PDA

View Full Version : Igrata Sims



mi6ka
06-21-2005, 13:47
iskam da vi pitam ot kude moga da si izteglq purvata 4ast na igrata The Sims.smisul nali ti trqbva da q ima6 za da moje6 da igrae6 i drugite versii:)pls kaje te mi nqkvo sait4e 6toto ot mn vreme q tursq i nikude ne moga da q namerq:((
10x predvaritelno

Breakaway``
06-26-2005, 07:54
Незнам откъде... ако ползваш dc++ трябва да има ...
Значи-можеш да си играеш Симс 2, без да имаш Симс 1. Обаче експанжъните /поне повечето/ се качват върху Симс 1 т.е. наистина трябва да я имаш. Ама съм срещала /и ползвала/ Hot Date варианта като отделна игра и не е трябвало да има инсталирана игра :)

*Dark_moon*
06-26-2005, 08:21
Ми трябва да я има някъде,ако искаш пробвай в Гугъла...там може би ще намериш нещо.А за СИМС знам,че както каза някой преди мен,ако искаш да играеш на Симс 2 не ти трябва Симс 1.Но за другите версии знам,че за да можещ да ги играеш,те трябва да са инсталирани подред!Ако искаш за повече информация и за подредбата и кодовете на инсталацията ми пиши ЛС.

^I don't give a fuck^
06-26-2005, 08:38
Тук има сайтове за симс разгледай ги
http://www.google.com/search?biw=1003&hl=bg&q=the+sims&lr=

BlinDBoY
06-26-2005, 14:04
Има да я теглиш маса време...по-добре влез в дц++ и някой ще ти я сподели..или я дръпни от торент някъде...да точно така с торент ще стане за 4 минути някъде..ама за целта си изтегли bitcomet или незнам каква програма използваш за торентите!
ВАЖНО:ЗА ДА ИГРАЕШ СИМС 2 НЕ ТИ ТРЯБВА СТАРА ВЕРСИЯ НА СИМСА!!!