нося толкова черно, колкото ми се иска. шъ си поправа грешката в най-скоро времи! безутешно съм влюбена във всички финландци (мъже, жени..секви). злопаметна съм, но принципно съм овца. мисля си, че страдам от частична параноя, ако въобще има такова нещо. много обичам животни :arrow: не ги ям! убивам човек за шоколад...всъщност мразя хората като вид.
живея в софия и съм много щастлива от факта, че след не много време ми предстои да стана на 17 и държа всички да го знаят!!!!!! (не знам що..)

пипс
06-11-2005, 18:14
ами супер тема наистина.аз съм цвети/цветомира/ на 15 съм/след един месец :twisted: /родена съм и живея в пловдив.нямам нито братя нито сестри.аз съм зодия рак.любимите ми цветове са черното,зеленото,червено и синьо.понякога съм много спонтанна,друг път пък съм непукистка-абе странна съм ама то кой не е?!обичам да рисувам,да пиша,да слушам музика.обичам да пътувам-това ми е страст! за момента съм free

Malko^Momiche
06-15-2005, 20:52
Бургас (много яко градче)
Какво градче ма , Бургас е направо градище :!:

Градище ама си е мойту живея си от 15 години тук :wink: Имаме си и моренце .. мноу яко :D

aBeP4eTo
06-15-2005, 21:04
Нямам такова самочувствие, че да гововя за себе си. :?

Nokola1
06-29-2005, 12:09
Грозен, тъп, отвреме навреме може и да се случи някои да ми се накефи, но отде да знам.

Падам си по прасета, смиятам да си купя едно и да си направя кочина в стаята.

Иначе е супер, ходя по купони, тук таме супер е.
:twisted:

Tedi_sheep
06-29-2005, 13:11
Теодора!Теди!Почти на 14!Лъв съм!Живея във варна!Родом от Враца, живяла в Мездра, но любимо място с. Горна Кремена и кк Златни пясъци :lol: 1Обожавам животните те са моята страст!Интереси-поезия, флиртаджииство :lol: ,спорт, музика, животни, животни, животни!

Nokola1
06-29-2005, 15:09
... животни, животни, животни!

Ей супер и ти си падаш по прасета значи! :D

terror_f
06-29-2005, 15:23
Ми аз съм Роси.През септември ставам на 16.
Зодия Дева.
Родена съм и живея в Ямбол.Иначе се интересъвам от музика,спорт и шоколад :D имам по-малка сестра
Любимите ми цветове са червено и оранжево.Обичам да чета фантастика и да излизам с приятели.абе какво друго...ми май няма друго дето искам да споделя...то останалито не е за казване... :D