PDA

View Full Version : Въпрос за момичетата и шпаклите



bulgarche
06-10-2005, 11:09
Вие, момичета, бихте ли се съгласили, ако някой от форума Ви предложи да ви "направи" канилингус? Как ще приемете това ,че Ви правят подобно предложение и бихте ли приели закачката? А наистина бихте ли приели?

R.I.P.
06-10-2005, 15:14
kategori4no NE! :shock:

06-10-2005, 15:18
Вие, момичета, бихте ли се съгласили, ако някой от форума Ви предложи да ви "направи" канилингус? Как ще приемете това ,че Ви правят подобно предложение и бихте ли приели закачката? А наистина бихте ли приели?

Hahaha kakto kazvam, vseki koito puska nqkfa tema q puska pone 20% ot li4en interes :P mai si reshil da pravish predlojeniq ... :P

Immortality_
06-10-2005, 15:48
ami osven, ako gadjeto mi e sy6to ot foruma...
ina4e- mno yasno, 4e ne :lol:
ama ti predlagai mu na momi4eto de :lol: nyama ni6to lo6o...moje i da prieme :lol:

bulgarche
06-10-2005, 17:11
Определено няма да предлагам на никой (поне за сега). Преди 6-7 месеца (още със стария юзър) се заядох (заедно с NSpi4) с mira_, която каза, че няма нищо против да я лиже някои и че е сигурна, че това е гадно и няма да й хареса. Това го писахме във форума и имаше потребителки които казаха, че ако някой дойде няма да имат нищо против...щом сме искали нека да "ЛИЖЕМ".

WwanAdoO
06-10-2005, 18:26
Emi naistina da,ama nqkoi ot foruma...az ne gi znam kvi sa teq... :D

червило
06-10-2005, 19:00
Ами..дано темата не е с цел да се заяждаш...Иначе,да бих се навила,ако физиономията ти не е прекалено гнусна и неприятна за моите виждания.Всъщност,ако е само за едното лизане-ОК!,но за нещо по-сериозно,НЕ в никакъв случай, просто приятеля ми е прекалено хубав!

bulgarche
06-10-2005, 19:27
Ами..дано темата не е с цел да се заяждаш...Иначе,да бих се навила,ако физиономията ти не е прекалено гнусна и неприятна за моите виждания.Всъщност,ако е само за едното лизане-ОК!,но за нещо по-сериозно,НЕ в никакъв случай, просто приятеля ми е прекалено хубав!

Е все пак има мераклийки :) Засега мисля да не си ореждаме среща въпреки, че ми се струва добра идея. Малеееее.....това ще е супер странно, но нищо няма да стана (а и не трябва). Аре прати някоя снимчица, ако може :)

BABY_SEXY_GIRL
06-10-2005, 20:48
Що за тема :shock: :)
Не, не съм такава, за ебавка бих казала "да", но не и сериозно разбира се :)

Breakaway``
06-11-2005, 07:24
Що за тема :shock: :)
Не, не съм такава, за ебавка бих казала "да", но не и сериозно разбира се :)
Хех и аз съм така 8) Иначе... на никой не бих се съгласила засега :P

червило
06-11-2005, 08:18
за ебавка бих казала "да", но не и сериозно разбира се :) [/b][/quote]
Ехоо,мацка,само факта,че той го предлага във форум,малко скърца,нали?Друг е въпроса,колко ще се вържеш и ще седнеш да му се обясняваш. :wink:

Lady_Love
06-11-2005, 10:29
Хахаха абе мераклийки ще се намерят.. всекви ги има... 8)
Но все пак точно от нета да се навиеш някой да ти праи шпакла... хахаах да беее.... :shock: Трябва да си много загорял наистина...

МаRi
06-11-2005, 11:35
твърдо НЕ :D

bulgarche
06-11-2005, 13:47
твърдо НЕ :D
Е защо сега така?

червило
06-11-2005, 19:18
Хахаха абе мераклийки ще се намерят.. всекви ги има... 8)
Но все пак точно от нета да се навиеш някой да ти праи шпакла... хахаах да беее.... :shock: Трябва да си много загорял наистина...
Мислиш ли?Аз пък мисля,че не е важно колко си загорял,а дали ти пука от това кой те лиже,дали се връзваш лесно на плоски шеги и дали си имаш фетиш към непознати или си поне малко мръсница!

МаRi
06-11-2005, 19:24
ами бих го приела на 6ега това предложение.тъи като това е само виртуално.ни6то реално не се слу4ва тука или поне...малко вероятно е да се слу4и.+ т0ва такова предложение трябва да отправи6 към някои които познава6 и харесва6.или гре6а? :lol:

червило
06-11-2005, 19:37
Грешиш..той не те пита дали ще му станеш гадже или дали ще се ожениш за него,момчето просто пита дали би му се навила да те лиже.Деца, оралния секс или секса не винаги имат нещо общо с любовта и чувствата.Можеш да обичаш без да правиш секс и можеш да правиш секс без да обичаш.Темата звучи несериозно,но дори и да е сериозна,то става дума само за едно лизане(орална любов)..не смесвайте чувствата със секса.Секс има и с любов и без любов.

bobbyggx
06-11-2005, 19:55
Приемам предложения, да ми правите фелацио :D
А немога да разбера, какви сте такива комунистки, повечето във форума, евала на онова момиче, над мен 8) Ще си направи кефа, може да се хареше с някой пич от форума, и да се извръскат, какъв е проблема :?:
Какво е това "аз мисля, че това е виртуално", повечето юзъри, са от София, винаги могат да се срещнат, и невярвам, на някоя от форума, или на някоя жена въобще...да не и е приятно, да и доставят орално удоволствие, аз също бих се навил да направя това удоволствие, на момиче от форума, стига да не е някоя уруспетина, както и момиче не би се навило, на някой не привлекателен юнак, да и прави каквото и да било.

МаRi
06-11-2005, 20:19
ами мисля 4е не гре6а.ти ако може6 да прави6 тези не6та без 4увства-ок прави ги.само 4е хората не са като теб.за мен няма смисъл да правя не6то ако няма 4увство.и не го правя.

lina15
06-11-2005, 20:24
emi tva e tup vupros,samo nqkoq "ku4ka" s izvineniq, bi se navila na podobno ne6to!Az-nqma slisel dori da mislq,sled kato neznae kvi sa horata tuka i ne gi poznavam.

Nadq_BS
06-11-2005, 20:42
Tva 6te go napravi samo edna nedo**ana....k**va bez nikuv moral :) ... nqkva deto po cql den si duF4i duF4icata i si razmotava duPeto za da moje da q zabelejat i da i go natresat :).Az ne bih napravila podobna 6itnq poneje ne sum takava :) a i si imam priqtel koito si mi dava vsi4ko tFa ;]
.... :x

bobbyggx
06-11-2005, 20:47
ами мисля 4е не гре6а.ти ако може6 да прави6 тези не6та без 4увства-ок прави ги.само 4е хората не са като теб.за мен няма смисъл да правя не6то ако няма 4увство.и не го правя.

Само глупости говориш, сега да не ми кажеш, че ще заубиш девственоста си, повреме на 1вата брачна нощ, глупости, като направиш 16 годинки, ще си раздаваш .... на ляво и на дясно.

bulgarche
06-11-2005, 21:33
Само глупости говориш, сега да не ми кажеш, че ще заубиш девственоста си, повреме на 1вата брачна нощ, глупости, като направиш 16 годинки, ще си раздаваш .... на ляво и на дясно.[/quote]
Kato porasne malko ]e widi, `e ne e taka kakto si mili. Kato malki wsi`ki momi`enca si mislqt, `e pyrwiqt im pyt ]e e s nqkoj kojto adski mnogo obi`at i za kojto ]e sa gotowi da se omyvat, no kato pootrasnat malko i stawat sy]inski kurweta :x

kurabiika
06-12-2005, 07:48
ами предполагам това ще е човек който не познавам и съответно не бих приела!

Lady_Love
06-17-2005, 14:27
pootrasnat malko i stawat sy]inski kurweta:x

Е кво всички ли трябва да сме курви :?: :!: Като гледам според теб е така ... :x

Cyberdyne_101
06-17-2005, 16:07
pootrasnat malko i stawat sy]inski kurweta:x

Е кво всички ли трябва да сме курви :?: :!: Като гледам според теб е така ... :x
О, да...

МаRi
06-17-2005, 18:31
Само глупости говориш, сега да не ми кажеш, че ще заубиш девственоста си, повреме на 1вата брачна нощ, глупости, като направиш 16 годинки, ще си раздаваш .... на ляво и на дясно.


така..само да кажа..първо..не съм на 16..на малко пове4ко съм..и второ..ве4е е късно да се пазя за първата бра4на.и като съм била на 16..не съм се раздавала наляво и надясно.и не слагаи хората под об6 знаменател.;)

Иви
06-17-2005, 20:22
Да, определено ще дам на някой непознат да си поиграе с мен.....какво лошо? Никой няма да разере, винаги съм си мечтала за едно чукане с непознат, с всичките му екстри. Лизане, минети и тъй нататък. Даже когато се самозадоволявам си мисля точно за това, как се чукам с непознат!


П.С. Не ме познавате, виждате ме за пръв път, но има време ще се опознаем, ще влизам по често!

Bimper-ska
06-17-2005, 21:01
Определено няма да предлагам на никой (поне за сега). Преди 6-7 месеца (още със стария юзър) се заядох (заедно с NSpi4) с mira_, която каза, че няма нищо против да я лиже някои и че е сигурна, че това е гадно и няма да й хареса. Това го писахме във форума и имаше потребителки които казаха, че ако някой дойде няма да имат нищо против...щом сме искали нека да "ЛИЖЕМ".
Щом си направил нещо съвместно с NSpi4 значи това нещо е върха на простотията! Сашоооо, опомни се! А иначе ако предложиш на някоя на базик, може и да не те пребие гаджето и. Мисля, че ме разбра :wink:

LetiCherry
06-17-2005, 22:14
Аз твърдо не бих се навила някой си непознат да ме лиже... Звучи ми доста тъпо... :roll:

Гостенчо
06-17-2005, 22:51
Да, определено ще дам на някой непознат да си поиграе с мен.....какво лошо? Никой няма да разере, винаги съм си мечтала за едно чукане с непознат, с всичките му екстри. Лизане, минети и тъй нататък. Даже когато се самозадоволявам си мисля точно за това, как се чукам с непознат!


П.С. Не ме познавате, виждате ме за пръв път, но има време ще се опознаем, ще влизам по често!

Първото мнение което ми хареса в тази тема, едно искрено момиче си призна най-после.
Иви, браво моето момиче :D
Дано още такива искрени мнения се срешат тук :wink:

flirty_girl
06-18-2005, 07:49
Да, определено ще дам на някой непознат да си поиграе с мен.....какво лошо? Никой няма да разере, винаги съм си мечтала за едно чукане с непознат, с всичките му екстри. Лизане, минети и тъй нататък. Даже когато се самозадоволявам си мисля точно за това, как се чукам с непознат!


П.С. Не ме познавате, виждате ме за пръв път, но има време ще се опознаем, ще влизам по често!

Първото мнение което ми хареса в тази тема, едно искрено момиче си призна най-после.
Иви, браво моето момиче :D

Дано още такива искрени мнения се срешат тук :wink:


Ха-ха! Забелязала съм че повечето тук не смеят да изкажат точно това което мислят и затова влизат като гости и това е поредното доказателсто!
А ПО ТЕМАТА: Ами... зависи от момчето, но ... не е невъзможно да се случи.


Евала на ЧЕРВИЛО, много готино мнение беше пуснала с разяснение за разликата между секс и любов, която при някои хора я няма. Браво, мацката, само така!!!

baby_one
06-18-2005, 08:29
mi ako ne go poznavam neznam nishto za nego i ei tai ot nishto izleze nqkoi i mi go kaje kategori4no shte otkaja

lalqla
06-18-2005, 09:59
Ами не знам...
Едва ли, но не е невъзможно
Зависи от много неща. :)

Гостенчо
06-18-2005, 11:17
А така ще почнете да си признавате, не се притеснявайте де :D :wink: :lol:

^HOTbabyHOT{f}
06-18-2005, 17:57
Ми...Да :D ако е някои готин,убииствен батко,6то не :twisted: И ако прили4а на тоя моя пи4 на снимката :arrow: Тръгвам с него :arrow: :D

`summer``
06-18-2005, 19:27
Учудвате ме...защо пък не ..не бих разбира се!Хаха
:D

MaRiYa_86
06-20-2005, 09:19
Аз също твърдо НЕ...Има кой да ми прави такива работи :)

bulgarche
06-20-2005, 14:22
Определено няма да предлагам на никой (поне за сега). Преди 6-7 месеца (още със стария юзър) се заядох (заедно с NSpi4) с mira_, която каза, че няма нищо против да я лиже някои и че е сигурна, че това е гадно и няма да й хареса. Това го писахме във форума и имаше потребителки които казаха, че ако някой дойде няма да имат нищо против...щом сме искали нека да "ЛИЖЕМ".
Щом си направил нещо съвместно с NSpi4 значи това нещо е върха на простотията! Сашоооо, опомни се! А иначе ако предложиш на някоя на базик, може и да не те пребие гаджето и. Мисля, че ме разбра :wink:

Какво бе? Просто тя се беше направила на много интересна и ми беше...интересно дали наистина има хора като нея, защото тя определено си беше измислена

червило
06-20-2005, 17:44
Определено няма да предлагам на никой (поне за сега). Преди 6-7 месеца (още със стария юзър) се заядох (заедно с NSpi4) с mira_, която каза, че няма нищо против да я лиже някои и че е сигурна, че това е гадно и няма да й хареса. Това го писахме във форума и имаше потребителки които казаха, че ако някой дойде няма да имат нищо против...щом сме искали нека да "ЛИЖЕМ".
Щом си направил нещо съвместно с NSpi4 значи това нещо е върха на простотията! Сашоооо, опомни се! А иначе ако предложиш на някоя на базик, може и да не те пребие гаджето и. Мисля, че ме разбра :wink:

Какво бе? Просто тя се беше направила на много интересна и ми беше...интересно дали наистина има хора като нея, защото тя определено си беше измислена
За кво ставаше дума в темата ,а вие изведнъж за кво говорите...леллее,вие сте ебаси злетата..има тема-говорете по нея,а не за простотии или пък да си чатите,тва не е чат канал,а форум..на нищо не прилича тва вече..ама на нищо!

06-21-2005, 07:14
pro4etoh i izkazvaniq ot tipa "lizaneto e ujasno gadno i gnusno" :shock: :shock: :shock: alooooooo nared li ste?!?!?!?!? kakvo po hubavo ot tva be hora?!??!?!? 4e men seksa ne me kefi tolkoz kolkoto lizanto :oops: ne ste dobre.... :?

MaRiYa_86
06-21-2005, 15:56
pro4etoh i izkazvaniq ot tipa "lizaneto e ujasno gadno i gnusno" alooooooo nared li ste?!?!?!?!? kakvo po hubavo ot tva be hora?!??!?!? 4e men seksa ne me kefi tolkoz kolkoto lizanto ne ste dobre....

Браво,човече,каза им го!!!Която казва,че не и харесва,със сигурност не е пробвала :)

Cha0
06-22-2005, 13:05
Хахаха абе мераклийки ще се намерят.. всекви ги има... 8)
Но все пак точно от нета да се навиеш някой да ти праи шпакла... хахаах да беее.... :shock: Трябва да си много загорял наистина...
Абе незнам дали трябва да е много загоряла ама трябва да е голяма комплексарка за да не може да си намери по принцип кои да я лиже, ако е готина или поне пекана може да пита някои по улицата и се хващам на бас че поне 3-5 човека биха се навили. Каква е разликата дали от форума или от улицата и в двата случая не ги познаваш
THE END

bulgarche
06-24-2005, 08:15
Хахаха абе мераклийки ще се намерят.. всекви ги има... 8)
Но все пак точно от нета да се навиеш някой да ти праи шпакла... хахаах да беее.... :shock: Трябва да си много загорял наистина...
Абе незнам дали трябва да е много загоряла ама трябва да е голяма комплексарка за да не може да си намери по принцип кои да я лиже, ако е готина или поне пекана може да пита някои по улицата и се хващам на бас че поне 3-5 човека биха се навили. Каква е разликата дали от форума или от улицата и в двата случая не ги познаваш
THE END

Съгласен съм и те подкрепям :)

SexOnTheBeach
06-09-2008, 14:08
с 1 дума коя от тоя форум иска да и праим 1 лизане да ми пише лично ..нема кфо да овъртам ае...

amatorium
06-09-2008, 14:26
Rqdko momiche shte se navie ei taka da q lijesh. Prosto pritesnenie, a i ot druga strana shte i izglejda stranno. Vse pak mnogo zavisi ot situaciqta. Ako ste se otpusnali vecherta na plaja s nqkoe kokteilche moje da se navie, no inache bi izglejdalo super stranno. 8)

bebeT00
06-09-2008, 19:25
Rqdko momiche shte se navie ei taka da q lijesh. Prosto pritesnenie, a i ot druga strana shte i izglejda stranno. Vse pak mnogo zavisi ot situaciqta. Ako ste se otpusnali vecherta na plaja s nqkoe kokteilche moje da se navie, no inache bi izglejdalo super stranno. 8)
Ako nqkoga se vidim ili ako re6i6 da doide6 pri men bih ti pozvolila i tova i mnogo pove4e ;bebeto mi nedei da 4ete6 tova
ubuntu sa6to ne e za izpuskane :-)

Bursted
06-09-2008, 20:44
Аз съм момче и не бих предложил на някоя от дамите във форума да им правя "шпакли"... на познато момиче да, но тук ... :-D

bebeT00
06-09-2008, 20:50
Rqdko momiche shte se navie ei taka da q lijesh. Prosto pritesnenie, a i ot druga strana shte i izglejda stranno. Vse pak mnogo zavisi ot situaciqta. Ako ste se otpusnali vecherta na plaja s nqkoe kokteilche moje da se navie, no inache bi izglejdalo super stranno. 8)
Ako nqkoga se vidim ili ako re6i6 da doide6 pri men bih ti pozvolila i tova i mnogo pove4e ;bebeto mi nedei da 4ete6 tova
ubuntu sa6to ne e za izpuskane :-)ТАЯ МАСТИЯ СЕ ЧУКА С БАщА СИ! НА САПУН!
avtorkata se izvinqva za necenzyrnite dymi !!!!!!!!!!!!!!1

firesnow
06-09-2008, 20:53
Ами..дано темата не е с цел да се заяждаш...Иначе,да бих се навила,ако физиономията ти не е прекалено гнусна и неприятна за моите виждания.Всъщност,ако е само за едното лизане-ОК!,но за нещо по-сериозно,НЕ в никакъв случай, просто приятеля ми е прекалено хубав!

Е все пак има мераклийки :) Засега мисля да не си ореждаме среща въпреки, че ми се струва добра идея. Малеееее.....това ще е супер странно, но нищо няма да стана (а и не трябва). Аре прати някоя снимчица, ако може :)

dude не се надяай
няа ти пуснат тука
и да ти кажат че шго напраят - няа го напраят
беги в mIRC там имаш по-голям шанс ;]

bebeT00
06-09-2008, 20:58
Rqdko momiche shte se navie ei taka da q lijesh. Prosto pritesnenie, a i ot druga strana shte i izglejda stranno. Vse pak mnogo zavisi ot situaciqta. Ako ste se otpusnali vecherta na plaja s nqkoe kokteilche moje da se navie, no inache bi izglejdalo super stranno. 8)
Ako nqkoga se vidim ili ako re6i6 da doide6 pri men bih ti pozvolila i tova i mnogo pove4e ;bebeto mi nedei da 4ete6 tova
ubuntu sa6to ne e za izpuskane :-)ТАЯ МАСТИЯ СЕ ЧУКА С БАщА СИ! НА САПУН!
da te *ba ma*kata pedal smotan ,kogato me vidi6 da se e** togava pyskai ttakiva mnenieq da ti e i p*derasa.ПЕДЕРАСТ Е ОНАЯ ДРИСЛИВА ПУТКА БАщА ТИ, ДЕТО РЕДОВНО СЕ НАЦЕПВА НА ХУЬОВЕТЕ НА ТУРСКИТЕ ТИРАДЖИИ, ЗА ДА ИМА ПАРИ ЗА ВАЗЕЛИН, С КОЙТО ДА НАМАЖЕ КИРЛИВИЯ ТИ АНАЛ И ДА СИ ИЗПРАЗНИ СЕМЕТО В СИРЕНЯСАЛАТА ТИ ШУНДА! ОТИВАЙ ДА СМУЧЕШ СЪС СЛАМКА ТУРСКОТО СЕМЕ ОТ ГЪЗА МУ!
avtorkata se izvinqva za necenzyrnite dymi !!!!!!!!!!!!!!1

firesnow
06-09-2008, 21:05
Rqdko momiche shte se navie ei taka da q lijesh. Prosto pritesnenie, a i ot druga strana shte i izglejda stranno. Vse pak mnogo zavisi ot situaciqta. Ako ste se otpusnali vecherta na plaja s nqkoe kokteilche moje da se navie, no inache bi izglejdalo super stranno. 8)
Ako nqkoga se vidim ili ako re6i6 da doide6 pri men bih ti pozvolila i tova i mnogo pove4e ;bebeto mi nedei da 4ete6 tova
ubuntu sa6to ne e za izpuskane :-)ТАЯ МАСТИЯ СЕ ЧУКА С БАщА СИ! НА САПУН!
da te *ba ma*kata pedal smotan ,kogato me vidi6 da se e** togava pyskai ttakiva mnenieq da ti e i p*derasa.ПЕДЕРАСТ Е ОНАЯ ДРИСЛИВА ПУТКА БАщА ТИ, ДЕТО РЕДОВНО СЕ НАЦЕПВА НА ХУЬОВЕТЕ НА ТУРСКИТЕ ТИРАДЖИИ, ЗА ДА ИМА ПАРИ ЗА ВАЗЕЛИН, С КОЙТО ДА НАМАЖЕ КИРЛИВИЯ ТИ АНАЛ И ДА СИ ИЗПРАЗНИ СЕМЕТО В СИРЕНЯСАЛАТА ТИ ШУНДА! ОТИВАЙ ДА СМУЧЕШ СЪС СЛАМКА ТУРСКОТО СЕМЕ ОТ ГЪЗА МУ!
pedal smotan kvi sa tiq filmi .4e ne6to nesvanah kvi gi prikazva6 no opredeleno ne si s vsi4kiq si ,kav ti e peoblema be mastiq taq deto te e rodila da ti e** maikata .

беги го тоз
яко зле
супер жалък келеш
а такиа кат теб най не моа понасям
вчера научил точно 6 думички и ги поставя в всяко изречение, свагайки първата роднина коят му дой на акъла след тях...
интересно ми е ако го подкарам колко бързо ще си fix-не речника

bebeT00
06-09-2008, 21:16
avtorkata se izvinqva za necenzyrnite dymi !!!!!!!!!!!!!!1

Love_Is_The_Answer
06-09-2008, 21:27
kategori4no NE! :shock:

psychopath
06-09-2008, 23:42
категорично ДА!

стига да имах пу**а :D

ThinkerBell
06-10-2008, 03:05
Sigurno si mnogo otchaqn , shtom se dopitvash do foruma ... 8)

MELON
06-10-2008, 06:18
Що за тема :shock: :)
Не, не съм такава, за ебавка бих казала "да", но не и сериозно разбира се :)
xaxa :D :D :D :D

VerryBerry
06-10-2008, 07:07
Ако имам някаква представа за човека,който ми предлага-да..може би бих приела..но ако е някой,който за пръв път виждам тук..едва ли.. :)

qwertz
06-10-2008, 12:23
М/у другото темата е от 3 години ...

no_baby
06-10-2008, 13:03
v nikakuv slu4ai 8)

LadyDy
06-10-2008, 14:10
:shock: :shock: НЕ! :shock:

albb
06-10-2008, 17:42
:-o не