PDA

View Full Version : Изправяне на косата:)



sladkoto`f
06-12-2005, 18:05
zdraveite na vsi4ki:)neznam koq podred e tazi tema po otno6enie na izpravqneto na kosata no dotuk ne namerih ni6to ot tova koeto na men mi trqbva zatova re6ih da pusna nova temi4ka:)poneje moqta kosa e leko 4upliva i naposleduk si q izpravqm sus krugla 4etka i se6oar sled vsqko miene na kosata i stava super,oba4e me e strah 4e sled vreme ako produljavam taka da si q izpravqm prez 3 dni neznam dali nqma prekaleno mnogo da se izto6ti:(zatova vuprosa mi e dali ima nqkakuv drug na4in za izpravqne na kosa osven sus 4etka i sroar i sus presa,za6toto tova su6to super mnogo izto6tava kosata-a i bez kudrin:)predi probvah sus 6ampoana i balsama na sunsilk za prava kosa ama mai nqma6e osoben efekt:(zatova ako nqkoi znae nqkakuv na4in neka kaje plss;)blagodarq na vsi4ki predvaritelno:) 8)

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!

sini4kata
06-12-2005, 18:23
sega ne moga da se setq za drug na4in za izpravqne na kosa no ako izpolzva6 maski za izto6tena kosa pri vsqko kapane nqma da se sasipe ili istanee :)

WwanAdoO
06-12-2005, 19:26
Emi to tva s 4etkata i se6oara e nai nevrednoto zak osata...verno si kupi maski i se kupi s podhranva6t 6ampoan

Pepsi^
06-12-2005, 19:57
Az moita si q izpravqm sas seshoar i 4etka prez den ot blizo 2-3 god i nishto i nqma, spoX:)

Elitooooo
06-12-2005, 20:05
Emi az polzvam presa,ama predi i aizpolzvah mnogo 4esto i kosata mi mmnogo se bee iztotila,taka 4e ako s presa po riadko,a i ne4e i s 4etka stava,nito mai niama da ti stane s neia :roll: :wink: :)

sldkoto`f
06-12-2005, 20:05
ee super:)mersi mnogo za otgovorite-a az poprincip si slagam balsam pri vsqko kupane a maski po rqdko bi trqbvalo pak da ima efekt:)

ProstoAz
06-16-2005, 14:03
Хммм...не е съвсем вярно, че не се изтощава косата.
Аз си я изправям със сешоар и четка през ден от 2 години и определено си е изтощена, въпреки че използвам всякакви шампоани, маски, балсами, течни кристали и т.н. Е, положението не е чак толкова лошо, но косата ми определено не е същата. Ако се подстриgваш често съвсем няма да си личи. :wink:
Иначе други начини няма освен с четката и сешоара или с пресата. :idea: Но да не ти се изтощава толкова можеш да използваш "Londatrend Препарат За Изправяна На Коса". Това е съвсем ново, аз го имам от 1-2 седмици и горе долу от толкова е излязло и на пазара... :roll: Въпреки че косата си ми се изправя по еднакъв начин със или без това все пак би трябвало да не се изтощава толкова.
Дръг начин за изправяне е с пресата като преди да си изправиш всеки кичур му слагаш пяна за коса, добре я втриваш и чак тогава изправяш, така се задържа права по-дълго и пак би трябвало да не се изтощава толкова. :wink:

Ekita
06-16-2005, 15:34
От 3 години се духам със сешоар и четка и досега не ми се изтощила много много...

kristin_
06-18-2005, 13:10
mi i az si q izpravqh vseki den dobredi mesec nqkade no sprqh 6toto mn mi se izto6ti kosata no otidoh na frizior i toi poopravi polojenieto.re6enieto e prosto ne go pravi mn 4esto

mil4eto_
06-22-2005, 13:51
az mn rqdko si q izpravqm-i to predimno s presa
kupuvai si serumi kato si izpravq6 kosata

Kate
06-22-2005, 19:19
Моята коса също е чуплива и два пъти седмично ходя на фризьор,за да ми я изправят с преса.Така косата ми е идеално права и освен това става невероятно мека,гладка и блестяща.Аз лично незнам други начини за изправяне осмвен с преса и с четка и сешоар.Наистина на пазара има много стилизиращи продукти,за които също се твърди,че приглаждат и изправят косата,но поне според мен не са много надеждни. :roll:

edit
06-26-2005, 15:10
AZ ot blizo 2 godini si izpravqm kosata s utiq.Kolkoto i stranno da vi zvu4i izpravq se perfectno.Vsi4kite mi priqtelki se izpravqt taka.Ne se izto6tava 4ak tolkova.Efekta e strahoten.Probvai.Ako te e strah naprovo s utiq moje otgore da sloji6 edna karpa i varhu neq da gladi6.Pak stava hubavo.Trqbva oba4e nqkoi drug da te gladi ito na masa za gladene.Az redovno se izpravqm i stava strahotno,mn po-hubavo otkolkoto s presata! :D :D :D :D [/b]

alex_29
09-02-2007, 13:31
nedeite da si gladite kosite zashtoto se iztoshtavat strashno mnogo tva mi beshe greshkata i na mene posle ot kosa do krusta sega mi e o ramenete nqma smisul, nai-dobre e s seshoar i chetka az si q izpravqm taka no predi tova se majete s produkti koito zashtitavat kosata ot toplinata tova e nai dobriq nachin za men!

Reed
09-02-2007, 14:09
аз мисля,че няма по-безвреден начин.

ProstoAz
09-02-2007, 15:06
Темата е стара, в момента има по-актуални такива!