PDA

View Full Version : TEDO_DAVIS FREEEE!



06-10-2005, 07:52
Chestito!!!!!!!Radvaite ..... tedo_davis skysa s She-Devil i sega e svobodennn!!!!!!!! :( :( :(

^I don't give a fuck^
06-10-2005, 08:17
Моляяя :shock:
А и трябва ли целия форум да разбира за личния му живот ?? :?

miloto_girl_4e
06-10-2005, 08:24
ami za kvo mi e da se radvam ?!
predpo4itam da si ima gadje,otkolkoto da e samoten ...
puk dori ne e ot Sofia,za da ima za kvo da se radvam :?
a i ne mislq,4e e nujno celia forum da znae li4nia mu jivot.. ama,4e detinski izpulnenia :evil: :x

tedo_davis
06-10-2005, 08:24
Hehe Masha mersi 4e go napravi - nali ne vlizashe kato gost ? pone da si beshe s nick-a ... vijdam 4e ne ti e pukalo za men ... e jivot... revnst ... i kakvo trqbvashe li sq celiq forum da vidi 4e sme skusali ? nqma smisal - i sq k'vo ... shte me obsyjdat.po dobre nqkoi moderator da iztrie taq tema - tupotiq - az ne sam nai vajnoto neshto v toq forum.

Breakaway``
06-10-2005, 08:27
Да бе защо трябва да знаем? Еми незнам какво да кажа... :roll:

Elitooooo
06-10-2005, 08:49
Hehe Masha mersi 4e go napravi - nali ne vlizashe kato gost ? pone da si beshe s nick-a ... vijdam 4e ne ti e pukalo za men ... e jivot... revnst ... i kakvo trqbvashe li sq celiq forum da vidi 4e sme skusali ? nqma smisal - i sq k'vo ... shte me obsyjdat.po dobre nqkoi moderator da iztrie taq tema - tupotiq - az ne sam nai vajnoto neshto v toq forum.bi triabvalo da se radvam,za6toto si padam po teb,no znam 4e ti sega is mnogo tajen :(

zElEnA^mAsLiNkA
06-10-2005, 08:57
0fff B0je! I nas kf0 ni interesuva 4e ste skysali ??

DeSsi
06-10-2005, 09:51
4estitka

tedo_davis
06-10-2005, 10:08
0fff B0je! I nas kf0 ni interesuva 4e ste skysali ??
vij sega tq iska samo da kaje 4e sme skysali za da ... VOUBSHTE I AZ NE ZNAM zashto go e napravila :cry:

пипс
06-10-2005, 10:45
абе оставете ги намира,вие бихте ли искали ако скъсате с някой всички да разберат?!това си е техен ЛИЧЕН ЖИВОТ все пак!!!

miloto_girl_4e
06-10-2005, 10:51
0fff B0je! I nas kf0 ni interesuva 4e ste skysali ??
vij sega tq iska samo da kaje 4e sme skysali za da ... VOUBSHTE I AZ NE ZNAM zashto go e napravila :cry:

btw,Tedo,mn interesen podpis ima6 :shock:
toku 6to ste skusali i aide pak ludna po Lady_Bird(ako tova se otnasq za neq de,moje da si prava gre6ni izvodi :roll: )

tedo_davis
06-10-2005, 10:55
miloto_girl-4e nqma zna4enie -gluposti ... iskam prosto nqkoi moderator da doide da sloji golemiq KATINAR tuka na taq tema i da se prikliu4i po vaprosa - ne iskam da se govori samo za men v toq forum ... ot skoro vreme gledam samo temi --- tedo_davis & She-Devil tedo_davis tva tedo_davis onova ... abre az li sam tuka problema ? mai shte trqq dase mahna za da ne pre4a na nikoi :evil:

LiNkiN4eTo
06-10-2005, 11:14
Ни мъ ибе :!:
Аааа като се замисля ... тедо сега ще си го взема за мен :D :lol: :D
Айди въри та цуна ма бейбеее :lol: :lol: :lol:
И как няма тедо да я резне тая , тя е такава напаст , ще я реже не е ми .......
С други мъже ще ми ходи ... аааааааа

sherry
06-10-2005, 12:39
Много тъпо да се казва на целия форум....ауе лапешка работа ,кво да се прави,някои не им пука за чувствата на другите.Малко се замисли,теб би ли ти било хубаво да те обсъждат в целия форум :evil:

Cyberdyne_101
06-10-2005, 12:46
А тоя път с коя ръка да се прекръстя ? :shock:

BlinDBoY
06-10-2005, 12:56
Много тъпо да се казва на целия форум....ауе лапешка работа ,кво да се прави,някои не им пука за чувствата на другите.Малко се замисли,теб би ли ти било хубаво да те обсъждат в целия форум :evil:Хахахах честитка гледкам се зарибявате със лайди бърд щото тя не иска да има нищо повече с мен!!Така де!ПОЖЕЛАВАМ ВИ ВСИЧКО НАЙ-ХУБАВО всички вие бяхте прави...тъпо е всичко тва от форуми ирк и други неща Светле ще ми посрещаш Японския гей а :P мислех да те каня на по едно кафе :wink:

foursquare
06-10-2005, 12:57
ето го момчето с бемвето бееее ;)

foursquare
06-10-2005, 12:58
Много тъпо да се казва на целия форум....ауе лапешка работа ,кво да се прави,някои не им пука за чувствата на другите.Малко се замисли,теб би ли ти било хубаво да те обсъждат в целия форум :evil:Хахахах честитка гледкам се зарибявате със лайди бърд щото тя не иска да има нищо повече с мен!!Така де!ПОЖЕЛАВАМ ВИ ВСИЧКО НАЙ-ХУБАВО всички вие бяхте прави...тъпо е всичко тва от форуми ирк и други неща Светле ще ми посрещаш Японския гей а :P мислех да те каня на по едно кафе :wink:


сега па тя не иска нищо общо с теб ли..мале тая каква е...

amy lee
06-10-2005, 13:07
Много тъпо да се казва на целия форум....ауе лапешка работа ,кво да се прави,някои не им пука за чувствата на другите.Малко се замисли,теб би ли ти било хубаво да те обсъждат в целия форум :evil:Хахахах честитка гледкам се зарибявате със лайди бърд щото тя не иска да има нищо повече с мен!!Така де!ПОЖЕЛАВАМ ВИ ВСИЧКО НАЙ-ХУБАВО всички вие бяхте прави...тъпо е всичко тва от форуми ирк и други неща Светле ще ми посрещаш Японския гей а :P мислех да те каня на по едно кафе :wink:kakvo ne iskaaa? :shock: leleeeeee :evil:
e brao! mn umno! cqla tema za tfa! i vse edno mi puka... :roll:

foursquare
06-10-2005, 13:08
Много тъпо да се казва на целия форум....ауе лапешка работа ,кво да се прави,някои не им пука за чувствата на другите.Малко се замисли,теб би ли ти било хубаво да те обсъждат в целия форум :evil:Хахахах честитка гледкам се зарибявате със лайди бърд щото тя не иска да има нищо повече с мен!!Така де!ПОЖЕЛАВАМ ВИ ВСИЧКО НАЙ-ХУБАВО всички вие бяхте прави...тъпо е всичко тва от форуми ирк и други неща Светле ще ми посрещаш Японския гей а :P мислех да те каня на по едно кафе :wink:kakvo ne iskaaa? :shock: leleeeeee :evil:
e brao! mn umno! cqla tema za tfa! i vse edno mi puka... :roll:


лейди бърд не знае какво иска... мани .. комплексарка

BlinDBoY
06-10-2005, 13:10
Много тъпо да се казва на целия форум....ауе лапешка работа ,кво да се прави,някои не им пука за чувствата на другите.Малко се замисли,теб би ли ти било хубаво да те обсъждат в целия форум :evil:Хахахах честитка гледкам се зарибявате със лайди бърд щото тя не иска да има нищо повече с мен!!Така де!ПОЖЕЛАВАМ ВИ ВСИЧКО НАЙ-ХУБАВО всички вие бяхте прави...тъпо е всичко тва от форуми ирк и други неща Светле ще ми посрещаш Японския гей а :P мислех да те каня на по едно кафе :wink:kakvo ne iskaaa? :shock: leleeeeee :evil:
e brao! mn umno! cqla tema za tfa! i vse edno mi puka... :roll:


лейди бърд не знае какво иска... мани .. комплексаркаТрябваше да те послушам!Просто не сме били...един за друг...а преди ми казваше КОЛКО МНОГО МЕ ОБИЧА :lol:

amy lee
06-10-2005, 13:12
ne e prava. vsqkakva moje da mi e no ne e prava! blind... kofti trapka :roll:

^I don't give a fuck^
06-10-2005, 13:12
Леле...а аз я защитавам пред линкинчето.Линкинче,извиня вай ама си мноу права.Птичката не заслужава нищо :!: :?

tedo_davis
06-10-2005, 13:12
iskam prosto nqkoi moderator da doide da sloji golemiq KATINAR tuka na taq tema i da se prikliu4i po vaprosa!
SPRETE MOLQ VIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!
COKIIIII shefe slagai katinarite plzzzzzzzzz zakliu4ete taq ko4ina foruma stana na nishtoooooooooooooooo :oops: :cry:

sherry
06-10-2005, 13:19
Много тъпо да се казва на целия форум....ауе лапешка работа ,кво да се прави,някои не им пука за чувствата на другите.Малко се замисли,теб би ли ти било хубаво да те обсъждат в целия форум :evil:Хахахах честитка гледкам се зарибявате със лайди бърд щото тя не иска да има нищо повече с мен!!Така де!ПОЖЕЛАВАМ ВИ ВСИЧКО НАЙ-ХУБАВО всички вие бяхте прави...тъпо е всичко тва от форуми ирк и други неща Светле ще ми посрещаш Японския гей а :P мислех да те каня на по едно кафе :wink:пфу,много тъпо...както и да е,то и без това не може да съществува връзка само по нета.
Blind^boy днес наистина бяхме на посрещането на посланника:)беше добре ,не беше много скучно

BlinDBoY
06-10-2005, 13:25
Много тъпо да се казва на целия форум....ауе лапешка работа ,кво да се прави,някои не им пука за чувствата на другите.Малко се замисли,теб би ли ти било хубаво да те обсъждат в целия форум :evil:Хахахах честитка гледкам се зарибявате със лайди бърд щото тя не иска да има нищо повече с мен!!Така де!ПОЖЕЛАВАМ ВИ ВСИЧКО НАЙ-ХУБАВО всички вие бяхте прави...тъпо е всичко тва от форуми ирк и други неща Светле ще ми посрещаш Японския гей а :P мислех да те каня на по едно кафе :wink:пфу,много тъпо...както и да е,то и без това не може да съществува връзка само по нета.
Blind^boy днес наистина бяхме на посрещането на посланника:)беше добре ,не беше много скучнодА беше дошла в Елит :wink:

devil4e
06-10-2005, 14:10
тедо не катинар а направо трябва да се изтрие тоя боклук (темата). Айде са ще почна да си пускам по 5-6 теми за всяко мое гадже да си се обсъжда ще почна да си правя интриги(сега си набелязвам мишена :lol: )
Предлагам прекръстване на сайта от TeenProblem на

BlinD^BoY , tedo_davis , She-Devil & lady_bird Problems

Престанете да им обсъждате живота :!: Тяхна си работа :!: Не на форума :!: [/color]

tedo_davis
06-10-2005, 14:15
NE NA POTREBITELSKIQ PROIZVOL ... PROSTO ZABRAVETE ZA MEN NE MI OBSAJDAITE LI4NIQ JIVOT please :cry: :cry: :cry:

Immortality_
06-10-2005, 17:19
ahahahahahahaha :lol:
nyama da citiram mneniya, za6toto 6te se samoubiya... :lol:
dobre, 4e ne znaete za kakvo govorite...
stra6noto e samo, 4e ot tolkova izpolzvane na dumite : obi4am te... lubot... smisylyt im pretypqva... :?
da vi imam i lubovta....!!!!!!

LiNkiN4eTo
06-10-2005, 17:36
Леле...а аз я защитавам пред линкинчето.Линкинче,извиня вай ама си мноу права.Птичката не заслужава нищо :!: :?
нях нях нях :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

^I don't give a fuck^
06-10-2005, 17:39
Леле...а аз я защитавам пред линкинчето.Линкинче,извиня вай ама си мноу права.Птичката не заслужава нищо :!: :?
нях нях нях :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

хейй :D
Нямаш право да ми се смееш затфа колко съм ограничена :D :D

zElEnA^mAsLiNkA
06-10-2005, 20:26
6te si d0idem na dumata! Ai stiga s tiq liub0vi 4e i na mene mi pisna! :{{

air_J
06-10-2005, 20:30
Аз пък много се радвам, че са скъсали, не за друго, а, тая е е.бати настъпаната кифла. Може и tedo_davis да не е красавец, но определено е цяло наказание да ходиш с такова чудовище. Мога само да го поздравя за споходилия го късмет. Тедо, уверявам те, че ще си намериш нещо по-добро и най-важното, мноооооооооооооого по-красиво, ако въобще при бившата ти може да става дума за красота. :twisted:

e4o
06-10-2005, 20:38
nz kvo da kaja nito se radvam nito tuja, puk za teb nz, ako se radva6 4estito, ako li puk ne :cry:

tedo_davis
06-12-2005, 08:01
Аз пък много се радвам, че са скъсали, не за друго, а, тая е е.бати настъпаната кифла. Може и tedo_davis да не е красавец, но определено е цяло наказание да ходиш с такова чудовище. Мога само да го поздравя за споходилия го късмет. Тедо, уверявам те, че ще си намериш нещо по-добро и най-важното, мноооооооооооооого по-красиво, ако въобще при бившата ти може да става дума за красота. :twisted:
:) hehe edin pat da sme na edno mnenie s teb - t'va opredeleno mi haresa :)
\Shte se vslusham v saveta ti.

kotka
06-12-2005, 09:41
ЛЕЛЕ!Прочетох около 4-5 теми свързани с tedo_davis и другите там и вече не мога да се сдържа да не си изкажа мнението!Как можете така да обсъждате личния живот на хората?Оставете ги сами да се разправят.Това кой кого обича и кой с кого е скъсал не засяга никой от форума.И е доста глупаво да се пуска такава тема.Който я е пуснал тая тема е доста ама дооооста глупав и недорасъл.

tedo_davis
06-12-2005, 09:44
ЛЕЛЕ!Прочетох около 4-5 теми свързани с tedo_davis и другите там и вече не мога да се сдържа да не си изкажа мнението!Как можете така да обсъждате личния живот на хората?Оставете ги сами да се разправят.Това кой кого обича и кой с кого е скъсал не засяга никой от форума.И е доста глупаво да се пуска такава тема.Който я е пуснал тая тема е доста ама дооооста глупав и недорасъл.
kotka spokoino ... ne mi puka ve4e koi kvo govori za men... dati kaja 4oveka koito e pusnal temata e bivshata mi priqtelka ... :P

Elitooooo
06-12-2005, 10:38
Ami ve4e ne e svoboden,zeh si go,sorru,zatvoreno :!: tai 4e moje ve4e da napravi tema Tedo Davis ve4e e zaet :!: :twisted: :twisted:

tedo_davis
06-12-2005, 10:40
Ami ve4e ne e svoboden,zeh si go,sorru,zatvoreno :!: tai 4e moje ve4e da napravi tema Tedo Davis ve4e e zaet :!: :twisted: :twisted:
:P ne mi se iska da puskat pak tema za men - vtrusna mi da si gledam nick-4eto navsqkade :( stiga mi ti da si tuk :wink:

Elitooooo
06-12-2005, 10:45
Ami ve4e ne e svoboden,zeh si go,sorru,zatvoreno :!: tai 4e moje ve4e da napravi tema Tedo Davis ve4e e zaet :!: :twisted: :twisted:
:P ne mi se iska da puskat pak tema za men - vtrusna mi da si gledam nick-4eto navsqkade :( stiga mi ti da si tuk :wink:da verno e kofti da si gleda nasiakade imeto,no vapreki tva da se znae,4e ve4e si e moe :roll: sajeliavam,zakasniahte,zimam si go i ne go puskam :!: :evil: :!:

tedo_davis
06-12-2005, 10:49
Ami ve4e ne e svoboden,zeh si go,sorru,zatvoreno :!: tai 4e moje ve4e da napravi tema Tedo Davis ve4e e zaet :!: :twisted: :twisted:
:P ne mi se iska da puskat pak tema za men - vtrusna mi da si gledam nick-4eto navsqkade :( stiga mi ti da si tuk :wink:da verno e kofti da si gleda nasiakade imeto,no vapreki tva da se znae,4e ve4e si e moe :roll: sajeliavam,zakasniahte,zimam si go i ne go puskam :!: :evil: :!:
sladulanka :P

kotka
06-12-2005, 21:05
ЛЕЛЕ!Прочетох около 4-5 теми свързани с tedo_davis и другите там и вече не мога да се сдържа да не си изкажа мнението!Как можете така да обсъждате личния живот на хората?Оставете ги сами да се разправят.Това кой кого обича и кой с кого е скъсал не засяга никой от форума.И е доста глупаво да се пуска такава тема.Който я е пуснал тая тема е доста ама дооооста глупав и недорасъл.
kotka spokoino ... ne mi puka ve4e koi kvo govori za men... dati kaja 4oveka koito e pusnal temata e bivshata mi priqtelka ... :PКак да не се ядосвам като всички ти обсъждат личния живот.Това е доста гадно и затова смятам че трябва да престане

miloto_girl_4e
06-12-2005, 21:08
ami kak iskate da ne gi obsujdat,kato te
dvamata non stop paradiraha s "lubovta si" ?!
az kato ne vi tormozq i ne vi govorq za gadjetata si
vij kak ne mi obsujdate li4nia jivot ..
normalno e sled kato non stop da se hvalqt,nqkoi
da po4vat da si butat nosovete,tam kudeto ne im e rabotata :!:

06-12-2005, 21:39
:lol: :lol: :lol:

tedo_davis
06-13-2005, 05:11
ami kak iskate da ne gi obsujdat,kato te
dvamata non stop paradiraha s "lubovta si" ?!
az kato ne vi tormozq i ne vi govorq za gadjetata si
vij kak ne mi obsujdate li4nia jivot ..
normalno e sled kato non stop da se hvalqt,nqkoi
da po4vat da si butat nosovete,tam kudeto ne im e rabotata :!:
hehe Rali da ti kaja - kogato 4ovek e shtastliv iska da spodeli t'va shtastie i s drugite (ili da se pohvali) ... e az sgreshih - ma ne mi i puka! :twisted:

zElEnA^mAsLiNkA
06-13-2005, 08:59
hah Aidee kup0n! Nai-gulemite fl00deri se sgu6iha! Dan0 da se ukr0tqt nai-nakraq!

tedo_davis
06-13-2005, 10:05
zElEnA^mAsLiNkA
problemite opraqme s flood - po qko ni e ;P

Elitooooo
06-13-2005, 10:23
zElEnA^mAsLiNkA
problemite opraqme s flood - po qko ni e ;Phahahha da :D
ami kakvo haresvame se i kvo,ne ni svarzva samo floudeneto se pak :roll: :wink:

tedo_davis
06-13-2005, 10:25
ham da te pitam ELinceeeee koi e pi4-a s mackata v podpisa ti ? :twisted:

Elitooooo
06-13-2005, 10:28
eeee aide na ls 6te ti kaja :D :wink:

techCandy
06-13-2005, 19:00
eeee aide na ls 6te ti kaja :D :wink:
И изобщо не е ли време да почнете да използвате
по-често личните съобщения, а? Оф на какво ниво е паднал само тоя форум, мога ли да попитам, всички които ги изписхте тия 4ри страници, разправяте че не ви интересува живота на тедо дейвис, а в същото време се скъсвате да флудите в темата. Като не ви интересува, за кво изобщо пишете в нея :?: И защо тоя вид теми се торелира подяволите, защо модераторите не ги трият?

She-Devil
06-13-2005, 19:13
:roll: SORRY ZA TEMATA..... :roll: TEDO DA SI MI SHTASTLIV NQMA ZNA4ENIE S KOQ!:)

lady_bird
06-13-2005, 19:20
:roll: SORRY ZA TEMATA..... :roll: TEDO DA SI MI SHTASTLIV NQMA ZNA4ENIE S KOQ!:)bravo,ma6a!tova be6e razumen i dostoen otgovor!zaslujava6 golqma pohvala! :) postupi dostoino! :)

Elitooooo
06-13-2005, 20:19
e s koi drug,s mene razbira se :D
abe az sam 6tastliva s nego,a za nego neznam...sigurno de :wink:

miloto_girl_4e
06-13-2005, 21:39
e s koi drug,s mene razbira se :D
abe az sam 6tastliva s nego,a za nego neznam...sigurno de :wink:


of,molq vi prestanete :evil:
kak 6te si 6tastliva s nego kato dori ne ste se vijdali we ?!
ne razbirate li,4e Internet LOVE ne su6testvuva ?!
of,ama ste deca vsi4kite :x
prosto mi pisna nqkoi da kazva na drug,4e go obi4a i sled 2 min ve4e da se obqsnqva v lubov na drug :roll:

tedo_davis
06-14-2005, 05:03
:roll: SORRY ZA TEMATA..... :roll: TEDO DA SI MI SHTASTLIV NQMA ZNA4ENIE S KOQ!:)mersi - i ti :)
fire_of_satan
hehe setish te ne triqt t'va koeto trqbva a t'va koeto im se iska 0:)

ararararararara
06-14-2005, 11:21
e s koi drug,s mene razbira se :D
abe az sam 6tastliva s nego,a za nego neznam...sigurno de :wink:


of,molq vi prestanete :evil:
kak 6te si 6tastliva s nego kato dori ne ste se vijdali we ?!
ne razbirate li,4e Internet LOVE ne su6testvuva ?!
of,ama ste deca vsi4kite :x
prosto mi pisna nqkoi da kazva na drug,4e go obi4a i sled 2 min ve4e da se obqsnqva v lubov na drug :roll:
Of ama ti si super zle... :evil: :twisted: :evil:

ararararararara
06-14-2005, 11:26
ami za kvo mi e da se radvam ?!
predpo4itam da si ima gadje,otkolkoto da e samoten ...
puk dori ne e ot Sofia,za da ima za kvo da se radvam :?
a i ne mislq,4e e nujno celia forum da znae li4nia mu jivot.. ama,4e detinski izpulnenia :evil: :x
Abe radvai se na debeliq si guz weeeeeee

Elitooooo
06-14-2005, 11:48
e s koi drug,s mene razbira se :D
abe az sam 6tastliva s nego,a za nego neznam...sigurno de :wink:


of,molq vi prestanete :evil:
kak 6te si 6tastliva s nego kato dori ne ste se vijdali we ?!
ne razbirate li,4e Internet LOVE ne su6testvuva ?!
of,ama ste deca vsi4kite :x
prosto mi pisna nqkoi da kazva na drug,4e go obi4a i sled 2 min ve4e da se obqsnqva v lubov na drug :roll:
Of ama ti si super zle... :evil: :twisted: :evil:Az ne sam mu kazala 4e go obi4am,a i se niakoi den 6te se vidim :D badi sigurrna v tova :!:

AnGeLsKi^O4i^f
06-14-2005, 12:12
Elitooooo em sajaliavam no tedo_davis si e moi!!! :P sajaliavam....no go izgubi pak!6te trqbva pak da 4aka6......dokat az re6a!:)e vse pak mn sorry....:lol: [/quote]

Elitooooo
06-14-2005, 17:43
Elitooooo em sajaliavam no tedo_davis si e moi!!! :P sajaliavam....no go izgubi pak!6te trqbva pak da 4aka6......dokat az re6a!:)e vse pak mn sorry....:lol: [/quote]kvo abe ia parvo si opravi pravopisa i togava 6te govorim,vij si i podpisa :D :twisted:

Elitooooo
06-14-2005, 17:44
Elitooooo em sajaliavam no tedo_davis si e moi!!! :P sajaliavam....no go izgubi pak!6te trqbva pak da 4aka6......dokat az re6a!:)e vse pak mn sorry....:lol: [/quote]kvo abe ia parvo si opravi pravopisa i togava 6te govorim,vij si i podpisa :D :twisted: 6MATKA :twisted:

She-Devil
06-14-2005, 17:55
Neka sprem tozi bezsmislen ve4e razgovor! Vseki da trygne po svoq si pyt, neka bydem prosto ako ne priqteli, to poznata v tozi forum. I molq vi ne govorete loshi neshta za mene, vse pak mnogo malko xora ot foruma me poznavat ALIVE! :roll:

AnGeLsKi^O4i^f
06-15-2005, 15:52
Elitooo...haha taka li?!Ne vijdam pravopisni greshki!!!Mnogo dobre znam kakyv mi e podpisyt!!Tva si e moi problem!!! :twisted: nai-vajnoto e 4e tedo_davis nqma da e tvoi!!I ne si pravi naprazni iluzii... :twisted:

Elitooooo
06-15-2005, 21:29
aa odbre aide da vidim togava :D :D :D

monka
06-16-2005, 13:57
lele, lele...kakvi sa tiq temi?! :x
razberete be hora, li4nia jivot na drugite nas ne si zasqga!!!! i kakvo kato sa skysali? na men li4no mi e vse eedno dali sa zaedno ili ne :lol:


i ve4e mnogo sme6ni stavate s taq va6a "liubov". a be vie nqkoga da ste 4uvali za zna4enieto na tazi duma :x lady_bird, uj obi4a6 tedo, sega obi4a6 blind boy...sega pak obi4a6 tedo...
ama detski istorii sa tova... po-dobre prestanete da se zanimavate s tiq gluposti i nas ot foruma ne ni zanimavaite!!!!!!

girlpower
06-16-2005, 14:10
Не мисля че трябва да се радваме че Теди е скъсал със момичето!
И на мен честно казано ми писна от тези смотани теми дето ги пускате!!!!!!

П.С-Ели трябва да си говорим със тебе!!!

AnGeLsKi^O4i^f
06-16-2005, 14:23
Iska6 da vidi6 li?!Nqma6 problemi!!!No vij po dobre da si pi6em tva li4no 4e tuka mai horata im pisnaha,no i az samata ne obi4am da znaqt celiq cvqt za men i Tedo!!!Ako li puk ne iska6-tvoi problem,no ti kazvam 4e Tedi ve4e si e moi! :twisted:

girlpower
06-16-2005, 14:46
НЕКА ПО УМНАТА ДА ПРЕКРАТИ РАЗГОВОРА!БЛАГОДАРЯ

AnGeLsKi^O4i^f
06-16-2005, 17:05
Emi da rzbira se!!! :) Moje li nqkoi da sloji krai na taq tupa tema koqto Masha e slojila?!I :x ma li nqkude bokluk4e za taq tema!?I ako nqkoi ima vyprosi kum mene-da mi pi6e!!!

пипс
06-16-2005, 17:07
имам въпросче-защо след 5 страници флууд темата не се заключва или просто е обявена за официална флуудтема

AnGeLsKi^O4i^f
06-16-2005, 17:18
Em mnogo sajaliavam,no ne moga da ti otgovorq!Nali sama vijda6 novi4ka sam! :lol:

Cyberdyne_101
06-16-2005, 18:10
Не знам... Вие тъпи ли сте или да ?

naty
06-16-2005, 18:30
Не знам... Вие тъпи ли сте или да ?
направо са молумни :lol:

AnGeLsKi^O4i^f
06-16-2005, 19:46
Emi v smisal tupi?! :roll: za mene li se otnasq6e?

Lil` Bow Wow
06-16-2005, 19:53
Ае остайте темата уе, сейр тряя има:)


Ц-ц-ц Ели виж тя как ти говори уе.Аз не че нещо см подстрекател ама според мене треа си напраите среща някаде и да разрещите спора с кр0шета.
Мисля че идеята ми е добра,даже моим да пусним гласуване с SMS дали и другите я одобряват.

06-19-2005, 23:22
Баси децата сте, честно ви казвам. Дайте аз ще пусна тема, че на екскурзията ми съм си легнал да спинкам с някоя си ... вас кво ше ви интересува? Нищо :!:

Нямам нищо против Тедо, ама честно казано и на мен ми писна във всяка тема да гледам Тедо и още имена, които няма да споменавам ...

Спирам до тук, че ако продължа ...

AnGeLsKi^O4i^f
06-20-2005, 07:40
Nqko v toq dorum ne znae li kak da iztrie taq tema?!!? :x molq nqkoi da mi kaje koi go moje tva!!?

06-20-2005, 09:18
Nqko v toq dorum ne znae li kak da iztrie taq tema?!!? :x molq nqkoi da mi kaje koi go moje tva!!?

Администратори и модераторите могат, но или не искат, или не са го забелязали, което ме съмнява!

MaD_CaT*
06-20-2005, 12:59
Emi v smisal tupi?! :roll: za mene li se otnasq6e?
Манееее....хем нова,хем тъпа.... :lol: :twisted:

Coki
06-20-2005, 15:24
Поради настояването на обсъжданата личност, темата ще бъде заключена.
Благодаря!