PDA

View Full Version : Moe mnenie ...



06-15-2005, 15:45
Zna4i ... zabelqzal sum, 4e vsi4ki se pravqt na sex razbira4i, 4e te sa napravo kato malki i nevinni sushtestwa ... vseki iska da se napravi na interesen ... no kogato doide moment, da bude iskren ... 4ovek si priznava vsi4ko ... t.e izliza, 4e ne e to4no taka, kakto e kazal...4e gyzarskoto ne e taka ... i izob6to gyzarsko e da ne se pravish na gyzar ... :)

Gledam temite ... primerno temata za masturbiraneto ... nqkoj sa si priznali, drugi puk se pravqt ... 4e te ne sa ot nas, 4e te nqmat nujda ot tova, zashtoto se sexat po 20 puti na den ... razbirase ima izkliu4eniq, no te sa suvsem malko, a vseki se opitva da se napravi na gyzar. I razbira se to e v nai-interesnata za teenovete tema ... - sex!

Edit: Osven, 4e po tozi na4in 4ovek zalugva sebe si, toi zalugva i partniora si ...

Dimitar
06-15-2005, 15:51
Старото беше така
И все пак ти нито си ми партньор, нито съм те излъгал, а и като гледам си от моя пол, а все още съм със строго хетеросексуална ориентация!

И все пак какво да ти кажа, ако те интересува моят сексуален живот - да ти разказвам ;-)!!!

След забележката става така:

Който няма самочувствие той се прави на гъзар. Тези които имат всичко и всичко знаят как да се предлагат и как да се представят - за съжаление такива хора са малко и в нет-а и на самата улица.

nasty_baby
06-15-2005, 15:53
ami deaznam mislq 4e si prav,za tova 4e nqa smisul da se pravim na takiva kakvito ne sme i da se guzarim za6toto vse pak nqkoga 6te izleze naqve 4e vsi4ki sme hora i vsi4kite minavame po edin i su6ti put dori i v sexa!Mnogo se draznq po ulicite kato gledam nekvi prestoreni i napudreni idioti deto prili4at na geiove ama se naduvat i se mislqt za mnou golemi guzari,su6to i na nekvi naduti kurvi mislqt se za mnou qki i vseki trqa da im e v krakata na takiva prosto im teglq edna maina i ne se zanimavam!

06-15-2005, 15:55
И все пак ти нито си ми партньор, нито съм те излъгал, а и като гледам си от моя пол, а все още съм със строго хетеросексуална ориентация!

И все пак какво да ти кажа, ако те интересува моят сексуален живот - да ти разказвам ;-)!!!

Az puk vijdam, 4e ne razbra mnogo smisula na temata ... :P

LiNkiN4eTo
06-15-2005, 17:34
ми аз до сега съм била напълно искрена с партниора си и мисля че и той - с мен :!: не знам защо някой цели да се прави на интересен , просто си кажете истината :!:

Ekita
06-15-2005, 17:37
gggg

bulgarche
06-15-2005, 18:29
Всеки се прави на гъзе, но едва ли е нещо повече от другите. Аз тука...признавам, че спичам като ми се "наложи" да правя нещо...:) Лесно е да се коже, но...:)

06-16-2005, 11:46
Нали точно затова е толкова популярен интернет :wink:
Тук и във всеки форум-чат можеш да бъдеш този които си мечтаеш да си , без комплекси ,без задръжки и т.н.:)

06-18-2005, 20:58
Zna4i ... zabelqzal sum, 4e vsi4ki se pravqt na sex razbira4i, 4e te sa napravo kato malki i nevinni sushtestwa ... vseki iska da se napravi na interesen ... no kogato doide moment, da bude iskren ... 4ovek si priznava vsi4ko ... t.e izliza, 4e ne e to4no taka, kakto e kazal...4e gyzarskoto ne e taka ... i izob6to gyzarsko e da ne se pravish na gyzar ... :)

Gledam temite ... primerno temata za masturbiraneto ... nqkoj sa si priznali, drugi puk se pravqt ... 4e te ne sa ot nas, 4e te nqmat nujda ot tova, zashtoto se sexat po 20 puti na den ... razbirase ima izkliu4eniq, no te sa suvsem malko, a vseki se opitva da se napravi na gyzar. I razbira se to e v nai-interesnata za teenovete tema ... - sex!

Edit: Osven, 4e po tozi na4in 4ovek zalugva sebe si, toi zalugva i partniora si ...


напълно съм съгласна с теб.Тук всички се правят на многознайковци,но секс на теория не става.Например някой ще ми дава съвети за бременността,когато е 13-годишно хлапе и не е виждало гол мъж/жена.Или за презерватив,когато не са виждали и на картинка.Мога да продължавам така цяла нощ.просто no comment...

GeRyTo
06-19-2005, 09:29
Аз пък съм с чиста съвест!!!
Винаги съм пишела по темите това, което мисля или съответно това, което ми се е случило. Не преувеличавам и не лъжа, защото няма никакъв смисъл. Човек трябва да е такъв, какъвто е и другите да го харесват заради самия него, а не заради това, на което се прави.
Иначе не отричам, че има много "гъзари", които се изкарват едва ли не големи разбирачи и секс маниаци, но в крайна сметка то си е за тях!

aBeP4eTo
06-19-2005, 10:07
Куче което лае не хапе е това са така наречените "газарчита" аз не съм няква комплексарка да се срамувам от себе си, да се срамувам от нещата които съм правила. Аз ако не съм искрена попринцип значи не съм искрена и пред себе си. Пък тея дето много знаят и разбират от секс попринцип седят като дървета :roll:

mary_jane_666
06-19-2005, 14:19
I az bqh malka i nevinna ..... kat bqh na 10 :twisted:

MaRiYa_86
06-20-2005, 08:59
Ние с приятеля ми също нямаме никакви тайни един от друг :)
И наистина мисля,че "куче,което лае-не хапе"...Може да си пишат каквото си искат и да лъжат колкото си искат :) НЕ МИ ПУКА...Аз знам,че си имам страхотна връзка с едно страхотно момче,което много обичам и сме заедно от 3 години...Разбираме се в живота и секса и всичко :) Който лъже,всъщност лъже себе си!

05-30-2008, 20:44
всеки да се прави на какъвто си иска бе :)

hottie
05-30-2008, 21:10
Интернет пространсвото е много харесвано от хората,особено от тийновете именно, защото тук те могат да изживеят живот за какъвто си мечтаят.
Мисля, че е логично и всеки се досеща , че една голяма част от хората в интернет изопачават истината. За това и нямам доверие на почти никого тук и не варвам на написаното. Когато открих този форум ми беше интересно как се вазвиват тийновете, от какво се интересуват и пр. и после си дадох сметка, че не тук е мястото.Тук е много по-различно от колкото в действителност.

Xtuning
05-30-2008, 22:52
Самият факт че са се регистрилали тука и дават съвети , кой кво правил .. или кое как трябва да се прави .... трябва да ти подскаже ,че в реалния су живот те не са се доказали достатъчно и искат да го направят тук ... :?

marina star
05-31-2008, 08:25
taka.....govorq za sebesio,no mislq,4e mn ot potrebitelite sa6to te sa na moe mnenie.ne vijdam smisal da se pravq na kakvato i da e bila vav internet prostranstvoto,prosto za6toto nikoi ne me poznava i izob6to ne me interesuva koi kvo 6te si pomisli a i mislq 4e internet i tazi anonimnost koqto dava sa to4no za tova-da badem iskreni bez pritesnenie

olive_oil
05-31-2008, 09:29
Интернет пространсвото е много харесвано от хората,особено от тийновете именно, защото тук те могат да изживеят живот за какъвто си мечтаят.
Мисля, че е логично и всеки се досеща , че една голяма част от хората в интернет изопачават истината. За това и нямам доверие на почти никого тук и не варвам на написаното. Когато открих този форум ми беше интересно как се вазвиват тийновете, от какво се интересуват и пр. и после си дадох сметка, че не тук е мястото.Тук е много по-различно от колкото в действителност.
че ти на колко години си?

hottie
05-31-2008, 09:39
23 :oops:

gotodasho
05-31-2008, 11:23
100% си девствен

gotodasho
05-31-2008, 11:24
Самият факт че са се регистрилали тука и дават съвети , кой кво правил .. или кое как трябва да се прави .... трябва да ти подскаже ,че в реалния су живот те не са се доказали достатъчно и искат да го направят тук ... :? мой ми то тогава и ти си в това число :razz:

ReaLLy_SweeT
05-31-2008, 11:50
Залъгват себе си ...

glavolomno
05-31-2008, 12:08
Какъв е смисълът да бъдем такива каквито НЕ СМЕ? Или да се срамуваме от това, което СМЕ? Да казваме с извинение "Аз съм голям ебач" или "О, не! Аз? Да се самозадоволявам? - НИКОГА, аз не правя такива неща!!!" ...
Това е предимството и недостатъкът на интернет пространството! Тук можем да бъдем изцяло себе си или напълно противоположното на това, което сме! Тук всеки се е скрил зад големия екран! Няма реален, жив контакт! Тук всеки сам избира кой да бъде - "добрият" или "лошият" !!!
Прекалено тревиално звучи и не съм първата, която го казва, но - аз не позирам!
Всеки трябва да е такъв какъвто е! Защото независимо от позите, лъжите и фалшивите маски, които носим - ние оставиме себе си и в крайна сметка фалша който пробутваме на другите, всъщност си остава за нас !!!

olive_oil
05-31-2008, 12:16
23 :oops:
аха. Питам защото не смятах че си няква тийнка на 16-17 (на колкото съм аз всъшност :-o ). Просо по постовете си личеше