PDA

View Full Version : Да се трият теми или юзъри,заради който ...



foursquare
06-20-2005, 11:44
Предлагам да се трият темите,който юзърите с дълъг текст на найменованието му.Давам пример - da_go_duha_celiq_svqt_ или нещо такова ..Ако сте забелязали е сложил тема в Фън,фън и пак фън, и заради дължината на ника му ,форума се сгъва,става по тесен..а това е супер дразнещо!

stereophonix
06-20-2005, 14:16
e to sa6tata rauta e i s golemite avatari .. po taq logika trqq se iztriqt 1/4 ot user-ite, 6toto ima dosta horq s golemi4ki avatari

Immortality_
06-20-2005, 15:07
[color=blue]ne mislya, 4e probl

Cyberdyne_101
06-20-2005, 15:10
[quote=Immortality_][color=blue]ne mislya, 4e probl

Lil` Bow Wow
06-20-2005, 15:46
Ц-ц-ц-ц ейй винаги ше измислите некфи глупости от които да са оплаквате.

foursquare
06-20-2005, 16:38
май не ме разбрахте.. ако не сте забелязали ,примерно в фън е много тесноооо...заради тези дълги никове..фъки не пречи..но да го духа целия свят..някакси е по дълъг и пречи !!!!

06-20-2005, 16:54
Ne moje taka tova e diskriminaciq! vie osven da diskriminirate i da sa zaqjdate za shtqlo i neshtqlo znaete li! Cyberdyne_101 ako bqh admin (na koito ne im zavidam) shtqh da slagam ban na seki koito pishe poveche ot 20 - 30 mneniq na den! ima hora koito za 2 meseca traskat po 500 mneniq! ima hora koito ne sa bili tuk i godina i veche imat 1500+ mneniq! Ne ti trqq da sa oplakvash ot dalgite nickove forsquare a ot FLOOREDITE koito sa scum of the earth!

Immortalka
06-20-2005, 19:01
Ами в интерес на истината целия духащ свят не ми пречи - - da_go_duha_celiq_svqt_ :D

techCandy
06-20-2005, 19:48
Oф, научи се да пишеш стойностно най-сетне. И не мога
да разбера как флудър от твойта класа има наглоста да дава каквито и да е преложения за бан. Още повече, че всичките ти предложения са просто върха на "гениалноста". А на всичкото отгоре си точиш зъбите за модератор, и само се надявам админите да имат достатъчно останал разсъдък, да не те сложат на такъв пост.

Elitooooo
06-20-2005, 20:59
[quote=Cyberdyne_101][quote=Immortality_][color=blue]ne mislya, 4e probl

alex
06-21-2005, 08:17
Vyv Fun Fun i pak Fun e tiasno zaradi avatara na Love is Over a ne zaraci nicka na gorespomenatia ot vas. Negoia nick e s ponosima dyljina. I samo da otbeleja - ne e tiasno tam a vyv temite v koito Love is Over postval.

bulgarche
07-01-2005, 20:55
Определено ми привлича вниманието, но не мисля, че трябва тези хора да се "изритват" от форума

devil4e
07-01-2005, 21:50
абе сори, но тва е глупост. Ако толкова имй се трие на модовете, вижте колко флууд теми има за триене, не се стенявайте... трийте наред :wink: :P :wink:
Иначе ще вземе тя (da_go_duha_celiq_живот или както се пише) да напише една смислена тема и ко... ще я изтрием защото й е дълъг ника... Боже, колко простотия има по този свят, боже...
Нищо лично :wink:

Ollas
07-02-2005, 09:49
Поблемът с аватарите е известен от памти века. Не ми е ясно защо админите не са взели мерки. В това отношение може да се сложи ограничение за аватарите, които не са от галерията. Още при зареждането им в профила да се ограничават до разрешения размер и тези, които не отговарят да биват отхвърляни.
А също така да се сложи и ограничение за дължината на nick-a и дължината на заглавието на темата.

ProstoAz
07-02-2005, 10:07
...А също така да се сложи и ограничение за дължината на nick-a и дължината на заглавието на темата.

Ограничение на дължината на заглавията темите има. :wink:

devil4e
07-02-2005, 10:16
Аз имам друга идея. Тя е по повод на зареждащети по половин час аватари. Защо не се наложи аватарите, теглени от нета (чуждестранните сайтове), да бъдат местени на бг фрйй зони. Защото има малки аватарчета, които се зареждат по половин час, защото не са от български сайт. Аз лично се сещам за 3 такива зони, но то има много. Дано одобрите тази идея, защото наистина е много гадно да чакаш толкова дълго да ти се зареди форума :roll:
дата (www.data.bg)
хит (www.free.hit.bg)
бол.бг (www.free.bol.bg)