PDA

View Full Version : TeMa Do Blind BoY / BlinD GIrL



tedo_davis
06-18-2005, 07:18
--> Puskam temata tuk shtoto blindera go hvana byzeto i ne mi otgovarq na LS ot 3 dena.
Sladur4e kakto ti kazah gore dolu predi mesec - shte te sledq do dupka dokato ne te nabaram kakvo si ti.Dobre 4e beshe "Divachka" da me podtikne da se porovq.
razgledah ti malko snimkite - ti si malko nerealen - govorq za tova 4e tezi snimki ne sa tvoi ... tova sa nqkakvi manekeni - zashto li mi se struva 4e na nqkoi snimki si dosta razli4en?!
http://forum.gorna.net:1213/forum/viewtopic.php?t=35518 ---> vijte
http://forum.gorna.net:1213/forum/viewtopic.php?t=31645 ---> vijte
dve sait4eta koito dopulvat izkazvaneto mi.
http://www.teenproblem.net/f/profile.php?mode=viewprofile&u=8188 -> profila mu/i ... profesiq ... AKTIOR?
dam ... profila ti pishe profesiq - aktior - verno e ... pravish se na neshto koeto ti se iska no nemojesh da budesh zashtoto si nqkakva malka kompleksarka.

И така, милички надявам се вече да сте убедени в моите думи.Разгледахте, всичко видяхте сами с очите си.Нямам други лникове, но предполагам тези са достатъчни за да докажа колко слепи са били всички до сега и как са били манипулирани от.....едно същество.Главно го направих заради lady_bird, защото ми изглежда свястно момиче!!!Лейди, отвори си очите, знам че е трудно за теб сега, в момента ти е дошло като шок, но можеш да дадеш може би шанс на тедо_девис.По някои постове се личи че той много те харесва!Ще те направи щастлива, защото той съществува, а не е измислен герой който играеше Blind^Boy или как да го нарека, може би Blind^Girl.....
DIvachkata go kaza - ti si jivo BLIND GIRL-4e ... nemojesh da obi4ash nikoga lady_bird pove4e ot men - zashtoto prosto neznaesh s koi si imash rabota.
Forumdjii4eta ako 4etete post-nete nqkoe drugo razkritiice ako znaete za tova jivotin4e da ne se nalaga da qde VERMAHTOVE :twisted: .Blind Girl pone velez tuk i si priznai :!:

0887282424
TELEFONA NA NASHATA LIUBIMKA BLIND GIRL!

naty
06-18-2005, 08:22
бая ще си изпати михито :lol: :lol:
май една от жертвите й е била dageto,която преди влизаше в форума
в нейния албум са и на дагето смимките

tedo_davis
06-18-2005, 08:24
бая ще си изпати михито :lol: :lol:
май една от жертвите й е била dageto,която преди влизаше в форума
в нейния албум са и на дагето смимките
znam znam vsi4ko sam razlgedal - samo nemoga da go namera toq manekena ot kade e svalila snimkite - za oshte 1 izdunka ama nqma nikade :( mn. dobre se e podsigurila ... ole pylnq i telefona ama ne iska da doide vuv foruma daje i ne mi otgovarq :P

naty
06-18-2005, 08:27
друго нещо е и че като е там на 19 ли на колкото е защо тогава ще му тря няква биография на Бил Клинтън :arrow: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=11645???
тук пък и тря някъф лисhttp://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=10238
а тук пук тема за класно http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=10238 тая явно е няква дребна и хич не разбира от немски щом е пуснала такъф елементарен превод да не може да напраи http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=9547 и нещо пуска теми само когато и тря нещо за училище :idea:

tedo_davis
06-18-2005, 08:29
друго нещо е и че като е там на 19 ли на колкото е защо тогава ще му тря няква биография на Бил Клинтън :arrow: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=11645???eee bravo bravo :)
e dobre e da luje 4ovek ama 4ak taka da se izdynva - ujas :P haide hora +1 razkritie ima oshte - ako znaete neshto - kazvaite - ako imate mneniq - davaite - az 4akam :P P.S. napylnete i telefona na taq malkata!

Bimper-ska
06-18-2005, 09:01
Това, че е на 19, а търси материали за Клинтън обаче може да има 1000 обяснения. Може да е повтарял/а и все още да е в гимназията. Може да е студент/ка - първата година в която и специалност да си учиш простотии на поразия. А просто може на някой негов/нейн приятел да е трябвала биографията. А това за Dageto вече кво ли не ми минава през ума - може и самият/самата Блайнд да е същия човек Dageto даже! То вече нищо няма да ме учуди! И още нещо - Тедо, ти сигурен ли си, че ИМЕННО ТОВА е телефона на Блайнд? Може да е стар номер, а СИМ картата да е вече извън употреба.

tedo_davis
06-18-2005, 09:03
И още нещо - Тедо, ти сигурен ли си, че ИМЕННО ТОВА е телефона на Блайнд? Може да е стар номер, а СИМ картата да е вече извън употреба.100% sam siguren - odeve i dont give a fuck i e zvunnala - vdignalo e momi4e ... posle pak e zvannala ... toq pat e bilo mom4e - ama sa se 4uvali i glasove na nqkvi momi4eta ... az i zvunnah predi 2 min i i kazah " vlizai v foruma i obqsnqvai vsi4ko" ama tq mi zatvori i nishto ne kaza.

girlpower
06-18-2005, 09:10
Аз не вярвам на тези нещо!Пък и първите два линка пише "вие сте изгонен..."/нещо от сорта!/Теди ,това да не е от ревност???Не че се заяждам,не го приемай като заяждане!plss!!! :shock:

tedo_davis
06-18-2005, 09:14
girlpower
ne e ot revnost ... e ot revnost kazah na Blind-kata 4e shte sum kato sqnka :P dobre 4e e "diva4kata" ... a pyrvite 2 link-a na men mi se otvarqt.Zna4i ima prekaleno mnogo strannosti za da e luja!

vra4ka
06-18-2005, 09:16
dobre de za kvo se vprqgate tolkova :?: :?: :?:
si4ko v neto e lyja do dokazvane na protivnoto
znaete li sega kolko mn se smeqt tezi det sa bili blind boy :?: :?: :?: :?:
6tot naistina trqbva da im e sm6no
az polovinata koeto 4eta v neta ne go vazpriemam naistina
taka 4e prosto ne se zanimavaite
ne mislq 4e vav foruma ima pove4e ot 50% istina :roll: :wink:

girlpower
06-18-2005, 09:22
dobre de za kvo se vprqgate tolkova :?: :?: :?:
si4ko v neto e lyja do dokazvane na protivnoto
znaete li sega kolko mn se smeqt tezi det sa bili blind boy :?: :?: :?: :?:
6tot naistina trqbva da im e sm6no
az polovinata koeto 4eta v neta ne go vazpriemam naistina
taka 4e prosto ne se zanimavaite
ne mislq 4e vav foruma ima pove4e ot 50% istina :roll: :wink:
Много си права!

Cyberdyne_101
06-18-2005, 09:28
Ей ся стана касаплъка. Звъня на Жорката и идем с G-класите...

Bimper-ska
06-18-2005, 09:31
Абе в крайна сметка Врачката е права. В тоя тъп нет всеки се представя за нещо различно. Колкото и да го дъвчем проблема с Блайнд бой/гърл или там колкото и личности да са с този профил, едва ли ще сме категорично сигурни. Тъй че за последно - Блайнд, стига се бъзика и си кажи всичко! И ний сме хора, може пък да те разберем. Стига простотии!

Cyberdyne_101
06-18-2005, 09:43
МихаелоУ, на колко си годинки, моме ?

devil4e
06-18-2005, 10:03
МихаелоУ, на колко си годинки, моме ?
що се надяваш че ще ти отговори :twisted: момието/момчето се е сдухало а вие... :twisted: :twisted: :twisted:

devil4e
06-18-2005, 10:08
само забележете :


BlinD^BoY

Отговори: 2190
Видяна: 7484
Форум: Фън, фън и пак фън Пуснато на: 17-06-2005 16:40 Заглавие: I G R A
съм съм
е бай мангау

DiVaChkA
Новак



Регистриран на: 13 Юни 2005
Мнения: 20
Местожителство: home sweet home
Пуснато на: 17-06-2005 00:03 Заглавие:



Обръщението ми е точно към Лейди_Бърд.Миличка, моля те чети внимателно, надявам се да не те шокирам с това което ще научиш ти и останалите от форума,но това е самата истина.Blind_Boy не се казва Мартин или там както го наричате.Снимките които ви дава не са негови.Това е човек който се представя за друг или да бъда по - точна това е МОМИЧЕ.Това момиче се казва Михаела.Тя се представя за момче от Велкико Търново, на когото баща му имал автосалони и т.н.Подвизава се в доста форуми и в чата, където зарибява момиченца.Доста момичета са станали негова/нейна жертва, като той ги омайва.Съжелявам че трябваше да го разбереш по този начин,но наистина ми стана жал за теб а и не е честно спрямо теб и останалите.Това е за сега, ако имате въпроси към мен питайте.


забележете как приятно съвпада датата на последното мнение на блинд-4о и разкритието което ни каза дивачка приятно нали :twisted: хванат на местопрестъплението :twisted: виновен до доказване на противното :twisted:

vra4ka
06-18-2005, 10:28
qvno nqkoi si nqma rabota i izmislq gluposti
bez komentar :wink:

aBnOrMaL_BaBy
06-18-2005, 11:09
Да ви кажа и аз съм момче..време си беше да си призная!Какво момче направо мъж съм - аз съм Къци Въпцаров! :lol:

а сега по темата:

DiVaChkA
Новак



Регистриран на: 13 Юни 2005
Мнения: 20
Местожителство: home sweet home


Оставете настрана датите за последното пуснато мнение ама .. как може момиче, регистрирано преди 7 седмица, дори по-малко, да знае кой какъв е, от къде? Май е време да се замислите малко :P И да ви кажа аз съм на страната на Blind Boy(Girl) защото отдавна имаше нужда да се появи някой, които да направи форума поне малко по-интересен и да може да се впие в "умните" ви глави до толкова, че да повярвате на глупостите му..така че всъщност не той е виновника, а вие сте сами по себе си виновници, че вярвате на написаното във форума.. е съжелявам, ваш проблем, но нямате никакво право да го обвинявате! :P

aBeP4eTo
06-18-2005, 11:18
о не това ужасно та аз бях влюбена в него/нея... :cry: какво ще правя сега?
Аз като ви казвах, че няма нет любов вие не ми вярвате, да ви видя сега... яко ли е да ходиш с момиче!?

06-18-2005, 11:26
oMruzNA mI oT pOBurKaNI KIfLI... :evil: gOLqmO SMeshNo...

Napu6en-Buhal
06-18-2005, 11:32
oMruzNA mI oT pOBurKaNI KIfLI... :evil: gOLqmO SMeshNo...
mE :roll:

VirginPunk
06-18-2005, 11:58
абе вие сте болни...воПще
не чаткате как ви ебават(и аз
не знам кой още:) и блайнд си
е момче фо сте се разпсували...
тц тц а пък и да е момиче фо
от тва?не разбрахте ли виртуална
любов НЯМА, никога не е имало
и няма да има ебати...тедо имаш
акъл на 14 годишен пикльо, а все
си мисля че беше по-голям(на
години говоря)и тая дивачка..?!
откъде я знаете кфа е и вобще къф
го дърви тука може да е космат руски
шпионин а може да е невинно розово
момиченце ебати кфи сте ми наивни
такива :roll:

LiNkiN4eTo
06-18-2005, 12:12
баааааси майката
кой кум , кой сват ... блинд бой/гърл няма ли най-накрая да отговориш - кво си , що си :?:

Lady_Love
06-18-2005, 12:33
Айде Михаело/Мартине признай си най-после, че вече на целият форум му стана интересно... :twisted:
8)
Михаелче, първо с добро опитваме.... пък после ще видим... Казвай докато е време.. мухаххаах :twisted:

Lady_Love
06-18-2005, 12:34
Айде Михаело/Мартине признай си най-после, че вече на целият форум му стана интересно... :twisted:
8)
Михаелче, първо с добро опитваме.... пък после ще видим... Казвай докато е време.. мухаххаах :twisted:

tedo_davis бравоу :!: :twisted: Продължавай с разследването... :wink: :twisted: :twisted: :twisted:

aBeP4eTo
06-18-2005, 12:36
Всъщност аз мисля, че трябва да си признае не заради нас ами заради lady_bird щото какъвто и да е няма значение не ние сме се зарибявали с него.
Ебаси унижението :evil:

girlpower
06-18-2005, 12:38
Всъщност аз мисля, че трябва да си признае не заради нас ами заради lady_bird щото какъвто и да е няма значение не ние сме се зарибявали с него.
Ебаси унижението :evil:
Подкрепям мнението ти!Аз на нейно място бих се чувствала много гадничко!А ,тя е много добро момиче!

Cyberdyne_101
06-18-2005, 12:39
Някой забелязва ли, че Лейди-то нещо не влиза ??? Да не виси на гредата, посиняла, с изплезен език ? Как мислите ?
Иване, защо го направи.... муахаххаха

^I don't give a fuck^
06-18-2005, 12:50
Бе рових си аз..намерих една тема с интересно мнение :

:arrow: темата (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=39890&highlight=#39890)

А мнението е :


Мусколи маса мусколи маса...ДАЙ ДАЙ!!!
Аз в момента тренирам гърди и дупе:)


Добре...уж не си "дебелО" ..кви са тези гърди ми е интересно ? момче с гърди ? :shock: Освен ако не е дебелак .А гледайки по "уж твойте " снимки даже имаш и плочки на корема... :shock: :shock:
Разбирам да беше "казалО" ,че тренираш за "плочки " на корема по бива...ама.... :shock:
Аз ли падам от Марс...? :D

VirginPunk
06-18-2005, 13:11
Бе рових си аз..намерих една тема с интересно мнение :

:arrow: темата (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=39890&highlight=#39890)

А мнението е :


Мусколи маса мусколи маса...ДАЙ ДАЙ!!!
Аз в момента тренирам гърди и дупе:)


Добре...уж не си "дебелО" ..кви са тези гърди ми е интересно ? момче с гърди ? :shock: Освен ако не е дебелак .А гледайки по "уж твойте " снимки даже имаш и плочки на корема... :shock: :shock:
Разбирам да беше "казалО" ,че тренираш за "плочки " на корема по бива...ама.... :shock:
Аз ли падам от Марс...? :D

ми сигурно падаш:)гърди=гръден кош
да, мъжете и тфа си тренират :roll:

sherry-nelognata
06-18-2005, 13:16
Бе рових си аз..намерих една тема с интересно мнение :

:arrow: темата (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=39890&highlight=#39890)

А мнението е :


Мусколи маса мусколи маса...ДАЙ ДАЙ!!!
Аз в момента тренирам гърди и дупе:)


Добре...уж не си "дебелО" ..кви са тези гърди ми е интересно ? момче с гърди ? :shock: Освен ако не е дебелак .А гледайки по "уж твойте " снимки даже имаш и плочки на корема... :shock: :shock:
Разбирам да беше "казалО" ,че тренираш за "плочки " на корема по бива...ама.... :shock:
Аз ли падам от Марс...? :D mila,tova ne pokazva,4e e momi4e,6toto moq priqtel e mom4e(logi4no e:))i sy6to trenira za gurdi.Qkite mom4eta trenirat za race,korem,kraka,grub,gyrdi0tova ne zna4i ,4e sa debeli,prosto pravqt muskuli i stqgat vsi4ko po mnogo.A kato se trenira za gardi,ne stavat nqkvi ogromni ili jenski,a prosto izglejdat po-dobre i po-zdravi :wink:

фъки
06-18-2005, 13:26
Е ся...тихо,тихо :D :D
Въпреки всичко си остава момиче :D

`cannibal`girl
06-18-2005, 13:32
.Подвизава се в доста форуми и в чата, където зарибява момиченца.Доста момичета са станали негова/нейна жертва, като той ги омайва.
hahahah:DDD e taq tema ve4e naistina me razsmq:D ot dosta vreme 4eta razni gluposti i nekfi sapunki, svurzanni s blind^.. , s tedo davis, lady bird i o6te nekfi takiva.. lele za kfo se zanimavate izob6to?! kfo vi inteeresuva koi kakuf e? koito ima malko mozuk nema da se zanimava s razni 4at istorii, s hora koito dori ne poznava:)
devil4e tfa opredelenie e podhodq6to za nqkoi pedofil:))
peace \/

p.s hahahahhahah :lol: :lol:

devil4e
06-18-2005, 13:39
.Подвизава се в доста форуми и в чата, където зарибява момиченца.Доста момичета са станали негова/нейна жертва, като той ги омайва.
hahahah:DDD e taq tema ve4e naistina me razsmq:D ot dosta vreme 4eta razni gluposti i nekfi sapunki, svurzanni s blind^.. , s tedo davis, lady bird i o6te nekfi takiva.. lele za kfo se zanimavate izob6to?! kfo vi inteeresuva koi kakuf e? koito ima malko mozuk nema da se zanimava s razni 4at istorii, s hora koito dori ne poznava:)
devil4e tfa opredelenie e podhodq6to za nqkoi pedofil:))
peace \/

p.s hahahahhahah :lol: :lol:
я ми покажи откъде е тоя цитат щото аз такова нещо не съм писала :lol: написа го дижа4ка не аз :wink:
разгледай седмото мнение отгоре-надолу (http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=11205&postdays=0&postorder=asc&start=75) :wink:

`cannibal`girl
06-18-2005, 13:45
.Подвизава се в доста форуми и в чата, където зарибява момиченца.Доста момичета са станали негова/нейна жертва, като той ги омайва.
hahahah:DDD e taq tema ve4e naistina me razsmq:D ot dosta vreme 4eta razni gluposti i nekfi sapunki, svurzanni s blind^.. , s tedo davis, lady bird i o6te nekfi takiva.. lele za kfo se zanimavate izob6to?! kfo vi inteeresuva koi kakuf e? koito ima malko mozuk nema da se zanimava s razni 4at istorii, s hora koito dori ne poznava:)
devil4e tfa opredelenie e podhodq6to za nqkoi pedofil:))
peace \/

p.s hahahahhahah :lol: :lol:
я ми покажи откъде е тоя цитат щото аз такова нещо не съм писала :lol: написа го дижа4ка не аз :wink:
разгледай седмото мнение отгоре-надолу (http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=11205&postdays=0&postorder=asc&start=75) :wink:
am.. tfa ne go bqh 4ela")) sorry, hahah tfa verno stana durzost i krasota 348765 epizod :lol:

devil4e
06-18-2005, 13:48
.Подвизава се в доста форуми и в чата, където зарибява момиченца.Доста момичета са станали негова/нейна жертва, като той ги омайва.
hahahah:DDD e taq tema ve4e naistina me razsmq:D ot dosta vreme 4eta razni gluposti i nekfi sapunki, svurzanni s blind^.. , s tedo davis, lady bird i o6te nekfi takiva.. lele za kfo se zanimavate izob6to?! kfo vi inteeresuva koi kakuf e? koito ima malko mozuk nema da se zanimava s razni 4at istorii, s hora koito dori ne poznava:)
devil4e tfa opredelenie e podhodq6to za nqkoi pedofil:))
peace \/

p.s hahahahhahah :lol: :lol:
я ми покажи откъде е тоя цитат щото аз такова нещо не съм писала :lol: написа го дижа4ка не аз :wink:
разгледай седмото мнение отгоре-надолу (http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=11205&postdays=0&postorder=asc&start=75) :wink:
am.. tfa ne go bqh 4ela")) sorry, hahah tfa verno stana durzost i krasota 348765 epizod :lol:
изпуснала си важен епизод... тц тц :lol:

LiNkiN4eTo
06-18-2005, 14:05
Бе рових си аз..намерих една тема с интересно мнение :

:arrow: темата (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=39890&highlight=#39890)

А мнението е :


Мусколи маса мусколи маса...ДАЙ ДАЙ!!!
Аз в момента тренирам гърди и дупе:)


Добре...уж не си "дебелО" ..кви са тези гърди ми е интересно ? момче с гърди ? :shock: Освен ако не е дебелак .А гледайки по "уж твойте " снимки даже имаш и плочки на корема... :shock: :shock:
Разбирам да беше "казалО" ,че тренираш за "плочки " на корема по бива...ама.... :shock:
Аз ли падам от Марс...? :D

ми сигурно падаш:)гърди=гръден кош
да, мъжете и тфа си тренират :roll:

Мноу ясно че и тва си тренират
как мислите че са се появили тея големи гръдни мускули при някои индивиди от мъжкия пол :P

`cannibal`girl
06-18-2005, 14:17
.Подвизава се в доста форуми и в чата, където зарибява момиченца.Доста момичета са станали негова/нейна жертва, като той ги омайва.
hahahah:DDD e taq tema ve4e naistina me razsmq:D ot dosta vreme 4eta razni gluposti i nekfi sapunki, svurzanni s blind^.. , s tedo davis, lady bird i o6te nekfi takiva.. lele za kfo se zanimavate izob6to?! kfo vi inteeresuva koi kakuf e? koito ima malko mozuk nema da se zanimava s razni 4at istorii, s hora koito dori ne poznava:)
devil4e tfa opredelenie e podhodq6to za nqkoi pedofil:))
peace \/

p.s hahahahhahah :lol: :lol:
я ми покажи откъде е тоя цитат щото аз такова нещо не съм писала :lol: написа го дижа4ка не аз :wink:
разгледай седмото мнение отгоре-надолу (http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=11205&postdays=0&postorder=asc&start=75) :wink:
am.. tfa ne go bqh 4ela")) sorry, hahah tfa verno stana durzost i krasota 348765 epizod :lol:
изпуснала си важен епизод... тц тц :lol:
da we.. :(( nqma li da ima povtorenie? :lol: :lol:

^I don't give a fuck^
06-18-2005, 14:20
За кво ти е повторение ? Тва е като дързост и простота...100000000 епизода нищо не става .Тъй че няма проблем...не си изпуснала много :D

tedo_davis
06-18-2005, 15:06
heh e'gati temata koga se razvi -ama glavniq 4ovek go nqmaaaaaaaaa :evil: uhhh na batqq gorna orqhovica ne e dale4 - are we BLIND-e kaji si pone kakvo si nqma da te barame stiga se plashi samo :twisted:

devil4e
06-18-2005, 15:23
heh e'gati temata koga se razvi -ama glavniq 4ovek go nqmaaaaaaaaa :evil:
тедо той/тя няма да влезе няма и да види тая тема :roll: ясно е кафо е станало... очевидно от нещо се срамува... по принцип влизаше секи ден а са откакто дивачка каза ко знае не е влизал/а вообще... и в тоя форум пишеше и в самата тема за лейди бърд :arrow: знае какво е казала дивачка... като гледам мненията му/й по тая тема в другия форум очевидно и там се е покрил/а така :roll: а иначе как само псуваше наред... много е бил отворен в другия форум и като стана тва и изведнъж вече го/я няма... Не казвам че е вярно тва на дивачка но той/тя с нищо не доказва чее обратното... напротив... :roll:

amy lee
06-18-2005, 15:30
^ нали? само доказва, че дивачката е права

tedo_davis
06-18-2005, 15:42
ama znaete li kakvo me glozga men?Ot kade T'va mace znae tolkova mnogo i kak taka sa se padnali sus Blind Girl-a v edin grad?pak nqkvo suvpadenie ... moje puk blind Boy- da e istinski ... i da e vleznal s toq nick na diva4kata za da se oturve po-beznakazano zashtoto mu e omruznalo tuka ;}
hi4 i ne znam ... mn. varianti ima. :roll: ama toq ne mise vqrva da e istinskiq - awe t'va naistina stana kato durzost i krasota :twisted:

tupak
06-18-2005, 16:35
neq znam taq glupost s BlinD^Boy,neznam zakvo si izmislq taka no vsi4ki v gorna orqhovica se samnqvame 4e e momi4e prosto po4ti e sigurno.A tazi diva4kata mnogo qsno 4e ima ot kade da znae-ako i tq e ot tuk nqma kak da ne znae

devil4e
06-18-2005, 17:39
оффф защо вообще коментоираме нещо което не знаем със сигурност...

06-18-2005, 17:40
Ахахахахахахха! :P Е,НЕ! Т`ва вече ме разби....
By the way манячката си имала форум бе!И въображаема сестра.... Уахахаххаа :shock:
http://phpbb.fhhost.com/viewtopic.php?t=51&postdays=0&postorder=asc&start=0&mforum=sexmania
И най-фрапиращото е,че повечето му посетители са от тоя форум! :shock:

tedo_davis
06-18-2005, 17:45
za=bavam vsi4ko - ne mi puka blind kvo e ... da se izparqva po dale4e samo ot men i ot lady-to 4e ... :twisted:

Cyberdyne_101
06-18-2005, 17:51
Защо имам чувството, че в момента някой насира от смях...

tedo_davis
06-18-2005, 17:52
Защо имам чувството, че в момента някой насира от смях...
a zashto si mislish 4e spiram da se ligavq i da pisha za blinder-i neznam si kvi :} pone da doide i da si kaje :P to se vidq 4e stana izvesten/ili izvestna - kvoto e tam hermafrodidishte.

devil4e
06-18-2005, 18:00
Ахахахахахахха! :P Е,НЕ! Т`ва вече ме разби....
By the way манячката си имала форум бе!И въображаема сестра.... Уахахаххаа :shock:
http://phpbb.fhhost.com/viewtopic.php?t=51&postdays=0&postorder=asc&start=0&mforum=sexmania
И най-фрапиращото е,че повечето му посетители са от тоя форум! :shock:
е тоя човек/човечка ме разби... :P леле блинд-чо/чка кефиш ма, парцал

tedo_davis
06-18-2005, 18:03
Ахахахахахахха! :P Е,НЕ! Т`ва вече ме разби....
By the way манячката си имала форум бе!И въображаема сестра.... Уахахаххаа :shock:
http://phpbb.fhhost.com/viewtopic.php?t=51&postdays=0&postorder=asc&start=0&mforum=sexmania
И най-фрапиращото е,че повечето му посетители са от тоя форум! :shock:
е тоя човек/човечка ме разби... :P леле блинд-чо/чка кефиш ма, парцалhehe ami az vikam avatara ti da e pozdrav za blind-a :P

air_J
06-18-2005, 18:12
Пубери, пубери, няма ли да порастнете вече? :roll:

naty
06-18-2005, 18:33
нещо гнило има тука с тая дивачка
що ли вече почвам да си мисля че блиндера е наистина момче :roll: ....а и с неговия форум...
но пък не е дошъл да се защити...
или тоя човек е мн психично болен или сега се спуква от смях

`cannibal`girl
06-18-2005, 18:35
нещо гнило има тука с тая дивачка
що ли вече почвам да си мисля че блиндера е наистина момче :roll: ....а и с неговия форум...
но пък не е дошъл да се защити...
или тоя човек е мн психично болен или сега се спуква от смях
mda saglasna s`m s tebe:\ i az po4vam da si mislq razni takiva ne6ta :?

tedo_davis
06-18-2005, 18:37
нещо гнило има тука с тая дивачка
що ли вече почвам да си мисля че блиндера е наистина момче :roll: ....а и с неговия форум...
но пък не е дошъл да се защити...
или тоя човек е мн психично болен или сега се спуква от смях
mda saglasna s`m s tebe:\ i az po4vam da si mislq razni takiva ne6ta :?heh kvo se zanimavame neka si mislim - neka toi se smee ako gleda ot nqkade no pone da doide da se zashtiti da ne hodim do gorna orqhovica - abre imashe nqkoi ot foruma deto jivee tam mai beshe Cradle of ... :}

ProstoAz
06-18-2005, 18:52
Пубери, пубери, няма ли да порастнете вече? :roll:

Хах, и аз тва викам, ама не чак толкова грубо де. :wink:
Мисля, че се вкарвате в някви филми... :roll: Любов по чата, психясала лезбийка... :?

Ако наистина толкова много си вярвате - вижте IP-то му/и. Обадете се на интернет доставчика му/и и поразпитайте. 100% ще ви каже кой е, особено ако му обясните ситуацията.
Имате му/и номера на GSM-a и това е достатъчно. Стига да не е на Прима - обадете се на Мтел и се опитайте да ги склоните да ви кажат името и адреса на човека, на който е този номер (въпреки че надали ще се съгласят, освен ако не им дадете сериозна причина да го направят). Вие как мислите, че и/му пращат сметката?? Мтел знаят това, което ви интересува. :wink:
Има толкова начини да го разберете кой/я е, че просто не е истина!

naty
06-18-2005, 19:00
Пубери, пубери, няма ли да порастнете вече? :roll:

Хах, и аз тва викам, ама не чак толкова грубо де. :wink:
Мисля, че се вкарвате в някви филми... :roll: Любов по чата, психясала лезбийка... :?

Ако наистина толкова много си вярвате - вижте IP-то му/и. Обадете се на интернет доставчика му/и и поразпитайте. 100% ще ви каже кой е, особено ако му обясните ситуацията.
Имате му/и номера на GSM-a и това е достатъчно. Стига да не е на Прима - обадете се на Мтел и се опитайте да ги склоните да ви кажат името и адреса на човека, на който е този номер (въпреки че надали ще се съгласят, освен ако не им дадете сериозна причина да го направят). Вие как мислите, че и/му пращат сметката?? Мтел знаят това, което ви интересува. :wink:
Има толкова начини да го разберете кой/я е, че просто не е истина!
но как може да сме 100% сигурни че тва е неговия номер :roll:
тая дивачка нещо може да ни занася
или да е партия с него

ProstoAz
06-18-2005, 19:09
Ми щом блайнд е имал вземане-даване с лейди бърд тя няма начин да незнае номера му! :wink:

Lil` Bow Wow
06-18-2005, 19:50
Начи цяла Г.Оряховица знай че тфа е момиче и че са ебава яко със всички обаче не я знаят коя е!Хм...тфа е мн гнило деа.Се пак Г.Оряховица не е София и ако трябва да се разбере кой е даден човек няма да е много трудно.Според мене става яко ебафка ама е яко де :)

vra4ka
06-18-2005, 20:00
AWEEEEEEEEEE
NE SE LI VIJDATE KOLKO TYPI IZGLEJDATE V O4ITE MU/I :?: :?: :?: :?: :?: :?:
Za kvo se zanimavate !!!!!
SA sym sigurna 4e sedi 4ete gluposti i se smee na predpolojeniq!!!!
Prosto ne razbiram za kvo mu obra6tate vnimanie
:?: :?:

LetiCherry
06-18-2005, 20:10
HAHAHA :lol: Nqkoi sega taka iskreno se zabavlqva, a vie dori mu se vruzvate?! Az puk zavijdam na Blind GIRL/ BOY , 4e ima vreme da se zanimava s jivota na ostanalite i da zamislq takiva sapuneni istori. IMa opredeleno talant! :lol: A vie puk hora, kak moje da ste tolkova dover4ivi?! Tova e internet, vseki moje da se predstavq za kakuv li ne, a vie priemate vsi4ko kato 4ista moneta, bez dori da se zamislite : "Moje li tova da e realno?". Spored men e vuzmojno da se izdiri IP adresa na vuprosniq 4ovek i da se razbere kakuv e. Ili prosto ne se zanimavajte pove4e! I dryg put - YMNATA! :wink:

Lil` Bow Wow
06-18-2005, 20:14
AWEEEEEEEEEE
NE SE LI VIJDATE KOLKO TYPI IZGLEJDATE V O4ITE MU/I :?: :?: :?: :?: :?: :?:
Za kvo se zanimavate !!!!!
SA sym sigurna 4e sedi 4ete gluposti i se smee na predpolojeniq!!!!
Prosto ne razbiram za kvo mu obra6tate vnimanie
:?: :?:

Аз не разбирам тебе кфо пък те бърка че се занимаваме ? Глей си другите теми и тфа е !
(Дан0 да не е прозвучало грубо) :)

techCandy
06-18-2005, 20:25
Пубери, пубери, няма ли да порастнете вече? :roll:
Да бе, и аз същия въпрос си задавам. Абе дЕца, защо сте
толко прости. Прочтох 100 мнения "ами да, аз ти казах нет любов няма" и още толкова които се хващат за интригата. Абе вие друга работа освен да се вкарвате в латино форумни серяли нямате ли си? И пак 5 страници изписани, половината от тедо дейвис. Тедо писна ми от тебе! Всяка втора тема в новини и съобщения е свързана с тебе, или някои от "актьорите". Що не пораснате подяволите. Не разбирате колко смешни и смотани изглеждате. Правите се на мноол големи, любов, секс не знам си кво, а всъщност хаха, приличате ми всички на някво малко петле, което мноол се перчи, ама всъщност не може да кукурига. Аре заглъхнете с тия детски историй вече.

LiNkiN4eTo
06-18-2005, 20:38
ЯКО В ДЖАЗА!

BlinDBoY
06-19-2005, 12:49
Хей Тедо Давис...зависта е голямо нещо...разправяй се с Ивайло (ScArY^MoViE) not me чаткаш ли брато...не ме замесвай в лайната ако обичаш.... :shock: Са не ме карай да си снимам *** да ти го покажа или не неееее по-добре да ти го нацепяяяяя!Аре моля ви детска радост куклен тятър само се занимавате със простотии!!!

BlinDBoY
06-19-2005, 12:52
само забележете :


BlinD^BoY

Отговори: 2190
Видяна: 7484
Форум: Фън, фън и пак фън Пуснато на: 17-06-2005 16:40 Заглавие: I G R A
съм съм
е бай мангау

DiVaChkA
Новак



Регистриран на: 13 Юни 2005
Мнения: 20
Местожителство: home sweet home
Пуснато на: 17-06-2005 00:03 Заглавие:



Обръщението ми е точно към Лейди_Бърд.Миличка, моля те чети внимателно, надявам се да не те шокирам с това което ще научиш ти и останалите от форума,но това е самата истина.Blind_Boy не се казва Мартин или там както го наричате.Снимките които ви дава не са негови.Това е човек който се представя за друг или да бъда по - точна това е МОМИЧЕ.Това момиче се казва Михаела.Тя се представя за момче от Велкико Търново, на когото баща му имал автосалони и т.н.Подвизава се в доста форуми и в чата, където зарибява момиченца.Доста момичета са станали негова/нейна жертва, като той ги омайва.Съжелявам че трябваше да го разбереш по този начин,но наистина ми стана жал за теб а и не е честно спрямо теб и останалите.Това е за сега, ако имате въпроси към мен питайте.


забележете как приятно съвпада датата на последното мнение на блинд-4о и разкритието което ни каза дивачка приятно нали :twisted: хванат на местопрестъплението :twisted: виновен до доказване на противното :twisted: А ти като не си запозната с някои работи си дръж езика зад зъбите...ей сега ида с една биричка и картофки да чета тази толкова интересна за моите очи темичка!!
Тедо Дависка :lol:

Cyberdyne_101
06-19-2005, 12:56
Слепецо, ти си бил/а голям/а ГАНГСТА. Ахаххахахах мауахахахха ахгхагагхгахгахгахгахгах
Смех, смех, смех.....

BlinDBoY
06-19-2005, 12:58
Абе...дреме ми на *** за кого ме мислите...ако искате ме мислете и за Бил Клинтън!!!То си е ваш проблем :lol:

BlinDBoY
06-19-2005, 13:01
Тедо Давис забравих да добавя ,че си едно малко и много наивно дете!Порасни...и тогава тръгни да се ровиш в живота на хората защото някой ден ще си намериш майстора

LiNkiN4eTo
06-19-2005, 14:07
Тедо Давис забравих да добавя ,че си едно малко и много наивно дете!Порасни...и тогава тръгни да се ровиш в живота на хората защото някой ден ще си намериш майстора
точно така тедо!
съобразяваи се малко
човека може да е хермафродит :?
нищо лично :!:

foxy_f
06-19-2005, 14:26
hahahahahha tova e po dobro i ot sapunen serial :!:

BlinDBoY
06-19-2005, 14:28
Тедо Давис забравих да добавя ,че си едно малко и много наивно дете!Порасни...и тогава тръгни да се ровиш в живота на хората защото някой ден ще си намериш майстора
точно така тедо!
съобразяваи се малко
човека може да е хермафродит :?
нищо лично :!: ХЕХЕХЕХ!!!Деца децааааааааа как да не ви се радва човек като ви видиииииииии бе:) все още си чакам биричката в хладилника давайте пишете още..аз ще се смея на ваша сметка :lol: :wink: :wink: :wink: :wink:

DiVaChkA
06-19-2005, 14:46
Жалко че ме нямаше вчера в града, но сега когато се пребрах и прочетох всяко едно мнение се хванах за главата, признавам и че се ядосах страшно много.Аз се опитвам да ви направя добро като ви разкривам една истина а вие го обърнахте на подигравки и други такива.Добре BlinD^BoY искаш ВОЙНА - АМИ ИМАШ Я !!! Тук пред всички те предизвиквам , ако наистина не си оная кифла Михаела, ако наистина си от Пишмана (град Велико Търново), ако наистина се казваш Мартин, те каня утре да се видим на чаша кафе....Очаквам отговора ти!!!

devil4e
06-19-2005, 15:01
Жалко че ме нямаше вчера в града, но сега когато се пребрах и прочетох всяко едно мнение се хванах за главата, признавам и че се ядосах страшно много.Аз се опитвам да ви направя добро като ви разкривам една истина а вие го обърнахте на подигравки и други такива.Добре BlinD^BoY искаш ВОЙНА - АМИ ИМАШ Я !!! Тук пред всички те предизвиквам , ако наистина не си оная кифла Михаела, ако наистина си от Пишмана (град Велико Търново), ако наистина се казваш Мартин, те каня утре да се видим на чаша кафе....Очаквам отговора ти!!!

е тва е решемоето!
@Блинд ще ти кажа, умнико, - не се замесваш с който трябва :!: Може би тва не е работа на форума, обаче признай на тея, които са се замесили с теб къф/кфа си ти :!: Мен лично вобще не ме ебе къф/кфа си обаче след като (може би) си лъгал форума, всички трябва да разберем истината :!: я ходи си играй с (измислената) сестричка и не ми говори на въпреки :!:

DiVaChkA
06-19-2005, 15:07
Лично аз се смятам за зрял човек, който мрази да се занимава с глупости, а още по - вече да правя интриги.Не си мислете че си измислям всичко от нямане какво да правя.Повярвайте, има доста по интересни неща да върша, отколкото да седя пред този скапан комп и да убеждавам шепа пуберчета за нещо което отказват да разберат.В другия форум доста хора от нашия град вече знаят ИСТИНАТА!!!Вярно е че не сте длъжни да вярвате, но аз бях длъжна да прекратя този цирк на Блайнд^Бой.Моята най- добра приятелка с която той "уж" ходеше 1 година беше излъгана.Цяла 1 година той обещаваше да се видят и т.н.Даде и само този ГСМ номер и когато тя му пращаше СМС-и той веднага и отговаряше, но когато се опитвахме да му се обадим не вдигаше.Един ден след доста време, един наш много добър познат звънна от неговия си мобилен и кой мислите че вдигна отсреща ???? - Михаелчето.Отначало е казвала "Имате грешка, а после е викала, че Мартин го нямало".
На следващия ден аз и моята приятелка отидохме до училището където учи Михаела,набрахме номера който беше дал Блайнд-а и познайте....чантата на Михаелка почна да звъни... Така че какво по-голямо доказателство от това искате.Ние за себе си се убедихме.А вие....ми решавайте си.На когото не му е интересно да не чете тази тема и да не пише мнения!!!

П.П. За последен път искам да кажа на Михаела:
Михаелке, давам ти последна възможност да си признаеш истината, а не да разиграваш циркове,че и с цялата си наглост продължаваш да го правиш след като си вече разкрита.Ако до КРАЯ НА СЕДМИЦАТА не направиш самопризнание,обещавам ти аз лично ще те намеря(Горна е малък град лесно ще те открия) и ще ти направя живота АД.Заклевам се!!!

DiVaChkA
06-19-2005, 15:15
Иначе....Блайнд Бой ако това което казвам не е истина, ако лъжа или си измислям нека утре се срещнем - разстоянието Горна Оряховица, Велико Търново не е никак малко, ще дойда със собствения си автомобил ако трябва до Търново, за да се видим и ако наистина това на снимките си ти и излезе че си момче наистина и дойдеш на срещата давам думата си че ще се извиня публично на целия форум и повече няма да ми стъпе крака тук.
Блайн Бой искам да ти кажа че се забърка с човек който не трябваше - АЗ !!!

bulgarche
06-19-2005, 16:35
Някой забелязва ли, че Лейди-то нещо не влиза ??? Да не виси на гредата, посиняла, с изплезен език ? Как мислите ?
Иване, защо го направи.... муахаххаха

Недей ме шашка бе !!! Недей щото вчера не ми е писала ЛС и ся като чета това...недей, моля ти се :)...

Сетих се бе...тя утре има изпит....сигурно учи

bulgarche
06-19-2005, 16:41
Начи цяла Г.Оряховица знай че тфа е момиче и че са ебава яко със всички обаче не я знаят коя е!Хм...тфа е мн гнило деа.Се пак Г.Оряховица не е София и ако трябва да се разбере кой е даден човек няма да е много трудно.Според мене става яко ебафка ама е яко де :)
Там сички са роднини. Няма как да не познавах я ине-т доставчика, я кабелната, я некой от електрото, пощата, М-телите в града. Се има кой да питаш.

Тедо...неам "вермахт", ама и с наще родните ще стане :) Ся ши 'одя до Габрово да си прая и може да идем до Г.О. да .. хмм...да де разбра ме. Аз наистина предлагам, ако сте навите...хем среща на сайта хем и с дивачка да се видим :) Пък и ще се сприятелим като сички сме на акция с една цел :)

bulgarche
06-19-2005, 16:48
П.П. За последен път искам да кажа на Михаела:
Михаелке, давам ти последна възможност да си признаеш истината, а не да разиграваш циркове,че и с цялата си наглост продължаваш да го правиш след като си вече разкрита.Ако до КРАЯ НА СЕДМИЦАТА не направиш самопризнание,обещавам ти аз лично ще те намеря(Горна е малък град лесно ще те открия) и ще ти направя живота АД.Заклевам се!!!

Аз викам да й идем на гости :) :lol:

sherry
06-19-2005, 16:59
Начи цяла Г.Оряховица знай че тфа е момиче и че са ебава яко със всички обаче не я знаят коя е!Хм...тфа е мн гнило деа.Се пак Г.Оряховица не е София и ако трябва да се разбере кой е даден човек няма да е много трудно.Според мене става яко ебафка ама е яко де :)
Там сички са роднини. Няма как да не познавах я ине-т доставчика, я кабелната, я некой от електрото, пощата, М-телите в града. Се има кой да питаш.

Тедо...неам "вермахт", ама и с наще родните ще стане :) Ся ши 'одя до Габрово да си прая и може да идем до Г.О. да .. хмм...да де разбра ме. Аз наистина предлагам, ако сте навите...хем среща на сайта хем и с дивачка да се видим :) Пък и ще се сприятелим като сички сме на акция с една цел :)Mи то и аз съм от Горна и аз също съм чатила с него/нея и сега честно казано за пореден път се чувствам като глупачка :cry: баси наивната тапачка дето съм

GeRyTo
06-19-2005, 22:10
Много ме ядосахте!!! Как може да ми обиждате любимия сериал и да го сравнявате с вашата долна сапунка :evil: :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol:

sherry
06-20-2005, 09:45
Много ме ядосахте!!! Как може да ми обиждате любимия сериал и да го сравнявате с вашата долна сапунка :evil: :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol:
ее и аз се кефя на Дързост и Красота,супер филмче е :P ама този сериал тука никак не ми харесва :evil: щото съм сред потърпевшите

tedo_davis
06-20-2005, 10:26
Начи цяла Г.Оряховица знай че тфа е момиче и че са ебава яко със всички обаче не я знаят коя е!Хм...тфа е мн гнило деа.Се пак Г.Оряховица не е София и ако трябва да се разбере кой е даден човек няма да е много трудно.Според мене става яко ебафка ама е яко де :)
Там сички са роднини. Няма как да не познавах я ине-т доставчика, я кабелната, я некой от електрото, пощата, М-телите в града. Се има кой да питаш.

Тедо...неам "вермахт", ама и с наще родните ще стане :) Ся ши 'одя до Габрово да си прая и може да идем до Г.О. да .. хмм...да де разбра ме. Аз наистина предлагам, ако сте навите...хем среща на сайта хем и с дивачка да се видим :) Пък и ще се сприятелим като сички сме на акция с една цел :)
gotino e t'va :P
hehe moje ... ami DIVA4KA mi kaza 4e jiveela do nqkva bolnica v gorna orqhovica ... ama hi4 ne pomnq nito adres - nishto - nz ama az avgust mesec sam svoboden shte obikalaqm BG ... Sofiq ... gorna orqhovica :twisted: kadeto trqbva shte ida 4e imam i dosta rabota :P hehe ... ama ei BLIND BOY kvo se pritesnqvash kazah ti zaebavam vsi4ko - ako si BOY bravo na teb ... ama ako si GIRl - losho ... shtoto mn. pati zvanqh na toq nomer i nqkva pi4ka mi vdiga :roll:
uuu sarbqt me kubinkite !!!

BlinDBoY
06-20-2005, 11:05
Абе батман...браво на теб!
Ако знаете как ми правите кеф да пишете за мен...а аз само да чета чета и да се хиля ПРОДЪЛЖАВАЙТЕ...отлагам басейна само ще стоя и ще чета тази темичка!!! :lol:

foursquare
06-20-2005, 11:21
Абе батман...браво на теб!
Ако знаете как ми правите кеф да пишете за мен...а аз само да чета чета и да се хиля ПРОДЪЛЖАВАЙТЕ...отлагам басейна само ще стоя и ще чета тази темичка!!! :lol:

ЖАЛКА СИ ! ХАХАХ ! Представяш се за момиче и кво?КОМПЛЕКСИ ?

06-20-2005, 12:25
Абе батман...браво на теб!
Ако знаете как ми правите кеф да пишете за мен...а аз само да чета чета и да се хиля ПРОДЪЛЖАВАЙТЕ...отлагам басейна само ще стоя и ще чета тази темичка!!! :lol:

ЖАЛКА СИ ! ХАХАХ ! Представяш се за момиче и кво?КОМПЛЕКСИ ?май май,но грешка,той се прави на МОМЧЕ

BlinDBoY
06-20-2005, 13:06
Ае вие сте много кухи парчета веее....ХАХАХХАХАХААХ!!!
Не ве...аз искам да стана Като Бритни Спиърс ама ме е страх да си отрежа....*** ако още един пат ме спрегнете в женски род ще ви завра..главите под земята да търсите нефт!!

Cyberdyne_101
06-20-2005, 13:14
Айде пробвай се, еблива жено :idea:
И зашо във всички постове пишеш едно и също ? Не чаткаш ли, че беше дотук ? :idea:
А, защо не отговори на предложението на Дивачка ? :idea: Не прилагаш нишо в своя "защита". Е как да не си мислим, че си няква пикла ? :idea:

tedo_davis
06-20-2005, 13:22
Ае вие сте много кухи парчета веее....ХАХАХХАХАХААХ!!!
Не ве...аз искам да стана Като Бритни Спиърс ама ме е страх да си отрежа....*** ако още един пат ме спрегнете в женски род ще ви завра..главите под земята да търсите нефт!!hehe koi shte tursel neft - izmisli neshto novo 4e az & Bylgar4eto neshto sme naviti da si vzemem po 1 4ift "VERMAHT"-ovki i da te potyrsim ako si vuv gorna orqhovica ili tam kadeto kaza -diva4ka ... ne 4e me interesuvash.

BlinDBoY
06-20-2005, 13:26
Ае вие сте много кухи парчета веее....ХАХАХХАХАХААХ!!!
Не ве...аз искам да стана Като Бритни Спиърс ама ме е страх да си отрежа....*** ако още един пат ме спрегнете в женски род ще ви завра..главите под земята да търсите нефт!!hehe koi shte tursel neft - izmisli neshto novo 4e az & Bylgar4eto neshto sme naviti da si vzemem po 1 4ift "VERMAHT"-ovki i da te potyrsim ako si vuv gorna orqhovica ili tam kadeto kaza -diva4ka ... ne 4e me interesuvash.Хехехе....хихи...аз тва целя да набиете Михаела ве лапиштаци..щото тя ми направи мръсно заради едно момиче....хаха айде сега досвършете мойта работа...!!!

tedo_davis
06-20-2005, 13:33
BlinD^BoY
ae stiga si razigraval tuka nqkvi drami -poznaval si mihaela neznam si kakvo - imal si sestra - jivql si neznam si kade - no da ti dam predlojenie - kakvo shte kajesh nqkoi pat da te vkaram v edin 4at s WEB kamera ? shte se vkliu4ish samo da ti vidq fizionomiqta -e? mnogo mi e 4udno prosto kak izglejdash - znam 4e shte izmislish sq opravdanie - navqrno tam kadeto si nqma web kameri nali ? :P hehe!Znaesh li nito shte se zanimavam nito shte biq nqkoi prosto iskah da doidesh v taq tema i da obqsnish kakvi sa teq neshta koito govori "diva4ka" i zashto to4no teb nabedi 4e si momi4e?Navqrno moje i da e taka moje i da ne e !No ima nqkva luja vuv vsi4ko - 6toto kato zvunnah na onq telefon deto mi go dade "diva4ka" kato pitah za TEb tq mi vika 4e te nqmalo sq ... a puk ti mi vikash sq 4e iskash da q biem shtoto nqshto ti bila napravila - e ve4e znam 4e s gluposti nqma da se zanimavam - jiv i zdrav da si ili jiva i zdrava kvoto i da si tam - no samo vnimavai k'vo prai6!

devil4e
06-20-2005, 13:36
Ае вие сте много кухи парчета веее....ХАХАХХАХАХААХ!!!
Не ве...аз искам да стана Като Бритни Спиърс ама ме е страх да си отрежа....*** ако още един пат ме спрегнете в женски род ще ви завра..главите под земята да търсите нефт!!hehe koi shte tursel neft - izmisli neshto novo 4e az & Bylgar4eto neshto sme naviti da si vzemem po 1 4ift "VERMAHT"-ovki i da te potyrsim ako si vuv gorna orqhovica ili tam kadeto kaza -diva4ka ... ne 4e me interesuvash.Хехехе....хихи...аз тва целя да набиете Михаела ве лапиштаци..щото тя ми направи мръсно заради едно момиче....хаха айде сега досвършете мойта работа...!!!
ей, тъпачке :!: я престани да се правиш на интересна :!: Като си толкова отвеорена що не отидеш на срещата с дивачка :?: Много си зле

П.П. Съжелявам. Ако е необходимо нека модераторите да ме моделират :!:

BlinDBoY
06-20-2005, 14:14
Ае вие сте много кухи парчета веее....ХАХАХХАХАХААХ!!!
Не ве...аз искам да стана Като Бритни Спиърс ама ме е страх да си отрежа....*** ако още един пат ме спрегнете в женски род ще ви завра..главите под земята да търсите нефт!!hehe koi shte tursel neft - izmisli neshto novo 4e az & Bylgar4eto neshto sme naviti da si vzemem po 1 4ift "VERMAHT"-ovki i da te potyrsim ako si vuv gorna orqhovica ili tam kadeto kaza -diva4ka ... ne 4e me interesuvash.Хехехе....хихи...аз тва целя да набиете Михаела ве лапиштаци..щото тя ми направи мръсно заради едно момиче....хаха айде сега досвършете мойта работа...!!!
ей, тъпачке :!: я престани да се правиш на интересна :!: Като си толкова отвеорена що не отидеш на срещата с дивачка :?: Много си зле

П.П. Съжелявам. Ако е необходимо нека модераторите да ме моделират :!: Леле колко си ограничена http://forum.gorna.net:1213/forum/viewtopic.php?t=35765
http://forum.gorna.net:1213/forum/viewtopic.php?t=35673
И предлагам да престанете...с тези детски простотии щото не ви прилича!!!!

tedo_davis
06-20-2005, 14:20
toq ScArY^MoViE
shte mu otkasna taashacite kadeto i da e HEY AZ SAM BALGAR4E ako 4etesh tova - ne me interesuva avgust mesec az otivam v Gorna i sh4upvam glavata na nqkoi -vidqli li ste mu MESTOJITELSTVOTO !?!?!?
"ЕдИн ЖиВоТ,ЕдНа ДуШа.РаЗбИ я Ти - ТъПаТа ОвЦа!" T'va mrysno kopelence koeto i da e - e vlizalo v teenproblem-a i mi e KOPIRALO predishniq PODPIS - bqh go izmislil zza She-Devil kogato se bqhme skarali GOSPODI shte mu otkusna tashacite (ako ima takiva ) kOito ida e ... 4uma prokajna ... e sq ve4e sam Bqsen! :!:

Cyberdyne_101
06-20-2005, 14:22
Слепецо, не знам кой тук е ограничен :idea:
Да допълня:
Скери.. хм.. начинът му на писане ми е тоооолкова познат. Сякаш ти си го писал. Особено оня момент с бирата :idea: Ти + той + тя = насрани хора без работа. (ако въобще сте повече от 1) :idea:

BlinDBoY
06-20-2005, 14:29
toq ScArY^MoViE
shte mu otkasna taashacite kadeto i da e HEY AZ SAM BALGAR4E ako 4etesh tova - ne me interesuva avgust mesec az otivam v Gorna i sh4upvam glavata na nqkoi -vidqli li ste mu MESTOJITELSTVOTO !?!?!?
"ЕдИн ЖиВоТ,ЕдНа ДуШа.РаЗбИ я Ти - ТъПаТа ОвЦа!" T'va mrysno kopelence koeto i da e - e vlizalo v teenproblem-a i mi e KOPIRALO predishniq PODPIS - bqh go izmislil zza She-Devil kogato se bqhme skarali GOSPODI shte mu otkusna tashacite (ako ima takiva ) kOito ida e ... 4uma prokajna ... e sq ve4e sam Bqsen! :!:И ми е много странно защо аз обирам пешкира като на вас дефакто ви трябва Скери Мууви (Иво) а не Мен Мартин...щоото ако не си спомняте той беше с този ,но ми го подари аз от де да знам ,че точно тва ще стане...,но съм длъжен да търпя обидите ви...няма значение!!!

tedo_davis
06-20-2005, 14:32
ne me interesuva - sq vikam COKI-to tukada slaga katinari na vsi4ki temi za koito se govorqt gluposti - to mi vtrasna da gledam gluposti !

Lady_Love
06-20-2005, 15:35
N1. Абе, Михаелче, мойто момиче, като гледам много хора са ти набрали... Я вземи се покрий някъде, че не си в безопасност... мухахахха :twisted: И престани да се правиш на интересна... Ако си имаш проблеми със сексуалната ориентация просто си признай и ще те разберем (нях нях нях да беее :twisted: )..

N2. Blind^boy, ако верно си си Мартин, айде кво толкова ще ти струва да се видиш с Дивачката.. Така ще докажеш на всички какво си... А ако откажеш явно наистина обръщението ми към теб трябва да е N1.. :twisted:

Тедо само така! :twisted:

sherry
06-20-2005, 15:42
toq ScArY^MoViE
shte mu otkasna taashacite kadeto i da e HEY AZ SAM BALGAR4E ako 4etesh tova - ne me interesuva avgust mesec az otivam v Gorna i sh4upvam glavata na nqkoi -vidqli li ste mu MESTOJITELSTVOTO !?!?!?
"ЕдИн ЖиВоТ,ЕдНа ДуШа.РаЗбИ я Ти - ТъПаТа ОвЦа!" T'va mrysno kopelence koeto i da e - e vlizalo v teenproblem-a i mi e KOPIRALO predishniq PODPIS - bqh go izmislil zza She-Devil kogato se bqhme skarali GOSPODI shte mu otkusna tashacite (ako ima takiva ) kOito ida e ... 4uma prokajna ... e sq ve4e sam Bqsen! :!:И ми е много странно защо аз обирам пешкира като на вас дефакто ви трябва Скери Мууви (Иво) а не Мен Мартин...щоото ако не си спомняте той беше с този ,но ми го подари аз от де да знам ,че точно тва ще стане...,но съм длъжен да търпя обидите ви...няма значение!!! :evil: Eй,Скери,забавно ли ти беше докато лъжеше?Аз ти вярвах,даже те имах донякъде за приятел,но кво да се прави,то просто в наши дни всички лъжат ..... :evil: Забавно ли е да гледаш отстрани как другите се хващат на номерата ти като риби на въдица?Е,аз приключих с риболова.Мисля,че всички други тук също.Ако наистина се бъркаме ,то аз също обещавам,че ще ти се извиня пред всички във форума,но за целта ела на срещата с Дивачка.За да ни убедиш,че грешим(ако е така)

Napu6en-Buhal
06-20-2005, 21:41
bLiND bOy/giRl... aI dA sE RazBEREm NEshTO... utRE dA sE VidIM nqkduE... akO sI MoMChE sHTe piEM pO EdnA BiRA i shTE kAja nA vSichKI vUV ForuMA cHE sI MoMcHE... akO sI moMicHE obacHE sHTE TE cHUkAM pO TeRLicI dA Ne BuKsuVa... shTE gO zaPOmnISH tVa ChuKaNE zaKLEvaM sE :twisted: dEaL ?

Desert Rose...
06-20-2005, 22:01
Какво ви бърка вас,дали е момче или момиче?Той лично с вас някакви по-особени взаимоотношения да има?Разбирам,че на някои може да им е скучно-ми направете си го весело,бахти!Колко теми се изписаха,отдавна следя развитието на форумите.Не ви ли писна?Толкова много теми за различните му там юзъри.
Все някой за нешо може да е излъгал в тоя форум и к'во?Екзекутиране?Хайде,мол я ви,гледайте си живота, и спрете с тия теми.Форумът не е за създаване на интриги,а за забавление и намиране на помощ.Права ли съм?

П.П. не защитавам никого,просто ми се струва глупаво да се правят подобни теми.

Napu6en-Buhal
06-20-2005, 22:05
Какво ви бърка вас,дали е момче или момиче?Той лично с вас някакви по-особени взаимоотношения да има?Разбирам,че на някои може да им е скучно-ми направете си го весело,бахти!Колко теми се изписаха,отдавна следя развитието на форумите.Не ви ли писна?Толкова много теми за различните му там юзъри.
Все някой за нешо може да е излъгал в тоя форум и к'во?Екзекутиране?Хайде,мол я ви,гледайте си живота, и спрете с тия теми.Форумът не е за създаване на интриги,а за забавление и намиране на помощ.Права ли съм?

П.П. не защитавам никого,просто ми се струва глупаво да се правят подобни теми.
na mEn pUK MI sE sTREuVa tUPO dA sI MoMicHE i dA Se PravISH nA mOMcHE (i dA zARibqvaSH DRuGI MOMichETa) tAkA chE sEGA sHTE sE eBavAM kOLKotO MOGa POvecHE

Immortalka
06-20-2005, 22:05
Какво ви бърка вас,дали е момче или момиче?

Ммм щото има хора който сЪ се влюбили в това същество :wink:
Вярно,че няма "интернет"любов но пак си е гадно и подвеждащо ...ти си пишеш с него и споделяш а тфа да те лъже :? Някакво момиченце което просто няма работа :?

пп:Ко стана ходихте ли на кафе...ще ходите ли ? :roll:

Desert Rose...
06-20-2005, 22:16
Napu6en-Buhal,едва ли ще оправиш целия свят.А и си личи,че не хамлетовите въпроси те мъчат,а как да се забавляваш като се ебаваш.Така че нямам какво повече да ти кажа,have fun.
Откъде сте сигурни,че е момиче?Може някой просто да се ебава и всички тия неща да са съвпадения и т.н.Защо не се загрижите се истинските неща ,вместо за глупости.Момичето,което си е чатило с него/нея,си е нейн проблема ,дали той е момче,момиче,травестит...

kittie
06-21-2005, 00:36
Koooooolko ste mi jalki! Iskate da biete nqkoi shtoto bila momiche ne momche...ebavala sa s toq i onq..seriozno kvo vi puka? ne e vasha rabota KOIT STE VIE ZA DA RAZDAVATE PRAVOSADIE! nek si e momiche nek sa ebava... predstavqte li si kolko mizeren jivo ttrqq da ima ako naistina e momiche...i sashtevremenno kolko salzi ot smqh e prolql martin ako momche! A sega LET IT GO YOUR POSTS SUCK! I onaq diva4kata....idi na psihiatar momeeeee idi si opravi glavata 6toto nqkoi qko q e priebal dali tova e bil/a toq blind boy... za oniq koito sa chuvstvat kato `jertvi` te sa edinstveno jertvi na sobstvenata si naivnost! ai zakluchvaite temata...tedo pak natraska 100 mneniq tuka...ehhhh tedo ti kogat spresh da floodish kotkata mi sha sa nauchi da sa gmurka 15 metra pod voda a ribata mi sha pochne da kara kolelo sashtot sa otnasq i za onaq i dobt give a fuck.. 2000 mneniq za 4 meseca - GNUS!

06-21-2005, 00:47
Tova bqh az otgore... da dopalnq...i dont give a fuck ne e edistvenata koqt floodi kat ne normalna girlpower i vrachkata sledvat velikiq primer na davies i ne im spirat prastite da pishat ne im spira akala da mislqt tapi postove NE SPIRA SPAMAAAAA!! grrrr

tedo_davis
06-21-2005, 04:49
Какво ви бърка вас,дали е момче или момиче?Той лично с вас някакви по-особени взаимоотношения да има?Разбирам,че на някои може да им е скучно-ми направете си го весело,бахти!Колко теми се изписаха,отдавна следя развитието на форумите.Не ви ли писна?Толкова много теми за различните му там юзъри.
Все някой за нешо може да е излъгал в тоя форум и к'во?Екзекутиране?Хайде,мол я ви,гледайте си живота, и спрете с тия теми.Форумът не е за създаване на интриги,а за забавление и намиране на помощ.Права ли съм?

П.П. не защитавам никого,просто ми се струва глупаво да се правят подобни теми.
4e si prava prava si ... no sled kato po4na taq intriga dali blind-a e mom4e ili momi4e "lady_bird" sprq da vliza vuv foruma ... :roll:
do kolkoto znam tq e sposobna da izbqga ot tqh ako ima nqkakuv problem - a tova 4e blind-a moje da e momi4e e GOLQM problem zashtoto tq kazvashe 4e go obi4a (makar da ne se poznavat) ... i ako ima neshto ... i BLIND neznam si kvo e vinoven/vinovna ... VERMAHT!!!!!! :twisted:

Napu6en-Buhal
06-21-2005, 05:09
Napu6en-Buhal,едва ли ще оправиш целия свят.А и си личи,че не хамлетовите въпроси те мъчат,а как да се забавляваш като се ебаваш.Така че нямам какво повече да ти кажа,have fun.
Откъде сте сигурни,че е момиче?Може някой просто да се ебава и всички тия неща да са съвпадения и т.н.Защо не се загрижите се истинските неща ,вместо за глупости.Момичето,което си е чатило с него/нея,си е нейн проблема ,дали той е момче,момиче,травестит...
aZ dA oPRaVQm cELiq sVqT ?! :shock: tAkA katO ME GLedaSh dA Ti PRiLichAM nA BatMaN ? i kVI HamLetOvI vuPRoSi kVi Pet LEvA fE BratooO... VsichKo KOetO isKaM e dA e eBaVAM s nqkFA NenORmaLNa KifLa Ti zA KVI NEsHTA Mi gVorISh... :roll:

lady_bird
06-21-2005, 07:30
poneje ste zabelqzali,4e me nqma-eto me!prosto imam izpiti i trqbva da u4a,puk i sam malko nakazana(bez net do petuk),a sega vleznah "nelegalno".az nz kakvo mnenie da izrazq za6toto kakvoto i da stava-NQKOI LUJE!!!ne se znae koi e,no nqkoi kategori4no luje-ili e Divachka,ili e martinko(dano da ne e tova,za6toto ako e taka izliza,4e sum propilqla mnogo vreme i 4e IMAM VRUZKA S MOMI4E!!!a az opredeleno ne sum lesbiika)vse pak moje da luje i Diva4ka.za6to i vqrvate???vqrno,4e otna4aloto i az bqh shokirana i mi doide"kato grum ot qsno nebe",no se saglasete,4e moito mqsto e nai gadno-vse pak az hodq s nego/neq i sum mu/i imala golqmo doveriq.vsi4ko 6te se razbere...dano da e sum bila 4ak tolkova zabludena ovca! :roll:

miloto_girl_4e
06-21-2005, 08:55
poneje ste zabelqzali,4e me nqma-eto me!prosto imam izpiti i trqbva da u4a,puk i sam malko nakazana(bez net do petuk),a sega vleznah "nelegalno".az nz kakvo mnenie da izrazq za6toto kakvoto i da stava-NQKOI LUJE!!!ne se znae koi e,no nqkoi kategori4no luje-ili e Divachka,ili e martinko(dano da ne e tova,za6toto ako e taka izliza,4e sum propilqla mnogo vreme i 4e IMAM VRUZKA S MOMI4E!!!a az opredeleno ne sum lesbiika)vse pak moje da luje i Diva4ka.za6to i vqrvate???vqrno,4e otna4aloto i az bqh shokirana i mi doide"kato grum ot qsno nebe",no se saglasete,4e moito mqsto e nai gadno-vse pak az hodq s nego/neq i sum mu/i imala golqmo doveriq.vsi4ko 6te se razbere...dano da e sum bila 4ak tolkova zabludena ovca! :roll:


ama vie o6te li "hodite"? :shock:
az si misleh,4e ve4e ste prekratili VIRTUALNATA si vruzka ..
tc tc tc ,macka,za kvo si gubi6 vremeto s nego/neq ?!
ne e li po dobre da si ima6 istinsko gadje,koeto
da ti dava tova,ot koeto se nujdae6,a ne da ti se
obqsnqva v lubov v NETA?!

vra4ka
06-21-2005, 09:22
poneje ste zabelqzali,4e me nqma-eto me!prosto imam izpiti i trqbva da u4a,puk i sam malko nakazana(bez net do petuk),a sega vleznah "nelegalno".az nz kakvo mnenie da izrazq za6toto kakvoto i da stava-NQKOI LUJE!!!ne se znae koi e,no nqkoi kategori4no luje-ili e Divachka,ili e martinko(dano da ne e tova,za6toto ako e taka izliza,4e sum propilqla mnogo vreme i 4e IMAM VRUZKA S MOMI4E!!!a az opredeleno ne sum lesbiika)vse pak moje da luje i Diva4ka.za6to i vqrvate???vqrno,4e otna4aloto i az bqh shokirana i mi doide"kato grum ot qsno nebe",no se saglasete,4e moito mqsto e nai gadno-vse pak az hodq s nego/neq i sum mu/i imala golqmo doveriq.vsi4ko 6te se razbere...dano da e sum bila 4ak tolkova zabludena ovca! :roll:


ama vie o6te li "hodite"? :shock:
az si misleh,4e ve4e ste prekratili VIRTUALNATA si vruzka ..
tc tc tc ,macka,za kvo si gubi6 vremeto s nego/neq ?!
ne e li po dobre da si ima6 istinsko gadje,koeto
da ti dava tova,ot koeto se nujdae6,a ne da ti se
obqsnqva v lubov v NETA?!
E gledai 4e toq ili taq tokova q e omaql 4e o6te mu vqrva ili ne6to takova luda rabota :P :P :P :P

lady_bird
06-21-2005, 09:41
Какво ви бърка вас,дали е момче или момиче?Той лично с вас някакви по-особени взаимоотношения да има?Разбирам,че на някои може да им е скучно-ми направете си го весело,бахти!Колко теми се изписаха,отдавна следя развитието на форумите.Не ви ли писна?Толкова много теми за различните му там юзъри.
Все някой за нешо може да е излъгал в тоя форум и к'во?Екзекутиране?Хайде,мол я ви,гледайте си живота, и спрете с тия теми.Форумът не е за създаване на интриги,а за забавление и намиране на помощ.Права ли съм?

П.П. не защитавам никого,просто ми се струва глупаво да се правят подобни теми.
4e si prava prava si ... no sled kato po4na taq intriga dali blind-a e mom4e ili momi4e "lady_bird" sprq da vliza vuv foruma ... :roll:
do kolkoto znam tq e sposobna da izbqga ot tqh ako ima nqkakuv problem - a tova 4e blind-a moje da e momi4e e GOLQM problem zashtoto tq kazvashe 4e go obi4a (makar da ne se poznavat) ... i ako ima neshto ... i BLIND neznam si kvo e vinoven/vinovna ... VERMAHT!!!!!! :twisted:ne,tedo,ne sum izbqgala,za6toto sum na izpiti,no i da bqh-ne mislq,4e nqkoi drug osven men moje6e da ima vina za tova :(

strawberry
06-21-2005, 10:49
ama vie o6te li "hodite"? :shock:
az si misleh,4e ve4e ste prekratili VIRTUALNATA si vruzka ..
tc tc tc ,macka,za kvo si gubi6 vremeto s nego/neq ?!
ne e li po dobre da si ima6 istinsko gadje,koeto
da ti dava tova,ot koeto se nujdae6,a ne da ti se
obqsnqva v lubov v NETA?![/quote]И аз подкрепям това мнение!За мен не съществува виртулна любов.Какви са тея измишльотини.Вижте какво се случва с виртуалните ""връзки""
П.П.А по темата:някой знае ли изобщо дали тея Скери^Муви и Блайнд^Бой са един и същи човек? :?: :?:

Momchenceto
06-21-2005, 17:22
Абе да еба маа му дееба само на мене ли ми писна от тъпите ви афери....вие качели изпитвате някфа нужа да изглеждате тъпи и не ви стигат сериалите по телевизията ми тръгнали и сами да си правят...само на мене ли ми писна да гледам по 89347534 теми които се въртят около 4 човека...просто нямам думи вече...аре да си тъп добре...ама да си толкова тъп и да не се усещаш наистина е жалко...тоя форум се превръща в баси смешката заради пикльовци като вас...няяте ли си достатъчно чатове лични и пощи за тая работа...та сте тръгнали да се разправяте по форуми...и каква е тая наслада да прайте сеир пред целя форум...вас ви кефи хората да ви гледат...но хората не ги кефи да гледат вас...толко ли е трудно до го разберете...няям думи повече....и тъп тедо дейвис тфа не е изказване а твърдение в глупвата ти тема!!http://smilies.sofrayt.com/%5E/q/bawling.gif
И един призив към останалите....не ви ли стигат тея жалки личности ами се унижавате като им следите глупостите и изказвате мнения няя смисъл да праите безуспешни опити да им обясните колко са тъпи...няма да спрът докато вие не спрете да се интересувате...ако наистина искате да престанат порсто ги игнорирайте...видях че не само на мене ми е писнало...просто спрете да им пишете в жалките теми...друг начин няма...обясни му на тедо колко е зле или па на ели...теа са некви абслютно неадекватни тъпи хора...не знам дали познавате такива хора...аз да...просто толко са тъпи че се дърйат като неадекватни...мислил съм много пъти кфо им се върти в главите и не съм стигал до отговор...жалко мнго жалка история...

AnGeLsKi^O4i^f
06-22-2005, 11:11
abe.... :roll: mnogo interesno....ama toq blind boy/girl 6to ne mi se mqrka tuka beee?!?!!?ei q ela tuka da razkaje6 vsi4ko!!!ni6to nqma da ta napraim spokoino :D

BlinDBoY
06-22-2005, 14:26
Определено не сме един и същи човек!
Аз с този ник съм отскоро..колко пъти да го повтарям и някви веднага ми се нахвърляте!!!!!
Не съм преставал...да обичам lady_bird
Август месец съм в СОФИЯ!

amy lee
06-22-2005, 15:00
ся да не помислите, че защитавам блайнд..
начи тоя ник блайнд бой, както и скери муви са адските клишета. всеки втори може да е с такъв ник! начи има вероятност да не са един и същи човек. не е някакъв, който се среща много рядко, нали

AnGeLsKi^O4i^f
06-22-2005, 15:51
eee bravoooooo sled 8 stranici....ti se poqvi Blind^BoY ama aaa 4akai q kaji koq e BlinD^Girl?!?!aaa kaji? :shock: q kaji 4e mi e mnogo interesno...

Cyberdyne_101
06-22-2005, 16:06
Ангелски очи, моме, нещата тъкмо се поуспокоиха... Стига си чоплила, А ? :idea:

BlinDBoY
06-22-2005, 16:07
eee bravoooooo sled 8 stranici....ti se poqvi Blind^BoY ama aaa 4akai q kaji koq e BlinD^Girl?!?!aaa kaji? :shock: q kaji 4e mi e mnogo interesno...Чула недочула!

AnGeLsKi^O4i^f
06-22-2005, 16:25
Guberdune....spokoino de sq....koi si ti puk ?emi 6tot mi pisna da davat tupi temi tuka iii taka..
a za tebe Blind^BoY da 4ula sam i nedo4ula sam....prav si!ne znam kak si poznal....hah

BlinDBoY
06-22-2005, 16:28
Guberdune....spokoino de sq....koi si ti puk ?emi 6tot mi pisna da davat tupi temi tuka iii taka..
a za tebe Blind^BoY da 4ula sam i nedo4ula sam....prav si!ne znam kak si poznal....hahСеднал съм,нооо няма значение!
Тва което каза до сега Дивачка са пълни простотии!!!

girlpower
06-22-2005, 16:32
Guberdune....spokoino de sq....koi si ti puk ?emi 6tot mi pisna da davat tupi temi tuka iii taka..
a za tebe Blind^BoY da 4ula sam i nedo4ula sam....prav si!ne znam kak si poznal....hahСеднал съм,нооо няма значение!
Тва което каза до сега Дивачка са пълни простотии!!!
Край аре оставете човека намира!Аз май взех да му вярвам! :wink:

AnGeLsKi^O4i^f
06-22-2005, 16:46
Hmm...4estno kazano i a zvzeh na povqrvam na BlinD^BoY,no....samo da razbera 4e BlinD^BoY/Girl sa edin i sy6ti 4ovek...6ti te.... :twisted:

Cyberdyne_101
06-22-2005, 16:57
Малко офтопик, но няма как...
Леле Ангелски зъркели, как не те досрамя да ми осакатиш така ник-а ??? :shock: Чете се Сайбърдайн :idea: Ако не друго, поне да го беше копирала :idea:

strawberry
06-22-2005, 17:23
Hmm...4estno kazano i a zvzeh na povqrvam na BlinD^BoY,no....samo da razbera 4e BlinD^BoY/Girl sa edin i sy6ti 4ovek...6ti te.... :twisted:ТИ май не си прочела за какво става въпрос.Сорри ама тука се разнищтва дали Блайнд е момиче или момче.А по темата май наистина е станала голяма грешка че е момиче.Прилича ми на момче :!:

girlpower
06-22-2005, 17:34
Hmm...4estno kazano i a zvzeh na povqrvam na BlinD^BoY,no....samo da razbera 4e BlinD^BoY/Girl sa edin i sy6ti 4ovek...6ti te.... :twisted:ТИ май не си прочела за какво става въпрос.Сорри ама тука се разнищтва дали Блайнд е момиче или момче.А по темата май наистина е станала голяма грешка че е момиче.Прилича ми на момче :!:

Ами точно че не е момиче май ти не си наясно

Momchenceto
06-22-2005, 18:06
Определено не сме един и същи човек!
Аз с този ник съм отскоро..колко пъти да го повтарям и някви веднага ми се нахвърляте!!!!!
Не съм преставал...да обичам lady_bird
Август месец съм в СОФИЯ!Абе кюфте, голем си мозък!! Не стига че цялата история е толко жалка ами и ти големия умник им се обясняваш на тея жалки същества...после ше пищиш че не искаш да те обсъждат...няя те обсъждат ако не им се обясняваш....баси глупака си и ти баси, с кфо си им длъжен на тея едноклетъчни?!
[/quote]
eee bravoooooo sled 8 stranici....ti se poqvi Blind^BoY ama aaa 4akai q kaji koq e BlinD^Girl?!?!aaa kaji? :shock: q kaji 4e mi e mnogo interesno...Ама кифло...тебе па кфо те бърка в локума??? Не се ли усещаш колко си зле??? Кфо питаш качели са ти малко тъпите сапунки по телевизията....немаш ли си пи*ка да си играеш че си дошла да пишеш във форума??


Hmm...4estno kazano i a zvzeh na povqrvam na BlinD^BoY,no....samo da razbera 4e BlinD^BoY/Girl sa edin i sy6ti 4ovek...6ti te.... :twisted:ТИ май не си прочела за какво става въпрос.Сорри ама тука се разнищтва дали Блайнд е момиче или момче.А по темата май наистина е станала голяма грешка че е момиче.Прилича ми на момче :!:Боли ме шпека да ти кажа за тфа кюфте....изобщо не мога да разбера как мое да се занимавата с такива глупости....

Просто до тука беше и без тфа не влизам често повече въобще няма да влизам в тоя тъп пуберски форум..тея 4-5 тъпи пъпчасали пуберчета не мога да ги трая...тоя форум вече и за рециклиране не става...

Immortality_
06-22-2005, 19:51
Абе кюфте...
Ама кифло...тебе па кфо те бърка в локума???
Боли ме шпека да ти кажа за тфа кюфте....
ohhhH preyade mi se :lol:


Просто до тука беше и без тфа не влизам често повече въобще няма да влизам в тоя тъп пуберски форум..тея 4-5 тъпи пъпчасали пуберчета не мога да ги трая...тоя форум вече и за рециклиране не става...
absolutno si prav... naistina ve4e mi se gadi v tozi forum...
dano nyakoi da napravi ne6to po vyprosa nai-posle :?

tra^la^la
06-22-2005, 21:35
аааа пък аз ще продължа да си влизам тука...просто няма друго нещо с подобна...ниска интелигентност(глуупостии иииии)което да ме разсмива така...нямам думи

06-22-2005, 23:49
ama vie o6te li "hodite"? :shock:
az si misleh,4e ve4e ste prekratili VIRTUALNATA si vruzka ..
tc tc tc ,macka,za kvo si gubi6 vremeto s nego/neq ?!
ne e li po dobre da si ima6 istinsko gadje,koeto
da ti dava tova,ot koeto se nujdae6,a ne da ti se
obqsnqva v lubov v NETA?!И аз подкрепям това мнение!За мен не съществува виртулна любов.Какви са тея измишльотини.Вижте какво се случва с виртуалните ""връзки""
П.П.А по темата:някой знае ли изобщо дали тея Скери^Муви и Блайнд^Бой са един и същи човек? :?: :?:[/quote]

дам един и същи човек са http://forum.gorna.net/viewtopic.php?t=31645&highlight=%F1%EA%E5%F0%E8


Някъв гаден капут мисля си ,че е Zero__Cool или някой друг нема значение ми е взел никчето ScArY^MoViE


Maлееееееееееееееее и BlinD^BoY ми гепи.....помагайтееееееееее хора много ви се моляяяяяяяяяяяяяя без ник останах баси копелето гадно !!!
мисля че е достатъчно :)

tedo_davis
06-23-2005, 07:01
mislq 4e i az e dostatu4no samo znam 4e toq Scary movie mi e gepil predishnoto mestojitelstvo koeto si go bqh napisal za She-Devil ---> "един живот една душа разби я ти тъпата офца"
ama mislq 4e predi blind boy beshe blind girl a sq e nqkoi drug shtoto sqshniq blind boy razpraqshe 4e onq (onaq mirela li kva beshe tam) mu e dal/a toq profil - samo4e e glupavo shtoto te kato sa se vijdali zna4i ili scarry movie e mom4e ili awe nqkva obyrkana prostotiq se e polu4ila ne mise zanimava - koito iska da prodaljava prosto iskah blinder-a da doide i da razbere 4e sam tvurdo protiv tiq gluposti.
AE JIVI I ZDRAVI.

She-Devil
06-23-2005, 09:18
Dobre de, ami primerno az vi kaja che sim mom4e,ako tedo-to i bat_girl ne me poznavaxa?mislq che stqxte da povqrvate!!! A i blind boy ili girl, kakto i da e, moje prosto da si pada po momicheta i da ne prevlicha vnimanieto ...nali razbirate, obshtestvoto ne obicha razlichnite!A moje prosto lady_bird i t.nar. blind_boy da se poznavat i te da sa vi izigrali!Oshte mi idfa na um, che moje lady_bird da se regnala pod drug user i da e pisala ot myj.rod...Emi tova e v krayna smetka ne vsichko tuk e realnost!!!Kvo se vprqgate tolkoz!?!?? :roll:

lady_bird
06-23-2005, 09:58
Dobre de, ami primerno az vi kaja che sim mom4e,ako tedo-to i bat_girl ne me poznavaxa?mislq che stqxte da povqrvate!!! A i blind boy ili girl, kakto i da e, moje prosto da si pada po momicheta i da ne prevlicha vnimanieto ...nali razbirate, obshtestvoto ne obicha razlichnite!A moje prosto lady_bird i t.nar. blind_boy da se poznavat i te da sa vi izigrali!Oshte mi idfa na um, che moje lady_bird da se regnala pod drug user i da e pisala ot myj.rod...Emi tova e v krayna smetka ne vsichko tuk e realnost!!!Kvo se vprqgate tolkoz!?!?? :roll:awe ti q po-dobre si trai i ne mi klepai repotaciqta! :x az sum sau4eni4ka(e,biv6a)na amy lee i na lady_kroft!!!men sa me vijdali i sum si istinska!kolkoto do martinko-toi su6testvuva,a ako merna i o6te edna takava tvoq izcepka otnosno men ti obe6tavam,4e 6te ostane6 bez zubi na mladi godini i 6te me pomni6 dulgo vreme! :x

tedo_davis
06-23-2005, 10:08
Dobre de, ami primerno az vi kaja che sim mom4e,ako tedo-to i bat_girl ne me poznavaxa?mislq che stqxte da povqrvate!!! A i blind boy ili girl, kakto i da e, moje prosto da si pada po momicheta i da ne prevlicha vnimanieto ...nali razbirate, obshtestvoto ne obicha razlichnite!A moje prosto lady_bird i t.nar. blind_boy da se poznavat i te da sa vi izigrali!Oshte mi idfa na um, che moje lady_bird da se regnala pod drug user i da e pisala ot myj.rod...Emi tova e v krayna smetka ne vsichko tuk e realnost!!!Kvo se vprqgate tolkoz!?!?? :roll:awe ti q po-dobre si trai i ne mi klepai repotaciqta! :x az sum sau4eni4ka(e,biv6a)na amy lee i na lady_kroft!!!men sa me vijdali i sum si istinska!kolkoto do martinko-toi su6testvuva,a ako merna i o6te edna takava tvoq izcepka otnosno men ti obe6tavam,4e 6te ostane6 bez zubi na mladi godini i 6te me pomni6 dulgo vreme! :x Ebi mu maikata taka li shte i kajesh ? na MLADI GODINI ? :) hehehehehehehehehe
zna4i vijte sq stiga se karaite pak ... shtoto mi e gadno - awe q da si zimam az --> http://ftlbg.com/zhar/Emoticons/popcorn.gif
i da gledam :P
vijte She-Devil kvo prai --> http://ftlbg.com/Sayan/Emoticons/Brutal%20devil%20kill.gif
:arrow: lady_bird otvryshta na udara --> http://ftlbg.com/Sayan/Emoticons/act-BRUTAL%20KIll%203.gif

lady_bird
06-23-2005, 10:19
Dobre de, ami primerno az vi kaja che sim mom4e,ako tedo-to i bat_girl ne me poznavaxa?mislq che stqxte da povqrvate!!! A i blind boy ili girl, kakto i da e, moje prosto da si pada po momicheta i da ne prevlicha vnimanieto ...nali razbirate, obshtestvoto ne obicha razlichnite!A moje prosto lady_bird i t.nar. blind_boy da se poznavat i te da sa vi izigrali!Oshte mi idfa na um, che moje lady_bird da se regnala pod drug user i da e pisala ot myj.rod...Emi tova e v krayna smetka ne vsichko tuk e realnost!!!Kvo se vprqgate tolkoz!?!?? :roll:awe ti q po-dobre si trai i ne mi klepai repotaciqta! :x az sum sau4eni4ka(e,biv6a)na amy lee i na lady_kroft!!!men sa me vijdali i sum si istinska!kolkoto do martinko-toi su6testvuva,a ako merna i o6te edna takava tvoq izcepka otnosno men ti obe6tavam,4e 6te ostane6 bez zubi na mladi godini i 6te me pomni6 dulgo vreme! :x Ebi mu maikata taka li shte i kajesh ? na MLADI GODINI ? :) hehehehehehehehehe
zna4i vijte sq stiga se karaite pak ... shtoto mi e gadno - awe q da si zimam az --> http://ftlbg.com/zhar/Emoticons/popcorn.gif
i da gledam :P
vijte She-Devil kvo prai --> http://ftlbg.com/Sayan/Emoticons/Brutal%20devil%20kill.gif
:arrow: lady_bird otvryshta na udara --> http://ftlbg.com/Sayan/Emoticons/act-BRUTAL%20KIll%203.gifAwe,tedo,ti"...ni sa ibavai s Bai Bradur"6toto tebe ako te po4na-nqma spirane!!! :lol:

tedo_davis
06-23-2005, 10:21
lady_bird ... aide da vidim bre sladur4e :P
tedo_davis --> http://ftlbg.com/LudFen/Siemens%20S55/Animation/spiderman.gif vurho legloto na lady_bird :!:
po temata - Kvo se zamiavame voubshte?!

lady_bird
06-23-2005, 10:29
[quote="tedo_davis"]lady_bird ... aide da vidim bre sladur4e :P
tedo_davis --> http://ftlbg.com/LudFen/Siemens%20S55/Animation/spiderman.gif vurho legloto na lady_bird :!:
po temata - Kvo se zamiavame voubshte?![/quoteei,gospodin4o!q ne preuveli4avai s vuzmojnostite si!

tedo_davis
06-23-2005, 10:34
tedo_davis sanuva --> http://ftlbg.com/teebg/SHEEP_AT_SLEEP.GIF dokato spi v garderoba na lady_bird :twisted:

lady_bird
06-23-2005, 10:39
tedo_davis sanuva --> http://ftlbg.com/teebg/SHEEP_AT_SLEEP.GIF dokato spi v garderoba na lady_bird :twisted:e,da,tedo_davis si go turse6e ot dosta vreme!6te si go zatvorq v garderoba i ima da si sunuva... :lol:

tedo_davis
06-23-2005, 10:42
tedo_davis tancuva ot shtastie --> http://ftlbg.com/dj_black/My%20pics/Funny/mcsaddam.gif

^I don't give a fuck^
06-23-2005, 12:48
Tova bqh az otgore... da dopalnq...i dont give a fuck ne e edistvenata koqt floodi kat ne normalna girlpower i vrachkata sledvat velikiq primer na davies i ne im spirat prastite da pishat ne im spira akala da mislqt tapi postove NE SPIRA SPAMAAAAA!! grrrr

Стига с тва флуудене :!:
Казах ви ,че не ми пука за тъпите мнения набийте си го в главите . Като е така нека изтрият първа и втора част на човека и ще ми се махнат мненията !? Къв ви е проблема толкова ?! :shock:

06-23-2005, 14:02
Abe ne vi li pisna? Kyfto takyf, negov/nein si e problema!

amy lee
06-23-2005, 14:32
Abe ne vi li pisna? Kyfto takyf, negov/nein si e problema!мнали :?
БДУ, а маша ако иска да знае птичката си е истинска. поне аз мога да го потвърдя :)

06-23-2005, 22:09
Abe ne vi li pisna? Kyfto takyf, negov/nein si e problema!

:?: :!: Da be, i az tova 6tqh da kaja :!: :?

Lady_Love
06-23-2005, 22:19
Упс това горе бях аз... :oops:

tedo_davis
06-24-2005, 04:50
Abe ne vi li pisna? Kyfto takyf, negov/nein si e problema!мнали :?
БДУ, а маша ако иска да знае птичката си е истинска. поне аз мога да го потвърдя :)
hmmmmm Neli az skoro sushto :twisted: :wink: nali bratov4edke ? :wink: (hahaha)

monka
06-24-2005, 09:03
lele...ne sam vlizala 4-5 dni vav foruma i napravo 6tqh da padna kato vidqh tazi tema :evil:
na vas ne6to vi hlopa, be hora?! prestanete s tezi SME6NI temi :!: prez onaq mi rabota e dali BlYnD^bOy e jensko ili myjko...ne go haresvam...vsa6tnost mi e bezrazli4en.
nqma li nqkakav na4in moderatorite da se namesqt i da zakliu4at tazi tema...daje po4na qko flood mejdu tedo_davis i lady_bird...
ne moga da vi razbera. ve4e i az seriozno se zamislqm da se maham ot tuk...to na 4ovek da mu pisne ot takiva lape6ki istorii. s tazi tema me vkarahte v basi filma :shock: "blynda e jena, ne toi e myj, ne toi e super men...izqjte gooo!!!!"
ako 6te i hermafrodit da e, men tva sa6testvo izob6to, ama izob6to ne me interesuva, da pravi kakvoto si iska :!: a vie prestanete da obsajdate taka i da floodite!!!

tedo_davis
06-24-2005, 17:22
monka ne se pr. az se radvam 4e temata mi stana flooderska mn. se kefq ama nali kazah -zarqzvam da pisha po blind boy toi/tq doide kaza si mnenieto i t'va e az samo tova iskah - koito moje i i iska da slaga katinar tuk!

She-Devil
06-25-2005, 18:34
Istoriqta mnogo me vdyxnovi, shte vzema da napisha kniga!!!!dafaite trupaite izkazvaniq! po statistika shte nadmine DYRZOST I KRASOTA!!! :twisted:

BlinDBoY
06-25-2005, 20:17
ПИСНА МИ ДА ОБЕСНЯВАМ ЗА НИКА СИ!!!!!!!!!И ТАКА ДЕ АЗ НЕ СЪМ МОМИЧЕ...ПРОБВАЙТЕ С НЯКОЙ ДРУГ АЙДЕЕЕ!!!!

06-25-2005, 20:50
A sq 1 da obobshti cqlata prostotiq kazana v poslednite 10 stranici! Do kakav izvod stignahte mili momichenca i momchenca?

monka
06-25-2005, 20:55
A sq 1 da obobshti cqlata prostotiq kazana v poslednite 10 stranici! Do kakav izvod stignahte mili momichenca i momchenca?

dam, v interes na istinata i az ni6to ne shvanah :lol: osven, 4e cqlata tema e edna golqma glupost. :roll:

06-25-2005, 21:00
Ne e glupost! Prostotiq, trupane na mneniq i zadrastvane na mozacite na bezgrabnachnite idioti koito sa se fanali da pishat 10 stranici dali nqkoi bil momche ili momiche! :lol: :lol: tva predstavqsh li si kolko svobodno vreme trqq da sa imali tiq hora, kolko trqq da im e bilo tapo i sduhano za da sednat i da napishat 10 SHIB*NI STRANICI! :lol: :lol:

BlinDBoY
06-25-2005, 21:10
Хох ми не съм момиче!!!!И никога няма да съм !
И ми писна от тази тема ЗАКЛЮЧЕТЕ Я НАЙ-ПОСЛЕ защото ми писна да се пише ника мии без моето съгласие!!!

devil4e
06-25-2005, 21:48
Хох ми не съм момиче!!!!И никога няма да съм !
И ми писна от тази тема ЗАКЛЮЧЕТЕ Я НАЙ-ПОСЛЕ защото ми писна да се пише ника мии без моето съгласие!!!
Добре,(с твое разрешение ще ти спомена ника)BlinD^BoY аз лично преставам да се занимавам с теб, само искам едно нещо от теб. Дай ми линк за снимките ти, че трябва да видя нещо.
Но реално погледнато, беше глупаво и са се чуствам тъпо за всичките ми мнения пуснати в тази тема и по този въпрос. Предлагам всички да последват примера ми и да престанат да се занимават. Къфто и да е такъФ ще си остане и 150 страници за него да изпишем. Нито истината ще разберем нито нещо друуго. А и нямаме право да се нахвърлямена на човека къфто и да е. Аз лично се държах тъпо и се бърках в неща които не ме интересуваха. Така че сори. Не съм излъгана от него а ако има някоя такава тя ще се занимава с него не ние :!:

Coki
06-26-2005, 08:58
Считам темата за изчерпана.