PDA

View Full Version : Moderated by B_S_G:Как да й дам наслада и да издържам повече



NoMoreMrNiceGuy
06-12-2005, 01:25
Ami znachi, nakratko problema e tam che nemoga da zadovolq priqtelkata si seksulano :!: Imam znaniq, no s neq nqkak si nemoga da gi izpolavam, tq ne se otpuska do krai v seksa i mojebi tova syshto me spira. Ne6to i kato ne sym praktikuval seks ot mnogo vreme i nemoga da izdyrjam mnogo, byrzo svyrshvam, mojebi prekaleno se vyzbujdam, kogato sym s neq :!:
MOLQ KAJETE MI KAK DA I DAM NASLADA I KAK DA IZDYRJAM POVECHE :?: :cry:

7 точка от правилника.
Moderated by BABY_SEXY_GIRL

06-12-2005, 01:30
pii alkohol predi seks
peri 4ekii predi seks
izliji q i sled tva q izbuhai

kurabiika
06-12-2005, 08:42
ами информацията е малка за да се прецени не че съм някъв експерт де ама все пак...
защото зависи например отскоро ли води тя полов живот, отколко време се познавате и въобще като цяло за връзката ви
аз мисля че това което ще ти кажа сега го правите но знам ли...значи преди секс пробвайте любовна игра - целувай я гали я траляля може и шпакла да й направиш за да се повъзбуди и така
а за издържането трябва да почнеш да правиш по-честичко секс и така ще се научиш да се владееш

LiNkiN4eTo
06-12-2005, 09:10
pii alkohol predi seks
peri 4ekii predi seks
izliji q i sled tva q izbuhai
Нещо такова :!: Просто я накараи да се отпусне , целувай я навсякъде , може и да я излижеш , тогава ще се почувства страхотно :!:
Използвай фантазията си :!:

WaKo
06-12-2005, 09:27
Абе стига с тия съвети - "накарай я да се отпусне" Е как да я накара ? Това си е вътрешно състояние върху, което има сила само самото момиче - ако тя се притеснява от нещо, каквото и да е и не може да се отпусне, той не може нищо да направи - и да я лиже и каквото и да прави, тя не се ли отпусне сама нищо няма да стане. Как да докараш до оргазъм човек, който възприема секса като нещо мръсно, страшно или кой знае какво друго,а ? И, пич, не се притеснявай - в 90% от случаите за непълноценното си сексуално изживяване са си виновни самите жени, обаче им в по-лесно да ни обвиняват нас - не издържаме достатъчно и такива ми ти работи - е да, ама моята приятелка като е възбудена и отпусната свършва за 5 мин, а когато нещо я притеснява и не се е отпуснала докрай сме го правили по 1 час и пак не свършва. Така че не ми говорете, че проблема е само в нас - напротив основния проблем е при ВАС, МОМИЧЕТА !!! :evil:
А за това как да издържиш повече - ако проблема е в това, че приятелката ти те възбужда прекалено много - старай се да мислиш за нещо друго - не за колко готин задник или цици има, а нещо друго каквото и да е само не за нейното тяло и за това колко те кефи. Лично съм изпробвал и е много ефикасно било да смятам наум разни числа -дроби. Примерно 1/4*3/5 и разни такива и смяташ колко се получава и това ти отвлича вниманието и не се превъзбуждаш. Сега, вярно, че е малко тъпо да си мислиш такива работи докато правиш секс, но пък е ако искаш да издържиш по-дълго е доста ефикасно. То не е нужно да си мислиш такива работи през цялото време, а само когато усетиш, че се превъзбуждаш и наближава ад свършиш - намаляваш за момент темпото, смяташ 5-6 дроби и пак продължаваш, а с опита и като правиш повечко секс с приятелката ти проблема със свръх възбудата ще изчезне от само себе си :wink:

bulgarche
06-12-2005, 09:29
Am 'Vkaraii" nqkoq 4ikiq predi seks...liji q...udalji lubovnata igra

lina15
06-12-2005, 10:45
pii alkohol predi seks
peri 4ekii predi seks
izliji q i sled tva q izbuhai
Нещо такова :!: Просто я накараи да се отпусне , целувай я навсякъде , може и да я излижеш , тогава ще се почувства страхотно :!:
Използвай фантазията си :!: ami da ne6to takova,no purvo trqbva da razbere6 dali obi4a da q lijat,za6toto az primerno ne obi4am

waaaagh
10-23-2008, 18:48
ами правиш и ей така -> :P
:razz:

jambo_bs
10-23-2008, 18:59
Има един безотказен начин:
БОЙ,СЕКС,БОЙ,СЕКС,БОЙ,СЕКС,Б ОЙ,СЕКС!!! Виж кое повече и доставя наслада :booooomb:

skuck
10-23-2008, 19:07
Ехее ко са сетеееех! Човек трябва да тренираш пениса си!Начи... фащаш една хавлия и я слагаш отгоре като е на дръвце и почваш нагоре - надоло, нагоре - надоло! Четох го в Кама - сутра сериозно!


Казаха че помагало!

Rebirthing
10-23-2008, 19:08
Темата е от 2005 :x .

skuck
10-23-2008, 19:13
ахаха... няма ли кой да я изтрие бе майнааа!???

gia_sena_mono
10-23-2008, 20:21
i sled tva q izbuhai

:lol: :lol: :lol: :lol:

bibo
10-24-2008, 10:04
Темата е от 2005 :x .

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

дано да я е задоволил вече... :D :D

RiseGirl
10-24-2008, 11:13
Стара тема!