PDA

View Full Version : Предлагам...



just
06-13-2005, 16:35
Прадлагам да има затворени раздели "Момичета" и "Момчета",за да може да си пишат там само момичетата-в Момичета,и само момчета-В Момчета,да има един мод на едната,и още един на другата група(то така и става)-В Момичета-само и единствено момичета,и в момчета-логично-само и единствено момчета.Е?

червило
06-13-2005, 16:38
Прадлагам да има затворени раздели "Момичета" и "Момчета",за да може да си пишат там само момичетата-в Момичета,и само момчета-В Момчета,да има един мод на едната,и още един на другата група(то така и става)-В Момичета-само и единствено момичета,и в момчета-логично-само и единствено момчета.Е?
...Защо? :shock: Обясни ми какъв е смисъла? :?: :?:

just
06-13-2005, 16:40
Ми близко е до акъла,ако неможеш сама да се сетиш...просто момчетата да не четат момичешки проблеми,и момичетата също,но за момчетата...близко е до акъла...

Momcheto_sf
06-13-2005, 16:46
хаха яко е като идея ама все пак ще ми е интересно какво си пишат момичетата и ще си направя една "женска" регистрация :Р

червило
06-13-2005, 16:47
Ми близко е до акъла,ако неможеш сама да се сетиш...просто момчетата да не четат момичешки проблеми,и момичетата също,но за момчетата...близко е до акъла...
Ааа,айде без да ми казваш ,кое до ,кое е близко..мисля,че това,което е близко до моя акъл хич не е близко до твоя и обратното.Тук обикновено се пише за да споделиш нещо (хубаво или лошо)със всички,а не за да си говориш само с момичета или само с момчета,ако те е срам от проблемите си просто не ги споделяй.Също така има и доста компетентни мъжки мнения по женски проблеми и обратното..малко дискриминационно ми звучи просто..близко до акъла,но само май до моя.Иначе,да може да разделят форума на TEENфорум за момичета и TEENфорум за момчета,аз нямам нищо особено против,просто ми се струва суууупер излишно!

sini4kata
06-13-2005, 16:49
e ideikata ne e losha no mi se struva neosashtestvima :roll:

just
06-13-2005, 16:52
хаха яко е като идея ама все пак ще ми е интересно какво си пишат момичетата и ще си направя една "женска" регистрация :Р

Драги ми,да си чувал за ІР адрес на потребителя?

bulgarche
06-13-2005, 17:06
1. ТВЪРДО ПРОТИВ !!!
2. Така как ще знаеш за проблемите на другия пол?
3. От къде ще знаете че съм момче/момиче?
4. Ако сестра ми влиза със същото "ИП" няма да може да влиза във "Вашия" си раздел за женски

Momcheto_sf
06-13-2005, 17:22
хаха яко е като идея ама все пак ще ми е интересно какво си пишат момичетата и ще си направя една "женска" регистрация :Р

Драги ми,да си чувал за ІР адрес на потребителя?
да чувал съм ама аз мога да влизам с друго ИП :lol:

VirginPunk
06-13-2005, 17:25
тфа беше най-тъпата идея дет
някога някой е давал в тоя форум май...

just
06-13-2005, 17:26
Е,да!Абе бях мод точно на такава група!Познава се кой е момиче или момче и трябва да има над 100 мнения...

aBeP4eTo
06-13-2005, 17:57
Що за глупост е това?
не виждъм смисъл точно тук е мястото както момчетата така и момичетата да се учат от проблемите както на единия така и на другия пол. Така или иначе тук никой с никой не се познава така, че едва ли някой ще го е срам да попита нещо малко по-лично. :?
Какво лошо има момче да чете за женския оргазъм ми нали тук е мястото от кадето трябва да получи някаква информация? Знаеш ли колко пъти съм виждала момчета да помагат на момичета в "Козметика и диети" най-малкото за диети мисля, че както момчетата така и момичетата са достатъчно компетентни за да могат ЗАЕДНО да помагат!
+ това само едно не мога да разбера защо трябва да има такава дискриминация да се делят момичета и момчета? Какво лошо има? Аз не съм видяла някой момче да се притесни от някой момиче или обратното.
И да има такива раздели кой ти дава гаранция, че няма един на друг да си четат темите тогава се губи сякакъв смисъл от такива разделения.

aBeP4eTo
06-13-2005, 18:00
А и ти какво си мислиш, че аз имам време примерно да гледам на всеки един потребител ип-то ли? :?

^I don't give a fuck^
06-13-2005, 18:39
Как сте днес ? :roll:

just
06-13-2005, 18:46
Ако някой си мисли че ми пука дали му харесва идеята ми...нещо е сбъркал човека...мен си ми харесва затова я педложих!

monka
06-13-2005, 19:29
boje, gospodi...a be, hora kde vi e akylyt????
tova e nai-typoto predlojenie...ujas!!!
i kakav e smisala ot cqlata rabota..nikakav :!:
aver4eto mnogo dobre go kaza...a be pylna glupost. mnogo po-dobre da si pomagam evsi4ki zaedno, a ne da se delim na "momi4eta" "mom4eta"...stegnete se malko be hora...
ama takiva idei vi idvat na akyyla, 4e 4ovek da se 4udi da reve ili da se smee :roll:

aBeP4eTo
06-13-2005, 19:39
Ако някой си мисли че ми пука дали му харесва идеята ми...нещо е сбъркал човека...мен си ми харесва затова я педложих!

До къде стигнахме? Вече човек не може да даде и малко критика ли? :? Извинявам се много госпожичке, разбирам, че не ви пука. Вие предлагате аз си казвам мнението. Или може би темата не е за това? Сегашната младеж не търпи критики :P Но няма значение хубаво е да има идеи все пак :roll:

miloto_girl_4e
06-13-2005, 19:52
тфа беше най-тъпата идея дет
някога някой е давал в тоя форум май...

i az taka mislq :roll:
nali tozi forum e za da obmenqma info pomejdu si ?!
ne samo,4e sme se skrili zad nickname-ove,ami sega
i da se kriem v nekvi tupi razdeli :shock:
nali trqbva da vidim sre6tupolojnia pol kakvi problemi ima,za da znaem kak da postupim v dadena
situacia,da natrupame opit ... :roll:
adski bezmislena ideq :!: :!: :!:

пипс
06-13-2005, 20:50
тфа беше най-тъпата идея дет
някога някой е давал в тоя форум май...
тя го каза!

AvLee
06-13-2005, 20:54
тфа беше най-тъпата идея дет
някога някой е давал в тоя форум май...
тя го каза!
Вие го казахтеhttp://teen.ludost.net/forum/html/emoticons/rolleyes.gif
Кой клас станахмеhttp://teen.ludost.net/forum/html/emoticons/questionmark.gif
1-виhttp://teen.ludost.net/forum/html/emoticons/questionmark.gif ,че да има подобни глупости.

Coki
06-13-2005, 21:05
Предложението се отхвърля.