PDA

View Full Version : Pomognete!Samotna s1m



Music_Lady^^^
06-15-2005, 07:19
Molq vi daite mi s1vet!Mn s1m samotna!Priqtelite mi me prenebregvat,a nqkoi ot tqh daje i me obijdat!Mn mi e kofti! :cry: Dori i kogato s1m v 4ata i kato kaja koq s1m i vinagi polu4avam otgovor:4ao Dori me e strah da otida na plaj, za da ne se smeqt na groznoto mi tqlo!
Hiper kofti mi e!plsss daite mi s1vet!!!

bulgarche
06-15-2005, 08:54
Заеби всички които мислиш за приятели. Те явно не са такива. Пък за плажа..к'во ти пука..я погледни какво грамадни лелки не пържат на пясъка пък тебещ е те е срам...я по-сериозно ако обичаш !!!

foursquare
06-15-2005, 12:40
АЗ СЪМ БЪЛГАРЧЕ е прав !Да не ти пука ! Бъди независима !

Elitooooo
06-15-2005, 13:02
Заеби всички които мислиш за приятели. Те явно не са такива. Пък за плажа..к'во ти пука..я погледни какво грамадни лелки не пържат на пясъка пък тебещ е те е срам...я по-сериозно ако обичаш !!!Niama kakvo drugo da kaja,da ne ti puka tegli edn amaina na vsi4ko i vsi4ki i 6te vidim togava... :D :wink:
Aide kefi se na jivota i zaebi "priatelite"pone za malko :roll: :wink:

sini4kata
06-15-2005, 13:25
Заеби всички които мислиш за приятели. Те явно не са такива. Пък за плажа..к'во ти пука..я погледни какво грамадни лелки не пържат на пясъка пък тебещ е те е срам...я по-сериозно ако обичаш !!!Niama kakvo drugo da kaja,da ne ti puka tegli edn amaina na vsi4ko i vsi4ki i 6te vidim togava... :D :wink:
Aide kefi se na jivota i zaebi "priatelite"pone za malko :roll: :wink: qvno vsi4ki sme na edno mnenie :D

Da_go_duha_skapaniq_svqt
06-19-2005, 18:25
Има една мисъл ,че човек просперира когато демонстрира пред околните просперитет.В никакъв случай не ходи като смачкана и изплюта дъвка :wink: Приятелите ти те обиждали.Майната им не е достатъчно смачкай ги, отвърни им.Ако не си такъв човек и не ти е по силите просто ги зарежи.Самотата е шибано нещо.Но не търси нови приятели от отчаяние.Те ще дойдат.За всичко в живота има причина и дори да не го виждаш в момента ситуацията си има и положителна страна.Считай това за твое пробуждане.Ако не харесваш нещо в себе си промени го, ако не можеш значи не е трябвало и в случая е трябвало да се научиш да го приемеш.Мисълта ми е, че смисълът на самото съществуване е да се учиш и ставаш по-силна.Бори се всеки ден.

Bimper-ska
06-19-2005, 19:00
Влизай тука бе! Никой няма да те зареже или разкара, само защото това си ти. И от кой град си? Толкоз ли е малък твоят град, че не можеш да намериш хора, които ще те харесват каквато си, ами се събираш с тези твои "приятели"?

flipsidE
06-19-2005, 19:08
Molq vi daite mi s1vet!Mn s1m samotna!Priqtelite mi me prenebregvat,a nqkoi ot tqh daje i me obijdat!Mn mi e kofti! :cry: Dori i kogato s1m v 4ata i kato kaja koq s1m i vinagi polu4avam otgovor:4ao Dori me e strah da otida na plaj, za da ne se smeqt na groznoto mi tqlo!
Hiper kofti mi e!plsss daite mi s1vet!!!


грозното ти тяло ? Божеее, па ти си била комплексарка ?
АХАХА аве girl, да не ти пука ве...е разбира се положи грижи по тялото си и ще видиш как сички ше те захаресват

Например прочети тВА :


*Минерална вода: при изпиване на 2л дневно кожата става по-еластична, пречиства бъбреците и организма от отрови.
*Ананас: един ананас, изяждан през ден, поддържа фигурата слаба.
*Кисело мляко: по една чаша на ден, смесена с бирена мая, действа благоприятно на кожата и прави косата лъскава.
*Диета: по 2 дни на три месеца се консумират само плодове и плодов сок без захар и подсладители. Пречиства се храносмилателната система.
*Трениране с гирички: по 10 мин. дневно на отворен прозорец, след това - студен душ.
*Сън: поне 7 часа при стайна температура 18 градуса.
*Кръвообръщение: за да започнем бодро деня, всяка сутрин се редуват 4 пъти студен и топъл душ.
*Радостите в живота: душата трябва да се гали, да мечтае, да изпитва удоволствие, да бъдем отговорни за всичко ново, да живеем с усмивка!


НЗ доколко е вярно но пробвай за да разбереш
УСПЕХ и предай на "аверчетата" си да го лапат от мене

sherry
06-19-2005, 19:35
tva dokazva,4e nqma6 istinski priqteli,kvo ti puka za tqh sled kato na tqh ne im puka za tebe :?: Q da ne im obra6ta6 vnimanie i da si gleda6 kefa!A za tqloto -spokoino,napravi si nqkoq dietka,pravi redovno koremni presi,bqgai i 6te se opravi vsi4ko,vqrvai v sebe si!ne se natajavai,a se usmihni!

pipi`e`golqma
06-19-2005, 23:39
tva dokazva,4e nqma6 istinski priqteli,kvo ti puka za tqh sled kato na tqh ne im puka za tebe :?: Q da ne im obra6ta6 vnimanie i da si gleda6 kefa!A za tqloto -spokoino,napravi si nqkoq dietka,pravi redovno koremni presi,bqgai i 6te se opravi vsi4ko,vqrvai v sebe si!ne se natajavai,a se usmihni!

Saglasna sym taka e! Nameri nova kompaniq i ta tvoite "priqteli" im pokaji che ne ti puka za tqh.

Napu6en-Buhal
06-20-2005, 20:55
tOchNO sEgA e MoMeNta dA sTaNEsH nqkFA suPEr LUdA... ProstO NE TrQQ dA TI pUKai dA sE SDuhVasH...akO UceLiSH PraviLnIq NachIN shTE sI UVsEM RazLichna sLEd 2-3 GodiNI sERioZno