PDA

View Full Version : kolko darji6 na polovinkata si -sposoben li si na iznevqra



KRASAVICA
06-20-2005, 18:02
eto i moeto mnenie(otgovor) az mnogo OBI4AM moq priqtel i iskam da sam s nego.pone dokato sam s nego ne sam sposobna da mu izneverq.Iznevqrata za men e ne6to mnogo podlo i tvarde gadno.Nemoga da razbera horata koito izneverqvat...sled kato ne sa sigurni v 4uvstvata si za6to izob6to tragvat s nqkogo...spored men tva e bezmisleno :wink: 4akam i va6ite mneniq po tazi tema nadqvam se da vi haresa...celuvki:)))))))

Ollas
06-20-2005, 18:14
Ами ако по едно и също време ти харесват двама човека еднакво много и не искаш да изпуснеш нито единя, нито другия?
Не оправдавям изневярата. Изневерявала съм, но не се гордея с това :roll:
Обичала съм и съм знаела, че никога няма да изневеря и не съм го правила. Всичко е според зависи. Преди и аз не можех да разбера изневярата, но нещата се променят :wink:

KRASAVICA
06-20-2005, 18:32
Ako obi4a6 ISTINSKI 4oveka do teb nqma na4in da se kolebae6!V tova sam obedena!!!ti si izneverila za6toto si haresvala dvama 4oveka,no ti si gi HARESVALA,a ne OBI4ALA a mejdu tezi dve ponqtiq ima golqma razlika mila...




"OcEnQvAi tOzi koIto E s TEb,a Ne Sre6Tu TeB!!!"

Tiffany
06-20-2005, 18:43
Държа страшно много/и никога не бих изневерила!След като съм с един човек,то аз съм само с него :wink:

ProstoAz
06-20-2005, 18:50
И аз предих не можех да разбера изневярите... :roll:
Сега обаче мога да ти кажа, че не е задължително да се колебаеш дали обичаш човека до теб или пък въобще да не го обичаш, че да му изневеряваш! Всичко си е строго индивидуално и когато аз съм изневерявала причината въобще не е била такава, така че не можеш да говориш за всички... :roll:

П.С. Не казвам, че някога съм обичала някой истински, далеч съм от тази мисъл, защото някои от вас влагат прекалено много значение на тази дума "обич" и я разбират по свои си начин... :?

KRASAVICA
06-20-2005, 18:53
Kogato sam s edin 4ovek,to e za6toto go OBI4AM,a ne za6toto mi se priiskalo da sam s nqkogo.vsqka iznevqra se vra6ta kakto i vsi4ko ostanalo na tozi svqt.

miloto_girl_4e
06-20-2005, 19:00
emi .. kvo da ti kaja .. do sega ne sam izneverqvala .. ne go kazvam,za da se naprava na angel4e,amo prosto,za6toto taka sedqt ne6tata :!:
ako trugna da izneverq na dadeno mom4e,zna4i ve4e ne go haresvm ,sledovatelno kusam s nego,za6toto
nqma smisal da mu4a sebe si,da mu4a i nego
kato sme gadjeta,a vsu6tnost az si padam po drug :!:
na skoro imah vuzmojnostta da izneverq na gadjeto si,NO NE :!: :!: Prekaleno mnogo go obi4am i durja na nego,za da mu izneverqvam ! DRug ne mi trqbva :!:
Prosto za men izneverite sa ne6to dooosta nedopustimo :!:

LiNkiN4eTo
06-20-2005, 19:13
еми все още не съм обичала истински , за да ти кажа

sherry
06-20-2005, 19:38
aз обичам истински...какво да ти кажа, и аз мисля,че е грозно да лъжеш човека с когото си,но човекът си е човек-всеки прави грешки,колкото и кофти да бъде!

Chiana
06-20-2005, 19:49
4esno kazano napalno sam sposobna da izneverq i sam go pravila :oops: :roll: malko kofti ama sam iskrena
izneverqvam. bilo to 6toto sam mnogo piqna i iskam da mu napravq na puk ili pak prosto haresvam drugiq pove4e;} e ponqkoga pravq neistovi usiliq da se sdarjam i uspqvam. ;} ama ako si go obi4am mom4eto naistina prosto drug ne moje da me nakara da go pogledna. ako sam izneverqvala to ili e bilo savsem v na4aloto na vrazkata mi koeto moje i da ne se broi :twisted: ili pak v kraq koeto sa6to ne se broi 6toto po4ti bqxme skasali :roll: e dosega slava bogu ne sa me hva6tali nito edin pat. ili sa bili tolkova zabludeni 4e nz. vednaj se celuvax s edno mom4e to4no pod nosa na gajeto mi to be6e na 2 metra ot mene ama nie bqxme zad agala i toi ne se useti :twisted: male kolko zabludeni maje ima :roll:

inferno
06-20-2005, 20:31
Da izneverq na gadjeto si?!?!?!
4e za6to da go pravq?Az kogato sam i kazal v o4ite OBI4AM TE az ne sam si prikazval prazni prikazki.Kazal sam tova koeto 4uvstvam i koeto v deistvitelnost e taka.Do sega vedna6 mi se e nalojilo da poflirtuvam,no na denq kogato iskax da imam ne6to s momi4eto se obadix na moita i i kazax,4e ne moga da izdarja i se nalaga da se razdelim.
(Da poqsnq,4e da ne me pomislite za egati jivotnoto-Tq be6e ot dr grad jena mi i se vijdaxme v godinata nai-mn 20 pati i to po sastezaniq kogato xodim)
E to moito ne be6e jivot da pravq edna godina 10 pat sex.Koito i da be6e na mqstoto mi 6te6e da napravi sa6toto
Sorry! Malko se otplesnax ot temata

06-20-2005, 21:33
az sym izneverqvala .. ne se gordeq s tva .. ama taka se poluchi :oops:

i az predi taka si misleh,che ako obicham nqkogo nikoga nqma da pogledna drug ama .. izpitvah mnogo silno fizichesko privlichane kym drugo momche i ne mojeh da go ovladeq .. kato tova po NIKAKYV nachin ne e vliqlo na chuvstvata ili jelanieto koeto izpitam kam priqtelq si .. prosto dvete useshtaniq nqmaha nishto obshto :roll:
sled kato bqh s nego vednyj vsichko mina i zamina, zabravih go i neshtata sega sa ok

mili4ko-momi4e
06-21-2005, 06:45
Az naistina mn obi4am priqtelq si.Imala sam mnoooooogoo vazmojnosti da mu izneverq,no ne sam go pravila!Prosto za men,ako ima 4estnost i doverie-ima vrazka,ako tezi dve ne6ta gi nqma-vrazka ne sa6testvuva.I kogato iska6 ne6to mnogo silno(kato da bade6 s liubimiq 4ovek)6te se spravi6 s tova,4e ste v razli4ni gradove,za6toto nqma ni6to nevazmojno samo da se potrudi6 i estestveno da go iska6 dostata4no.No ne vinagi liubovta e tolkova golqma,4e 4ovek da e gotov da se bori i da se spravi dori s razstoqnieto.No kogatom vse pak e golqma,razstoqnieto vi kara da se obi4ate o6te pove4e i o6te pove4e da iskate da badete zaedno.

МаRi
06-21-2005, 07:37
аз държа на моя приятел и не съм способна да му изневеря. :lol:

strawberry
06-22-2005, 14:48
не прави нещо,което не искаш и на теб да ти правят значи ако не искаш да ти изневеряват не го прави и ти.Аз не харесвам изневярата и не бих изневерила.аз много държа на половинката си.

GeRyTo
06-22-2005, 15:16
Аз пък съм твърдо против изневерите!! Настроена съм супер негативно към това, и както и друг път съм писала ги мразя и никога не бих изневерила. Не бих причинила на никого, това което не искам да ми причинят на мен. А повярвайте ми определено не искам да ми изневерят отново....много боли!!!!

zavinagi_lubov
07-13-2008, 11:22
LEle,nikoga!Az obi4am i sam obi4ana,zadovolqvam i me zadovolqvat,liubq i me liubqt....taka 4e ne vijdam smisala v iznevqrata...nito 6te obi4am ili 6te bada obi4ana,nito 6te me zadovolqvat ili 6te zadovolqvam po po-razli4en na4in...prosto ako izneverq 6te ima edin izklu4itelno naranen 4ovek,koito me obi4a...

SINDEL
07-13-2008, 13:58
Изневерявала съм, но е било, защото съм нямала 4увства към този, с когото съм ходела, или не ми е давал това, от което имам нужда.
Във връзка, в която оби4ам 4овека до себе си и се 4увствам задоволена, няма изобщо да си помисля за такива неща :)

Xtuning
07-13-2008, 14:01
В живота ми съм следвал един принцип -- " Когато съм сам - съм с много , когато съм с някоя -съм само с нея ! "

Girlicious
07-13-2008, 14:13
Ако нямям кой зняе какви чувства мога да изневеря,но ако обичам истински не бих го направила....а ако този,който обичам ми изневери сигурно ще полудея...

PePsSsSs
07-13-2008, 15:05
Ако наистина обичаш човека до теб и държиш на него няма да има причина да си помисляш за друг пък за изневеря още повече !Мое лично мнение е щом си с някой значи си с него,ако ти омръзне и решиш,че искаш нещо друго или някой друг то по добре му кажи не искам вече да съм с теб и можеш да си намериш друг,отколкото да си с даден човек и да му изневеряваш зад гърба ! :) Аз не мога да си представя как има такива хора нз това дали им доставя удоволствие или какво е но се чудя после как гледат човека до себе си в очите и го лъжат,"че го обичат"!
Това за мен не е норално!!!

donkihot
07-13-2008, 15:11
в момента имам една страхотна връзка и най-ве4е страхотен 4овек до себе си..макар и сега да е дале4е...не съм способна да му изневеря,не мога и да си го помисля дори,защото полу4авам вси4ко в тази връзка+приятелство! Просто моето мом4е е невероятен и не бих могла да погледна друг докато съм с него..а се надявам още много време да го имам до себе си..

hottie
07-13-2008, 15:31
Изневерявала съм, но е било, защото съм нямала 4увства към този, с когото съм ходела, или не ми е давал това, от което имам нужда.
Във връзка, в която оби4ам 4овека до себе си и се 4увствам задоволена, няма изобщо да си помисля за такива неща :)

хахаха дума по дума като това, което щях да напиша :D

HeartBreakKid
07-13-2008, 15:33
НИКОГА!!! В сърцето ми има място само за 1 момиче.. всичко друго е без значение :)

Като морски бриз галя, страсти на кристали правя.. Винаги ще си играя, днес и утре, чак до края :P

sadsad
07-13-2008, 15:52
vsqka iznevqra se vra6ta kakto i vsi4ko ostanalo na tozi svqt.
дам всичко се връща.Не съм способна да изневеря, на сегашния си приятел, не съм го правила, не мисля и да го правя..дори и за да му отмъстя....говоря по принцип....и така де....супер много го обичам.Не съп способна да го направя и не искам.

x3eme
07-13-2008, 15:58
do sega sum izneverqval 2 puti na edno i su6to momi4e...priznah si tq mi prosti.ve4e ne sme zaedno
ot kakto sum po4nal da imam priqtelki (gadjeta) sega za pruv put sum ubeden 4e ne bih izneveril.sus sega6nata mi priqtelka se 4ustvam prekrasno i sum super 6tastliv,tq mi dava vsi4ko ot koeto imam nujda 4e dori pove4e.razbira me,interesuva se ot men,razgovorqme mnogo i sme vuv prekrasni otno6eniq.po dobre daje i ne moje da bude.privurzan sum tolkova mnogo kum neq 4e dori ne si pomislqm za iznevqra
iznevqrata kakto kazaha po gore e mnogo podlo i gnusno ne6to.ne moga da pri4inq tova na 4oveka kogoto obi4am :?

hottie
07-13-2008, 16:06
do sega sum izneverqval 2 puti na edno i su6to momi4e...priznah si tq mi prosti.ve4e ne sme zaedno
ot kakto sum po4nal da imam priqtelki (gadjeta) sega za pruv put sum ubeden 4e ne bih izneveril.sus sega6nata mi priqtelka se 4ustvam prekrasno i sum super 6tastliv,tq mi dava vsi4ko ot koeto imam nujda 4e dori pove4e.razbira me,interesuva se ot men,razgovorqme mnogo i sme vuv prekrasni otno6eniq.po dobre daje i ne moje da bude.privurzan sum tolkova mnogo kum neq 4e dori ne si pomislqm za iznevqra
iznevqrata kakto kazaha po gore e mnogo podlo i gnusno ne6to.ne moga da pri4inq tova na 4oveka kogoto obi4am :?

:) :) :)

soul1199
07-13-2008, 16:12
Държа страшно много/и никога не бих изневерила!След като съм с един човек,то аз съм само с него :wink:

x3eme
07-13-2008, 16:22
do sega sum izneverqval 2 puti na edno i su6to momi4e...priznah si tq mi prosti.ve4e ne sme zaedno
ot kakto sum po4nal da imam priqtelki (gadjeta) sega za pruv put sum ubeden 4e ne bih izneveril.sus sega6nata mi priqtelka se 4ustvam prekrasno i sum super 6tastliv,tq mi dava vsi4ko ot koeto imam nujda 4e dori pove4e.razbira me,interesuva se ot men,razgovorqme mnogo i sme vuv prekrasni otno6eniq.po dobre daje i ne moje da bude.privurzan sum tolkova mnogo kum neq 4e dori ne si pomislqm za iznevqra
iznevqrata kakto kazaha po gore e mnogo podlo i gnusno ne6to.ne moga da pri4inq tova na 4oveka kogoto obi4am :?

:) :) :)
takava e moqta Viki,supeeeeer :-)

Breathe9
07-13-2008, 18:41
Ne bih izneverila,za6toto bih se postavila na mqstoto na moqta polovinka.6te sma izgubila vqrata mu i ne6tata nqma da sa su6tite.ako 6te s1m s edin 6te s1m samo s nego,kogato nqmam gadje moje malko avanta da pusna. :) :oops:

ivito_13
07-13-2008, 19:08
За да изневериш значи и 2-мата имате вина ... единя не е дал на другия нещо и той го търси при друг ... според мен не е нужно да се изневерява, а открито да си кажеш на човека със който си какво ти липсва защото всички знаеме колко боли от изневярата ...

dirty_stinkin
07-13-2008, 19:27
Ами ако по едно и също време ти харесват двама човека еднакво много и не искаш да изпуснеш нито единя, нито другия?

+1000000000

VeSna
07-13-2008, 19:34
Попринцип мразя изневерите, но има случей в който бих изневерила.Ако даденото момче ми е съсипало живота, няма по -добро отмъщение от това да те види с друг,да го заболи и т.н.

sweet_baby_cool
07-13-2008, 19:43
еми все още не съм обичала истински , за да ти кажа

Liar
07-13-2008, 23:04
НИКОГА няма да му изневеря.

NimfomaN
07-14-2008, 07:17
teiii skivai sq ne 4e s1m golqm ekspert po izneverite no spored men mnogo po lo6a e psihi4eskata iznevqra, ne znam no za mene bi bilo po tejno tva otkolkoto da q faan s nqkoi ( ako stane ne 4e nqma da mu svetq masloto no...), predi6nata mi priqtelka, ako moga taka da q nare4a q bqx fanal s edno mom4e na centara na nqkakvo kafe, i mi padna perdeto otivam pri v1prosniq mladej i mu kazvam (pomnq go vse edno be6e neska) Sq tuka li 6te praim boq ili da pov1rvim malko i v nqkoi uli4ka. Pov1rvqxme malko svetnah mu dva pravi i moqta otide da go svestqva, ne znam dali e ospqla ama toq ne go vidqh pove4e na v1n. tei 4e iznevqrata ima samo edin izhod ot neq. KRAI

Nadelina
07-14-2008, 07:27
Zavisi kakvo razbirate pod iznevqra. Az lichno ne bih spala s drug, dori ne bih se celuvala s drug, vsyshnost dori ne bih flirtuvala s drug, zashtoto imam do sebe si prekrasen chovek, na koito ne bih prichila podobno neshto, a i nqmam jelanie. No pyk...sym pravila nqkoi neshta s jena, koito biha se scheli za iznevqra po vsichki paragrafi.

Sigrina
07-14-2008, 07:27
Изневерявала съм много пъти на разни бивши приятели, ама не съм имала особени чувства към тях, за да го направя...
Но откакто имам сериозна връзка не съм го правила, а и не смятам да го правя :)

x3eme
07-14-2008, 08:15
teiii skivai sq ne 4e s1m golqm ekspert po izneverite no spored men mnogo po lo6a e psihi4eskata iznevqra, ne znam no za mene bi bilo po tejno tva otkolkoto da q faan s nqkoi ( ako stane ne 4e nqma da mu svetq masloto no...), predi6nata mi priqtelka, ako moga taka da q nare4a q bqx fanal s edno mom4e na centara na nqkakvo kafe, i mi padna perdeto otivam pri v1prosniq mladej i mu kazvam (pomnq go vse edno be6e neska) Sq tuka li 6te praim boq ili da pov1rvim malko i v nqkoi uli4ka. Pov1rvqxme malko svetnah mu dva pravi i moqta otide da go svestqva, ne znam dali e ospqla ama toq ne go vidqh pove4e na v1n. tei 4e iznevqrata ima samo edin izhod ot neq. KRAI
bate tva det si napravil ti e mnogo selsko i tupo.6tom ti e izneverila vinata ne e samo vuv vuprosnoto mom4e.tq sama e izqvila jelanie da go napravi....ne vijdam za6to toi da e vinovniq,ne kazvam 4e nqma vina no vse pak....

x3eme
07-14-2008, 08:17
Попринцип мразя изневерите, но има случей в който бих изневерила.Ако даденото момче ми е съсипало живота, няма по -добро отмъщение от това да те види с друг,да го заболи и т.н.
otmu6tenie?i tova e mnogo glupava postupka....dori da ti e sasipal jivota ne mu obru6tai vnimanie i se vodi na principa "ubii glupaka s mul4anie" :wink:

indecent
07-14-2008, 08:24
Държа страшно много/и никога не бих изневерила!След като съм с един човек,то аз съм само с него :wink:


+1

Spider4eto
07-14-2008, 08:36
Държа адски много на моя приятел и никога не ми е минавало през главата мисъл за изневяра :)

MoOnLiGhT_ShAdOw
07-14-2008, 08:40
Всеки е способен на изневяра. Друг е въпросът, че не всеки иска, което според мен си е правилно. Изневярвата е долно нещо, тя е лъжа. Ако човекът до теб разбере, а наистина държи на теб, и ти знаеш за чувствата му, то това е 100 пъти по-грозен и гнусен начин да му покажеш слабите си чувства, отколкото просто да поговорите открито.

NimfomaN
07-14-2008, 09:22
teiii skivai sq ne 4e s1m golqm ekspert po izneverite no spored men mnogo po lo6a e psihi4eskata iznevqra, ne znam no za mene bi bilo po tejno tva otkolkoto da q faan s nqkoi ( ako stane ne 4e nqma da mu svetq masloto no...), predi6nata mi priqtelka, ako moga taka da q nare4a q bqx fanal s edno mom4e na centara na nqkakvo kafe, i mi padna perdeto otivam pri v1prosniq mladej i mu kazvam (pomnq go vse edno be6e neska) Sq tuka li 6te praim boq ili da pov1rvim malko i v nqkoi uli4ka. Pov1rvqxme malko svetnah mu dva pravi i moqta otide da go svestqva, ne znam dali e ospqla ama toq ne go vidqh pove4e na v1n. tei 4e iznevqrata ima samo edin izhod ot neq. KRAI
bate tva det si napravil ti e mnogo selsko i tupo.6tom ti e izneverila vinata ne e samo vuv vuprosnoto mom4e.tq sama e izqvila jelanie da go napravi....ne vijdam za6to toi da e vinovniq,ne kazvam 4e nqma vina no vse pak....

selsko drug p1t 6toto ako toi e istinski m1j nqma6e da go narpavi tva daje boq mu be6e malko, p1k tq posle mi vika - ama nie samo izlqzaxme da piem po edno kafe ... da da v momenta v koito gi vidqx na kafeto te se celuvaha, p1k i predi da go udarq go pitam, Tq kazali ti 4e ima priqtel (demek az) i toi vika emi kaza mi, i az vikam e togava 6to prod1lji i toi emi 6toto ne mi puka.... i na mene togava mi pisna u mu svetih masloto ...

ne me obvinqvai 6toto ne znae6 kakvo mi be6e, bqx sposoben da go ubiq na mqsto, a sega mi se struva dosta t1po 4e s1m reagiral taka no ve4e ne moga da go v1rna :( :( :(

faxy
07-14-2008, 09:41
За да изневериш значи и 2-мата имате вина ... единя не е дал на другия нещо и той го търси при друг ... според мен не е нужно да се изневерява, а открито да си кажеш на човека със който си какво ти липсва защото всички знаеме колко боли от изневярата ...

+1

jujulinkaa
07-14-2008, 10:12
никога несъм изневерявала и немисля и много обичам приятеля си и смятам да съм с него много време :grin: :oops:

Erica
07-14-2008, 10:27
Някога изневерих на единственият човек,който съм обичала...не се гордея с това - напротив!Причините да се стигне до там бяха много...
Тогава не осъзнавах какво правя,не осъзнавах дори когато ми прости...започнах да осъзнавам...,какво точно съм му причинила доста дълго време след раздялата ни (въпреки че знам как се чувствах аз в началото на връзката ни,когато той ми изневери...и ред други негови действия...)!

sexy_maniachka
07-14-2008, 19:59
poprincip az sam ot horata koito izneverqvat no v momenta mnogo obi4am priqtelq si i nikoga ne biih mu go pri4inala ako iskam da sam s drug 6te si mu kaja neiskam nikoga da go naranq po toq na4in

GreenFairy
07-14-2008, 20:05
Не мисля, че бих изневерила, предпочитам направо да скъсам с него вместо да го лъжа. Прекалено съм честна и сигурно бих се издала, а и не вярвам че съм способна на такова нещо ако наистина обичам приятелят си.

_DaYa_
07-14-2008, 23:43
izdarjah 10 meseca bez da se dokosna na dryg...ostanaha 3 sedmici da se vidim za da sme zaedno s gadjeto i...vinagi kogato se otvore6te shans prez tez 3 sedmici bqh s dryg :o MNOGO SYM ZLE no nes1jelqvam...VINAGI sym izneverqvala...ami nemoga da s1m vqrna...tez 10 meseca sa p1len USPEH za men :-D

jujulinkaa
07-15-2008, 04:57
izdarjah 10 meseca bez da se dokosna na dryg...ostanaha 3 sedmici da se vidim za da sme zaedno s gadjeto i...vinagi kogato se otvore6te shans prez tez 3 sedmici bqh s dryg :o MNOGO SYM ZLE no nes1jelqvam...VINAGI sym izneverqvala...ami nemoga da s1m vqrna...tez 10 meseca sa p1len USPEH za men :-D

още ли си с това момче ? :P (просто ми е любопитно)

freaky_kiss
07-15-2008, 07:06
0o az obojavam priqtelq si i sta6no mn durja na nego :smt008 > Ne bix izneverila nikoga ! Tva e taLkova skapan0 ,ackata intriga e :?

pepita87
07-15-2008, 09:06
Izob6to po princip sum protiv izneverite,obi4am go,iskam samo nego,imam o4i samo za nego...sledovatelno ne bih spodelila legloto s drug!!!Po tozi na4in,4rez iznevqra az ne predavam samo nego,predavam i sobstvenot si "AZ" i dostoinstvo!!!

Virgin
07-15-2008, 11:12
:cry: никога не го правете... рано или късно ще съжалявате, защото след като вече сте го направили, осъзнавате ОГРОМАТА грешка, когато вече е адски трудно да се поправи... Ако имаше как да се върне времето назад... :cry:

play_life
07-15-2008, 11:55
Мисля че изневярата е гадно нещо..като си с едно момче/момиче закво ти е друго .. или ако толкова искаш някои друг скъсайте.. обаче не изневерявайте..защото ако човека с който ходите разбере ще му стане адски гадно.. знам го от личен опит,но не изневерих аз!! :? :-)

VinDiesel
07-15-2008, 13:08
Докато съм с нея не мисля да имам някакви игри с друга :)

princesa_viki
07-15-2008, 14:42
Изневерявала съм,но изобщо не мисля,че мога да изневеря на сегашния си приятел.
Според мен изневеряваш,когато въпросния човек не може да ти даде онова,от което се нуждаеш.А имаш ли човек до себе си,от когото не можеш да искаш нищо повече,няма и да си помислиш за изневяра.

Celldweller
07-15-2008, 15:09
eto i moeto mnenie(otgovor) az mnogo OBI4AM moqta priqtelka i iskam da sam s neq.pone dokato sam s neq ne sam sposoben da i izneverq.Iznevqrata za men e ne6to mnogo podlo i tvarde gadno.Nemoga da razbera horata koito izneverqvat...sled kato ne sa sigurni v 4uvstvata si za6to izob6to tragvat s nqkogo...spored men tva e bezmisleno

:)

love_slancho
07-15-2008, 15:13
Не бих могла.Обичам го прекалено много.А и колкото и да не ви се вярва на някои,не мога да си представя да правя секс без чувства.Просто,човек,когот не обичам,дори и не може да ме възбуди.Не мога просто.А истинските чувства между нас ме възбуждат допълнително.А за целувки-на предишните ми приятели съм изневерявала.Даже по едно време ходих с двама.И двете момчета бяха от моя град и риска да ме хванат беше голям.Е,не успяха.Най-накрая аз им го съобщих.Но истината е,че в предишните ми връзки никога не съм изпитвала толкова силни чувства и не съм се колебаела дали да изневеря и дали не.Даже и не съм се замисляла за последствията.А сега моето момче го обичам повече от всичко на света и не мога да си се представя някога да му изневеря.Изобщо не мога.

I am your life
07-15-2008, 18:47
Imam gadje ot 4 godini.Obicham go poveche ot vsichko i nikoga ne sym mislila che shte mu izneverq...No...Stana.Mnogo dyrja na nego i ne si predstavqm jivota bez nego,prosto v edin moment veche si omruzzvate i idva tozi ujasen momen- iznevqrata!Mnogo nepriqten moment no sled tova osuzvah che go obicham i neshtata stanaha oshte po prekrasni.Priznah mu i toi mi prosti tova beshe dokazatelstvo za liubovta mu kym teb.Sled tazi iznevqra osuznah she sme edin za drug i s nikoi nqma da mi e taka spokoino kakto s nego.Iznevqra e polezna v nqkoi sluchai...

ilovecoffe
07-15-2008, 19:12
NIKOGA ne bih na izverila na 4oveka s koiti s1m z6atoto prekaleno d1rja na nego a i horata sa kazali "ne pravi tova koeto ne iska6 da pravqt na teb"

bebeT00
07-15-2008, 19:16
eto i moeto mnenie(otgovor) az mnogo OBI4AM moq priqtel i iskam da sam s nego.pone dokato sam s nego ne sam sposobna da mu izneverq.Iznevqrata za men e ne6to mnogo podlo i tvarde gadno.Nemoga da razbera horata koito izneverqvat...sled kato ne sa sigurni v 4uvstvata si za6to izob6to tragvat s nqkogo...spored men tva e bezmisleno :wink: 4akam i va6ite mneniq po tazi tema nadqvam se da vi haresa...celuvki:)))))))
ako tvardi6 4e obi4a6 netrqbva da izneverqva6 po kakavto i da e povod

nimfata
07-15-2008, 19:24
Не е кой знае какво, само да не ти изневеряват на тебе... От тази гледна точка - ужасно е! Но ако ти изневеряваш- на всеки му е добре. Като гледам мненията никой не каза "Изневериха ми и беше супер!" .
За изневярата - изневерилите вече или тези, които не са се докосвали до нея.
Против - тези на които са изневерявали.

saltbaby
07-15-2008, 19:28
ami az nikoga ne sam izneverqvala ..prosto kato se vlubq v edin i mu kaja 'obi4am te'ozna4ava 4e mu se otdavam napalno..toi e edinsteveniq za mene..i ne moga da mu izneverq...puk v momenta tolkova obi4am gadjeto si i vapreki 4e se vijdame..to4no samo 2 dni v sedmica ..i kakto nqkoi kaza ''az ne moga da prav 10 pati sex v godinata'e na nas dali i 10 pati ima ....tova nqma zna4enie istinskata lubov ..koqto izgarq 6tom vidi6 lubimiq si 4ovek..preodolqva vs4ki kilometri vsi4ki ograni4eniq...vsi4ki obstoqtelstva...

DevilWish
07-15-2008, 19:44
Уха.. . . за съжаление винаги съм изневерявала.Сегашният ми е първото момче ,на което до тук не съм изневерила и няма й да изневеря ;)

nimfata
07-15-2008, 20:47
Уха.. . . за съжаление винаги съм изневерявала.Сегашният ми е първото момче ,на което до тук не съм изневерила и няма й да изневеря ;)


Значи го бива в леглото, а:)