PDA

View Full Version : uff .. mn tapo! (samo za hora ot ruse)



stereophonix
06-16-2005, 17:03
zdraveite! .. az sam ot rs na 17 godini (: i izlizah dnes s 1na moq priqtelka da si tarsime rabota.. ta problema e na vsqkade-v magazinite i kafetata iskat da si na 18, 4e da te vzemat na rabota.. ta kajete mi az tva lqto ko??? 6e si sedq v nas otnovo li? i 6te tapeq po cql den!! .. v 1n magazin za drehi ni kazaha, 4e ne e problem, 4e sme na 17 godini oba4e te si tarsqt prodava4ki za postoqnno, ne samo za lqtoto.. paaak az ne moa dokato hodq na daskalo da hodq i na rabuta (na6te nqma da mi pozvolqt) .. qq pls teq deto sa ot rs, kajete 6te rabotite li taq godina i ako da kvo? ..
aaa da i na kolko ste godini ..
mersi!!

06-16-2005, 19:21
Ami i az sum or rs ama sum o6te po zle za6toto sum na 15 i nikade ne me 6tat izob6to a edna syu4eni4ka ( na 16 ) si namerila v edno kafene i nz kakvo 6te pravq

06-16-2005, 20:11
mi ne znam v ruse dali imate BILLA(bi trqbvalo da imate)ta zna4i tam ima 4at-pat hora koito predlagat da opitash ot novata fanta ili ot novite krenvirshi naprimer,ne znam to4no kak se vodi taq dlujnost,no minavaiki horata si vzimat(ili im davat) 4ashka s fanta i te q opitvat......ta cqlata taq rabota NE e vsekidnevna i zaplatata e okolo 200lv(pone taka mi kaza edna poznata,koqto e na 16 i raboti kato takava) probvai moje i da imash uspeh :D