PDA

View Full Version : Моя много добра приятелка пафка трева



Naughty-Girl
06-19-2005, 20:27
Как да накарам мойта най добра приятелка да престане да пуши немога всеки ден да и надувам главата писнало ми е. И вече почва да се въвлича много по навътре от трева а почна да взима и екстази.Моля ви помогнете незнам вече как да се държа с нея

WwanAdoO
06-20-2005, 15:40
E kvo neznae6 kak da se durji6 s neq...ebasi twa se edno e 4umava...nali uj ti e nai dobra priqtelka... :?

Naughty-Girl
06-20-2005, 16:11
Да добра приятелка ми е но просто винаги е нервна винаги се зъби на всички даже не я интересува че ни пука за нея като не се е напушила а след като се напуши неможе да се говори вобще с нея ти как мислиш готино ли ще ти е да имаш приятел с който дори неможеш да си кажеш една дума без да ти се зъби или да ти се смее като олигофрен.

WwanAdoO
06-20-2005, 17:11
Emi postavi se na neino mqsto...moje bi si ima nqkvi problemi ili ne6to takova i za twa taka pravi...prosto q izturpi malko,razberi q...prosto nqma kak po drug na4in da i pomogne6.Ako naistina ti puka za neq 6te i ostane6 priqtelka daje i da po4ne da se bocka primerno,a ne kakto nqkoi siurno 6e kaje da se otrupne6 ot neq (4etoh ne6to podobno v edna druga tema)

Cha0
06-21-2005, 10:15
50 % от приятелите ми пафкат трева ..... Всеки казва че е слаб наркотик и не води до престрастяване ... ама не ми се вярва много, обаче ако продалжи на друго става кофти. Ако можеш да и говориш и да я убедиш че и по друг начин може да си изкавва яко, или да почнеш да я разбираш да я подкрепяш и да си до нея може и да има полза. Нищо не ти пречи да опиташ . Успех
THE END

FairyNymph
06-28-2005, 12:40
ауу...засега такъв проблем съм нямала,ама съм съгласна с другите-покажи и че може да живее и без тези екстази и че има хиляди други начини да се забавлява...излизайте по-често,прави компромиси,не и давай много много поводи да ти се зъби и просто се забавлявайте...и след като така няколко дена си прекарате супер и кажи че много държиш на нея и много те е страх за състоянието и в момента,помоли да ги взема все по-рядко и по-рядко и най-накрая постепенно да спре!Успех! :wink:

sisa_pisa
07-04-2005, 19:09
KAji i che si zagrijena za neq i kaji ..abe kaji i tova koeto napisa tuka ama po po-mil nachin ako e svqstna i trevata ne q e razvalila shte te razbere :wink:

^FaiNt^F
07-10-2005, 13:57
E momi4eto si iam qvno nekvi drugi problemi 4e da stigne dotam....az prava taka ma samo katu mi e super kofti i mi e omryznalo ot si4ko ebasi.....govori s neq pa kvoto 6te da stava razberi kvo q kara da pravi tva ne6tu....awe trevi4kata-ok ma extazitu e gadna rabota ve4e

BABY_SEXY_GIRL
07-11-2005, 10:13
za trevata - lo6o nqma:)
za extazite - pak nqma lo6o da probva6
no da se vuvli4a6.. -> mnou shit!

Nqma lo6o li?! V kraq na godinata v daskalo ni pusnaha edin film po istinski slu4ei, "izdunkata" mai se kazva6e...v nego edno savsem nevinno momi4e umrq ot extazi :( Be6e vzela 4 hap4eta i nqznam si kolko alkohol...Tova sa narkotici i ako tvoqta priqtelka zloupotrebqva nai-dobre vzemi tozi ili nqkoi drug film, izgledaite go, ili i vzemi materiali ot neta za narkoticite...nakarai q da osaznae kakvo pravi i v kakvo se zavli4a!

___Kaka Eli___
07-24-2005, 17:33
za trevata - lo6o nqma:)
za extazite - pak nqma lo6o da probva6
no da se vuvli4a6.. -> mnou shit!

Nqma lo6o li?! V kraq na godinata v daskalo ni pusnaha edin film po istinski slu4ei, "izdunkata" mai se kazva6e...v nego edno savsem nevinno momi4e umrq ot extazi :( Be6e vzela 4 hap4eta i nqznam si kolko alkohol...Tova sa narkotici i ako tvoqta priqtelka zloupotrebqva nai-dobre vzemi tozi ili nqkoi drug film, izgledaite go, ili i vzemi materiali ot neta za narkoticite...nakarai q da osaznae kakvo pravi i v kakvo se zavli4a!
Беиби тва беше сташничко :shock: :( същевременно и тъжно :( :( :( :( :(
Бе как може да вземате наркотици :? за това ли се родихте бе :? да станете нарко на 16-17 год.и след туи аре ша са видим в ада :( що праите тъи бе,връстници мои :( за кво изобшо го праите бе :(
бахти хоратаааааа :( :cry: Просто не разбирам таквис хора :(
Има толкова много други по интересни занимания от тва да са дрогираш,да пушип трева...и ко ли още не

DeSi_{P}
07-27-2005, 09:23
Ох...И аз имам същия проблем с едни приятелки...Опитвах какво ли не,за да им покажа,че пушенето вреди ама...
Просто продължавай да й говориш,кажи й,че така ще пропадне.Дано спре навреме!УСПЕХ!

javor
07-29-2005, 17:34
Ami naprawi taka 4e da se zanimawa s drugo..izmisli da pravite neshto interesno..mene taka me otviknaha!Trqbwa da izmisli6 neshto interesno za neq za da go spre towa :)Uspeh

mis_marry_jane_13
08-01-2005, 13:49
ami spored men nqma na4in da q nakara6 da spre a pu6i treva

He3HauKa
01-07-2006, 08:56
Az ne vijdam kaf e problema shtom i haresva da go pravi ..ne smqtam che ti imash pravoto da i se barkash dostata4no e prosto da q posavetvash a tq ako iska shte te poslusha

patilan420
01-07-2006, 09:12
Ако наистина сте приятелки, защо се опитваш да я променяш насила?
Аз пуша като комин, но имам приятели и приятелки, които не пушат и не съм тръгнал да ги карам да по4ват.
Това си е въпрос на ли4ен избор, не мислиш ли?
Това 4е се зъби повярвай, не е от тревата, а от синтетиката или от това 4е я изнервяш с натяквания колко било лошо да се пуши.
Ако искаш да и направиш добро просто я посъветвай да не ползва синтетика, но го направи веднъж, а не всеки ден.

strawberry 1988
01-07-2006, 20:10
spored men,ako tq sama ne iska da spre,ti ne poje6 da i pomogne6.Imam priqteli s takiva problemi i mn puti sum govorila s tqh za tova no te ne sa sprqni.dokato 4ovek sam ne pojelae da spre,nikoi ne moje da go nakara da spre.No vse pak napravi edin posleden pit za razgovor s neq,razqsni i posledstviqta-finansovite problemi,kak se otrazqva tova na psihikata i nai-vajnoto,4e gubi6 vsi4kite si priqteli,gubi6 sebe si,gubi6 du6ata si...

teenkopele
01-07-2006, 21:56
E momi4eto si iam qvno nekvi drugi problemi 4e da stigne dotam....az prava taka ma samo katu mi e super kofti i mi e omryznalo ot si4ko ebasi.....govori s neq pa kvoto 6te da stava razberi kvo q kara da pravi tva ne6tu....awe trevi4kata-ok ma extazitu e gadna rabota ve4e
:!: :wink: :)

Negyr
01-07-2006, 22:49
50 % от приятелите ми пафкат трева .....
Ей човече,при мен процента е доста голям,дали не трябва да си сменя приятелите?!?

Всеки казва че е слаб наркотик и не води до престрастяванеВоди води,но това много зависи и от самия човек дали е склонен да вземе нещо ново и да се направи на гъзар.
....A относно темата,какво да ти кажа.Почне ли се 1 път спиране няма.Но все пак се опитай да я накараш като за начало да спре екстазито.И това ще бъде някакъв успех

01-10-2006, 15:41
Да добра приятелка ми е но просто винаги е нервна винаги се зъби на всички даже не я интересува че ни пука за нея като не се е напушила а след като се напуши неможе да се говори вобще с нея ти как мислиш готино ли ще ти е да имаш приятел с който дори неможеш да си кажеш една дума без да ти се зъби или да ти се смее като олигофрен.
ти малоумна ли си ква си ма ? ше спира момичето да пофи ... ти знаеш ли къв е ефекта на ганджата а ? къде си чула и видяла напушен човек да е ядосан и да се зъби на приятелите си кажи ми е един случаи в който напушен човек е пребил убил наредил някой друг. образовайте се малко хора стига с тез олигофренски престави за тревата от времето на бай тошо. а бтв откаде знаеш че пр-ката ти не е минала вече на нещо яко някой стимулант или барбитурат от който да има такова агресивно поведение ?

S8K
01-10-2006, 17:50
хахах преди време имаше същата тема...
:arrow: ми неможеш ако иска нека го прави нейна си работа...никой не може да каже на никой как да живее... :!:

cMeTaHka
01-10-2006, 22:30
nasila nishto ne stava!plus tova e super dosadno nqkoi da ti visi na glavata i da ti natqkva negovite si teorii..vseki si ima pravo na mnenie,ot trevata nishto nqma da i stane,daje moje da i otvori ochichkite za mnogo neshta koito predi ne e zabelqzbala,kakto stana pri men:)

anonymous464110
01-10-2006, 23:11
Как да накарам мойта най добра приятелка да престане да пуши немога всеки ден да и надувам главата писнало ми е. И вече почва да се въвлича много по навътре от трева а почна да взима и екстази.Моля ви помогнете незнам вече как да се държа с неяnai-dobrata usluga koqto moje6 da i napravi6 e da q svetne6 4e parkizana e po-evtin ot 4ere6ite i taka 6e i pomogne6 da spesti pove4e pari4ki za joint :mrgreen::mrgreen: daje ako mnogo se nagu6i moje da po4ne da si vzima skunk,koeto ve4e si e oferta :mrgreen::mrgreen::mrgreen: ako napipa bqla vdovica vij v profila mi ima icq drasni mi edno suob6tenie koga vi e golqmoto mejdu4asie da doida da si napravq edna dve kusi i az :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

01-11-2006, 16:51
1)po temata - momicheto ako se vliubi, momcheto koeto e nabelqzano moje da q izkara ot lainata, ne mi idva druga ideq
2)@baby sex girl - hapcheta s alkohol nikoga ne trqbva da se smesvat, tva e hubavo vseki da go znae, koito ne go e znael i gi e smesil nishto chudno che e umrql...

Sounder
01-13-2006, 02:28
[quote=Naughty-Girl]Как да накарам мойта най добра приятелка да престане да пуши немога всеки ден да и надувам главата писнало ми е. И вече почва да се въвлича много по навътре от трева а почна да взима и екстази.Моля ви помогнете незнам вече как да се държа с нея
xaxxaxaxaxaxaxaxaxaxa..... navutre s trevata li we milo ... otidi v nekoi 4algoteknica-"Biad"i podobnite ciganski kru4mi i vij kak naborite ti sa navutre s alkohola,kum koito ako se pristrasti6,e po-trudno da se izlekuva daje i ot heroina... mnoo hora vuv foruma ne sa kompetentni za trevata,vku4itelno i ti qvno ..... e ta kato e pila EXTAZY(s golqmi bukvi go pi6a 6toto qvno e strahovita duma za vas) ,zna4i 6e q otpi6e6 ot jivota li we...tztz ,az piq ot 2god ,ne mnoo 4esto 1,2 v meseca , no ne sum umrql ,nito mi li4i 4e piq .... taka 4e spox .... lo6oto e da ne hvane iglata ..... tam ve4e nz... tree da q pazite!!!

Party_Maker
01-26-2006, 01:09
[quote=Naughty-Girl]Как да накарам мойта най добра приятелка да престане да пуши немога всеки ден да и надувам главата писнало ми е. И вече почва да се въвлича много по навътре от трева а почна да взима и екстази.Моля ви помогнете незнам вече как да се държа с нея
xaxxaxaxaxaxaxaxaxaxa..... navutre s trevata li we milo ... otidi v nekoi 4algoteknica-"Biad"i podobnite ciganski kru4mi i vij kak naborite ti sa navutre s alkohola,kum koito ako se pristrasti6,e po-trudno da se izlekuva daje i ot heroina... mnoo hora vuv foruma ne sa kompetentni za trevata,vku4itelno i ti qvno ..... e ta kato e pila EXTAZY(s golqmi bukvi go pi6a 6toto qvno e strahovita duma za vas) ,zna4i 6e q otpi6e6 ot jivota li we...tztz ,az piq ot 2god ,ne mnoo 4esto 1,2 v meseca , no ne sum umrql ,nito mi li4i 4e piq .... taka 4e spox .... lo6oto e da ne hvane iglata ..... tam ve4e nz... tree da q pazite!!!


saglasen sam s teb batka v taq tema sam saglasen samo s edno narkoticite ne se rai no nqma ko da mi se praite na maika tereza pichkata e reshila zima a v denq v koito propadne na danoto i se opari tq sama shte si na napravi ravnosmetka kakvo pecheli i kakvo gubi sednali i ama kak taka kak moje am moje polojenieto dnes e taka nqma smisal da i govorish shoto prosto tq ne te slusha i skoro ako prodaljavash nqma i da ti e nai dobrata pritelka shte si nameri nqkoq koqto ne i pili postoqnno na glavata kolko bila zle trevata i ekstazito az pusha ot 13-14 godishen amfeti zimam ot 15 i EX-ve sashto ot taq vazrast i kakto kaza Sounder ne sme omrqli tfa e

miracul
01-30-2006, 17:51
SMOKE WEED EVERYDAY !!! :smt025 :smt033

GoHardeR
01-31-2006, 14:21
Как да накарам мойта най добра приятелка да престане да пуши немога всеки ден да и надувам главата писнало ми е. И вече почва да се въвлича много по навътре от трева а почна да взима и екстази.Моля ви помогнете незнам вече как да се държа с нея
haha na tebe ti e pisnalo,a?A na gorkoto devoi4e dali ne mu e pisnalo da mu naduvash glavata dokato se naslajdava na 4adela...hahah i za hapa sushtata raota kfo i skapfash kefa basi...abe ako si i priatelka niaa da i vriakash na glavata mi she se napushish i naiadesh s neia...obeshtavam ti 4e she e iako :-D

01-31-2006, 19:23
Пък една моя много добра приятелка не пафка трева.. вси4ки пафкаме, а тя не пафка.. ама никой не я кара и не и тика коз в устата, ами културно си излизаме на балкона, за да не правим "подводница" :-D и да я правим пасивна пуша4ка..
та зна4и идеята ми е 4е пафкането не би следвало да има отношение към приятелството,
все едно някой да се притеснява за приятел(ка) ако той реши да яде или да не яде салам...

въпрос на вкус. :mrgreen:

бездомник
01-31-2006, 19:38
Ако е яко зарибена (тук някой може да ме прекъсне и да почне да ми казва как така и така към трева не се пристрастявало, но няма значение) не се опитвай да я отказваш! На нея ако и е готино, няма да и пука ти какво си мислиш по въпроса, пък и тревата е безвредна (е и тук може някой да ме прекъсне, пак няма значение) така, че я остави. Това нито ще и навреди, нито ще ви раздалечи като хора! :wink:

psycho_girl
02-03-2006, 11:34
mi ne moje6 da q obedi6 da spre :smt009 puk i tq sama si znae kakvo pravi, vse pak tova si e neiniq jivot. vqrno 4e si i priqtelka ama ne se vjivqvai tolko mnogo :-D

02-06-2006, 10:15
Мисля че трябва да я оставиш да прави каквото иска.На нейно място не би ми било приятно да ми правят забележки

ShroomY
02-06-2006, 14:39
kakto ve4e ti kazaha - ostavi q da pravi kakvoto iska. az oba4e imam edin drug vapros. ako priqtelkata ti pie6e vseki den izvestno koli4estvo vodka/whiskey/whatever 6te6e li da postne6 tema "prietlkata mi pieeee"? mai ne. a spored men ganjata e nevzra4en problem pred alkohola. vse pak nali se se6ta6 - ima6 edin edinstven 4eren drob i celi dva beli :P

weedy eyes
02-09-2006, 21:10
buahahahahahhahaah
abe hora vie v koi svqt jiveete be
imam chuvstvoto che slusham baba mi
buahahah
che kvo kato si pafka momicheto be neka pafka kato si q kefi shto da ne pafka
i vzemete malk ose prosvetete po temata che tuka samo dyrveni filosofi ste se sybrali i bonboni da vzima kakvo ot tova ako znae kak da gi upotrebqva v kvi kolichestva nqma da i se sluchi nishto losho
ne trqbva da se prekalqva prosto
kolkoto do josa vie kvo napravihte tuka be izkarahte vsichki koito pushat jos che kato pochnat ot nego i nepremenno trqaa stanat vyrlite narkomani...
tva che pushih koz ne znachi che shte minesh zadyljitelno na neshto po hard...vsichko e v glavata ti
bati otjivelicite tuka ot predi 50 godini....

dilar
02-10-2006, 19:09
А това лошо ли е? Пафкай и ти!

02-11-2006, 13:21
А това лошо ли е? Пафкай и ти!
Ти заповядваш ли?

cbf5e4
02-11-2006, 16:15
zemi se nadrysai s neq
izpyshi edna treva :P

02-15-2006, 12:25
Бог НЕ Е казал " не пуши!",
нито пък е казал "не на тревата", нали??

Аз не ям месо. Вегетарианец съм. Имам много добри приятели които още плюскат мърша. Ама не съм тръгнал всеки път да им говоря колко вредно и недопустимо от морална гледна то4ка е месоядството.Нито пък всеки път ги дебна да се обърнат за малко, за да дам кебаб4етата на ку4ето :)0) Веднъж стига, пък всеки сам си избира кога и от кои неща в този живот си струва да се откаже 4овек.

deidiy
02-25-2006, 21:11
awe kazvate i da izbira mejdu trevata i vas i koeto za neq e po vajno tva e ako izbere vas zdrave da e ako ne ostiq da si 4upi glavata pak posle 6e razbere ko e zarqzala

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
02-25-2006, 22:55
mi pokji i kakva vreda si nanaasq pokaji i neko narkoman ne6tu takova

cvety_i_bebeto
02-26-2006, 12:22
tva emnogo lo6o,hubavoto e 4e ne te e povlekla i teb s neq,abe govori i tva za filma be6e dobro,kato ideq,no tq sigorno 6te otkaje da gleda takova ne6to...nov nikakv slu4ai ne q ostavqi

MaCyPau
03-05-2006, 18:15
Kat i sa pushi da pushi..ima si glava na ramenete i sama moje da si misli s neq... Nqkoilko choveka kazaha che "moje da si imala problemi" pff kak moje we...i az pusha no ne zashtoto imam problemi..pravq go za moe lichno udovolstvie.. :D