PDA

View Full Version : BG Remix



hgs
06-19-2005, 11:07
Просто не намерих по-подходяща категория където да напиша това съобщение. Сигурно сте чували за конкурса за ремикс на българска песен. Аз участвах и ме избраха сред първите 15 и сега тече гласуване, обаче съм много назад с гласовете. Проблема е, че на сайта може да се гласува само един път от един компютър (IP адрес) и не мога да си нацъкам сам гласовете :) Ето защо ще съм ви благодарен ако гласувате за мен. Сигурно се чудите защо да гласувате за мен, а не за някой друг. Ами не знам :) Просто ви моля да го направите :) От това ми зависи бъдещето, защото съм на 16 (Септември ставам на 17 :) ) и не мога да си позволя DJ техниката, която е наградата за първите 3-ма. Ако стана първи също така ще спечеля популярност и ще ми се отворят възможности за развитие (и ще заобичам България (още повече)) :))) Освен това ако спечеля техниката ще има DJ Party (Everyone is Invited) :) Само да събера пари за алкохола де :) И в духа на изборите ще раздавам кебапчета на всички, които са гласували за мен, а на песнионерите - кофичка кисело мляко и 1 килограм овче сирене :))) Ако все още не сте ме помислили за прост, след всичко казано дотук - адреса е www.bulgaria2005.net а песента ми е hgs - Angel Vopiyashe - Kostandii of Rila (DJ Xplane Remix) Благодаря ви предварително

Bimper-ska
06-19-2005, 11:42
Айде да се радваш :wink: Кажи сега едно голяямо мерси :lol:

hgs
06-19-2005, 12:00
Edno MNOOOOGOOO goliamo MERSI :)) Glasa mi se e ka4il s 0,4 procenta i ve4e e 4,7 a na parvia e 10,7 Ako prodaljava taka imam mnogo realni shansove da spe4elia i tokava shte vidite za kakvo party stava vapros :)) From Sunfall till Sunrise :)

San4o
06-19-2005, 12:02
А я кажи откъде да си изтеглим песента поне да знаеме за какво гласуваме

hgs
06-19-2005, 13:29
Адреса на песента е http://bulgaria2005.net/files/hgs_0.mp3 За да гласувате трябва да влезнете в www.bulgaria2005.net в раздел Класация --> http://bulgaria2005.net/poll/poll.php

06-19-2005, 15:32
Ne mi haresa nito tfoito, nito drugite. Prekaleno lamerski sa ... moje da e za na4inaeshti, no za hora, koito iskat da probiqt kato Deejay'z trqbwa mnogo pove4e. I kato spe4elish dj'z aparaturi kfo, u vas li shte kurtish ? Zapoznat li si s vsi4kite neshta, za da si naglasish vsi4ko v kushti se izkiskvat mnogo neshta ... nqmam time sa, posle shte pisha oshte ... i vse pak ne mislq, 4e nqkoj ot tiq koito sa se zapisali zaslujavat nagradite ...

Edit: ako namerq hubav remix shte vi dam link da 4uete ... :)

hgs
06-20-2005, 10:12
За да не ти хареса явно слушаш друг стил музика, защото си беше добър ремикса и много хора, които слушат такава музика са ми го казвали. А ако е малко ламерски това е просто защото нямах много време и го направих за 10-ина минути буквално и то не у нас, а у един приятел, който е със значително по-слаба машина и затова на моменти звука е некачествен. От другите имаше 3-4 добри неща като някои ми харесаха повече от моя ремикс, но все пак се надявам хората да съм убедил някои хора да гласуват за мен, а не за другите. Все пак аз пръв ви помолих :) А за свързването можеш да си спокоен. Това ако теб те затруднява чак толкова мен не, пък и имам познати които могат да ми помогнат. Освен това има хора, които могат да ме уредят на работа, така че няма да си миксирам у нас, спокс. Явно не си чел както трябва какво съм писал и за какво ми трябва. Или пък може изобщо да не можеш да четеш, знам ли. А тоа дето си казал, че никой не заслужавал наградите изобщо не е така. Точно такава е идеята на конкурса да се подкрепят млади таланти, които не могат да си позволят техника например. Все пак е нормално ремиксовете да не са станали перфектни като са правени на компютър и хората като не могат да си позволят техника. Извинявай ако съм те обидил с нещо, но просто ме ядоса това което си писал.

06-20-2005, 10:49
За да не ти хареса явно слушаш друг стил музика, защото си беше добър ремикса и много хора, които слушат такава музика са ми го казвали. А ако е малко ламерски това е просто защото нямах много време и го направих за 10-ина минути буквално и то не у нас, а у един приятел, който е със значително по-слаба машина и затова на моменти звука е некачествен. От другите имаше 3-4 добри неща като някои ми харесаха повече от моя ремикс, но все пак се надявам хората да съм убедил някои хора да гласуват за мен, а не за другите. Все пак аз пръв ви помолих :) А за свързването можеш да си спокоен. Това ако теб те затруднява чак толкова мен не, пък и имам познати които могат да ми помогнат. Освен това има хора, които могат да ме уредят на работа, така че няма да си миксирам у нас, спокс. Явно не си чел както трябва какво съм писал и за какво ми трябва. Или пък може изобщо да не можеш да четеш, знам ли. А тоа дето си казал, че никой не заслужавал наградите изобщо не е така. Точно такава е идеята на конкурса да се подкрепят млади таланти, които не могат да си позволят техника например. Все пак е нормално ремиксовете да не са станали перфектни като са правени на компютър и хората като не могат да си позволят техника. Извинявай ако съм те обидил с нещо, но просто ме ядоса това което си писал.

Пич, явно си се обидил от това, което съм ти написал. Ламерско е, и то най-вече заради това, че е направено за 10 минути. Нямаш техника, ок, обаче не мисля, че само професионалните и известни диджеи имат апаратури? Не мога да чета ... честно да ти кажа не искам да чета глупостите които пишеш. Даже незнам дали видях или не на колко си ... би ли ми казал? :) Слушам всякаква музика, и най-вече съм доста запознат с това, което ти правиш, миксчета ремиксчета и тем подобни глупости за начинаещи!

06-20-2005, 11:57
На 16 съм между другото :) А само да ти кажа, че микс или ремикс не е стил в музиката. Аз имах предвид, че сигурно не слушаш House, но щом казваш, че слушаш всичко, няма да споря. Просто искам да ти кажа, че конкурса е за ремикс на българска песен и затова повечето неща ти се струват ламерски. Все пак трудно може да се направи нещо хубаво от нещо българско :) Някои хора са се справили доста добре въпреки това. И мисля, че аз съм един от тях. Първо защото журито, което е избирало 15-те песни сред много се е състояло от професионални DJ-и. Второ много хора вече се събраха на които им хареса. И трето дори за 10 минути мисля че пак съм се справил достатъчно добре за да бъда поне в първите пет (говоря спрямо другите 14 парчета). Освен това относно Edit-а ти не ти прави особена чест да ме подбиваш с моя пост като напишеш за какво да гласуват хората. Като има нещо друго което ти е харесало можеш просто да си пуснеш нова тема, а не да прецакваш като типичен българин.

06-20-2005, 14:47
На 16 съм между другото :) А само да ти кажа, че микс или ремикс не е стил в музиката. Аз имах предвид, че сигурно не слушаш House, но щом казваш, че слушаш всичко, няма да споря. Просто искам да ти кажа, че конкурса е за ремикс на българска песен и затова повечето неща ти се струват ламерски. Все пак трудно може да се направи нещо хубаво от нещо българско :) Някои хора са се справили доста добре въпреки това. И мисля, че аз съм един от тях. Първо защото журито, което е избирало 15-те песни сред много се е състояло от професионални DJ-и. Второ много хора вече се събраха на които им хареса. И трето дори за 10 минути мисля че пак съм се справил достатъчно добре за да бъда поне в първите пет (говоря спрямо другите 14 парчета). Освен това относно Edit-а ти не ти прави особена чест да ме подбиваш с моя пост като напишеш за какво да гласуват хората. Като има нещо друго което ти е харесало можеш просто да си пуснеш нова тема, а не да прецакваш като типичен българин.

1. Да съм споменал някъде да гласуват за някой друг?

2. Аз си казвам личното мнение!

3. Малко се обърка, но това няма значение!

4. Пак това за едит-а, еми пич, аз се опитвам да ти покажа грешките ти, като ти покажа нещо качествено, а не някфи бози като тия които са качени на сайта. Хубаво, начинаещи, обаче все пак ако искате професионална кариера се иска доста повече, при положение, че си на 16 години :)

И все пак спирам с мойте явно обиди за теб :) учи се и ти пожелавам успех :) опитах се да ти покажа грешките ти, но явно хората не могат да погледнат по-далеч от собствената чиния, за да научат нещо!

И все пак, мога да ти кажа, че от една българска народна песен може да излезне страхотен ремикс!

Bamze
10-21-2005, 09:18
Човече, песента ти е направо СУПЕР!
Ако не спечелиш, във никакъв случей не се отказвай от това, което правиш!!! Защото явно имаш талант!!!
Ако трябва ще намеря начин след години да ти стана спонсор! Ама само да се откажеш, ей!!!
ДАВАЙ ВСЕ НАПРЕД И НАГОРЕ!!!
Имаш моя глас ;)