PDA

View Full Version : "Hvani si kaka da te otraka"-da ama ne



DeaLeR
06-16-2005, 21:39
Tuka se obr16tam k1m vsi4ki pi4ove i pi4ki za pomo6t.Az s1m ot Varna -na 15 godini s1m. :wink: Imam si priqtelka na moqta v1zrast s koqto hodim "uj" seriozno ot mesec-dva.Vsi4ko si v1rve6e idealno dokato ne se poqvi tazi 17 godi6na g-ca koqto totalno mi zavladq i uma i s1rceto kolkoto i banalno da zvu4i.Tq proqvqva nqkak1v interes k1m men-dosta seriozen bih kazal.I vse pak ne se re6ava da opita za6toto razlikata v1v v1zrasta q spira.Tova za koeto vi molq e ako mojete da mi dadete s1vet-kak da svalq tezi pregradi mejdu men i neq,kak da razbiq predras1dacite i da q ubedq 4e stiga tq da iska ni o4akva ne6to hubavo zaedno :oops:

laydi_Kroft
06-16-2005, 22:05
1VO TEMATA NE E ZA TUKA!!!! Ne vidq li 4e ima forum LUBOV?!
a sa po temata mi nz kvo q spirat 2 godini.moje bi tva 4e tq e po golqmata.6tom tq ne opitva probvai ti ;)6tom proqvqva interes deistvai ti :) oba4e tvoita priqtelka....6to hodite "uj" seriozno?ako ne e tolko seriozno i taq 17 godi6nata te kefi pove4e mi trygvai s neq :D ama leko s priqtelkata ti 4e 6e i stane gadno.
UsPeH

BlinDBoY
06-17-2005, 11:19
Ееее то голяма разлика знаеш ли само две години!!! :lol:

sangra
06-17-2005, 12:05
Tuka se obr16tam k1m vsi4ki pi4ove i pi4ki za pomo6t.Az s1m ot Varna -na 15 godini s1m. :wink: Imam si priqtelka na moqta v1zrast s koqto hodim "uj" seriozno ot mesec-dva.Vsi4ko si v1rve6e idealno dokato ne se poqvi tazi 17 godi6na g-ca koqto totalno mi zavladq i uma i s1rceto kolkoto i banalno da zvu4i.Tq proqvqva nqkak1v interes k1m men-dosta seriozen bih kazal.I vse pak ne se re6ava da opita za6toto razlikata v1v v1zrasta q spira.Tova za koeto vi molq e ako mojete da mi dadete s1vet-kak da svalq tezi pregradi mejdu men i neq,kak da razbiq predras1dacite i da q ubedq 4e stiga tq da iska ni o4akva ne6to hubavo zaedno :oops:
Hey 4ove4e-4eti vnimatelno,nqma da povtarqm!
Az ima gadje ot klasa mi! Hodim ot 1 godina,no predi okolo mesec i ne6to se poqvi edna madama s godina po-golqma i mu kaza ,4e go haresva! Estostweno tq e super 4arova i TOI vednaga me zarqza! aZ GO PRUDOLQH MEKO KAZANO "TRAGI4NO" i toi vidq i razbra tova!Mina toq edin mesec na svalki,na liubovni trepeti,na....nz o6te kakvo i predi dva dni pak dotar4a pri men vapreki ,4e tvarde6e,4e me e zabravil i tq e vsi4ko za nego....A,az nali sum si 6antava-se suglasih,6toto vse pak edna vrazka,prodyljila tolkova mn vreme ne biva da bude razru6ena ot edno ni6to i nikakvo VLE4ENIE!!!! Ti sam si vodi izvodi!! :) :roll:

tedo_davis
06-17-2005, 12:59
hey da ti kaja - nqma kakvo da se pritesnqvash tolkova - samo 2 godini vi e razlikata.S bivshata mi priqtelka ... razlikata ni beshe 3 .. a az sum na 17 :) (e oshte dori ne sam gi napravil -4ak avgust... ) ta ... ne se pr. ako q haresvash ako te kefi ... trugni s neq - da ne te spirat tezi 2 godinki :P

CRaZy_IKT
06-17-2005, 16:18
Tuka se obr16tam k1m vsi4ki pi4ove i pi4ki za pomo6t.Az s1m ot Varna -na 15 godini s1m. :wink: Imam si priqtelka na moqta v1zrast s koqto hodim "uj" seriozno ot mesec-dva.Vsi4ko si v1rve6e idealno dokato ne se poqvi tazi 17 godi6na g-ca koqto totalno mi zavladq i uma i s1rceto kolkoto i banalno da zvu4i.Tq proqvqva nqkak1v interes k1m men-dosta seriozen bih kazal.I vse pak ne se re6ava da opita za6toto razlikata v1v v1zrasta q spira.Tova za koeto vi molq e ako mojete da mi dadete s1vet-kak da svalq tezi pregradi mejdu men i neq,kak da razbiq predras1dacite i da q ubedq 4e stiga tq da iska ni o4akva ne6to hubavo zaedno :oops:
Hey 4ove4e-4eti vnimatelno,nqma da povtarqm!
Az ima gadje ot klasa mi! Hodim ot 1 godina,no predi okolo mesec i ne6to se poqvi edna madama s godina po-golqma i mu kaza ,4e go haresva! Estostweno tq e super 4arova i TOI vednaga me zarqza! aZ GO PRUDOLQH MEKO KAZANO "TRAGI4NO" i toi vidq i razbra tova!Mina toq edin mesec na svalki,na liubovni trepeti,na....nz o6te kakvo i predi dva dni pak dotar4a pri men vapreki ,4e tvarde6e,4e me e zabravil i tq e vsi4ko za nego....A,az nali sum si 6antava-se suglasih,6toto vse pak edna vrazka,prodyljila tolkova mn vreme ne biva da bude razru6ena ot edno ni6to i nikakvo VLE4ENIE!!!! Ti sam si vodi izvodi!! :) :roll:
hmmmm....6te mi se i dvete strani da podkrepq ama ne stavq chovek trqbva da ima edno mnenie.No sled kato prochetoh tva mi stana kofti :?

girlpower
06-17-2005, 17:59
Значи кажи че като имате чувдства значи трябва да ги дподелите!Както се казва любовта няма граници!Една приятелка има гадже с 10 години по малко от нея вие за смешните 2 години ли ще правите проблем!

06-18-2005, 13:00
Tuka se obr16tam k1m vsi4ki pi4ove i pi4ki za pomo6t.Az s1m ot Varna -na 15 godini s1m. :wink: Imam si priqtelka na moqta v1zrast s koqto hodim "uj" seriozno ot mesec-dva.Vsi4ko si v1rve6e idealno dokato ne se poqvi tazi 17 godi6na g-ca koqto totalno mi zavladq i uma i s1rceto kolkoto i banalno da zvu4i.Tq proqvqva nqkak1v interes k1m men-dosta seriozen bih kazal.I vse pak ne se re6ava da opita za6toto razlikata v1v v1zrasta q spira.Tova za koeto vi molq e ako mojete da mi dadete s1vet-kak da svalq tezi pregradi mejdu men i neq,kak da razbiq predras1dacite i da q ubedq 4e stiga tq da iska ni o4akva ne6to hubavo zaedno :oops:
Kakvo stana? Razkazvai !!!!!!

sangra
06-18-2005, 13:02
Tuka se obr16tam k1m vsi4ki pi4ove i pi4ki za pomo6t.Az s1m ot Varna -na 15 godini s1m. :wink: Imam si priqtelka na moqta v1zrast s koqto hodim "uj" seriozno ot mesec-dva.Vsi4ko si v1rve6e idealno dokato ne se poqvi tazi 17 godi6na g-ca koqto totalno mi zavladq i uma i s1rceto kolkoto i banalno da zvu4i.Tq proqvqva nqkak1v interes k1m men-dosta seriozen bih kazal.I vse pak ne se re6ava da opita za6toto razlikata v1v v1zrasta q spira.Tova za koeto vi molq e ako mojete da mi dadete s1vet-kak da svalq tezi pregradi mejdu men i neq,kak da razbiq predras1dacite i da q ubedq 4e stiga tq da iska ni o4akva ne6to hubavo zaedno :oops:
Hey,kakvo stana??? Razkazvai!Koi 4uvstva naddelqha?

Ollas
06-18-2005, 14:53
Покажи й, че си на ниво и че можеш да й дадеш всичко, което иска. Но внимавай да не нараниш чувствата на сегашната си приятелка.