PDA

View Full Version : kvo e znachenieto ot godinite ako ne si prail sex...?



nqma znachenie
06-14-2005, 21:06
Hello na vsichki! :) Be prochetoh tuka vsichko za sexa i ne mojah da razbera neshtu.Sq naprimer az sam na 14 godini i sam reshila da pravq sex s priqtelq mi.V predishni temi pishete che nqma znachenie ot godinite stiga da si gotov..e az se chuvstvam gotova,no pishete syshto che e po dobre kam 15-16-17 tam nqkade.Shte mi obesnite li kva e razlikata kogato si na 14 i da rechem na 16.Sorry ako temata se povtarq i blagodarq predvaritelno :roll:

amy lee
06-14-2005, 21:10
аве ти добре ли си ве? на 14? майкооо! ти разбираш ли, че отвсякъде ще ти се спре развитието? спокойно ве, има си време и за секс и за всичко!

vancuver
06-14-2005, 21:16
аве ти добре ли си ве? на 14? майкооо! ти разбираш ли, че отвсякъде ще ти се спре развитието? спокойно ве, има си време и за секс и за всичко!
Ще и се спре развитието?!?!?! Стига bullshits... Все някога трябва да започне... Think, че няма никви разлики дали си започнал/а на 14 или на 16.. Лично мое opinion, де...

amy lee
06-14-2005, 21:30
аве ти добре ли си ве? на 14? майкооо! ти разбираш ли, че отвсякъде ще ти се спре развитието? спокойно ве, има си време и за секс и за всичко!
Ще и се спре развитието?!?!?! Стига bullshits... Все някога трябва да започне... Think, че няма никви разлики дали си започнал/а на 14 или на 16.. Лично мое opinion, де...извинявай, ама като казвам нещо, значи съм 10000000000000% убедена в това! щото да ти кажа са ми го казвали хора, които разбират "малко" повече от теб
+ това на 16 е много повече израстнала(и психически и физически)! ама още не се е развила, и вече да се ***... е тфа не го разбирам(и не е само тя така)

sherry
06-14-2005, 21:53
:shock: KaK ShtE i Se SprE RaZviTiEto?Vse edno da kajete,4e ako masturbira 6te i se spre razvitieto...nqkak si ne se varzva.Az mislq,4e trqbva da pravi6 seks,kogato si psihi4eski i fizi4eskirazvit/a i si sigure/sigurna v 4uvstvata na 4oveka,koito e s teb,godinite ne sa ot golqmo zna4enie,no naistina ne biva ot tolkova malki da po4vat

06-14-2005, 22:08
Айде отворете още 39083204 такива теми, аз познавам няколко момичета които се отвориха като бяха на 12 и са нищо им нема, даже доста добре са се "развили" :P и отпред :wink: и отзад :lol: абе много развитие много нещо :oops: . Като искаш да ти набият куреца в дупката кво чакаш и питаш в некви тъпи сайтове, а тия дето ти викат че по добре на 17-18-25-30 не ги слушай щото те са са но толкова и още не са го направили щото са задръстени :wink: .

paris
06-15-2005, 00:23
в пубертета човек се развива много бързо, порасва значително с всеки изминал месец и година
затова има доста голяма разлика между един човек на 14 и друг на 16
докато например разликата между един човек на 34 и такъв на 36 не е толкова драстична
надявам се това да отговаря на въпроса ти

Immortality_
06-15-2005, 00:29
ami do sega ne sym 4uvala za spirane na rasteja :lol: .
razlikata e generalno v misleneto na 4ovek... na 14 si misli6, 4e si gotova, za6toto misly6, 4e si i porastnala, dokato na 16, 17 ili 18 ve4e SI gotova kakto psihi4eski, taka i fizi4eski. :wink: a sy6to taka ne e sigurno dali 6te go napravi6 ppo lubov na 14 ili, za6toto ti e interesno... pomisli si :wink:

Ekita
06-15-2005, 07:08
:shock: KaK ShtE i Se SprE RaZviTiEto?Vse edno da kajete,4e ako masturbira 6te i se spre razvitieto...nqkak si ne se varzva.Az mislq,4e trqbva da pravi6 seks,kogato si psihi4eski i fizi4eskirazvit/a i si sigure/sigurna v 4uvstvata na 4oveka,koito e s teb,godinite ne sa ot golqmo zna4enie,no naistina ne biva ot tolkova malki da po4vat

Ами ако наистина мислиш че на 14 човек е
психически и физически развит... :shock:

nasty_baby
06-15-2005, 07:57
da be,da spira razvitieto?! :? po princip vse nqkoga trqbva da go napravi6 za purvi put,puk po lubov ili ne ti si izbira6!a za godinite ne si malka,fizi4eski si gotova,no 6to da burza6??E ako si sigurna v 4oveka do teb i hodite ot dosta vreme i iska6 da go napravi6 napravi go!vse pak ima dosta po malki ot teb na po 12 god koito ve4e go pravqt! :roll:

nqma znachenie
06-15-2005, 08:09
abe hora...az popitah samo kva e razlikata :lol: shtom pitam znachi ima nqkvo znachenie za mene.ako nqmashe shtqh li da pitam :wink: da ne mislite che mi e samo zaradi e****** i az mislq che e po-dobre kato si po-golqm no prosto sega sam sreshnala lubovta povqrvaite mi.s priqtelq mi sme veche 1 godina.imala sam mnogo vyzmojnosti da pravq sex prez tozi period,no vinagi sam se zamislqla i za tova oshte ne sam go napravila.zashtoto se kriqt mnogo riskove.Blagodarq Vi za icherpatelnite otgovori!

bulgarche
06-15-2005, 08:28
Просто сега още се развиваш и не е полезно за организма ти

06-15-2005, 08:33
abe hora...az popitah samo kva e razlikata :lol: shtom pitam znachi ima nqkvo znachenie za mene.ako nqmashe shtqh li da pitam :wink: da ne mislite che mi e samo zaradi e****** i az mislq che e po-dobre kato si po-golqm no prosto sega sam sreshnala lubovta povqrvaite mi.s priqtelq mi sme veche 1 godina.imala sam mnogo vyzmojnosti da pravq sex prez tozi period,no vinagi sam se zamislqla i za tova oshte ne sam go napravila.zashtoto se kriqt mnogo riskove.Blagodarq Vi za icherpatelnite otgovori!
Еми разликата е че на 17 ще изпиташ истински оргазъм а сега ще изпиташ нещо дето и ти незнаеш кво е ама ще е една десета от удоволствието на истинския оргазъм :wink: .

DiVaChkA
06-15-2005, 09:31
Лелееее ти нормална ли си, на 14 години си само и мислиш вече за секс.Не знам ако почнеш от сега да се е... представям си на 17-18 години каква кофа ще станеш :roll:

06-15-2005, 12:29
аве ти добре ли си ве? на 14? майкооо! ти разбираш ли, че отвсякъде ще ти се спре развитието? спокойно ве, има си време и за секс и за всичко!

sorry mnogo,no tova e nai-golqmata glupost,koqto pro4itam dnes,(ot vsi4kite ostanali).awe macka,6tom iska6,probvqi i ne 4eti "suvetite"na nqkoi,koito vuob6te ne e pravil seks.az naprimer zapo4nax na 13 i dokolkoto vijdam,ni6to mi nqma,sre ste se zalugvali s pensionerskite gluposti na roditelite,poglednete realnostta.

LiNkiN4eTo
06-15-2005, 12:44
и на мен нищо ми няма :roll:

nqma znachenie
06-15-2005, 15:54
Лелееее ти нормална ли си, на 14 години си само и мислиш вече за секс.Не знам ако почнеш от сега да се е... представям си на 17-18 години каква кофа ще станеш :roll: ei vij kvo be tva che sega "moga" da go napravq s choveka koito obicham ne oznachava che ot sega pochvam i davai!ta az oshte se lutam tuka iz stranni vyprosi tq me zakopa jivaa...malee kolko krivorazbran e sveta!!!

МаRi
06-15-2005, 16:08
според мен няма никакво зна4ение дали 6те спи6 на 14 или на 16.просто на 14 годините изглеждат малко хе хе :) наи важното е да знае6 какво прави6 и дали наистина го изка6 и си готов за6тото това е важна кра4ка в живота.

ISSP
06-15-2005, 23:21
Бааааах...
Кои как иска да си мисли...

MaRiYa_86
06-20-2005, 09:45
Виж сега,че няма да ти спре развитието е ясно,но е мисля,че ти е рано още.Разликата е в това,че сега си още малка и незнаеш какво точно искаш.Сега всичко щет и се струва хубаво и само ще се възползват от теб...След някоя друга годинка ще си наясно със себе си и тогава ще разбереш какво е удоволствие :)
НЕ БЪРЗАЙ! Това не е модерно!

tedo_davis
06-20-2005, 09:55
heheh spored men nai-dobre e da go napravish kogato si sigurna - no po dobre kogato si na 16-17 zashtoto pone shte znaesh kakvo da pravish - :roll: ti si reshavash

WwanAdoO
06-21-2005, 14:53
Еми според мене на 14 си е нормално да се ебеш,а и след като се чувстваш готова кво ти пречи :D На 16 примерно ти е по-подготвен организма,ама кво да се прави. Абе не гледай тука кво ти викат,че си луда или нещо от сорта...според мене пък нема лошо плюс тва ти си решаваш и живота си е твой и никой няма право да ти казва на колко да се ебеш или нещо от сорта

06-24-2005, 07:57
ako misli6 4e si gotova go pravi!az poznavam momi4eta koito sa po4nali ot 11godi6ni da pravqt sex i ni6to im nama!tui 4e ako tolkova mnogo go iska6 go napravi

Cha0
06-24-2005, 23:10
Според мен прави каквото си искаш и според момента си реши сама не оставяи другите да решават вместо тебе, защото другите няма да са до тебе после ако имаш проблеми. Те казват нещо, но тялото и живота си е лично твоя. Според мен едно момиче колкото повече го отлага толкова по трудно и става после да го направи <- лично мое мнение и успех
THE END

Naughty-Girl
06-25-2005, 06:53
Прави каквото искаш но внимавай да нестане някоя издънка.Вие се притеснявате че на 14 иска да спи с гаджето си ми че те почнаха още от 12 годишна възраст да е ебат :?: :!: :?: :!:

06-25-2005, 13:04
Emi na 16+ si se razvil doosta po dobre psihi4eski i fizi4eski za tiq ne6ta,az kato beh na 13-14 si mislih i az 4e sum gotov ama sa kato se zamislq ne smqtam 4e e bilo taka...Ina4e tuka kompetentno mnenie moje da dade Elitoooooo 6toto tq mai e dosta napred s materiala i otpred i otzad...Zdrava psihika ima tva momi4e :twisted: :wink: :lol:

miloto_girl_4e
06-25-2005, 13:17
emi sega vseki s principite si :!:
naprimer ot moita gledna to4ka na 14 si super malak,
za da pravi6 sex :shock: :shock: :shock:
sega ti moje6 da se 4uvstva6 gotova,ama ne znam
dali organizma ti e gotov.. :roll:
ako si na 1000% ubedena,4e iska6 da pravi6 sex imenno
s tova mom4e - deistvai,ama budi MNOGO predpazliva :!: :!:
i vse pak ... da kaja,4e spored men na 14 si malka :roll:
pone iz4akai da stane6 na 15-16 godini :?

SexOnTheBeach
06-09-2008, 12:01
неспира развитието според мен xD

Love_Is_The_Answer
06-09-2008, 13:31
аве ти добре ли си ве? на 14? майкооо! ти разбираш ли, че отвсякъде ще ти се спре развитието? спокойно ве, има си време и за секс и за всичко!

sorry mnogo,no tova e nai-golqmata glupost,koqto pro4itam dnes,(ot vsi4kite ostanali).awe macka,6tom iska6,probvqi i ne 4eti "suvetite"na nqkoi,koito vuob6te ne e pravil seks.az naprimer zapo4nax na 13 i dokolkoto vijdam,ni6to mi nqma,sre ste se zalugvali s pensionerskite gluposti na roditelite,poglednete realnostta.

Не знам ква е реалността ... ама да ми се шибаш на 13 год :shock: :shock: :shock: Тва вече му се вика курвалък!!!
А по темата ... мисля, че има разлика, но да не се повтарям за това,че трябва да си по-добре физически и психически подготвена ... НО ... всеки има право на грешки ...

Seducti0n
06-11-2008, 20:46
Темата е стара!