PDA

View Full Version : "Вие сте изгонен от сайта ни!"



Bimper-ska
06-09-2005, 22:29
Хора, имам голям проблем. Днеска, като реших да вляза във форума и ми даде следното съобщение: "Вие сте изгонен от форума!" или нещо от сорта. А аз не съм! Както виждате, в момента съм си тука. И преди малко пак си влязох и беше ОК, но като пуснах темата за кръвната група във "Всичко тийн на куп", забелязах, че не беше моето име, а пишеше гост. А преди това, докато пишех темата, я прегледах, преди да я постна и си бяха моите аватар, подпис и ник. Кажете защо става така? Аз сега кво - технически проблем ли имам, или съм банната?
И в случай, че никът ми пак не се покаже, аз съм Bimper-ska.

e4o
06-09-2005, 22:58
sega si si bamper-ska :) :wink: , no as ne moga da ti kaja za6to taka e stanalo :roll:

Breakaway``
06-10-2005, 07:15
Незнам... стават такива обърквания понякога из форумите. Пробвай да смениш парола, мейл тва онова, ама незнам дали ще помогне.

zElEnA^mAsLiNkA
06-10-2005, 09:51
Nqma ni6tu paran0rmaln0 tuka ...

kurabiika
06-12-2005, 11:58
казва ли ти някой... :P

girlpower
06-12-2005, 12:07
Ами това найстина е доста странно!Според мен трябва да напишеш едно ЛС на главният модератор!!!

^I don't give a fuck^
06-12-2005, 12:10
Явно имаш като моя (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=11561) проблем :roll:
И на мен ми даде това..ама ми се беше преебало IP-то и не можех да пиша от нас :? Отидох в един клуб и там си влезнах безпроблемно.След това се прибрах в нас и успях да влезна :shock: :shock:

bulgarche
06-13-2005, 16:27
Тебе ако те изгонятт..хххмм......пук може да са го направили по погрешка. При първия ми банн всичко си беше както описа...само дето неможех пак да влизам :)

Bimper-ska
06-14-2005, 14:49
Хора 5 дена ме нямаше в къщи и сега всичко е ОК. Иначе пробвах преди това да вляза с друг доставчик и успявах, обаче като искам да се регна и ми даваше същото съобщение. И за да не стават такива обърквания, ще помоля администраторите на сайта при всяко банване на потребител да го известяват по някакъв начин. Знам, че при някои случаи може да те баннат и без предупреждение, но повярвайте ми, адски е кофти да те изгонят, а да не знаеш защо и дали изобщо си изгонен. Пък и в моя случай явно съм имала плоблем с IP адреса, което по някакъв начин е можело да оказва и влияния на други неща, освен на логването във форума, обаче аз да не съм подозирала.
Все пак 10х на админите, че не са ме баннали наистина :wink:

bulgarche
07-01-2005, 21:09
Хора 5 дена ме нямаше в къщи и сега всичко е ОК. Иначе пробвах преди това да вляза с друг доставчик и успявах, обаче като искам да се регна и ми даваше същото съобщение. И за да не стават такива обърквания, ще помоля администраторите на сайта при всяко банване на потребител да го известяват по някакъв начин. Знам, че при някои случаи може да те баннат и без предупреждение, но повярвайте ми, адски е кофти да те изгонят, а да не знаеш защо и дали изобщо си изгонен. Пък и в моя случай явно съм имала плоблем с IP адреса, което по някакъв начин е можело да оказва и влияния на други неща, освен на логването във форума, обаче аз да не съм подозирала.
Все пак 10х на админите, че не са ме баннали наистина :wink:

Ме нпреди като ме банн-аха, не ме предупредиха и незнам защо ме изритаха така гадно.

Наистина ще е добре да бъдат предопреждавани (предлагам по имейл) които се изгонени.

А защо немога да влизам ...на едно място изобщо немога да отворя сайта :roll:

devil4e
07-01-2005, 21:15
Аз пък сам имала бан (2-3 дни докато не се прати ЛС на админите) заради голям аватар. И същото ми го пишеше, не даваше и като гост да вляза. И беше шит де но се опраих :P
Иначе щом досега никой админ не е казал нищУ значи няма проблем спокс :wink:

morsmordre
07-04-2005, 10:02
Аз пък сам имала бан (2-3 дни докато не се прати ЛС на админите) заради голям аватар. И същото ми го пишеше, не даваше и като гост да вляза. И беше шит де но се опраих :P
Иначе щом досега никой админ не е казал нищУ значи няма проблем спокс :wink:

Ами естествено, че няма да можеш да влизаш и като гост - то бан не е за името, ами ти банват ай пи адреса.Вероятно бимперска е направила нещо, с което да си изпроси бана и после са й го махнали...Кой знае.Щом сега влиза, значи не е голям проблем, нали така :roll:

alex
07-04-2005, 18:34
zdraveite,
ne se pishat tezi neshta do glavnia moderator a do administrator - toest do men! na LC mnogo po-byrzo stava ili email na alex@bgteen.com. Problema spored men e che IP-to ti se meni pri restartirane na mashinata, na izvestno vreme - praviat go toia nomer, i ako nie sme bannali drug user s drugo IP ti si vzema vremenno negovoto IP. ako sega problema ne syshtestvuva - niama kakvo da pravim, ako pak se poiavi - pishimi vednaga za da go reshim. Lubimata mi rabota e kogato otida na rabota d as eobajdam na neshtasnite dostavchici!

Pozdravi Alex