PDA

View Full Version : Problem



06-18-2005, 08:35
Golem problem!S gadjeto iskame da go praimama nesto ne staa.Tia e devstvena!Kaza mi che i e strah i che mojela da se zadovoliava sama.Naprao izpadnah visteria. Vijda li li ste momiche da se zadooliava samo?Kaza che slagala edna meka kurpa tam dolu i zapochvala leko da go raztriva i sled minuta dve iztrupvala ot kef.Ravnosilno li e tva na sex?Aide obiasnete!!! :(

tedo_davis
06-18-2005, 08:51
neznam za kvo e taq tema ama t'va s kyrpata ne mi se vqsva - moje bi vse oshte ne e gotova da pravi sex za tova da ti go e kazala - normalno da ti otkaje.

Bimper-ska
06-18-2005, 08:52
Първо, има си раздел "Секс". Но се надявам шефчетата да ти преместят темата.
Второ, напълно е възможно момиче да се самозадоволява! Ти да не падаш от небето?
Трето,понякога е възможно удоволствието при самозадоволяване да е по-голямо от удоволсвието при секс. Но в твоя случай, по мое мнение, приятелката ти просто се страхува.
Четвърто - ако наистина държиш на нея, успокой малко топката. Ако я кандардисваш постоянно, най-много да я притесниш още повече и тя да иска да те зареже. Нй-добрата стратегия ще е да и покажеш, че те е грижа за нея и за това какво чувства. А ако я е страх да правите секс, може само малко любовна игра - това ще рече всичко, което по някакъв начин възбужда, но не се стига до реалния истински секс в буквалния смисъл на думата.