PDA

View Full Version : Edna usmivka



Kuklata*
06-16-2005, 18:12
Kakvo e ne6toto,koeto moje da vi nakara da se usmixnete ,dori kogato vi e tujno..ima li takova ne6to izob6to? :?: I za kakvo nai 4esto se usmixvate:) :P

girlpower
06-16-2005, 18:25
Ами в момента ми е тъжно защото гаджето не съм го виждала от вторник и се очертава да не го видя и днес защото уважаемия имал гости!Сега ми е адски гадно!И би ме накарало да се усмихна ако зареже тъпите гостчета с които всеки ден е на работа!И дойде да ме види!
Също би ме зарадвало ако една глупачка която искам да бия защото се натиска на гаджето ми дойде на компютрита до нас!
Бих се усмихнала когото свърша услуга на майка и тя ми благодари което става много рядко!
Бих е усмихнала ако ми донесат по-скоро новото кученце /тигров боксер/.
Бих скочила на небето от радост ако ТАРА беше жива :cry:

Бих се усмихнала ако някой ми подари роза!
Бих се усмихнала на най-малкото нещо което е от сърце!

laydi_Kroft
06-16-2005, 18:27
mi az naposledyk se hilq i na nai golemite gluposti :roll: traa da spra ama... se 1. a ina4e kato mi e tyjno ne6to naistina sme6no (nqkoi mn sme6en vic naprimer)moje da me razsmee,ili nqkoi sme6en spomen :P ili prosto da otmine malko vreme i da mi mine.

Chiana
06-16-2005, 18:38
ako gajeto mi sega doide i me pregarne i mi kaje mnogo te obi4am ti si vsi4ko za men i tova bi me nakaralo da zabravq za vsi4ko. drugoto nqma zna4enie

^I don't give a fuck^
06-16-2005, 18:44
Ами напоследък ми е някфо "йаскфйдгсхкд" :?
Но винаги гледам да се хиля...да се забавляваМ независимо колко ми е кофти
И би ме зарадвало и най-малкото нещо стига да е от сърце :P

пп:един трън би ме зарадвал мноу :D

foursquare
06-16-2005, 18:57
Ами напоследък ми е някфо "йаскфйдгсхкд" :?
Но винаги гледам да се хиля...да се забавляваМ независимо колко ми е кофти
И би ме зарадвало и най-малкото нещо стига да е от сърце :P

пп:един трън би ме зарадвал мноу :D

ахахах и аз съм така шматко ;)

Шалялял ;)

sini4kata
06-16-2005, 19:11
mi kato se setq za edin koito beshe nai zabavniq 4ovek koito nqkoga sam poznavala...no posle mi stava tajno zashtoto ne sam go vijdala ot 2 dni i znam 4e pove4e nqma da go vidq...

miloto_girl_4e
06-16-2005, 19:23
au men mn malki ne6ta mogat da me nakarat da se
usmihna,stiga da sa napraveni ot 4ovek,kogoto
obi4kam...
dori edin sms ot gadjeto moje da me nakara
da se usmihna,dori da mi e adski tujno ..
edno "obi4am te" i ve4e sam zabravila vsi4kite
si problemi ...
ne6to drebno,no izpulneno s mnogo lubov moje da me nakara da se usmihna kogato i da e :wink:

Traffic
06-16-2005, 19:35
Kakvo e ne6toto,koeto moje da vi nakara da se usmixnete ,dori kogato vi e tujno..ima li takova ne6to izob6to? :?: I za kakvo nai 4esto se usmixvate:) :Pедно момиче. сички го знаете кое е. :roll: само като я видя или ми прати смс, или пък си спомня миналото с нея, се усмихвам.

Immortality_
06-16-2005, 19:36
ami v posledno vreme...ot kam polovin godina po4ti NI6TO ne moje da me nakara da se usmihna... predi se zalivah ot smyah, ako gledam nyakoya komedia (kolkoto i typa da e bila), no otdavna ne sym se smyala :?
posleniya pyt, kogato se usmihnah be6e predi okolo 3 meseca... vyvrqh si po ulicata i se zati4a edno mom4ence kym men i mi se usmihna... e taka...bez ni6to mi kaza "zdrasti!" (na isp. de) mnogo milo mi stana togava :)

aBeP4eTo
06-16-2005, 19:46
пак аз винаги съм усмихната :P ама винаги даже в 6 и 30 да не съм се наспала ставам със :P и си лягам със :P просто всичко ми доставя удоволствие даже сладките ми светещи пижамки... кеф ми е да си седя в градината да ме пече слънцето и да ям ягодки или салатка абе хора усмихвайте се на всичко :P По ли е хубаво винаги да сме нацупени и тъжни? Еми така караме и други хора да се мусят по-добре да се усмихваме. Просто маината му на всичко гледаите вие да сте щастливи, да се усмихвате, да се смеете и да правите всичко което ви е кеф за да може все повече да се усмихвате :P ( like me ) :P

P.S усмихваите се даже като ми четете поста :P

pLaMa4eTo
06-16-2005, 19:53
emi v momenta sam v takova mn stranno nastroenie... naposledak mn ne6ta mi se sabraha ... hem hubavi hem kofti i mi e nitu qko nitu gadno. :roll: ina4e sduxvam i se radvam predimno na edno i sa6to ne6to-edno mom4e...ako ne toi me radvat priqtelite mi..kupon4eta a u.. osobeno kat se saberem mn se smeq 6toto smao se nalivat nqkvi ludi gluposti i si fkarvame suuuuper mn smqh...a puk ako nqkoi se seti da napravi ne6tu milo za men sa6to se radvam i se usmihvam..po princip sam super jizneradosten 4ovek i po4ti vinagi moga da se smeq ... ama sq mi e takuv peeriod 4e mai dosta po-4esti4ko sam sdux...dano da mine barzo :(

pinK_Baby
06-16-2005, 20:36
сега бих се усмихнала,ако приятеля ми дойде при мен и направи нещо мило(знам че тва със сигурност няма да стане в тоя момент ама....) ще ми мине и коремчето и всичко..искам само гушка :)
ааа усмихвах се наистина и докато четох поста на aBeP4eTo и то най-вече последния ред :)

06-16-2005, 20:57
ima mn neshta koito biha nakarali 4ovek da se usmihne stiga da sa iskreni dori i neshto malko...zashto vsi4ki govorite za priqtelite si kolko iskate da doide gadjeto i da vi kaje obi4am te???hora sveta ne se vurti samo okolo tova az puk bih se radvala i bih se usmihnala na tova ako moga da vidq hora koito ve4e ne sa sred jivite ako bih mogla da predotvratq smurtta na drugi koito sa na put...ako mojeh da vidq pak ku4eto si shtqh da se usmihvam cql jivot.....no jivota e tva gadna mizerna dupka.....

Desert Rose...
06-16-2005, 21:48
Усмихвам се,защото ми харесва и често,само когато ми е наистина много кофти не мога да се усмихвам.Иначе на ден сигурно по 78323632 пъти се усмихвам,на малки неща и т.н.Харесва ми,усмивката,колкото и невероятно да звучи може да пробръща животи (в положителен смисъл. :) ).

06-17-2005, 00:07
Ми аз ще се усмихна като разбера че Тупак е жив.Аз си знам де ама е така да го обяви официално. :)

Daqn4encetoo
06-17-2005, 08:14
Az vinahi ama vinagi sym vse usmihnata :lol: mnogo hora sa mi go kazvali tova daje i na nai-malkata prostotiq pak si se smeq :P ama tova si e hubavo :wink:

tedo_davis
06-17-2005, 08:16
usmivkata si ne q svalqm ot liceto - pobyrkvam se kato kaja nqkoq prostotiq :P

Devilsplaymate
06-17-2005, 08:30
Ами напоследък ми е някфо "йаскфйдгсхкд" :?
Но винаги гледам да се хиля...да се забавляваМ независимо колко ми е кофти
И би ме зарадвало и най-малкото нещо стига да е от сърце :P

пп:един трън би ме зарадвал мноу :D

ахахах и аз съм така шматко ;)

Шалялял ;)

Ами значи ставаме 3-ма ... а м/у другото то това е от времето... :roll: 8)

пипс
06-17-2005, 08:31
ами бих се усмихнала като ми е тъжно ако ми подарят някакво цветенце -нещо малко но от сърце или бих се усмихнала ако чуя любимата ми пессен

Breakaway``
06-17-2005, 11:06
Когато ми е кофти много трудно мога да се усмихна... ако направят нещо хубаво за мен усмивката е гарантирана :D

пп:един трън би ме зарадвал мноу
Ахахаха и мен 8)

Kremana
06-17-2005, 20:23
Усмихвам се на усмивката на любим мой човек :) Усмихвам се,когато правят нещо хубаво за мен! :)
А,когато ми е тъжно..не се усмихвам..не и от сърце,защото ми е тъжно! :D

xandria
06-17-2005, 20:41
Mene i bez tva kato me vidqt i vse kazvat 4e sum uhilane kat tikva ta i vinagi razhilvam drygite.. Ta se sum si usmihnata

raffy
06-17-2005, 21:18
най-често може да ме накара да се усмихна нечия усмивка отправена към мен,особено ако е искрена. а иначе се опитвам да се усмихвам и за най-малките неща :)

eNigMaTic^
06-17-2005, 21:54
В момента ми е страшно смешно и умирам да се хиля, защото незнайно как нямам бан :twisted: Иначе се усмихвам за какво ли не-шега, хубав филм, хубаво момче, добра компания, боката, когато ми се обяснява в любов и какво ли още не

BABY_SEXY_GIRL
06-17-2005, 22:24
Усмихвам се когато...:
*видя гаджето
*гледам залеза
*получа шестица в даскало
*постигна желана цел
*ми се усмихва някой непознат, заразно ми действа
*и т.н. и т.н...

Постоянно се усмихвам, дори когато не искам - пак го правя, за да развеселя поне някой друг
:) Усмихвам се даже когато плача, когато някой в труден момент е до мен, когато се радвам на малките радости в живота си! Научете се да цените най-малкото, защото си струва, бъдете оптимисти, раздайте се на временното щастие! Дори когато сте тъжни, замислете се за нещо хубаво, за нещо, за което си струва да се усмихнеш и това ще стане :D Усмихвайте се, за да заразите другия с усмивката си, който да я предаде на друг и така до безкрай...за да сме щастливи!!!

Ollas
06-18-2005, 10:53
Аз се хиля даже и когато не трябва.Радко съм тъжна, а и да съм, не го показвам. Но в такиа ситуации може да ме разсмее и най-малкото нещо, стига да е поднесено както трябва.

San4o
06-18-2005, 11:04
През деня понякога ми е яко тъжно ... Излизам с приятели и се развеселявам доста!

Jessika_MG
06-18-2005, 12:07
MOje bi nai-4esto sam se usmihvala kogato sam iskala ne6to stra6no mnogo i nai-nakraq e stanalo.V posledno vreme oba4e sa mnogo malko tezi ne6ta i sveta mi se vijda nqkak mn hamav.Poslednoto ne6to na koeto naistina mnogo ama mnogo se bqh smqla be6e edna snimka na Roan Adkins1n (MR.BIIN) koqto si be6e trepa4.