PDA

View Full Version : Колко безмилостни са хората !



Чудовища сме
06-21-2005, 12:13
Ужас...нямам думи..Отнася се за почитателите на кожените палта :x Е погледнете как ги правят

http://www.strasbourgcurieux.com/fourrure/
Изгледайте клипчето по средата...ако успеете :x
от 5 минути някъде гледам...ще умра ..как може ?!Какво са направили тези невинни твари ,че да се държат така нечовешки с тях !?
Не мога да го възприема :!: :evil:

пп:Съжалявам,темата е крадена ,не се сдържах !!

sini4kata
06-21-2005, 12:35
ujasno be6e :x ne mojah da go gledam prosto!samo v na4aloto...posle go sprqh.mnogo gadno mi stana.miloto jivotin4e :cry: a to be6e o6te jivooo dokato... :!: nqmam dumi

bulgarche
06-21-2005, 12:40
Така е, но вече хората почват да се усещат, че не е правилно и започват да използват синтетични влакна

Cyberdyne_101
06-21-2005, 12:49
Голем касаплък :idea:

Ashley88
06-21-2005, 12:57
тва беше гадно . вярно 4е естествената кожа е мн по ка4ествена ама все пак тва е адско .как може това са живи същества .... да помислят малко тея

kaka_lara
06-21-2005, 13:01
brutalno...zatowa ne nosq kojeni palta i razni drugi raboti ot estestwen kosum :wink:

AvLee
06-21-2005, 13:22
Леле..това е ужасно!Живи същества са...баси и безмилостните хора,верно!!!
Гледах съвсем малко и такива работи не мога да гледам :!:

sherry
06-21-2005, 13:31
:shock: http://smilies.sofrayt.com/fdm/crying.gif Мразя хората,когато са толкова жестоки :!: :evil: Ние сме зверове,а не животните!Претендираме за висока интелигентност,казваме,че се различаваме с животните по акъла!Е,много грешим! :!: :evil: Различаваме се по това,че ние сме жестоки,ние нямаме и капка съчувствие и жал ,липсва ни много! :evil: Баси,как може някои да направят това?!За мен не е човешко!Никой не може да ме убеди,че е справедливо.Никой не трябва да умира по толкова болезнен и груб начин :arrow: НИЕ ХОРАТА СМЕ НАЙ-ГОЛЯМОТО зло на света,ние сме разрушителите на света,на природата :evil:

06-21-2005, 13:51
:shock: http://smilies.sofrayt.com/fdm/crying.gif Мразя хората,когато са толкова жестоки :!: :evil: Ние сме зверове,а не животните!Претендираме за висока интелигентност,казваме,че се различаваме с животните по акъла!Е,много грешим! :!: :evil: Различаваме се по това,че ние сме жестоки,ние нямаме и капка съчувствие и жал ,липсва ни много! :evil: Баси,как може някои да направят това?!За мен не е човешко!Никой не може да ме убеди,че е справедливо.Никой не трябва да умира по толкова болезнен и груб начин :arrow: НИЕ ХОРАТА СМЕ НАЙ-ГОЛЯМОТО зло на света,ние сме разрушителите на света,на природата :evil:

Нямам какво да добавя.

flipsidE
06-21-2005, 14:25
ем тия животни ми изглеждаха злобни...кви зъби имат !

LP_girl_14
06-21-2005, 14:45
е тва са живи същетества все пак!Кво е тв а нещо! В момента имам чувството ,че принадлежа към една канибалска нация!Що за човек трябва да си ,за да убиеш едно от тези животни,а после да живееш с парите от козината му! Ето закво с ме в това положение в момента! Съчувствието,добротата ,милостта са останали на заден план пред жаждата за трупане на още и още пари. все повече се убеждавам,че по-жестоки същества от нас хората не съществуват на земята! :(

xandria
06-21-2005, 15:05
ibahti.. i onova kopele ne6tastno s bradvata... ujas.Daje ne im dadoha licata na mrusnizizte

sherry-to
06-21-2005, 15:52
е тва са живи същетества все пак!Кво е тв а нещо! В момента имам чувството ,че принадлежа към една канибалска нация!Що за човек трябва да си ,за да убиеш едно от тези животни,а после да живееш с парите от козината му! Ето закво с ме в това положение в момента! Съчувствието,добротата ,милостта са останали на заден план пред жаждата за трупане на още и още пари. все повече се убеждавам,че по-жестоки същества от нас хората не съществуват на земята! :(taka e,naistina :cry: :cry: :cry:

tedo_davis
06-21-2005, 16:05
e nemojah da go vidq klip-a ama kato razgledah sait-a si predstavqm :( :cry: :roll:

Cyberdyne_101
06-21-2005, 16:10
В момента имам чувството ,че принадлежа към една канибалска нация
1-во :arrow: Явно не си наясно с канибализма :idea:
2-ро :arrow: Определено не си и наясно с думата "нация"

Що за човек трябва да си ,за да убиеш едно от тези животни,а после да живееш с парите от козината муЩе дам аналогичен пример с месото. Откъде идват кюфтетата ? И тези, които ги правят, и съответно печелят от тях, не са ли хора ? Ние ги ядем. По-малко хора ли сме ? Някой разхождал ли се е из кланница ?

Ето закво с ме в това положение в момента! Нямам идея това с каква цел е написано.

^I don't give a fuck^
06-21-2005, 16:15
ЪЪЪъЪъЪъ канибализмЪт е да папкаш тези от своя вид ...верно няма общо :shock:

Ще дам аналогичен пример с месото. Откъде идват кюфтетата ? И тези, които ги правят, и съответно печелят от тях, не са ли хора ? Ние ги ядем. По-малко хора ли сме ? Някой разхождал ли се е из кланница ?


Ясно е ,че е така.Но за да живеем ние ги убиваме .А в този случай- само някоя "звезда " ,фукла...или просто жена да си купи някакво палто щото и е било кеф :?
Има разлика от убиване за оцеляване и от убиване за кеф :?


Ето закво с ме в това положение в момента!

То и аз малко се чудя на това мнение :shock: :roll:

Cyberdyne_101
06-21-2005, 16:28
От гледна точка на "убийците".... Един вид и те го правят за оцеляване. Кожи :arrow: пари :arrow: папкане.
А по въпроса с кюфтетата :arrow: наистина ли е само за оцеляване ?Ако беше така щяха да раздават кюфтета без пари. :lol: Къде изпусна бизнеса, парата ?
И освен това, понеже всички ревнаха коооолко сме зли и разрушителни, аз искам да ги питам :arrow: Кой създава и поддържа резервати ? Нима никой не се грижи за природата ?Не сме чак такива варвари :wink: По-леко с коментарите :idea:

^I don't give a fuck^
06-21-2005, 16:32
От гледна точка на "убийците".... Един вид и те го правят за оцеляване


Мне е точно така.Щото и да просят ,те пак ще оцелеят :D :D


А по въпроса с кюфтетата :arrow: наистина ли е само за оцеляване ?Ако беше така щяха да раздават кюфтета без пари. :lol: Къде изпусна бизнеса, парата ?

Да бе забравих....за всички парите са всичко :!: :?


Те като искат пак да си правят "кожите" но не по такъв начин .Поне първо да убиват животните малко по "по-добър " начин..А не да хване животното и да го удря в земята докато умре :!: :?



Кой създава и поддържа резервати ? Нима никой не се грижи за природата ?

Това е така,прав си.Но както казах- не е това начина да убиеш едно животно :x

GreenLadyM
06-21-2005, 16:40
Vuzmoshtavate se ot tova klip4e,oba4e sum sigurna 4e 70% ot horata tuk predpo4itat estestvenata koja,zashtoto e mn po-ka4estvana...a kogato si kupuvame neshto ot estestvena koja ot magazina ne se zamislqme za tova kak napravena!+ tova edva li ima mnogo vegetarqnci vuv foruma!Da ne mislite 4e meseto stava po-drug na4in?Ujasih se ot tova klip4e,no v kraina smetka kogato sutrin zakusvam filiq s lukanka ili s file ne se zamislqm 4e za nego e ubito nqkoe jivotno!Horata sa paraziti za tazi planeta!Nie susipvame vsi4ko...nakraq prosto shte se dokarame do samounishtojenie...dobre pone 4e nqma da sme jivi da go vidim :(

AvLee
06-21-2005, 16:50
Да това как се прявят луканките и се убиват животни заради кожата е така.
Но тук става дума как се убиват тези животни..по какъв жесток начин и въобще може ли да се нарече "човек" този,който се отнася по такъв начин.Че то е същото и да убиеш човек...дали на тези хора им прави впечатление какъв вид и какво убиват.До колкото видях тези животни от клипа наистина имаха много хубава козина,но не може ли по друг начин да бъдат умъртвени :?: С упойка или каквото и да било :?:
Това е супер жестоко и наистина незнам що за човек би го направил...
Хората ядад месо,обличат се в кожи..нещо можем ли да направим..така живеем :!:

Sssssexy{P}Baby
06-21-2005, 17:18
kajete mi kakvo to4no pravqt na klip4eto 4e nemoga da go vidq!az sam go kazvala vinagi i sega 6te go kaja:predpo4itam da ubiq 4ovek ko imah da izbiram mejdu 4ovek i jivotno!

Immortalka
06-21-2005, 18:03
kajete mi kakvo to4no pravqt na klip4eto 4e nemoga da go vidq!!

По-добре :?
Дават как животните се одират живи...почват да им свалят кожата докато са живи :shock: :x :cry:
Или как ги убиват като ги удрят в земята със всичка сила...друг взима брадва и нарязва животното...такива неща... :x :(

untoten
06-21-2005, 19:21
в кой век живеем, по дяволите?!? не сме нито в каменнта ера, нито в ледниковата епоха. отвратена съм. поне малко цивилизованост, мамка му.
и както каза някой-това всичкито е, заради разни новозабогатели курви, които няма с какво да се покажат и гледат само да изтъкнат парите си чрез палто от норки и т.н.
за справка: не ям месо, не нося никакви кожени изделия, освен обувки (няма как) и се надявам все повече хора да го направят това.

Immortality_
06-21-2005, 19:48
Vinagi e imalo takiva izpuylneniq...i 6te prodylji da gi ima...
Tova stava i v Bulgaria... az sym vijdala obeseni 4akali, samo za kef na lovcite, deto nyamat druga rabota i si har4at parite v snaiperi, nojove i kakvo li o6te ne. Vijdala sym sy6tite tezi lovci kak izgaryat jivo edno ku4e, koeto yavno ne be6e si svyr6ilo dobre rabotata...
Nyakoi hora ubivat ot nujda...drugi ot kef !!!
Tova video e ujasno...i predi go byah vijdala, no tova e istinata...
Svetyt se krepi vyrhu teror!
Jalko vi e za jivotin4eto, no ne se se6tate, moje bi, za izrodite, koito trepyat hora, samo zaradi vun6niqt im vid...
Vidyah, 4e Az_sym_Bylgarche e pisal v tazi tema i ot drugi negovi mneniq sym porazbrala, 4e e za opazvaneto na prirodata, pti4kite, tintirimintiri... A v sy6toto vreme mai si pada fan na hitler... kakto i Cyberdyne_101...
Kakto i da e ..tuk ve4e se navliza v druga tema... no mi e stranno kak moje da ste tolkova zagrijeni za jivotnite, a za horata ne ???
Sy6to taka sym udebena, 4e pove4eto ot horata, koito sa si dali negativnoto mnenie kym videoto, ne sa vegetarianci...
Prosto se zamislete nad vsi4ko tova :wink:

Cyberdyne_101
06-21-2005, 20:25
Кой е казал, че не съм загрижен за хората ?

sherry
06-21-2005, 22:09
Кой е казал, че не съм загрижен за хората ?И аз това се питам :roll: Просто в тази тема става дума за животните.А има и друго-в един развит свят(поне както всички твърдят) и където се измислят всякви изобретения-чорапи със климатици и други такива глупости :x ,някои хора въобще не им пука за начина ,по който ще умъртвят животните!Не мисля,че е хуманно или аре,да зае*ем хуманното-дори не е нормално да се убива по тоя начин!!!И най-големият и свиреп звяр не заслужава!!Има си къде-къде по-безболезнени начини,но явно хората не им дреме за това,пука им само те да са добре :evil:

Twista
06-22-2005, 07:39
`Бах му ужаса! Това беше отвратително и направо НЕЧОВЕШКО! Що за хора могат да го правят това?! Режат им краката и после ги одират живи!
Неее, няма да си копувам такива дрехи. :x

Bimper-ska
06-22-2005, 20:47
В момента имам чувството ,че принадлежа към една канибалска нация
1-во :arrow: Явно не си наясно с канибализма :idea:
2-ро :arrow: Определено не си и наясно с думата "нация"

Що за човек трябва да си ,за да убиеш едно от тези животни,а после да живееш с парите от козината муЩе дам аналогичен пример с месото. Откъде идват кюфтетата ? И тези, които ги правят, и съответно печелят от тях, не са ли хора ? Ние ги ядем. По-малко хора ли сме ? Някой разхождал ли се е из кланница ?

Ето закво с ме в това положение в момента! Нямам идея това с каква цел е написано.
Ти явно не си на всеобщото мнение. Имаш право да си на каквото и мнение да е. Има все пак свобода на словото. Обаче каквото и да мислиш по въпроса, тази жестокост, която хората проявяват не е оправдана. Айде, кюфтетата да речем, изпълняват някаква жизненоважна функция, доставяйки чрез месото необходими вещества на организма и така оставаме здрави. Обаче кажи ми, освен заради тъпата гъзария, дрането на животните за кожите, има ли друго предназначение??? Защото аз мисля, че ще ми е ДОСТА ЛЕСНО до края на живота си да не нося дрехи от естествена кожа, докато ще ми е доста по-трудно да спра да ям месо. Но както казах по-горе - имаш право на каквото и да е мнение. Просто аз няма да му обърна внимание.

LunaTriCk
06-22-2005, 22:10
ех,тез пари.....

VirginPunk
06-22-2005, 23:51
аха ся разпраяте колко е неморално и
ужасно ама утре като ви сготвят ей тия същите
трупове и ви ги дадат да ядете няа се замислите
особено нали ебати....
отвратително е, затфа от година не ям месо,
пък фо остава за кожени дрехи или обуфки да нося :shock: