PDA

View Full Version : Moderated by B_S_G: Унесох се и се събудих със свалени дънки



Pobarkanata
06-10-2005, 22:04
Ujasen problem imam,s priqtelq sme ot edin mesec zaedno... i do predi malko behme u nas,no neznam kak ama za 30 min nekade sam zaspala,t.e unesla,i se sabujdam s svaleni danki,razkop4an sutien,i bez bluza:( (vse o6te ne sam go pravila) pitah go kvo e pravil.. toi ni6to samo te razkop4ah i te pogalih,vkarah si rakata malko v ...,toi si be zaga6ten,a ne mi se vqrva da e napravil ne6to,ama se opasqvam..ako e bilo taka bi trqbvalo ne6to da usetq ili da ima sledi po legloto..KAK mojah da zaspa.. :cry: dali spored vas e vazmojno da sam bremenna.. :?: :?: :?: i kak da reagiram kato se vidim,kakvo da pravq,ot4aqna sam(:(:(((

Точка 7 от правилника!
Благодаря.
Moderated by BABY_SEXY_GIRL

sweet_face
06-10-2005, 23:11
Тоя е някъкъв пълен извратеняк и тъпанар штом го е направил тва.Пък и вие ходите от един месец не мога да си представя какво штеше да бъде за по дълго.Штом го е направил значи изобшто не те уважава и не му пука как се 4увстваш ти,моето мнение е 4е,трябва да скъсаш с него на всяка цена.Миличка ти не си виновна, че си заспала,само ми е чудно ако наистина си е пъхал ръката как не си се събудила,невярвам да си бременна все пак бебе не се прави лесно мисля 4е,квото и да е правил и колкото и да е прост едва ли е толкоз зле,4е да свърши в теб тъй,4е със сигурност не си бременна!!!

paris
06-11-2005, 00:19
много малко информация даваш
беше ли пияна, или просто изморена?
правила ли си секс преди?
само сутиена ти ли беше разкопчан, беше ли с бельо?

все си мисля че ако бяхте правили секс, щеше да усетиш и да се събудиш
най-вероятно е станало това, което той ти е казал, т.е. само те е погалил
ако е бил внимателен, е възможно да не си почувствала нищо

във всеки случай да прави нещо такова без твоето съгласие говори лошо за него
помисли си дали искаш да бъдеш с такъв човек

06-11-2005, 06:00
Хаха палавник е тоя :lol: , стига глупости просто пича се е възбудил като те е видял унесена и те е побарал малко, бръкнал е в гащите ти и тва е, може би се е надявал че ще се събудиш и ще ти хареса тва което той прави и да пристъпите към по съществената част :wink:.
Ти за да забременееш нали той трябва да си го вкара и да те клати поне 10 минути, как няма да усетиш? Е вече ако си била пияна и дрогирана много ясно че може да се е възползвал ама не вярвам да е такъв изруд. :wink:

bulgarche
06-11-2005, 06:30
Ako naistina go e naprawil щe go чerpq edna bira. Ama edwa li, zaщoto wse pak щese da useti6. Ама...луда ли си...това със сигурност си го сънувала

Chiana
06-11-2005, 09:27
Xm mnogo stranno
emi mili4ka za tova 4e ne si bremenna ne si spoko nqma ot kakvo da se pritesnqva6 toi ne e napravil ne6to koi znae kolko fatalno prosto sigurno kakto kazvat da se e vazbudil dokato te e gledal i da te e pogalil malko ama trqbva da si pogovorite vse pak. no vie si xodite ot mesec spored men e normalno da ima nqkakva fizi4eska blizost. :wink:

06-11-2005, 09:49
Към началото на тая година правихме някви доклади по биология мисля,че бяха...и един имаше да пише за изнасилванията и такива работи...и до колкото си спомням...когато някои нещо прави с момичето,когато тя спи и не е дала сугласието си...или не е в сустояние да даде съгласието си се води за изнасилване...

Lady_Love
06-11-2005, 09:53
Според мен за да си сигурна си направи един тест... И все пак.. има ли как да те е приспал някак си.. нзм и аз.. :( :roll: Ако бях на твое място щях да скъсам с него... Дори само да те е галил и пипал... няма право без ти да се се съгласила..

malko^no^sladko^13
06-11-2005, 10:27
a we mila ti dobre li si s mozuka kak moje da si bremenna kato ni6to ne si usetila.to danebi da stava ei taka ot samo sebe si.ot pismoto ti razbiram 4e si devsvena i 4 ni6to ne si usetila.ne moje da te e otvoril i ni6to da ne si usetila.se pak kogato edno momi4e izgubi desvenosta si trqbva da se razkusa devsvenata cipa (himena) i pone malko trqbva da useti6 bolka.to ne stava taka ot samosebesi.a i ako gadjeto ti te obi4a nqma da napravi takova ne6to s teb.v nikakuv slu4ei ne moje da si bremenna.mnogo filmi si gledkala.

deviant
06-11-2005, 10:41
Nz dali ste gledali "Kids"..Sled kato go gledah ve4e ni6to ne mi izglejda nevuzmojno.Ideqta mi e,4e teoriti4no e vuzmojno da se unese6(ot narkotici ili piene) i da te iznasilqt,bez realno da useti6 kakvoto i da e.Izpolzvala li si nqkakvi opiati predi da se unese6?

МаRi
06-11-2005, 11:33
според мен не е възможно да е направил не6то..ако бе6е направил 6те6е да усети6.едва ли спи6 толкова тежко.

lina15
06-11-2005, 20:49
Според мен за да си сигурна си направи един тест... И все пак.. има ли как да те е приспал някак си.. нзм и аз.. :( :roll: Ако бях на твое място щях да скъсам с него... Дори само да те е галил и пипал... няма право без ти да се се съгласила..
to4no taka,i az bih napravila taka

WwanAdoO
06-12-2005, 12:51
Abe gluposti..nqma kak da ne useti6...prosto e nevuzmojno. A nqma kak da si bremenna 6tot prosto nqma kak da ne useti6 ako ti e burkal i primenno predi twa e daval na ru4na i e svur6il...abe nqma kak da ne si usetila...siurno samo te e gledal nai mnoo da te e lizal

nasty_baby
06-12-2005, 19:49
mislq 4e ne e vuzmojno da si bremenna nemoje da te e*at i da ne useti6 ni6to osven ako ne si nadrusana ili qko piqna!az ako bqh na teb 6tqh da go zareja toq nekuv izvraten da pravi takiva ne6ta dokata spq??!nqkak stanno mi zvu4i :roll:

DeziRe
06-12-2005, 20:12
Abe toq e ebasi izvrateniq tip !!!!!PYk i shtom mu nqmash doverie i si kazvash:"zashto zaspah?" zna4i kakvo gaje ti e togaava se pak hodite ot 1 mesec !!!! PO dobre si pogovri s nego i go pitai hubavo kvo e stanalo ako ne ti kaje i uvyrta skysai go !!!!!!!!!!!!!!

Lollita
06-12-2005, 20:22
Kakva glupost! Struva mi se syvsem nevyzmojno nqkoi da zadrqma tolkova dylboko, che da ne useti kak go syblichat, dynki, bluzka sutien...Znachi mislq si - ako si bila legnala po gryb, toi e trqbvalo da te obyrne, za da ti razkopchae sutiena ( i ti ne si usetila i ne si se sybudila) ili, ako si bila legnala po korem e trqbvalo da te obyrne pyk, za da ti razkopchae dynkite. Ima edna veroqtnost estestveno da si bila sys sutien, koito se otkopchava otpred, no tova syvsem ne mi obqsnqva fakta, che toi te e baral otdolu, a ti daje ne si usetila. Nishto ot tova. E, izvinqvai, no za da zaspish tolkova dylboko chak ti e trqbvalo poveche ot polovin chas.
I nakraq - ako si pyk takyv trup - zabremenqla si samo, ako te e na*bal i ti ne si usetila, a toi e bil dostatychno typ, za da svyrshi v teb i da ne ti kaje posle.

06-15-2005, 12:53
Тоя е някъкъв пълен извратеняк и тъпанар штом го е направил тва.Пък и вие ходите от един месец не мога да си представя какво штеше да бъде за по дълго.Штом го е направил значи изобшто не те уважава и не му пука как се 4увстваш ти,моето мнение е 4е,трябва да скъсаш с него на всяка цена.Миличка ти не си виновна, че си заспала,само ми е чудно ако наистина си е пъхал ръката как не си се събудила,невярвам да си бременна все пак бебе не се прави лесно мисля 4е,квото и да е правил и колкото и да е прост едва ли е толкоз зле,4е да свърши в теб тъй,4е със сигурност не си бременна!!!

Момиче.. ти имаш ли лична карта??
Или просто гледаш прекалено много сапунени сериали ?????

А сега по темата -> ако е правил нещо нередно .. да си усетила...
Ако толкова се чудиш бременна ли си.. има тестове...

И се питам как може да сте само 2мата и ти да си заспала??

06-16-2005, 11:40
Мдаааа една така живееше срещу казармата и по въздушно-капков път като грипа се зарази,опа забременя :lol:

likejolie
05-11-2008, 10:39
Smqqqqqqqqtai.Ti spi6 kato me4ka be moita :lol: :lol: :lol:

Anabel
05-11-2008, 10:52
Тоя наистина е много зле.Обаче,ако се е възползвал от това,че си била заспала и да прави някои работи с теб,според мен щеше да усетиш,защото щом ти е първи път,значи щеше да те боли,а щом ще те боли,значи няма да спиш ей така,а щеше да се събудиш от болка.Логично е.Но ако се притесняваш вече кой знае колко направи си тест,анонимни са.

Jeuelle
05-11-2008, 13:05
Лелеее това е супер.
Много ще се изкефя ако приятелят ми ме "използва" докато спя....

CataclysmicAbyss
05-11-2008, 13:13
Хаха палавник е тоя :lol: , стига глупости просто пича се е възбудил като те е видял унесена и те е побарал малко, бръкнал е в гащите ти и тва е, може би се е надявал че ще се събудиш и ще ти хареса тва което той прави и да пристъпите към по съществената част :wink:.
Ти за да забременееш нали той трябва да си го вкара и да те клати поне 10 минути, как няма да усетиш? Е вече ако си била пияна и дрогирана много ясно че може да се е възползвал ама не вярвам да е такъв изруд. :wink:
+1 и аз така мисля 8-)

amour4eto
05-11-2008, 13:20
Не знам какво точно да ти кажа,но все пак мисля че не си бременна не е възможно просто...а доколкото този твоя приятел...как може едва от месец да сте заедно и да е решил да те пипа докато спиш и то без твое позволение?! :? [/i][/b]

sh3_1s_7h3_0n3
05-11-2008, 13:21
Темата е стара.