PDA

View Full Version : Vupros4e za veneri4eskite bolesti



Gost
06-20-2005, 15:15
Iskam da wi popitam neshtu :) Ima li veneri4eska bolest koqto widimo nqma belezi (pupki,gubi4ki,herpesi ala bala) i suhto taka edin ot glavnite i simtomi da e depresiata ?

WwanAdoO
06-20-2005, 16:51
Emi ima,ima i takiva koito primerno se poqvqvat simptomi po kusno ma twa za depresiqta nz

DrSmurph
06-20-2005, 19:15
ИМА! Ако искаш информация по-конкретно - пиши по-конкретно а не подпитвай!. Ако те е срам да пишеш тук - пиши на мейла ми!

Gost
06-21-2005, 21:50
ta simptomi bol kato otida na lekar i toi me prati na psihiatur poneje e jena i se sumnqvashe 4e nemoga da i obesnq si4ko (to mai si e taka) a kato otida na psixiatur,spored men toi gleda powe4e psihi4eskoto sustoqnie ne fizi4eskoto i mi kazva tova e depresia ala bala otpusni se malko sega shte ti predpishem edni hap4enca da se otpusnesh i ......
ta imam problemi s pomneneto sushto taka imam i beli pup4ici po topkite koito bili normalni (bqh na kojen lekar za tqh)ponqkoga me surbqt mn oba4e strshno mn a kato gi po4esha si 4uvstvam stranno topkite predi pomnex mn sga zabravqm daje kakvo sum pravil prez poslednite 10 min kade kakvo sum ostavil i dr. neshta . 4uvstvam leka bolka i ot vreme na vreme stranno useshtane pod pupa to4no nad penisa, ot slabnal sum dosta nai ve4e v krakata, promenix si poxodkata mn problemi.
a kato otida na lekar se nemoga da obesnq to4no problema i oshte po zle... Sushto taka po golqma nujda v poslednata sedmica hodq trudno se edno ne se izhojdam dokrai ili se edno nemoga da go napravq i kato qm neredovno imam raztroistvo korema mi se e izdul leko i dr i dr.
Iskam da se izsledvam no nz kakvi izsledvania da si napravq.
Заради това искам да се изследвам но незнам какви изследвания да си направя.

Gost
06-21-2005, 22:07
S informacia moga da te zaleq kakto vijdash no nz kakvo to4no iskash da znaesh.Zatova i pitam sled kato ima takiva VB kak moga da se izsledvam i da proverq dali naistina sum bolen ot neshtu.

DrSmurph
06-22-2005, 02:14
За да ти кажа какво изследване да си направиш е добре да те прегледам. А иначе спокойно може да си пуснеш един уретрален секрет, ПКК, Стерилна урина за да видим дали се изолират някакви патогени! На този етап бих те посъветвал да смениш режима си на хранене първо и да видим каква ще бъде промяната. Яж повече плодове и зеленчуци, месо, и сирене. Избягвай банички, понички, кифли солети и други тестени лайна. Яж пълнозърнест хляб. Яж супи!

07-10-2005, 12:47
A be da te pitam Dr.Smurph ti naistina li si doktor??? :shock:

adult
07-13-2005, 12:00
I az tva se chudq :roll:

DrSmurph
07-13-2005, 12:24
Е поне за лекар съм учил 6 години и смея да твърдя, че съм!

adult
07-13-2005, 13:58
Tova e super :P Shte si ot polza na vsichki tuk :wink: Moje li da popitam kakwo tochno si zavyrshil,imash li nqkakva oblast v koqto si specializiral? Pitam ot liubopitstvo :oops:

DrSmurph
07-14-2005, 01:40
Завърших медицина, до скоро специализирах неинвазивни методи на лечение в урологията, а сега по стечение на обстоятелствата се занимавам с фармация!