PDA

View Full Version : Професия модел



girlpower
06-21-2005, 08:01
Има ли някой от форума който е модел!Защото аз от много време се каня да изпратя снимки на агенция "Визаж"!И по темата незнам какво точно да напиша!Прочетох във сайта там много неща но,ако има някой който е пращал моля да ми каже какво е писал!
Благодаря Ви сладури! :D {}
Още преди много време несе сещам името на този чавек от Визаж ми каза да си пратя снимки ,но аз не пратих!Със него се запознах когато дойтоха от агенцията едно лято във на баба и дядо селото!И там станах мис!Още като много по малка идва и Илиана Балийска във Плевен и станах мини мис!И затова сега искам да пратя но незнам какво по точно да пиша!?

кучка
06-21-2005, 08:26
аз лично не харесвам тази професия, може би
просто защото имам някакъв по-различен стил, не съм толкова изразено женствена. за мен ще е унизително дъртаци да ме оглеждат по оскъдни дрешки.. :wink: но щом те кефи, действай :!: :D

girlpower
06-21-2005, 09:47
аз лично не харесвам тази професия, може би
просто защото имам някакъв по-различен стил, не съм толкова изразено женствена. за мен ще е унизително дъртаци да ме оглеждат по оскъдни дрешки.. :wink: но щом те кефи, действай :!: :D
Ами аз сега си купих плик,награсих снимки и т.н!Написах си размерите на един лист!Но незнам какво друго да напиша!?

п.п-Защо не се регнеш!Много си печена в мненията от други теми го знам

WwanAdoO
06-21-2005, 12:26
Ами аз сега си купих плик,награсих снимки и т.н!Написах си размерите на един лист!Но незнам какво друго да напиша!?


Emi pi6e6 4e si pe4elila 2konkursa i tem podobni. Pi6i 4e iska6 da stane6 model i nekvi tam gluposti. Samo da ti kaja 4e twa ne e za vseki. V smisul ako iska6 da uspee6 trqq da si kurva...ob6to vzeto trqbva da stane6 na razpolojenie na nekvi 4i4kovci,za twa puk posle 6te si uredi6 jivota...Ama to si zavisi ti kakva si. V smisul ima nqkoi hora koito nikoga ne biha napraili ne6to takova. Ama ako nqma6 ni6to protiv da se ebe6 s nekvi tam i te da ti zimat razni glezotiiki-davai :D

ednoto_ne6to
06-21-2005, 12:30
podkrepqm mnenieto na wan`a`doo ,osobeno za Visages vsi4ki sa naiasno kak stoqt ne6tata i vse pak ako misli6 4e sus sex bi mogla da probie6,izborut si e tvoi:)

GreenLadyM
06-21-2005, 15:30
Prati si samo snimkite i razmerite!Mislq 4e nishto drugo ne e nujno!Vse pak za edin model nai-vajnoto e vunshnostta!I uspeh!Dano te priemat!

кучка
06-21-2005, 19:15
аз лично не харесвам тази професия, може би
просто защото имам някакъв по-различен стил, не съм толкова изразено женствена. за мен ще е унизително дъртаци да ме оглеждат по оскъдни дрешки.. :wink: но щом те кефи, действай :!: :D
Ами аз сега си купих плик,награсих снимки и т.н!Написах си размерите на един лист!Но незнам какво друго да напиша!?

п.п-Защо не се регнеш!Много си печена в мненията от други теми го знам
защо не напишеш нещо като кратка биография ?
къде си учила, кфо си учила .. абе ф 8ми клас
се учи как се прави автобиография.. или помоли
майка ти да го напише .. ще изглежда по-мъдро и амбициозно.
а относно регистрацията ми тук - не мисля, че ще се впиша много добре в обстановката, мисля да пиша само за да давам съвет, пък тук всички се познавате .. и повечето (както и аз :twisted: ) не си падам по новаците. така че мисля да си остана анонимна кучка :D

06-21-2005, 20:35
Az ne 4e se fala ama mojeh da stana model , no ne iskah 6toto mi se vijda nqkvo pedalsko za mom4e.