PDA

View Full Version : Гавра с България



06-19-2005, 06:38
http://tribal.abv.bg/gavra/ разгледайте този сайт да видите с какво ни знаят злопаметните по света .
:wink:

favichka
06-19-2005, 07:20
aaaa.....tva e meko kazano otvratitelno!
kak moje takava gavra s bylgarite i Bylgaria? :evil:

stereophonix
06-19-2005, 07:44
tva e ujasno! ..

Impulse
06-19-2005, 08:36
Ne mi otvarq saita. Nqkoi 6te kaje li za kakvo stava vypros, 4e ne6to mi stana liubopitno!

pinK_Baby
06-19-2005, 09:35
и преди са пускали този линк във форума и още тогава ми стана супер гадно...голямо унижение си е това,а да не говорим че повечето снимки са на цигани...

Bimper-ska
06-19-2005, 10:31
От всичкото това едно не е вярно със сигурност:

ПИСМО

...За съжаление и носителят на "Оскар" Майкъл Мур лисва кофа с помия по българите в книгата си "Dude Where`s My Country?". Гаврата може да се прочете в българското му издание: "Пич,къде ми е страната?", издадена от СИЕЛА-СОФТ ПАБЛИШИНГ; София.2004; стр.18 :

"Във връзка с 11 септември обаче, не ме измъчваха въпроси като: как терористите са пробили системата ни за сигурност, или как са живели в страната, без да бъдат забелязяни, или как българите, работещи в Световния търговски център са получили тайни известия да не се появяват на служба този ден."...

Внушението е недвусмислено.Значи българите отново имат връзка с тайни сили в случая - атентаторите от Ал Кайда!
Мистър Мур е длъжен да даде доказателства колко българи общо са работели в Световния търговски център към 11-ти септември 2001г. и точно колко от тях не са се явили в сградите, предупредени за атаката на самолетите-камикадзе.
Такова запитване вече е направено за да се разбере истината за тези твърдения. Остава опасността, че поредният документален бестселър на Майкъл Мур ще разнесе из Америка и света една ужасна неистина. Думите са хвърлени! Камъкът лети към нашите глави и само времето ще покаже целите на тази, дълбоко съм убеден лъжа! Едва ли ще има достатъчно висок отговор. Но да се използва лековато и на наш гръб овехтялата легенда от времето на Студената война за "българската следа" е гадно и отблъскващо. "На чужд гръб и сто тояги са малко!" - би рекъл кротко нашенецът. "Недомислена шега или неволна грешка.", ще рекат нашите дипломати. Но представяте ли си ако вместо "българи" във въпросния цитат бе написано "французи" или "германци"... А?
Представете си го!

Цветан Томчев
Не българите, а евреите са получили такова предупреждение! А там са бачкали много евреи - все пак този търговски център офисиално е Еврейски Световен Търговски Център. Обаче данни за загинали евреи липсват. :roll:

Bimper-ska
06-19-2005, 10:33
и преди са пускали този линк във форума и още тогава ми стана супер гадно...голямо унижение си е това,а да не говорим че повечето снимки са на цигани...
Не повечето, ами всичките без една (тази на селскостопанските труженици, правена сигурно дълго време преди оказаната година 1987).

Twista
06-19-2005, 10:37
"Маймунски танц"... Ах, да им го нач***м в дебелите зад***и...! :evil: :evil:

06-20-2005, 14:28
Ne go vijdam tova za 1vi pat...no seki pat kato vida toq sait i mi se POVRASHTA!

Immortality_
06-20-2005, 16:51
dobre, 4e malko hora imat dostyp do takava manipulirana ifnormaciq...
kakto nie bulgarite imame izdynki v minaloto, taka i vseki drug narod...
istinata e, 4e naistina ni gledat s lo6o oko, no nito zaradi ciganite, nito zaradi kakvo li i da e bilo.
Do sega nikoi ne e imal smelostta da mi kaje ne6to protiv Bulgariq, za6toto znae, 4e nyama da izlezne jiv.
V ob6ti linii lo6oto vpe4atlenie kym bylgarite idva ot bylgarskata mafia, koqto krade koli i pravi nai- dobrite falshifikati...
kakvito i da si mislyat, 4e sme- na men ne mi puka...
hodya si s visoko vdignata glava i do sega NIKOI ne se e zae*al s typite si i ograni4eni komentari...
Nai-kofti , kogato izgubim nyakoi ma4, "i da padnem i da biem" az si slagam teniskata, na koyato pi6e Bulgariq i si hodya po ulicite...
vajno e kakyv se 4uvstva6, a ne za kakyv te mislyat...
a i ne mi puka osobeno absurdnoto, ograni4eno i manipulirano mnenie na koito i da e... bil toi germanec, ispanec ili amerikanec...!!! :twisted: 8)

Cyberdyne_101
06-20-2005, 18:48
Не заслужава коментар :idea:

techCandy
06-20-2005, 19:44
Оооооо я не се занасяйте!
Това е сайт точно, тип Слави. Всички мразят българите, всички ни заливат с помия, ама е толкова нечестно, щото ние сме много готини. Какво се превъзнасяте бе хора?!? Не прочетох всичко в сайта, но повечето неща, където пише че българи са замесени, е истина. Например историята с чадъра, разбира се че е вярна! Как може да сте толкова слепи, и да вярвате на подобна пропагнада. И няма такова животно като българофоби, това е само плод на въображението на някой дупедавец като Слави. Всяка страна си има кирливи ризи, може би нас ни оплюват в повече, и..? Много важно как някой ни представа, мислите ли че на някой му пука наистина, а и повечето всъщност не са чували за България. Не сме толкова извисени и готини колкото ви се иска.

tedo_davis
06-21-2005, 04:12
abre haresa mi samo filma "PRACTICAL MAGIC" bili sme vampiri ... gotinoooooooo http://ftlbg.com/Sayan/Emoticons/crazy%20smilie.gif

e_l_i_z_a
06-21-2005, 08:10
:lol: Az na pove4eto snimki vidqh rumynci pyk...

SimpleGirl
06-22-2005, 07:02
Като българка няма как нещата в този сайт да не ме обидят. Най-засегнатия ни проблем са ромите.. е, хубаво, направени са няколко снимки в махалата и тва е. Ако ще тръгнем да вадим кирливите ризи на американци, англичани, италианци, франзцузи и пр. смятам, че нашето ще бледнее пред техните национални недостатъци :evil:

Water_lili
06-22-2005, 12:53
basi tva e ne4uvano napravo.Ma kvo im se obijdate na horata te prosto sa negramotni i predstava si nqmat ot geografiq i takiva ne6ta.AZ tuka kato kaja 4e sam ot balgariq i te mi vikat a da turziq :roll: a pak i smqtam 4e nqma osobeno kvo da se sardime 6toto sam sigurna 4e i balgari imat prast v tazi gavra

CRaZy_IKT
09-15-2005, 13:05
6e IM EBA TYPATA MAINA-LAINA TYPI KURVENSKI.KAK SI POZVOLQVAT DA PRAVQT TAKA BE DRISHLIOVCI...ILI PA PO FILMITE VEDNYJ CHUH "ZLE KATO BYLGARSKA LINIQ" SHE GI NAEBA S PRAT V SMRYDLIVITE ZADNICI

мечтател
10-05-2005, 09:40
Добре дошли, Балкански цигани


ето заради това е всичко. заради ей тия, дето ходят да проституират, да крадат и така нататък. все са цигани. кажи ми родени са в България като теб. а аз казвам че нямат нашето самосъзнание и така нататък. случайно ли ставаме свидетели на чести обиди като мангасар мръсен или пък това, че циганите твъдят че са каракачани? случайно ли??? не че имам нещо против тях като цяло, но най-мизерните, най-тъпите и най-най-най-еди кви си излизат и позорят имато България. не можем да кажем, че са само циганите, но всички са паплач от времето на бай Ганьо насам. и затова на затворените 9 подчертавам затворените) врати на Европа ще четем
Добре дошли, Балкански цигани

Oue Maue - Piue Sus Zeue
10-05-2005, 15:24
Ее те изкараха България, че е мангалия. маймунски танц :!: Направо ще му разбия кратуната на този, който го е написал.
Откъде толкова злоба у Вагенщайн :?: :!:

Dharma
10-05-2005, 15:57
Оооооо я не се занасяйте!
Това е сайт точно, тип Слави. Всички мразят българите, всички ни заливат с помия, ама е толкова нечестно, щото ние сме много готини. Какво се превъзнасяте бе хора?!? Не прочетох всичко в сайта, но повечето неща, където пише че българи са замесени, е истина. Например историята с чадъра, разбира се че е вярна! Как може да сте толкова слепи, и да вярвате на подобна пропагнада. И няма такова животно като българофоби, това е само плод на въображението на някой дупедавец като Слави. Всяка страна си има кирливи ризи, може би нас ни оплюват в повече, и..? Много важно как някой ни представа, мислите ли че на някой му пука наистина, а и повечето всъщност не са чували за България. Не сме толкова извисени и готини колкото ви се иска.

Bamze
10-15-2005, 20:33
Свикнал съм да се гаврят с нас!
Свикнал съм и лично с мен да се ебават!
Тези неща вече не ме впечатляват.
Действително - неприятно е.
Но това и още хиляди неща ме правят по-силен и ме мотивират да се развивам! :D
Мисля, че ако това на пръв поглед страно и безчувствено явление е масово. След години не само, че ние ще им се смеем, а и американците бихме задминали :wink: