PDA

View Full Version : Не не , каква волейболна драма



Da_go_duha_skapaniq_svqt
06-19-2005, 03:24
Ако има някой сред вас, с който да споделя мъката си от загубата тая нощ от Куба на волейбол, да пише щото направо не мога да го преживея. :cry:

vra4ka
06-19-2005, 07:15
19 Юни 2005, Неделя, 8:18
Източник : FOCUS-SPORT

Хавана. Мъжкият ни национален отбор по волейбол допусна драматична загуба във втория си мач от гостуването на Куба. Срещите бяха от четвъртия кръг на Световната лига. След блестящото представяне и победата с 3:1 в петък, този път паднахме с 2:3, въпреки че водехме с 2:1 гейма.

ne si edinstveniq na koito mu e mnnn my4no
ma glei o6te imame hipoteti4ni 6ansove
09:37 19.06.2005г.
Агенция "Фокус"

София. Шансовете на българския мъжки национален отбор по волейбол да се класира за финалната четворка на Световната лига са минимални. При сложна въртележка и изключително благоприятно стечение на обстоятелствата момчетата на Мартин Стоев ще играят на финалите в Сърбия и Черна гора. Със сигурност ни трябват четири победи в оставащите четири домакинства във Варна срещу Франция и Италия, с което бихме събрали актив от 19 точки. Ето няколко възможни варианта на развитието в нашата група:

1 вариант: Италия печели и двата си мача в Куба и след две загуби в България завършва с 19 точки. Кубинците бият два пъти Франция и също завършват с 19 точки. Три отбора ще имат еднакъв актив и ще се гледа геймовото съотношение.
2 вариант: Куба печели двата си мача срещу Италия. Тогава тимът от островната държава ще се нуждае от един домакински успех срещу Франция, за да си гарантира първото място в групата, а ние нямаме шанс.
3 вариант: Куба и Италия си разменят по една победа. “Адзурите” падат два пъти във Варна и завършват с 18 точки. След четири успеха българите са с 19 точки. Ако кубинците победят два пъти Франция, се класират. Надяваме се “петлите” да стигнат до един успех в Куба, при което ние и кубинците ще завършим с равен брой точки.

Da_go_duha_skapaniq_svqt
06-19-2005, 09:42
Тия варианти и аз ги обмислям от снощи досега.Ако все пак успеем просто ще си блъскам главата в стената от кеф.Баси аз за това живях два дена и поне да ни бяха прегазили да знам, че нямаме шанс, а то все на косъм.Ние догодина ще мачкаме наред, според мен, но номера е тая година.