PDA

View Full Version : Носите ли маркови дрехи?



just
06-10-2005, 10:37
Носите ли маркови дрехи,ако да от кои магъзини обичате да си пазарувате?

foursquare
06-10-2005, 10:38
Да, определено !
От витошка , реплей, енердЖи , и някой складове на тези магазини ;)

fostenkata:)
06-10-2005, 10:53
emi po princip ne...prosto predpochitam sys s 130lv det she dam za edna bluzka da si kupq 15 bluzi ot po 30lv tva che ne sa nqkfa marka primerno energie ili benetton ne znachi che ne sa hubavi ili neshtu ot roda imam samo edna bluzka originalna na BeneTTon inache na TEDY ili Terranova imam nqkolko parcalcheta ama ne e vajno za men da e markovo pak kazvamm..vajnoto e az ad si go haresvam i da mi sedi dobre :wink:

Elitooooo
06-10-2005, 10:59
emi riadko :roll: :wink:
imma na D&G
na Diesel
ama ne mnogo
abe ne e vajno da s amarkovi,a d ami haresvat,i stoiat dobre :D :wink:

lalqla
06-10-2005, 11:02
ами основно маркови неща.
Но не такива да се забелязва отдалече, че са маркови , съвсем семплички неща.
Benetton, Terranova, Sisley и Zara
другите са ми малко..претруфени:)

aBeP4eTo
06-10-2005, 11:16
ми зависи от сезона в смисал, че лятото хич ама хич не ми е до някакви маркови дрехи нещо удобно на Енита и някой поличка иначе всичките ми потничета са на Zara. За зимата си купувам по-скъпи дрешки някой друго пуловерче или якенце на Mexx и хубави дънки на Kenvelo и съм готова.
Всъщност моята слабост са чантите и обувките за тях повече пари хвърлям :wink:

Cyberdyne_101
06-10-2005, 11:28
Нацвъкал съм ги марка до марка.

bulgarche
06-10-2005, 11:31
Маркови...само едни обвки, на които не им знам името пък ме мързи да проверя. Аз мразя да давам пари за дрехи

untoten
06-10-2005, 12:03
купуването на дрехи (маркови) е абсолютно прахосничество на пари. купуваш си потник за 100 лв, дето по нищо не може да му познаеш, че е от Сисли примерно. живея на две преки от Витошка и като ги гледам как пръскат пари за това и онова.. :x
иначе имам и некой друг марков парцал, но не ги нося, щото все са в едни лигави цветове.
виж са с обущата е друго нещо. там определено държа да са кецове и с чисто сърце давам по 150 лв. но пък си струва, защото може да ги носиш години.

06-10-2005, 12:25
Ем имам и фирмени, имам и обикновенни дрехи. За мен не е важна марката ... важно е да ми е удобно това, с което съм :P

По принцип имам дрехи от всякакви марки ... имам една страхотна блуза ( прилепнала ) на Долче & Габана ... имам едно като якенце ... на Джорджо Армани ... имам всякви, панталони на Дизел, на Риплей, на Енерджи ... и както и да е ... :P

А, и две много яки блузи на Cosmo` фирмата е жестока ... а блузите им са уникати, има по 10-15 броики в света ... много яки :P

Метълката
06-10-2005, 13:51
Нося само маркови и оригинални неща - независимо дали става въпрос за обувки или тениски на Кенибъл Корпс. Качеството е много по-добро от ментетата.
Виж, за метълските тениски е по-трудно, защото си ги поръчвам по каталог и понякога се нервирам от чакането, но пък после поне съм сигурна, че няма да се сблъскам с вонлив метъл с тениска на Дийсайд като моята, например.
В момента чакам последните си 3 тениски от фенклуба на Слипнот.

пипс
06-10-2005, 14:00
ами не нося маркови неща .обличам това което ми харесва :wink:

Giovanni
06-10-2005, 14:04
Ми да ОПРЕДЕЛЕНО като предпочитам
Reebok
Sean John
Phat Farm
Ecko
New Era hat (59fifty)общо взето само такива марки обичам!Всичко от G-Wear на Графа или Витошка и Reebok-Витошка преди McDonalds

^I don't give a fuck^
06-10-2005, 14:11
Абе маркови...я...
Купувам си това което ми харесва,мноу рядко маркови.Според мен не си струва да дам 300 лева за една блузка зарди някъф стикер ,че била на известна марка :shock: Същата блузка мога да си я купя и за 5 лева...може и качеството да е различно но не си струва :?

kaka_lara
06-10-2005, 15:46
Damm imam nqkolko markowi dreshki, predimno mi gi nosqt razni rodnini kato hodqt po 4ujbina, ina4e taka da dam kakto kazva ^I don't give a fuck^ 300 лева за една блузка зарди някъф стикер ,че била на известна марка, naistina ne si struva, za kude po-sushtestweni neshta biha otishli tezi 300leva naprimer. Izklu4enie prawqt neshtata koito polzwam za trenirowka, v towa otnoshenie absolutno durja na markata i tq e speedo :wink:

e4o
06-10-2005, 16:31
kupuvam, tova, koeto mi haresva, nqmam mnogo markovi drehi, puk i ne sujalqvam :lol:

Giovanni
06-10-2005, 16:33
Ееее аз вече се чувствам като някой материялист :roll: За мен етикета и надписа са най-важното ама аз съма на принципа "ако не за дрехи за кво да си давам парите" е всеки има право на мнение затва е форум

Daqn4encetoo
06-10-2005, 16:56
Rqdko(ne 4e nqmam vyzmojnost de :wink: ) ... i az sym na tozi princip kakvoto mi haresa i mi stoi hubavo si go kupuvam nqma zna4enie dali 6te e na nqkoq mnogo izvestva firma ili na nqkoq koqto dori ne sa q 4uvali pove4eto..

just
06-10-2005, 17:39
Mi,neznam za men e dosta vaжна марката все пак...други си е ,мисля че почти всичко ми е марково(от преди 6год.)

e_l_i_z_a
06-10-2005, 18:44
Энаете ли колко ме ебе дали нещо ми е марково или не? :lol: just,ти си една типична чалгарска пикла,която гледа всичко да и е "марково" :lol: Извинявам се эа иэкаэването ама в случая си е така.Такива хора са тъпи комплексарчета,които само гледат за кво да се превземат! :twisted:
Ако някой ще се эаяжда с мен-просто иэкаэвам мнение! :twisted:

S C A N D A L O U S
06-10-2005, 18:52
:)
ami po princip ne si kupuvam markovi drehi! se mi e taq kakvi sa, sdtiga da mi lepvat dobre:)
ina4e oba4e durja banskite i belioto mi da sa markovi. liubimi magazini- scandalo,triumph,seven seconds

just
06-10-2005, 18:53
Ми няма да се заяждам с теб,но само за инфо нито съм чалгарка нито комплексарка имам си всичко защо да си няма и маркови дрешки? :lol:

Breakaway``
06-10-2005, 20:08
Не ми е критерий някоя дреха да е маркова... каквото ме кефи това нося. Имам някои маркови дрехи, ама не са много :roll:

06-10-2005, 22:50
mn xora v BG ve4e s markovi drexi pff...
az imam nqkoi markovi nai ve4e maratonki ...i to ne za6toto mn darja na markata a za6toto tyka ima magazini v koito se prodavat razni tyrski bokluci deto v bg srtyvat po 10 lv a tyka gi prodavat po4ti na cenata na ne6to markovo i pri tova polojenie nqma smisal ...

devil4e
06-10-2005, 23:02
ми да но само понякога ...
иначе магазини... ми от типа на Insomnia u m.н.

untoten
06-10-2005, 23:33
Энаете ли колко ме ебе дали нещо ми е марково или не? :lol: just,ти си една типична чалгарска пикла,която гледа всичко да и е "марково" :lol: Извинявам се эа иэкаэването ама в случая си е така.Такива хора са тъпи комплексарчета,които само гледат за кво да се превземат! :twisted:
Ако някой ще се эаяжда с мен-просто иэкаэвам мнение! :twisted:

a good one!

06-11-2005, 09:19
Да,определено!

Menschenfeind
06-12-2005, 13:56
Бас държа,че всичките ви маркови дрежки са от Стоков Базар Илиенци-"Сбъднати мечти на ниски цени" :D

Jamalska
06-12-2005, 16:55
Дааа само B.U.F.U. хахаха
Аве на маркови дрешки се кефя не заради марката а когато ми хареса модела а и знам че тряа са качествени...но никак не ме кефи цената...Купувам си от "На тъмно",Пласибо и където си харесам нещо от разни магазинчета и павилиони...Иначе се кефя на Инсомния,Корпорайд,BAS,Sabotage,A nd1...

sherry
06-12-2005, 17:08
не се сещам дали имам маркови дрехи :roll: май не...но си имам хубави парцалки,според мен е много тъпо да даваш луди пари само заради марката...има евтини дрешки,които са също толкова хубави :!:

WaKo
06-12-2005, 22:57
Нося, но не всичките ми дрехи са маркови. Харесвам Diesel, Adidas, Tom Tailor, Bitsiani за нещо по-официално . Харесва ми да нося маркови дрехи, но не е от първостепенно значение.

zElEnA^mAsLiNkA
06-13-2005, 08:07
Энаете ли колко ме ебе дали нещо ми е марково или не? :lol: just,ти си една типична чалгарска пикла,която гледа всичко да и е "марково" :lol: Извинявам се эа иэкаэването ама в случая си е така.Такива хора са тъпи комплексарчета,които само гледат за кво да се превземат! :twisted:
Ако някой ще се эаяжда с мен-просто иэкаэвам мнение! :twisted:
6te me izvinqva6 e_l_i_z_a 0ba4e tfa 4e maika mi ba4ka kat0 luda i zima g0lqma zaplata 0zna4ava li 4e az sym 4algarka i k0mpleksarka! Imam prav0 da se 0bidq li4n0 za6t0t0 ne e taka! Az si skysvam zadnika da u4a i => p0lu4avam hubavi dre6ki! Sqka dreha e mark0va pr0st0 ima marki k0it0 edn0 vreme sa bili eftini isi4ki sa se navlekli s tehni drehi i leka p0leka tiq marki sa si uveli4avali cenata! Ak0 nqk0i m0je da mi d0kaje 4e ne sa s d0br0 ka4estv0 pyk na!
V Stara Zag0ra (kydet0 jiveq) nqma mark0vi magazini 0sven T0m Tayl0r i Adiddas ... I zaradi tfa az h0dq d0 Plovdiv i Varna ... V4era si kupih Dynki Diesel 0t Pld :P Ina4e ak0 mi haresa dadena dreha ni6tu nemi pre4i da si q zema ...

e_l_i_z_a
06-13-2005, 08:17
zElEnA^mAsLiNkA,тук е момента да те питам дрехите ли са най-важното за теб?Тези пари можеш да ги похарчиш эа нещо по-умно!
И защо ми противоречиш,след като аэ съм написала,че теэи хора се превземат...ТВОЕТО НЕ Е ЛИ ПРЕВЗЕМКА?
Като облечеш нещо и то изглежда добре,да не мислиш,че някой ще те пита дали е марково или не? :lol:
И плюс това си представям какви полички и финтифлюшки си купуваш... :lol: ...ама всеки купува квот си иска :roll:
И къв е смисъла да даваш около 1000лева эа едно облекло,което скоро ще хвърлиш,защото ще му "мине модата" :lol: И плюс това сме тийнове-растем!Дрехите ни бърэо стават тесни все пак! :twisted:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
а пък тФа эа дънките Диэел... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
да не мислиш че някое момче ще те зареже,само защото нямаш дънки Диэел? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

zElEnA^mAsLiNkA
06-13-2005, 08:42
zElEnA^mAsLiNkA,тук е момента да те питам дрехите ли са най-важното за теб?Тези пари можеш да ги похарчиш эа нещо по-умно!
И защо ми противоречиш,след като аэ съм написала,че теэи хора се превземат...ТВОЕТО НЕ Е ЛИ ПРЕВЗЕМКА?
Като облечеш нещо и то изглежда добре,да не мислиш,че някой ще те пита дали е марково или не? :lol:
И плюс това си представям какви полички и финтифлюшки си купуваш... :lol: ...ама всеки купува квот си иска :roll:
И къв е смисъла да даваш около 1000лева эа едно облекло,което скоро ще хвърлиш,защото ще му "мине модата" :lol: И плюс това сме тийнове-растем!Дрехите ни бърэо стават тесни все пак! :twisted:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
а пък тФа эа дънките Диэел... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
да не мислиш че някое момче ще те зареже,само защото нямаш дънки Диэел? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
hahahahha Mn si 0grani4ena qvn0! Aide ela mi na g0sti! Ak0 nameri6 p0ve4e 0t 1 p0la v 6kaf0vete mi i garder0ba 6te te 0stafq da spi6 u nas ak0 li ne haha 6te izritam kyt mrysn0 ku4e i 6te pratq pri tigyra v Z00-t0! Kak m0je da ne me p0znava6 i da g0v0ri6 takifa pr0st0tii! Est 4e drehite ne sa nai-vajn0t0! Az imam i drugi ne6ta! Am i drug0t0 k0et0 e ak0 6te hvyrlqm nqk0q dreha t0 6te e 6t0t0 mi e malka ili 6t0t0 e skysana! A ak0 mi e malka 6te q dam na d0ma za siraci! I v p0ve4et0 slu4ai tyi se p0lu4ava!
Am i az ne iskam drugite da gledat markata! Za mene e vajn0 da sa mi ud0bni tiq drehi i v p0ve4et0 slu4ai e taka!
A za m0m4etata kf0 pak za tqh ...ti ak0 h0di6 s takifa det ne te gledat kak si 0ble4ena haha t0 si li4i kfa si! :} Ami tfa e 0t mene!
P.P. Az ne se prevzemam!

e_l_i_z_a
06-13-2005, 09:21
:D НОВО ОТКРИТИЕ!!!
САМО МАРКОВИТЕ ДРЕХИ СА УДОБНИ :!: :lol:

lalqla
06-13-2005, 13:25
e_l_i_z_a mnogo typa logika imash
pyk tochno chalgarkite ne se oblichat s markovi drehi...
Ami s kvoto ima po magazinite,koeto e "moderno"
ama toia tvoi akyl blika li,blika...

favichka
06-13-2005, 14:13
[quote="^I don't give a fuck^"][b]Абе маркови...я...
Купувам си това което ми харесва,мноу рядко маркови.Според мен не си струва да дам 300 лева за една блузка зарди някъф стикер ,че била на известна марка :shock: Същата блузка мога да си я купя и за 5 лева...може и качеството да е различно но не си струва :?
i aZ mislq tei

just
06-13-2005, 14:28
Мнееееее...неможе една дреха да е на марка и да струва 5лв,или пък когато е истинска марка тя е от...мноого време скъпа!Някой да е чувал за Cherutti 1881?Е тази фирма си е от тогава скъпа...

untoten
06-13-2005, 16:38
абе, убивате ме, ей :D
кви са тия изгъзици да давате по 34703496 лева за потници и гащи? нали ги виждам по марковите магазини, че не се различават кой знае колко от тея по обикновените. или сте толкова комплексирани, че няма кво да покажете относно умствения си багаж и разчитате на яките парцалки да ви направят по-пекани? ми, който иска да е дупе да ходи на Илиенци...ще си намерите Мис Сиксти за 30 вместо за 300. а разликата в качеството е нулева. като първия пич си нося дънки от година и половина за 40 лв, на неква избушена марка и не са мръднали.
тъпо е да си пръскаш парите за първия марков парцал, който видиш. а в БГ колко са истински дрехите, дето са по скъпарските магазини и отделен въпрос..

BlinDBoY
06-13-2005, 16:56
Да определено!!
Имам дънки Каppa маратонки reebok абсолютно същите http://av.warehousesports.com/tw/ProductImages/FFE.JPG
На еcko си вземам също така и на rocawear яке avirex имам и на кappa шапка на янките :P

just
06-13-2005, 17:07
Е друго си е да знаеш че дънките са ти на Cavali примерно а не от Илианци!Някой кат те попита-Ей,от къде си взе дънките?
-Е как,от Илиенци-Сбъднати мечти на най ниски цени!!!
-Аааааа...
Защо решихте че като си имаш възможност да си купиш дънки от Саvali,а не от Илианци си комплексар?

untoten
06-13-2005, 17:16
Да определено!!
Имам дънки Каppa маратонки reebok абсолютно същите http://av.warehousesports.com/tw/ProductImages/FFE.JPG
На еcko си вземам също така и на rocawear яке avirex имам и на кappa шапка на янките :P

сериозно? явно си мноу готан като имаш такива уникати!

@just...епа, като не ти е удобно да казваш, че панталоните ти са битак фешън нема да казваш. викаш "от един магазин" и готово. пък и не виждам какво му е толкова срамното. и аз имам дрехи от там. и не съм по-различна тебе или от останалите :wink: не бе, много са ни изместени ценностите. щом съдят за тебе по тва как си облЯкан, за какво говорим въобще?
относно комлексарщината..от личен опит го казвам, тръст ми.
а много пари могат да си дават само за кецове. всичко друго SUX (без агресорките и дом. пантофи, естествено). факт!

just
06-13-2005, 17:18
Мен пък си ми харесва да са ми маркови нещата :Р

AvaLan4e
06-13-2005, 18:05
hm markovi drehi-az si mislih che vsichki sas stiker otzade sa takiva :lol: , hm malko sam neprosvetena-i btv az ne nosia-mnogo sa mi skapi, mai predpochitam da imam poveche drehi ot koito kat mi omaleiat ili se zderat da mi ostanat se nikvi, a to inache :roll: , ma ako sa gaze na koeto parite mu tegat moge i da si zemam :roll:

monka
06-13-2005, 19:32
markovi drehi imam samo 2 ili 3 teniski i to na Terranova, mnogo sa hubavi teniskite i sa mi udobni...no kato se zamislq moga da si vzema po-hubavi teniski za po-niska cena :roll:
nikoga ne sma gledala markata, ama nikoga. i ne me interesuva dali priatelite mi 6te hodqt s markovi drehi. kupuvala sam si drehi i ot razni sergiiki...ne vijdam ni6to lo6o i sramno, mamka mu..
roditelite mi imat vazmojnost da mi kupuvat markovi drehi, ama za kakvo...???

p.s. e_l_i_z_a, naistina ne si prava :!: ne poznava6 ZelEnA^MaSlInKA li4no, za da kaje6 dali e 4algarka i kompleksarka... i za6to kato i haresva da si kupuva markovi drehi trqbva da e 4algarka???
v prednite postove ima6e edno momi4e Metylkata...i tq kaza, 4e si kupuva samo markovi drehi...ama edvali e 4algarka :lol: imat vazmojnost horata da si kupuvat markovi ne6ta i si gi kupuvat...ne mje6 po oblekloto na daden 4ovek da kaje6 kakav e... :?

techCandy
06-13-2005, 19:54
Meне мноол слабо ме топли, коя дреха каква марка е.
Аз луди пари за дрехи и обувки не давам, за аксесоари да не говорим. Не робувам нито на модата, нито на общественото мнение, нося това което ми харесва, и съм на принципа, че колкото е по- семпло, толкова е по- добре. И не разбирам за какво се нахвърляте на елиза, защото за доста неща е доста права. И пак ли трябва да обяснявам, че е доста глупаво да минеш с номера "ти не ме познаваш лично, как можеш да говориш за мен". Ами много просто, тия постове вие ли си ги пишете или съседа. След като като си пишете сами мненията, и след като изчел нечий постове достатъчно много, разбира се че можеш да говориш и да съставяш мнение за характера му/ и, нали така? Освен това е форум, всеки дава мненията си, тя е с такова мнение и е тъпо, просто да и казвате колко била просто, просто щото не споделя вашето мнение, или се опревергайте, или по-добре не казвайте нищо.

techCandy
06-13-2005, 19:55
Meне мноол слабо ме топли, коя дреха каква марка е.
Аз луди пари за дрехи и обувки не давам, за аксесоари да не говорим. Не робувам нито на модата, нито на общественото мнение, нося това което ми харесва, и съм на принципа, че колкото е по- семпло, толкова е по- добре. И не разбирам за какво се нахвърляте на елиза, защото за доста неща е доста права. И пак ли трябва да обяснявам, че е доста глупаво да минеш с номера "ти не ме познаваш лично, как можеш да говориш за мен". Ами много просто, тия постове вие ли си ги пишете или съседа. След като като си пишете сами мненията, и след като изчел нечий постове достатъчно много, разбира се че можеш да говориш и да съставяш мнение за характера му/ и, нали така? Освен това е форум, всеки дава мненията си, тя е с такова мнение и е тъпо, просто да и казвате колко била просто, просто щото не споделя вашето мнение, или се опревергайте, или по-добре не казвайте нищо.

lain
06-13-2005, 22:18
и сега всички, които носят маркови дрехи, ще кажат че изобщо не целят да се изфукат чрез парцалките си пред другите с това колко много пари имат, нали ... :lol:
ех, как знам... :lol:

e_l_i_z_a
06-14-2005, 07:31
:lol: Лейн,колко си права...то цялата тема си беше за фукане ама айде.аВер4еТо май е време да я заключи :D

zElEnA^mAsLiNkA
06-14-2005, 07:34
Meне мноол слабо ме топли, коя дреха каква марка е.
Аз луди пари за дрехи и обувки не давам, за аксесоари да не говорим. Не робувам нито на модата, нито на общественото мнение, нося това което ми харесва, и съм на принципа, че колкото е по- семпло, толкова е по- добре. И не разбирам за какво се нахвърляте на елиза, защото за доста неща е доста права. И пак ли трябва да обяснявам, че е доста глупаво да минеш с номера "ти не ме познаваш лично, как можеш да говориш за мен". Ами много просто, тия постове вие ли си ги пишете или съседа. След като като си пишете сами мненията, и след като изчел нечий постове достатъчно много, разбира се че можеш да говориш и да съставяш мнение за характера му/ и, нали така? Освен това е форум, всеки дава мненията си, тя е с такова мнение и е тъпо, просто да и казвате колко била просто, просто щото не споделя вашето мнение, или се опревергайте, или по-добре не казвайте нищо.
Dubre de kyde vidqhte mnenie v k0et0 az pi6a 4e sym 4algarka? Bahti kak m0je da ste t0lk0va pr0tif tfa 4e maika mi nqma sredn0statisti4eska zaplata ? K0it0 e u4il navremet0 si4ku mu se vyzvry6ta sled tfa! Da ne mislite 4e i maika mi h0di s nqkfi ancuzi na rauta ? mn qsn0 4e ne ! H0di s k0stiumi! Vie da ste kupuvali kustiumi ? Sigurn0 ne! Awe nqma kf0 da g0v0rim pr0st0 tfa 4e imame pari vky6ti i maika mi mi kupuva qki drehi (6t0t0 az sama ne si kupuvam)neznam vas kf0 vi byrka! ........ Ima tema az 0tg0varqm na neq i tfa e! K0i kriv k0i prav ...

e_l_i_z_a
06-14-2005, 07:53
Emi to i az si izkazvah mnenieto..kakto pravi v momenta i fire_of_satan !Kuv e problema?!?!?!?!?!
Mn mi e smeshno nqkoi kato pochne da se hvali s parite si....mi dobre de kupuvai si dreshki dori i da ne si 4algarka :lol: i pak 6te si mi smeshna ama tva si e moe mnenie nali taka?Samo kato te gledam kolko se hvali6...
:roll: stava mi gadno za horata,koito nqmat vyzmojnost ama to nali markovite drehi(za koito se predpolaga 4e sa po-ka4estveni,samo za6toto sa na firmata na nekuf tumbak),sa za bogatite....mi dobre razbrahme se :lol: KLU4 4e ve4e me e sram da flood-q taka!

Kimy
06-14-2005, 11:13
Не нося толкова маркови дрехи... по-важно за мен е дрехата да е удобна и да ми стои добри, не ми дреме етикета :)

just
06-15-2005, 08:22
Emi to i az si izkazvah mnenieto..kakto pravi v momenta i fire_of_satan !Kuv e problema?!?!?!?!?!
Mn mi e smeshno nqkoi kato pochne da se hvali s parite si....mi dobre de kupuvai si dreshki dori i da ne si 4algarka :lol: i pak 6te si mi smeshna ama tva si e moe mnenie nali taka?Samo kato te gledam kolko se hvali6...
:roll: stava mi gadno za horata,koito nqmat vyzmojnost ama to nali markovite drehi(za koito se predpolaga 4e sa po-ka4estveni,samo za6toto sa na firmata na nekuf tumbak),sa za bogatite....mi dobre razbrahme se :lol: KLU4 4e ve4e me e sram da flood-q taka!


Проблема е че аз направих тая тема не за да се избиеме,а за да видя кои хора какви дрехи носят!Ти направи проблем като ми каза чалгарка и че се фукам с пари и тн!Не е вярно,ако исках да се фукам с каквото и да е било,нямаше да го правя с няква тема!Знаете ли какво?Не ми пука че няква "чалгарка" си мисли че аз се фукам,и да се фукам и кво?Нещо толкова ли ви притеснява?zElEnA^mAsLiNkA,споко,н ито ти,нито аз,нито които и да е било НОСЕЩ тия прословути и маркови дрехи е чалгар!Е верно си ги има и чалгарките,и са много,нооо ние не сме сред тях!
...как ще познаете чалгарките,а?С бялото панталонче и с черни прашки от долу,нали-е да не си мислите че аз или някоя от приятелките ми ще се облече така-НЕЕЕЕЕЕЕЕ!Аз в момента съм много чалгарски облечена,нали-с тениска Billabong и долнище на пижамата Benetton,
адски чалгарско,нали?А пък днес,мисля да се облека индийски,да ги стресна тия простичките от класа ми,нали...оооо да!!!Имам една НЕмаркова дреха,това е най-любимата ми блуза на която пише-"The Spirit of `76",няма марка,отзад няма етикет,купих си я от един контрабанден магазин за 12лв...и кво?Голяма съм чалгарка!!!Я си...то си ми личи!

Bimper-ska
06-15-2005, 18:49
Kenvelo Rulzz!!!
Аз си харесвам марковите дрешки и честно казано предпочитам да си взема на Terranova блузка от разпродажба за 20 лева, отколкото две пазарски блузки от по 10 лева. Иначе и аз не бих дала 200-300 лева за тениска (примерно на Lacoste са по 250 лева някъде :shock: ). За блузки тънки максимум 40-50 лева, предимно от разпродажби ви говоря. Предпочитам марковото, заради качеството. До сега съм си купувала 2-3 пъти блузки специално от пазара, които съм обличала само веднъж, понеже все нещо не им е изкусурено. А и има нещо друго - тука в БГ "маркови" дрехи са повечето имитации или застояли от преди сто години неща. Само на Terranova, Benetton, Adidas и Sergio Taccini съм забелязала, че си подменят колекциите редовно и са изобщо точни. Може би е така, понеже само в техни си магазини продават нещата си. Специално на Кенвело колко имитации срещам напоследък не е истина. Но за да сте сигурни, просто влизате в сайта в нета и разглеждате моделите. Аз понеже имам възможност всяка година от чужбина да си купувам на Кенвело и поне за тях съм сигурна!
А има някои пазарски "маркови" - като примерно якенцата Harrison, които буквално заляха тийновете през пролетта и блузки Guru. Абе хора, оригиналните продукти Guru са милиарди години напред с качеството!
Но и БГ дрехи харесвам - Солей, Юнона, Дафне и особено мнооого на Блага Благоева(но за съжаление те не са ми в стила и не си ги купувам). За мен лично всичко е въпрос на качество. Например майка ми също си купува разни пазарски боклуци. Все и казвам, че това не е добре ма тя не разбира от дума. И така аз като си купя една блузка си я нося 2-3 години, а тя нейните по 4-5 месеца и айде после само в къщи си ги носи. До сега веднъж я посъветвах за една чанта, която и се видя много скъпа, обаче сега само с нея си ходи и много си я харесва и както казват е много "фиешан". Но всеки се простира според чергата си.

lalqla
06-18-2005, 10:45
e_l_i_z_a хвалим се с това, че имаме маркови дрехи?
И то само в тоя форум...не ми пука толкова дали тия като теб във форума ще разберат колко пари имам и т.н.
Нямам кой знае колко пари, но нашите винаги са държали да изглеждам добре и за дрехи винаги са ми угаждали и не са ме ощетявали по тоя начин за нещо друго.
Не ходя по улиците и да си обръщам дрехите за да се види етикет бенетон или сисли или подобно.Не нося дрехи с надписи и не казвам на всеки глей сега тая дрешка на теранова знаеш ли че струва 100 лева примерно...
Нося ги, защото аз си знам, че са качествени и се чувствам по-добре с тях.
И тия дрехи не са за "богатите"
Богатите, мила ми e_l_i_z_a, си купуват дрехи за десетхи хиляди долари по поръчка на Версаче, долче енд габана, ралф лорън etc..

WwanAdoO
06-19-2005, 17:56
Еми някой са ми маркове,ма нещо на последък съм станала маниачка на тема кви марки са ти дрехите...в смисъл вече си зимам дрехи само от Sabotage,Radikal,Corporide i t.n.

flipsidE
06-19-2005, 18:18
Нямам една дреха ментал...всичко ми е ориг



http://store2.data.bg/dcrew/Pictures/Clothes/DSC00049.JPG
http://store2.data.bg/dcrew/Pictures/Clothes/DSC00043.JPG
http://store2.data.bg/dcrew/Pictures/Clothes/DSC00045.JPG
http://store2.data.bg/dcrew/Pictures/Clothes/DSC00046.JPG
http://store2.data.bg/dcrew/Pictures/Clothes/DSC00047.JPG

btw още много имам но неща да се хваля...пък и ме мързи да снимам
от кецките имам още 2 изпрани чифта :wink:

zElEnA^mAsLiNkA
06-19-2005, 18:32
Emi to i az si izkazvah mnenieto..kakto pravi v momenta i fire_of_satan !Kuv e problema?!?!?!?!?!
Mn mi e smeshno nqkoi kato pochne da se hvali s parite si....mi dobre de kupuvai si dreshki dori i da ne si 4algarka :lol: i pak 6te si mi smeshna ama tva si e moe mnenie nali taka?Samo kato te gledam kolko se hvali6...
:roll: stava mi gadno za horata,koito nqmat vyzmojnost ama to nali markovite drehi(za koito se predpolaga 4e sa po-ka4estveni,samo za6toto sa na firmata na nekuf tumbak),sa za bogatite....mi dobre razbrahme se :lol: KLU4 4e ve4e me e sram da flood-q taka!
haha pisna mi ve4e 0t takifa 0grani4eni, k0mpleksirani ku*ki kat0 tebe!Ai sa fanem na bas 4e ti ne gleda6 kf0 si 0bli4a6 seki den! 1vata bluza k0qt0 hvane6 i aideee ami aide predstavi si 4e na mene ne mi e priqtn0 kyt q fana taq bluza da i visqt k0nci 0t vsqkyde i tem p0d0bni! Vse b0ji den az se 0bli4am razli4n0! Nqma dva p0redni dni v k0it0 da sym se 0blqkla ednakf0! p0ne k0lana 6te si smenq!
Imam si i mn 0buvki ama ne im se kysat vryzkite i sa 0t estestvena k0ja! daaam! Az ne n0sq kf0 da e ama p0ne se 4uvstvam dubre! Nali ?? Kf0 ? haha Az sym bila 0t b0gatite! Az da ti kaja ni6tu nqmam! 0ba4e tfa lqt0 6te zema da si mrydna mark0viqt zadnik d0 nqkyde za da rab0tq! ti tfa prai6 li g0 sqk0 lqt0 ? 6te h0dq i da u4a angliiski za 10 g0dina a sym sam0 na 15! Aide kyt me stigne6 mene p0 akyl i trud0liubiv0st t0gava mi davat svetlina v jiv0ta!

06-22-2005, 14:17
emi daam-po4ti vs ne6ta sa mi na "oneill","billabong".imam mn raboti i oi"sabotage"-ma nz to4no kvi marki sa,ot roxy,benetton.replay

grafinka
06-22-2005, 14:44
Офф тязи тема за кой път я дискутираме вече ... ? Няма значение.
Аз пак ще си кажа - не е нужно да си купуваме маркови дрехи , за да излгеждаме добре. А всъщност това е най - важното нали ? Би трябвало облеклото ни да е удобно и да ни стой добре , а не някъде отдолу на етикетчето да пише името на известна дизайнерска марка!
Аз предпочитам спортното облекло, понякога и официалното когато се наложи. Купувам си различни дрехи (от всевъзможни магазини) , каквото ми хареса в момента.
Е - понякога е вярно - че качеството се измерва с цената и в частност марката. Но не винаги...

Dorianchety
06-22-2005, 16:03
poprincip ne darja da sa markovi,no nosa samo kato mi gi kupi mam4eto :lol:

eNigMaTic^
06-22-2005, 20:05
Само да отбележа, че нашето семейство е заможно ! Баща ми по цял ден се ядосва за да сме добре.НО това не означава, че пръскаме парите за маркови парцалки, които дори не са маркови.Маркови дрехи в БГ няма :!: Всичко "марково" се шие в Турция.Майка ми е текстилен инжинер и много години е работила по фирми и ми казва коя дреха е добре ушита и коя не.За материйте също е така.Имам много дрехи, но нито една маркова и не се срамувам от това.Всички дрехи са ми качествени.Имам доста старички дрешки и нито една скъсана..Добре де без да искам си срязах един панталон :!:
П.С. Елиза: мила права си :!:

Black_Orchid
08-25-2005, 14:23
Emi...az nosq ot taka nare4enite "markovi drehi" 6tot sa s po-dobro ka4estvo i vid. Predpo4itani ot men marki sa S.Oliver,Sisley , SLS, Mango , NInka , MOda Bar(magazin) Miss Sixti (rqdko) i drugi.

Black_Orchid
08-25-2005, 14:28
[quote="Elitooooo"]emi riadko :roll: :wink:
imma na D&G


Направо ми ставати смешни като кажете че носите дрехи на Dolche & Gabanna примерно. Влизала съм в истински магазин ( не в BG) кадето се продават истински дрехи на тези дизайнери и се съмнявам ,че някой от вас би дал 4500 Евро за 1 тяхна роккля!

Dharma
08-25-2005, 15:24
ami da imam nqkolko markovi dre6ki, no ne sa mi ot BG.

marusha
08-25-2005, 16:05
Mi az si pazaruvam samo ot niakolko magazina ot dosta vreme-insomnia,Board Shop,Roxy,Sabotage i ot vreme na vreme neshto ot benetton,mango ili sisley-stava vupros za nekvi tenis4ici.Oba4e za mene vajno ka4estvoto i pazaruvam ot tia shopove zashtoto znam 4e neshtata tam naistina mi haresvat...predpo4itm da si kupuvam po-riadko drehi,no da znam 4e sa ka4estveni i me kefat.Ta nz...bluzka za 50 lv koiato she ia nosia mnooogo vreme i niaa da mrudne i mn po-dobre ot 10 za 5 det she im se ebe maikata na 2ria den :wink:

Nekasa4a
08-25-2005, 16:20
Да, определено !
От витошка , реплей, енердЖи , и някой складове на тези магазини ;)


Dam i kvo kato otide6 na "витошка" zeme6 si ne6to primerno az si zeh edno qke i posle se vra6tam v moito selo love4 i gledam nqkav mangal sus su6toto i otiam az da go pitam i vikam koga go ze kade kak za6to i toi vika mi na pazara gi ima za po 30 kinta a az dadoh 280 braooo mn qko :!: :twisted: Kolko sa markovi i originalni nqmam dumi kopele edinstvenoto ni markovo e mai prostotiqta i seleniqta :!:

Jenq
08-25-2005, 18:02
Az imam i markovi drehi,no po princip ne obrashtam golqmo vnimanie na tova...za men e vajno edna dreha da mi stoi dobre,da mi e udobna i da se haresvam s neq...

xslapshotx
08-26-2005, 00:30
Еми мойте дрехи са супер маркови!

Имам тениска "Fret Perri" супер оригинална, кецове "Etnos", шапка Adibas, анцунга ми е Nyke, a дънките ми са Vrangler и Lewi's. Както казах - супер оригинални.

hunkftydl
08-26-2005, 12:25
ОТ ДЕ ПАРИ ВААААААААААА!!

abe qqq
08-27-2005, 21:06
pu be maika vi deba, kvo si izbivate kompleksite na bednqci kato napadate horata koito si kazvat kvo imat, tolkova li e lo6o nqkoi da ima skupi drehi - "ne bih dala 300 leva za potni4e"...e da ama ako ima6e qko pari dali nema6e da gi har4i6 za skupi drehi a?
I kvo i na men si4ki drehi sa mi skupi, no ne se zabelqzva tolkova 6oto v edno 4astno u4ili6te kato moito e vsekidnesvna gledka, a ne v durjavnoto daskalo da me gledat na kruv nekvi pro6lqci s protriti dunki i razlepeni maratonki LOTTO za6toto drehite mi izglejdat qko(za6toto sa markovi..i sq da ne se zaqdete za tva 4e i nemarkovoto izglejdalo qko).
ae sq da ne pomislete 4e sum nqkuv razglezen, ne!
Prosto si zaslujavam za6toto u4a zdravo i ne pravq problemi i skandali na na6te i sledovatelno me pou6trqvat...a i da nosi6 skupi drehi ti dava samo4ustvie(nqma kakvo da se lujem...da behte kazali"ako imam kinti 6tqh da si kupuvam" a ne"si4ki koito si kupuvat skupi drehi sa kompleksari" - e ne e taka)
su6to taka trqbva da se nau4ite da razpoznavate ka4estvoto...tva za made in turkey ili china e mit pri istinski markovoto! na vsi4kite mi drehi pi6e made in E.U. - ako ste malko po-inteligentni 6e zagreete kvo ozna4ava tva...aide sega kajete tva iliqnski bokluk li e?
nqma sumnenie 4e v nqkoi magazini sa pulni pomii..neka vzemem za primer magazina INSOMNIA. skeit shop..sravnitelno skupi drehi...no pulni mentaci! imam edin priqtel deto si kupi ka4ulka na INDEPENDENT
za 100lv i poznaite kakvo pi6e na etiketa...nito independent, nito ne6to koeto da svurzva firmata proizvoditel sus skeitbordinga kato cqlo..e kajete tva ne e li bokluk?
no v magazina na oniil ili na quiksilver nqma takiva raboti(kudeto si pazaruvam)...i togava ti e kef da pohar4i6 masa pari za dunki, rizka ili bord6orti!
focker out!

amy lee
08-27-2005, 21:27
хахахаха
@abe qqq ти луд ли си? имам некфи дънки на Replay ама не ги нося мн мн...
и да, за кфо да давам 100 лева за някфи дънки например, като мога да си ги купя абсолютно същите със абсолютно същото качество и за 20, айде 30. и къф е смисъла, като има някой маркови дрехи дето след второто пране стават на парцал а някой, които не са си седят като нови?

da ama ako ima6e qko pari dali nema6e da gi har4i6 za skupi drehi a?ами ако щеш вярвай ама да, нямаше да ги изхарча за скъпи дрехи. щото във живота има мноооооооооооого по-важни неща и не ми е мноол зор дали ше имам дрехи за 50000 лева. просто... абе за друго щях да ги похарча, ама ся да не стаа офтопик...
така че... не ми пука дали аз или човекът срещу мен е с маркови дрехи:)

ThePainIsReaL
08-28-2005, 21:26
kupuvam, tova, koeto mi haresva, nqmam mnogo markovi drehi, puk i ne sujalqvam :lol:

Точну така :)И аз я имам,я нямам 2-3 парцала,дет' се водят за "маркови",и на фсичкото отгоре не ми седят добре :P

korn___
08-29-2005, 07:29
ами имам но са малко марковите ми неща :( искам анцук на адидас черния модел ама ... 210 лева майка им .... :evil:

zElEnA^mAsLiNkA
08-29-2005, 07:53
ами имам но са малко марковите ми неща :( искам анцук на адидас черния модел ама ... 210 лева майка им .... :evil:
Use6tam 4e 6te sybirat pari za ancug vyv f0ruma :P

wild{}baby
08-29-2005, 17:06
Ммм нося маркови дрехи :) Мии зависи значи... Обичам дрехите на 'Мис Сиксти', 'Пепе Джинс', 'Найк', 'Риплей'... и още много други не робувам само на една марка, но определно държа да съм добре облечена с маркови дрешкии :)

chupacabra:)
08-29-2005, 18:05
не

Swinkenhoffer
08-29-2005, 18:13
носите ли маркови дрехи?
не, не нося маркови дрехи.
въпреки че се намират няколко, но просто ги смятам за грозни и невръзващи се със стила ми на обличане.

GLeZoRanA
08-29-2005, 19:41
emi imam nqkoi drehi koito sa markovi ot sisley i tom tailer

milkshake
08-29-2005, 19:55
Da,na Miss Sixty,Benetton,na nqkoi sportni i skterski firmi i taka...Ve4e sum na principa "malko,no ka4estveno".

Fallen_angel
08-29-2005, 20:00
Ами по принцип не, но последно вчера като бях в София си купих един потник от Теранова.Иначе не държа дрехите ми да са маркови

FlowerinesS
08-29-2005, 20:10
горе-долу...около 50-60% от дрехите ми са маркови , но останалите са ми от обикновени магазини.за марки не ми се говори..и само мъничка поправка ...пише се CERUTTI , не cherutti .Иначе годината си е 1881. :wink:

TPOXATA
08-30-2005, 21:31
Абе тука...чесно казано много сте зле(относно тези мамини детенца с марковите дрешки)...Мислех да не чета тази тема,след като прочетох вече една такава във форума на дата-та,ама не издържах да видя простотията на някви си хорица..."За мен важно е качеството"...носиш ли я тая дреха повече от половин година бе манаф/ке :?: "Майка ми бачка като луда" бла бла бла... 15 годишно пишлеме дето се надува до не знам къде пред съученичките си тръгнало тука да разправя кой какъв бил..Малка пикло (без никакво извинение ти го казвам),първо се научи да пишеш добре на български (т.е. кирилица),второ си заври малкия курвенски задник там,където той няма да се вижда от много хора,за да не ти се смеят и трето...абе кво ли се занимавам с теб.Имаше тука и някъв друг дето не ядосвал мама и тати,за да му купуват маркови дрешки...учел в частно училище...бла бла бла...бла... Ах ама как ми се надувате само...не ви ли е ясно,че точно с 2 токата сте на земята ве мастии :?: Точно като паднете тея маркови дрешки ще се скъсат на 2-3 места ... и кво ще прайм :?: Ще чакаме 1 година мама и тати да съберат парички,или ще хвърляме кофата редовно,за да може след 3 месеца да имаме една нова тениска,с която да се фукаме... Смешници.Аз бачкам като луд по 6 дни в седмицата и не се надувам толкоз,а те тука някви по цял ден на кафета ходят и вече много важни станали... Събрал съм си 250лв за дрешки и ще отида след 1 седмица на Варна и ще си напълня 5 торби...и ще си дойда в Шумен като пич...а вие с 250лв кво ще си купите ве путьовци :?: Дайба главите ви кухи...

08-31-2005, 00:22
олееееееееее бахти зависта.кой как се уредил бе човек.ти кат бачкаш за малко пари не може си позволиш недей да нареждаш на другите!секи си има интереси за които дава пари,при момичетата тва са дрехите.с тея 250лв направо иди в килата ше се облечеш за цял живот.Някои хора държат на външния си вид.Кви са тия тукати бахти селянина голяма злоба че другите имат повече пари.Ей тва е от най-гадните качества на българите да гледат в чуждото канче.Ми секи си гледа себе си,секи както може да се опраа.Който има пари ЕВАЛА!
Иначе по въпроса ако ск8 дрехи се считат маркови имам бол.Иначе имам дрехи на esprit,pepe jeans,addidas.кво ли не.Много се зарибих по Roxy.Дразна се на селската мода в ПЛовдив някви пепел от рози,зелено,жълто тука има бахти грозните дрехи изобщо не знам как някой може да ги носи.Пазарувам само в магазина на Quiksilver.имам късмет че майка ми пътува и ми носи парцали от чужбина.Lucky me :D

borche
08-31-2005, 00:40
да, Енерджи, Том Тейлор, ПлейЛайф, Майсънс, Левайс, МЕХХ и други /витошка!!!

e_l_i_z_a
08-31-2005, 08:39
олееееееееее бахти зависта.кой как се уредил бе човек.ти кат бачкаш за малко пари не може си позволиш недей да нареждаш на другите!секи си има интереси за които дава пари,при момичетата тва са дрехите.с тея 250лв направо иди в килата ше се облечеш за цял живот.Някои хора държат на външния си вид.Кви са тия тукати бахти селянина голяма злоба че другите имат повече пари.Ей тва е от най-гадните качества на българите да гледат в чуждото канче.Ми секи си гледа себе си,секи както може да се опраа.Който има пари ЕВАЛА!
Иначе по въпроса ако ск8 дрехи се считат маркови имам бол.Иначе имам дрехи на esprit,pepe jeans,addidas.кво ли не.Много се зарибих по Roxy.Дразна се на селската мода в ПЛовдив някви пепел от рози,зелено,жълто тука има бахти грозните дрехи изобщо не знам как някой може да ги носи.Пазарувам само в магазина на Quiksilver.имам късмет че майка ми пътува и ми носи парцали от чужбина.Lucky me :D
Не за всичко твое каэано съм съгласна,но немога да не си замълча-нямам други маркови неща,но марката
QUIKSILVER(куиксилвър)
Е за мен НАЙ-ДОБРАТА!!!
Просто мн ме е яд че бутиците в Б-я са адски малко и не се знае дали са оригинални.Затова който може да си купува от навънка! :roll:
Просто да не говорим за модели( :lol: )...
Достатъчно е да се докосне плата.Таэи марка е единствената,която уважавам.А...и айсберг :roll:

FlowerinesS
08-31-2005, 19:34
олееееееееее бахти зависта.кой как се уредил бе човек.ти кат бачкаш за малко пари не може си позволиш недей да нареждаш на другите!секи си има интереси за които дава пари,при момичетата тва са дрехите.с тея 250лв направо иди в килата ше се облечеш за цял живот.Някои хора държат на външния си вид.Кви са тия тукати бахти селянина голяма злоба че другите имат повече пари.Ей тва е от най-гадните качества на българите да гледат в чуждото канче.Ми секи си гледа себе си,секи както може да се опраа.Който има пари ЕВАЛА!
Иначе по въпроса ако ск8 дрехи се считат маркови имам бол.Иначе имам дрехи на esprit,pepe jeans,addidas.кво ли не.Много се зарибих по Roxy.Дразна се на селската мода в ПЛовдив някви пепел от рози,зелено,жълто тука има бахти грозните дрехи изобщо не знам как някой може да ги носи.Пазарувам само в магазина на Quiksilver.имам късмет че майка ми пътува и ми носи парцали от чужбина.Lucky me :D
Еми точно тва е..всеки според чергата си!
егати смотаняка , наистина голяяяма злоба.и знаеш ли колко ме интересува , че си бил изкарвал нз си колко пари и се връщал с 5 торби като пич в Шумен...еми поздрави.Можеше просто да кажеш , че не носиш маркови дрехи и толкова!излишни обяснения кой какъв бил , пикльо , мамино детенце и т.н. така ме е яд на такива завистливи хорица ...предпочитам да не се занимавам с такива де , но се налага!

zElEnA^mAsLiNkA
09-01-2005, 11:45
олееееееееее бахти зависта.кой как се уредил бе човек.ти кат бачкаш за малко пари не може си позволиш недей да нареждаш на другите!секи си има интереси за които дава пари,при момичетата тва са дрехите.с тея 250лв направо иди в килата ше се облечеш за цял живот.Някои хора държат на външния си вид.Кви са тия тукати бахти селянина голяма злоба че другите имат повече пари.Ей тва е от най-гадните качества на българите да гледат в чуждото канче.Ми секи си гледа себе си,секи както може да се опраа.Който има пари ЕВАЛА!
Иначе по въпроса ако ск8 дрехи се считат маркови имам бол.Иначе имам дрехи на esprit,pepe jeans,addidas.кво ли не.Много се зарибих по Roxy.Дразна се на селската мода в ПЛовдив някви пепел от рози,зелено,жълто тука има бахти грозните дрехи изобщо не знам как някой може да ги носи.Пазарувам само в магазина на Quiksilver.имам късмет че майка ми пътува и ми носи парцали от чужбина.Lucky me :D
Еми точно тва е..всеки според чергата си!
егати смотаняка , наистина голяяяма злоба.и знаеш ли колко ме интересува , че си бил изкарвал нз си колко пари и се връщал с 5 торби като пич в Шумен...еми поздрави.Можеше просто да кажеш , че не носиш маркови дрехи и толкова!излишни обяснения кой какъв бил , пикльо , мамино детенце и т.н. така ме е яд на такива завистливи хорица ...предпочитам да не се занимавам с такива де , но се налага!
Qvn0 trqva da se svikva :wink:

nenuTy
09-01-2005, 12:21
emmi 6to da ne nosq.imam nqkoi ne6ta na mango,diesel, benneton.spored men si struva da dade6 parite vmesto da si kupi6 nqkoi bokluk deto 6te se izpokusa na vtoriq den.ka4estvoto e na drugo nivo

air_wisp
09-01-2005, 13:03
Бе в гардероба ми се срещат и маркови дрехи.Аз нося DVS,Quiksilver.Кефя се на OSIRIS,DC и т.н.... :)

Tedka-Medka
09-01-2005, 13:13
бе нося уж..имам на Terranova
на Benetton на Тom Tailor
ама не виждам смисъл кат си ги
купувам толкова пари и аз сега раста
и после няа мога ги нося

Eleonora
09-01-2005, 13:17
Markovo,markovo,ama vsi4ko e ednakvo
KITAISKO :!: :twisted: :twisted: :twisted:

lapenceto_f
09-01-2005, 13:20
imam edna - dve bluzki na REPLAY sms ni6to pove4e... ot markovite drehi ima strahotni model4enca ama za sajalenie ne moga da si gi pozvolq i mi stava malko kofti ama kato se pozamislq i obiknovennite ne6ta sa gotinki . E naistina vajno e dre6kata da ti sedi dobre i da se 4uvstva6 udobno no vse pak ... markovoto si e markovo :)

lka
09-01-2005, 13:22
da, po4ti samo markovi obuvki i drehi si kopuvam tui kato znam 4e ne sa nqkoi bokluk koito shte go isperesh i shte se svie , raspune ili skusa ... ne obi4am tqsni ili mn moderni drehi padam si po po obiknovennite koi to da mi sedqt udobno ... markite koito uvajavam sa :
Adio,Nike,RBK i nqkoi na Timberland

WwanAdoO
09-01-2005, 13:25
Markovo,markovo,ama vsi4ko e ednakvo
KITAISKO :!: :twisted: :twisted: :twisted:
Има нещо вярно в тва...
Ама мене просто ми е по-добре с маркови дрехи,ве4е само такива си зимам,а и обикновено тея марки,дет аз харесвам си4ко ми харесва,а и пове4ето определено са ка4ествени. Е разбира се ако мерна нещо просто супер готино и уникално си го зимам независмо дали е марково или не.

09-01-2005, 14:14
абе китайско.там ги шият щото има евтина работна ръка иначе качеството си е на ниво.Mango,S.Oliver,Benetton,Esprit etc

sweezy_girl
09-01-2005, 14:29
emi az sushto nosq markovi neshta "spitfire, globe, dvs, heavy tools" na teq marki imam inache kecove dvs i globe!

4ervena_roza
09-01-2005, 17:07
Еми само някои са ми маркови.

Iliqn4eto
09-01-2005, 17:31
Да имам 2-3 блузки маркови,но те са много скъпи.. по хубаво да си купя няколко дрешки,отколкото само една,така поне ще имам да си ги менкам:)

WwanAdoO
09-15-2005, 20:38
абе китайско.там ги шият щото има евтина работна ръка иначе качеството си е на ниво.Mango,S.Oliver,Benetton,Esprit etc
Е не моеш да кажеш,4е не са китайски. Аз на си4ки дрехи си гледам етикетите и са Made in China. Ама то тва не пре4и дрехите да са ка4ествени.

sweezy_girl
09-15-2005, 20:49
абе китайско.там ги шият щото има евтина работна ръка иначе качеството си е на ниво.Mango,S.Oliver,Benetton,Esprit etc
Е не моеш да кажеш,4е не са китайски. Аз на си4ки дрехи си гледам етикетите и са Made in China. Ама то тва не пре4и дрехите да са ка4ествени. em da...... daje da kecovete pishe made in koreia hah

DeziRe
09-15-2005, 21:08
nqkoj sa mi markovi..

09-15-2005, 21:16
Markovo,markovo,ama vsi4ko e ednakvo
KITAISKO :!: :twisted: :twisted: :twisted:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ей смешкаа

Баровец
09-15-2005, 21:21
Е па аз секи месец ходим у VISION в София па да си купиме маркови парцалки :oops:
Е оня ден си зех едно якенце от D&G за 29 000 Ерво
Сичко си купувам само марково предимно италиянски марки :wink:
Имам телефон VERTU 7000 лв.
имам злата,ланци,коли....и т.н.
Е па не сам ли газаро а? :D

WwanAdoO
09-16-2005, 09:52
Е па аз секи месец ходим у VISION в София па да си купиме маркови парцалки :oops:
Е оня ден си зех едно якенце от D&G за 29 000 Ерво
Сичко си купувам само марково предимно италиянски марки :wink:
Имам телефон VERTU 7000 лв.
имам злата,ланци,коли....и т.н.
Е па не сам ли газаро а? :D
Никой не те е питал колко ти струват дрехите. Немаше нужда да се хналиш толко.

converse
09-16-2005, 09:54
ми не всъщонст рядко си купувам оригинални дрехи...винаги само кецовете са ми original :)

CRaZy_IKT
09-16-2005, 16:01
Ami da nqkoi sa mi

SkiT
09-16-2005, 17:56
кецовете е задължително да са ми маркови...другото е второстепенно...суитшърите ми също препочитам да са от по-оригиналните,защото са по издръжливи по бавно изсветляват ае по добри са ;)...тениските същата раота...дънките...рядко си купувам оригиналки щото другите са същите...само ако не си намеря добър модел от по евтините вземам скъпи...чорапи и боксерки няа кво да си говорим не съм Бил Гейтс че боксерките ми да са Гучи :)

09-16-2005, 18:02
С тази моя заплата... Не мога да си позволя маркови дрехи ! Но като агент на FBI винаги се стремя да изглеждам добре.... и се справям !

MaPuXyaHa
09-16-2005, 23:09
Да диста ит дрехите ми са маркови!
По принцип бих дал много пари...за дрехи и обувки отколкото за нещо друго примерно :wink:

ssooffii
09-17-2005, 15:13
Fishbone,Diesel,D&G,cavalli,Tera Nova,Ice Jeans,Von Dutch :D

estestveno imam ne samo markovi drehi

Sinister_Doll
09-17-2005, 21:06
Drehite ot teq skuparskite magazini sa vsqka godina ot nqkvi ednakvi cvetove i materii vsi4kite koy ot koy po- kre6tq6 i drazne6t, az ne robuvam na modnite prostotii. Ob6to vzeto nosq kvot me kefi, kato si imam nekvi iziskvaniq. Abe ne mi puka be, nali prosto trqbva da imam ne6to na guza. Kuv e smisula da si vzima6 nekuv parcal za 200 kinta??? Nay- 4esto si pazaruvam ot Na tumno, Vision, Hell Horse i teq parcali ob6to vzeto umelo gi su4etavam s ostanalite, koi markovi, koi ne (opredeleno pove4eto). Mayka mi mi gi kupuva markovite, kogato iska da me napravi po neynite dumi- "normalna", ama az pak si gi izbiram otka4eni.

WwanAdoO
09-17-2005, 21:47
Drehite ot teq skuparskite magazini sa vsqka godina ot nqkvi ednakvi cvetove i materii vsi4kite koy ot koy po- kre6tq6 i drazne6t, az ne robuvam na modnite prostotii. Ob6to vzeto nosq kvot me kefi, kato si imam nekvi iziskvaniq. Abe ne mi puka be, nali prosto trqbva da imam ne6to na guza. Kuv e smisula da si vzima6 nekuv parcal za 200 kinta??? Nay- 4esto si pazaruvam ot Na tumno, Vision, Hell Horse i teq parcali ob6to vzeto umelo gi su4etavam s ostanalite, koi markovi, koi ne (opredeleno pove4eto). Mayka mi mi gi kupuva markovite, kogato iska da me napravi po neynite dumi- "normalna", ama az pak si gi izbiram otka4eni.
Нз да кви марки то4но говориш,ама не е вряно тва дет викаш. ПРимерно от Corporide, Sabotage, BAS, Board shop дрехите определено са ка4ествени и си заслужават парите според мен. Мое да дадеш примерно 80 кинта за сиу4ър,ама знаеш,4е мое го носиш супер мноо и се едно си зимаш 3обикновени. Е,да, някой предпо4итат да имат пове4е дрехи,щот нямат толко възможности да си купят няколко такива,та да ги сменят,но тва си е и ли4ен избор. Ама просто действително тея дрехи са мноо по-здрави и по-хубави. А за кецовете да не говоря,4е мое си изкараш едва ли не цял живот с едни,кат си земеш наистина хубав и добър модел.

SisTeR`oN`MaXa
09-17-2005, 22:22
Някой са ми маркови!

Sinister_Doll
09-17-2005, 22:55
Da, hubavo mn ka4estveni i mn izdurjat... Ama na men mi pisvat sled 2 meseca. Spored men nqma smisul. Az balansiram m/u ka4estvo i koli4estvo... Pravo na li4en izbor. Az markovite po ni6to ne gi otli4avam ot drugite. Nito mi sedqt better, nito ni6to. Pla6tam 80 lv za etiket4e na luskava marka.

kiss_you
09-18-2005, 09:36
Nqkoi sa mi markovi...

JIaMeP
09-29-2005, 21:01
Giovanni Кефиш ли се че носиш маркови дрехи?Тва прави ли те по голям газар??? :twisted:

snooppy_f
09-30-2005, 17:22
Абе маркови...я...
Купувам си това което ми харесва,мноу рядко маркови.Според мен не си струва да дам 300 лева за една блузка зарди някъф стикер ,че била на известна марка :shock: Същата блузка мога да си я купя и за 5 лева...може и качеството да е различно но не си струва :?
Apsoliutno na su6toto mnenie sum ! :mrgreen:

FlowerinesS
09-30-2005, 19:09
Някои са ми маалко смешни...ssooffii...мн странно защо не отиде да погледнеш етикета на нещото ти от Tera Nova ...?
И си много странна..как не можа да запомниш как се пише?след като имаш дрехи оттам , би следвало да си се заглеждала...

Sk8Boy
09-30-2005, 19:15
Edinstvenoto markovo ne6to po men sa edni pantalonki element...drugoto sa mi raparskite pantalonki na brat mi... :lol:

WILD__BOY
09-30-2005, 22:02
ДА.... Nike, Reebok .. . всичко квото си купя от тях или скъсвам от носене след около 4, 5 години. Мноо държат стига да занете от каде и кво да си купите. Не са много скъпи и излиза съшото да си купиш менте което да се съсипе от пране след 6,7 месеца и след тва ново или просто да дадеш пари за нешо убаво ;)

WILD__BOY
09-30-2005, 22:07
Нз да кви марки то4но говориш,ама не е вряно тва дет викаш. ПРимерно от Corporide, Sabotage, BAS, Board shop дрехите определено са ка4ествени и си заслужават парите според мен. Мое да дадеш примерно 80 кинта за сиу4ър,ама знаеш,4е мое го носиш супер мноо и се едно си зимаш 3обикновени. Е,да, някой предпо4итат да имат пове4е дрехи,щот нямат толко възможности да си купят няколко такива,та да ги сменят,но тва си е и ли4ен избор. Ама просто действително тея дрехи са мноо по-здрави и по-хубави. А за кецовете да не говоря,4е мое си изкараш едва ли не цял живот с едни,кат си земеш наистина хубав и добър модел.[/quote]


Изцепка ... точно за скеит дрешки пари не давам ! В BAS Надценките варират между 50% и 200% баси .. моите кецове там са 200лв а аз ги купих за 130

missing_
09-30-2005, 22:38
не
само кецките задължително са ми маркови пък тва да даваш 150лева за една блуза или някакви дънки си е направо глупост
150лв за кецове ще дам ама за дреха никога :?

Стеснителната
10-01-2005, 01:37
Аз нося само и единствено маркови дрехи. (И под маркови не разбирам Теранова и подобни щото те да най китайските парцали :lol: )

Josefinne
10-01-2005, 09:25
Нося, ако ми подарят - не си купувам, защото много бързо ми омръзват и ги сменям често. Обичам да се обличам различно, а не съм чак толкова богата,ч е да пръскам луди пари по маркови дрехи, които след един сезон ми писват. :D

TSecret
10-01-2005, 14:48
hm.... temata me drazni za6toto po taq logika vsi4ki nosqt markovi drehi i vsi4ki imat i praskat ludi pari a vsa6tnost ne mislia 4e e taka..pak i kvo zna4enie ima dali drehata e markova,az sa6to pazaruvam ot vito6ka i tem podobni markovi magazin4eta no vaob6te ne vqrvam 4e stokata e markova prosto parite im sa pove4e i se 4uvstva6 qko v tqh.ina4e az robuvamsamo nanikolko marki otnosno drehite-Miss Sixty,Diesel Terranova i nai mnogo na Berska i Pimkie...radvam se 4e maika mi ima da mi gi kupuva i sam i mnogo blagodarnaina4e ne mi puka dali e markova a nai vajnoto e da sedi dobre na fomrata na tqloto mi :wink:...
p.p pro4etoh vsi4ki otogovri otnovo i stignah do izvoda 4e koito nosi markovi drehi zna4i ili e 4algar,ili obi4a da se fuka ili ne6gto drugo-vsi4ki sme ednakvi niama nikvo zna4enie koi s kva marka drehi e....

lina15
10-18-2005, 16:33
pove4eto drehi sa mi markovi,no nosq i drehi koito ne sa markovi,no prosto mnogo mi haresvat

Maxi_Sky
10-18-2005, 17:56
Марката е качество. Предпочитам да имам по-малко дрехи, но да са маркови и качествени. Любимите ми марки от които главно се обличам са Camel Activ, Playlife и H2O. Също така имам и някои аксесоари от Benetton.

forrzi
10-18-2005, 18:59
Марката е качество. Предпочитам да имам по-малко дрехи, но да са маркови и качествени. Любимите ми марки от които главно се обличам са Camel Activ, Playlife и H2O. Също така имам и някои аксесоари от Benetton.за H20 и benetton не си заслужава въобще!
а иначе по темата нося всяк`ви дрехи :wink:
важно е да ми харесат а дали са маркови или не-не ми пука!

-=Pro-Master=-
10-18-2005, 19:05
Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
vzimam si gi ot "6ik-6ik","Mania-second hand" ili ot "Fiesta-second hand"......
mn mi puka da li sa markovi 6tom me kefat nema zna4enie......a i tva sa izli6ni pari.....150 lv obuvki!!!!!!!Za kvo sa ti.......

chupacabra:)
10-18-2005, 20:03
Марката е качество. Предпочитам да имам по-малко дрехи, но да са маркови и качествени. Любимите ми марки от които главно се обличам са Camel Activ, Playlife и H2O. Също така имам и някои аксесоари от Benetton.
хахахахаха, мухльо, знам те тебе че от женския пазар се обличаш хахахаха
аве споко и аз те обичам :wink:

WILD__BOY
10-18-2005, 20:12
верно си е това... тука кецовете са на ебати цените :shock:
аз един модел на глоуб в САЩ го взех за 40$, а един приятел ми каза, че тука бил 217 лева, защото бил про- модел...
я сега дасметнем каква е разликата от 40$ до 217 лева и да сметнем и там колко и тук колко пари взимат???

Пресни примери колко щеш - обирни внимание дори на сайтовете за поръчки. Например аз наскоро се въртях в EastBay и видях неща, които се продават и по тукашните магазини ама са 3, 4 пати по-скъпи. Братче хората в САЩ могат да си позволят кожена топка за стрийт за едно 40% ... която тук просто го няма. Най-скъпите са за зала - 100лв и не си струват парите, С всичко е така. Колела в БАС за по 3000, 4000лв за DH който реално струват не повече от 1500лв.

Pe666o
10-19-2005, 09:08
emi da...ne vsi4ki raboti sa mi na izvestni marki..ama vsi4ki sa skupi...nqmam doverie ne evtini raboti :D

tedo_davis
10-19-2005, 09:09
хмммм... доста се чудех дали да пиша марки...
ама сигурно, ако ги напиша ще прозвучи доста...
moje q kaji moje da nosim ednakvo :)
mi samo Lonsdale ili nqkvi po neizvestni :0
i ako sa pantalonki zadaljitelno si gi prepravqm s brasnarsko noj4e ili skalpel :twisted: mrazq drehi koito imat polovinata grad - izmislqm si moi stil

tedo_davis
10-19-2005, 10:45
емииии ок...
значи Fred Perry, Sherman's, Wrangler, Everlast, Alpha, Polo, Levi's, Lee, CK, Brutus...
и разни тениски на банди или футболни отбори :)
na Lonsdale не съм си купувал нищо...


иначе имам и доста скейтърски нещица...
polo,levi's & sherman's sa dobri - ben sherman rulz!

tedo_davis
10-19-2005, 10:54
мдаааам
ще ти издам една тайна Ралф Лорън купиха Шерманс, така че... ;)
Pfu ... losho ...
kakvo shte kajesh za kubinkite "Martens" ? :twisted: