PDA

View Full Version : помогнете ми да се науча..



кучка
06-21-2005, 09:03
абе имам аз и проблем.. и не знам къде да го постна..
та значи... супер ми е писнало да ми пука за сичко..
кфо да праа за да не ми дреме бе!? :shock:
не знам, самонавивам се че не ми пука.. но ми пука.. оф
надявам се да разбрахте кфа е идеята..хелп

06-21-2005, 09:13
Прави се, че не ти пука :) ще има ефект 100% :))

girlpower
06-21-2005, 09:14
Ноекс и аз съм на това мнение

кучка
06-21-2005, 09:20
аз не искам да не ми пука за да доказвам на някого нещо..засега съм на тоя вариант, да се правя, че не ми пука.. но не издържам вече да се правя на такава каквато не съм.. :(

06-21-2005, 09:25
аз не искам да не ми пука за да доказвам на някого нещо..засега съм на тоя вариант, да се правя, че не ми пука.. но не издържам вече да се правя на такава каквато не съм.. :(

Гледай сега. Това да се правиш, че не и пука, не значи, да не си себе си. Просто показваш по-малко интерес към дадено нещо :)

Elitooooo
06-21-2005, 09:27
Zaebi vsi4ko i vsi4ki,dano ti pomogne :wink: :!: :!: :!:

LP_girl_14
06-21-2005, 10:43
Pogledni se v ogledaloto i si kaji: " Az sum gotina macka i vsi4ko deto se zaqjdat s men go pravqt 6toto zavijdat!" V toq jivot tolkova hora 6te se opitat da te sma4kat.4e ako ne si povi6i6 malko samo4uvstvieto i ako ne prestane6 da se sduhva6 tolkova ,6te ti e trudno da se prebori6 s tiq zlobari deto se sre6tat pod put i nad put! Glavata gore,samo4uvstvieto sa6to! Davai mace! :)

favichka
06-21-2005, 12:06
Pogledni se v ogledaloto i si kaji: " Az sum gotina macka i vsi4ko deto se zaqjdat s men go pravqt 6toto zavijdat!" V toq jivot tolkova hora 6te se opitat da te sma4kat.4e ako ne si povi6i6 malko samo4uvstvieto i ako ne prestane6 da se sduhva6 tolkova ,6te ti e trudno da se prebori6 s tiq zlobari deto se sre6tat pod put i nad put! Glavata gore,samo4uvstvieto sa6to! Davai mace! :)
aham i az mislq tei

WwanAdoO
06-21-2005, 13:19
Emi ne mislq 4e izvednuj moje da stane taka 4e da ne ti puka...Suberi se s hora na koito ne im dreme osobeno. Samo det ti ako si takuv 4okev det se pritesnqva i tem podobni nqma kak...Primerno az za nqkoi ne6ta vuob6te ne se i zamislqm 4e moje da stane ne6to lo6o ili ne6to takova,a edna fr-ka samo kat i razkazvam i vika "Emi ako edikvo si stane"...spored mene to si zavisi ot 4oveka i kolkoto i da iska6 da ne ti puka nz dali 6te uspee6 da se promeniq suvsem

Abe ne mu misli mnogo-twa e nai vajnoto

Kremana
06-22-2005, 19:56
Еми какво да ти кажа..съвсем човешко е да ти пука за нещата около теб :!: :D
Ако си мислиш,че има човек на когото не му пука,мога да ти кажа,че си в голяма,наистина голяма грешка :!:
Просто,някои хора могат да владеят емоциите си и могат да ги прекриват,и някои наистина го правят много обедително,но това съвсем неозначава,че не им пука :!: Ти явно си по чувствителна,и уязвима и много трудно владееш емоциите си,което ти пречи.Можеш да промениш това,ако имаш силна воля и си го наложиш,просто си променяш нагласата за приемане на нещата..караш го по-леко,естествено не за всичко,защото за някои неща трябва да ти пука...абе трябва да си мн психически здрав да направиш това което искаш :D :D

Bimper-ska
06-22-2005, 21:19
Аз от 21 години се опитвам да го преодолея, ама нещо не става номера. Обаче всички около мен си мислят, че съм страшен непукист, понеже изобщо не го показвам. Ама много навътре приемам всички проблеми, критики, даже когато се отнасят до други хора. Но това, че си чувствителна натура, мога да ти кажа, че изобщо не е минус! Занеш ли, колко хора са безчувствени? Правят се на много загрижени, ама иначе хич не им пука. Тъй че миличка, остани си, каквато си. Просто свикни с мисълта, че си такава. А ако наистина искаш да не ти пука, стани жалка лицемерка.

Dorianchety
06-23-2005, 07:25
moqta lubima fraza e:ne ma braka ili ne ma braka6 :D ae i ti taka da ta ne braka ot ni6to :lol:

tedo_davis
06-23-2005, 10:15
Napravi si jivota pulna ANARHIQ - pravish si kakvoto si iskash bez da te interesuva mnenieto na drugite - ako iskash dori mojesh da opitash kakva ti e volqta - idi pri mom4eto koeto haresvash ... i prosto go celuni - e t'va ako go napravish zna4i ne ti puka ot nishto!

SimpleGirl
06-23-2005, 16:59
Да бе.. и аз го имам същия проблем. И не е толкова лесно, дори да се правя, че не ми дреме - има ли смисъл, като отвътре..ми пука?! Тфа е че просто напоследък все повече и повече се увярявам, че ако не си егоист надали ще видиш нещо хубаво.

uncommon_nippy
06-23-2005, 18:33
Пробвай това: Намираш си някое хоби или занимание, за което да мислиш ден и нощ. Така няма да ти пука за нищо. След време излизаш от хипнозата по зарибявката, която ти е харесала и си нов човек :D
P.S. Надявам се някой да не го е предложил, защото не прочетох всички мнения :lol:

пипс
06-23-2005, 18:36
ами просто не трябва толкова да се вглъбяваш в проблемите си и си живей живота защото няма кой друг да го живее вместо тебе :wink:

кучка
06-23-2005, 18:57
по-лошото е
че го осъзнавам...... :?