PDA

View Full Version : Предложение към администраторите и модераторите



bulgarche
06-13-2005, 16:41
Защо не се напвави така, че да може автора на темата да трие мнения (или да ги поправя) в собствената си тема?

Прмерно пипс пуска тема и аз нещо се ебавам и тогава тя да може да ми изтрие мнението

foursquare
06-13-2005, 16:53
Подкрепям !

favichka
06-13-2005, 17:02
i az podkrepqm! :lol:
mn e dobra ideqta

naty
06-13-2005, 17:03
определено сам против :!:
на автора на темата нещо като не му изнася..и аиде мнението го няма!все пак е тва е форум секи да изразява мнението си
затова си има модератори!

червило
06-13-2005, 17:12
определено сам против :!:
на автора на темата нещо като не му изнася..и аиде мнението го няма!все пак е тва е форум секи да изразява мнението си
затова си има модератори!
И аз съм против!!!! :!: Ако това се позволи във форума ще настъпи пълна анархия и се губи смисъла от това да има модератори и администратори.Сигурна съм ,че идеята няма да бъде одобрена!!! :wink:

sini4kata
06-13-2005, 17:28
taq ideika mi se struva malko bezsmislena zashtoto za triene na mneniq i tkiq raoti si ima opredeleni hora.ot kakav zor vseki 6te moje da pravi kakvoto si poiska s 4ujdite mneniq :evil: az sam za svobodata na slovoto :D

Momcheto_sf
06-13-2005, 17:32
определено сам против :!:
на автора на темата нещо като не му изнася..и аиде мнението го няма!все пак е тва е форум секи да изразява мнението си
затова си има модератори!
нямам каво повече да кажа :) :wink:

just
06-13-2005, 17:33
Така няма да има нужда от модератори!

bulgarche
06-13-2005, 17:58
...във форума ще настъпи пълна анархия и се губи смисъла от това да има модератори и администратори.
Вече неискам да я има тая тема. Искам да си я изтрия, че да не ми се смеят хората...майко..АСЛЪ, че анархия голяма...

monka
06-13-2005, 20:20
oo, ideqta spored men e mnogo glupava :?
da be...kato ne mi haresa nqkoe mnenie i vednaga da go triq, pylni gluposti :!: vseki si ima pravo na mnenie i ne mislq, 4e kato ne ti haresva trqbva da go trie6...a, ako mnenieto ne e po temata si ima moderatori z ataq rabota...

miloto_girl_4e
06-13-2005, 20:21
определено сам против :!:
на автора на темата нещо като не му изнася..и аиде мнението го няма!все пак е тва е форум секи да изразява мнението си
затова си има модератори!

abe vie ludi li ste we ?!
ako vseki sam si moderira temata 6te stane adska oburkvacia :shock:
6te ima samo mnenia,koito mu iznasqt.. a vse pak
sme vuv foruma,v koito mojem da kazvame,tova,koeto mislim(ili pone po4ti vsi4ko,koeto mislim..)
tvurdo protiv sam tova predlojenie!

^I don't give a fuck^
06-13-2005, 21:24
Според мен е безмислено...какво когато не ми изнася нечие мнение и аз ще го трия...ще стане супер хаос :D :D Така си е добре :D

Coki
06-13-2005, 22:02
Предложението се отхвърля, поради гореспоменатите причини, а темата се заключва.