PDA

View Full Version : Мейлове за ЛС



Bimper-ska
06-16-2005, 10:56
Има явно някакъв проблем с личните съобщения. Вчера си отворих мейла и нямах съобщения за ЛС, а днес като го отворих имаше 5 мейла от ceco@............. или там какъвто му е мейла, че имам ново лично съобщение. Аз влизам сега тука и виждам, че от снощи нямам нови непрочетени лични съобщения. И дори да се отнася за тези, които снощи получих, датите не съвпадат. Просто исках да кажа на администраторите, че има някакъв проблем със системата и явно мейлите с предупреждение за ЛС закъсняват, или изобщо не се изпращат, понеже съм имала и други ЛС, за които изобщо нямах мейл. Така че хора, вижте защо става така и ако зависи от вас, направете нещо по въпроса.

06-16-2005, 11:40
I az imam problem s tova!!!Az vaobshte ne poluchavam
meilove,a sam si nastroila da poluchavam :roll:

pinK_Baby
06-16-2005, 14:26
мен до снощи не ме уведомяваше за нови мнения и днес си отварям пощата и гледам 15 непрочетени писма :shock: явно системата все пак се е оправила...аз даже бях пуснала тема за това...

alex
06-16-2005, 15:21
problema do vchera beshe che kolegite ot abv.bg biaha blokirali nasheto IP i ne polichavaha pisma ot nas. Vchera reshihme problem za koeto sym iskreno blagodaren na ekipa na netinfo takache pisma veche se poluchavat v abv.bg netinfo.bg gbg.bg gyuvetch.bg :)

final_fantasy_fan
06-16-2005, 16:56
az do sega ne sum imal problemi s ls.nadqvam se i da nqmam

bulgarche
07-01-2005, 21:06
С това нямам проблем, но не ми отваря нов прозорез :( Отбелязано ми е да поучавам, но нещо не стаа