PDA

View Full Version : Общо взето файда няма...



foursquare
06-10-2005, 06:46
Офф писна ми...

Обще взето файда няма. То и пари няма. И култура. И положителни новини няма. Има само футболисти. Ние сме футболна нация. Имаме най-добрите момичета по художествена гимназия в света, но те трябва да тренират зимата на -10 и да се разболяват от плевмония, защото държавата няма пари да им плати парното. Ние имаме футболисти. Щангистите винаги са Топ3, но не са взимали пари от шест месеца, защото г-н Дебеловратов ги е наказал за допинг. Ние имаме футболисти. Нашите футболисти тренират в Турция зимата. В петзвездни хотели. Веско Топалов е първи в световната ранглиста на Световната шахмат федерация, но трябва да си плати билета до световното в Хонг-Конг това лято със собствени пари, защото държавата не може да го спонсорира. Ние имаме футболисти. Те трябва да отсядат в хотели с по четири и повече петолъчки, като гостуват на противници в чужбина. Ние сме футболна нация. Е, добре, мама му стара, може ли да сме толкова жалки?
Еми, футболистите ни са жалки, приемете го и спрете да живеете с тия измислени надежди. Имаме петстотин пъти по-кадърни хора във всяко едно естество, ама нали сме футболна нация и...

naty
06-10-2005, 08:25
то тва че сме жалки е ясно
ние нищо не можем да направим
само ми кажи защо реши че сме футболна нация..е те тва не моГА ДА ГО РАЗБЕРА

foursquare
06-10-2005, 08:35
прочети го цялото няколко пъти и ще разбереш смисала..

Cyberdyne_101
06-10-2005, 10:14
Глад, мизерия, болести.... пфф дреме ми.
И освен това, държавата има много по-важни проблеми за решаване от спорта.

bulgarche
06-10-2005, 10:38
Глад, мизерия, болести.... пфф дреме ми.
И освен това, държавата има много по-важни проблеми за решаване от спорта.
Определено спорта е на заден план

06-10-2005, 10:48
Офф писна ми...

Обще взето файда няма. То и пари няма. И култура. И положителни новини няма. Има само футболисти. Ние сме футболна нация. Имаме най-добрите момичета по художествена гимназия в света, но те трябва да тренират зимата на -10 и да се разболяват от плевмония, защото държавата няма пари да им плати парното. Ние имаме футболисти. Щангистите винаги са Топ3, но не са взимали пари от шест месеца, защото г-н Дебеловратов ги е наказал за допинг. Ние имаме футболисти. Нашите футболисти тренират в Турция зимата. В петзвездни хотели. Веско Топалов е първи в световната ранглиста на Световната шахмат федерация, но трябва да си плати билета до световното в Хонг-Конг това лято със собствени пари, защото държавата не може да го спонсорира. Ние имаме футболисти. Те трябва да отсядат в хотели с по четири и повече петолъчки, като гостуват на противници в чужбина. Ние сме футболна нация. Е, добре, мама му стара, може ли да сме толкова жалки?
Еми, футболистите ни са жалки, приемете го и спрете да живеете с тия измислени надежди. Имаме петстотин пъти по-кадърни хора във всяко едно естество, ама нали сме футболна нация и...

Преди тренирах хокей на трева ... малко известен спорт в България. И все пак имаме доста добри хокейсти ... имаше някакви състезания ... трябва да и си плащаш и всичко ... а когато отборът спечели, не получаваш нищо ... просто е трагично, както казваш, мисли се само за футбол, тук всичко е футбол ...

air_J
06-10-2005, 19:47
Офф писна ми...

Обще взето файда няма. То и пари няма. И култура. И положителни новини няма. Има само футболисти. Ние сме футболна нация. Имаме най-добрите момичета по художествена гимназия в света, но те трябва да тренират зимата на -10 и да се разболяват от плевмония, защото държавата няма пари да им плати парното. Ние имаме футболисти. Щангистите винаги са Топ3, но не са взимали пари от шест месеца, защото г-н Дебеловратов ги е наказал за допинг. Ние имаме футболисти. Нашите футболисти тренират в Турция зимата. В петзвездни хотели. Веско Топалов е първи в световната ранглиста на Световната шахмат федерация, но трябва да си плати билета до световното в Хонг-Конг това лято със собствени пари, защото държавата не може да го спонсорира. Ние имаме футболисти. Те трябва да отсядат в хотели с по четири и повече петолъчки, като гостуват на противници в чужбина. Ние сме футболна нация. Е, добре, мама му стара, може ли да сме толкова жалки?
Еми, футболистите ни са жалки, приемете го и спрете да живеете с тия измислени надежди. Имаме петстотин пъти по-кадърни хора във всяко едно естество, ама нали сме футболна нация и...
Донякъде си прав, но аз харесвам повече футбола. Цар Футбол брато, това е положението. Това е спорта, радващ най-много хората. След него е баскета, а много много назад в класирането е шах-мата. Жалко е, че дори билета трябва да си плаща сам, но, когато напълни "Васил Левски", или "Универсиада" и избие част от пръснатите за него пари, тогава ще му дават повече. Жалко е, че е на първо място в света и няма капчица средства, но освен за футбола, баскетбола и волейбола във всички други спортове е така (лека атлетика, и въобще всички олимпийски спортове). За Топалов говоря в момента, а колкото до останалите - и за тях ме е яд, но това е положението - пари нема, действайте. :twisted: