PDA

View Full Version : koit razbira ot music tuka da help



SorG
06-21-2005, 19:35
Na4i mooo se 4uda kak da izmisla text za edna melodiq pls podkajete mi kak da mi doe vdaznovenieto ako vaob6t iam takova moo spe6no mi need va6te saveti pls pls pls :oops:

кучка
06-21-2005, 19:41
добре бе мамка му, как искаш да направиш песен
ф която дори не знаеш какво искаш да се пее
във всяка песен има идея измислена още преди мелодията
и текста :D

Jamalska
06-22-2005, 08:24
да ве верно...по точно опр инструментал ли тряа да е?
заслушай се в него...какво си представяш?нека това ти е темата...за самата мелодия на песента тряа да си уточниш стила...ако не ти дойде от вътре няа стане

Dorianchety
06-22-2005, 10:04
ako kae6 kva trqa da e pesenta s kav text,baVNA LI E BARZA,TAJNA,VESELA...ako kaji nq6touuuuuuu pove4ko0o0o :lol:

SorG
06-22-2005, 11:03
epa na4i samata melodiq e ubiistvena prosto edin fr q izmisli i az sa po teksta i az tva pitam na4i da se zaslu6am v melodiqta k tva e mnoo polezen saavet 10x o6te za melodiqta mi na4i stila 6a e rap s qko bass iame ve4e pripevai 4ast ot 1viq koplet ako nqkoi ima o6te nekav savet neka go spodeli 10x na si4ki do sea

NastyG
06-22-2005, 12:45
epa na4i samata melodiq e ubiistvena prosto edin fr q izmisli i az sa po teksta i az tva pitam na4i da se zaslu6am v melodiqta k tva e mnoo polezen saavet 10x o6te za melodiqta mi na4i stila 6a e rap s qko bass iame ve4e pripevai 4ast ot 1viq koplet ako nqkoi ima o6te nekav savet neka go spodeli 10x na si4ki do sea

Ha, ti nali ti si tvoreca?????/ Mnogo qsno che ti trqbva da izmislish teksta i da reshish v kakva nasoka e? V protiven sluchai nikakav tvorec ne si! :twisted: :twisted:

06-22-2005, 13:34
Na4i mooo se 4uda kak da izmisla text za edna melodiq pls podkajete mi kak da mi doe vdaznovenieto ako vaob6t iam takova moo spe6no mi need va6te saveti pls pls pls :oops:

Zna4i, kato zana4alo trqbwa da znaesh kakvo to4no iskash da se polu4i. Moje pyrvo da izgotvish text i sled tova melodiq, a moje i obratnoto, koeto spored men e po uda4no :)

Naj-lesno e pishe text za rap melodiq, tui kato pri produljitelno slushane na melodiqta rimite sami si idvat. Ve4e po razli4no e ako iskash da pishesh text za nqkfa chalga pesen, ne sum po tiq neshta i ne moga da ti kaja kak si gi pishat :)

Jamalska
06-22-2005, 14:31
]Naj-lesno e pishe text za rap melodiq, tui kato pri produljitelno slushane na melodiqta rimite sami si idvat.
Когато слушаш мелодията ще ти дойде темата...темпото,ефектите... начат нещо...
А когато ти дойде темата и напишеш текста пускаш инструментала и темпото на вокала...просто си идва от самосебе си....тфа е най-яката част :wink:

06-22-2005, 15:02
]Naj-lesno e pishe text za rap melodiq, tui kato pri produljitelno slushane na melodiqta rimite sami si idvat.
Когато слушаш мелодията ще ти дойде темата...темпото,ефектите... начат нещо...
А когато ти дойде темата и напишеш текста пускаш инструментала и темпото на вокала...просто си идва от самосебе си....тфа е най-яката част :wink:

To4no :) I po to4no text-a ti idva ot realniqt jivot ... ot tova kakvo ti e na surceto, pone v moq slu4ai :)

SorG
06-22-2005, 15:32
epa na4i samata melodiq e ubiistvena prosto edin fr q izmisli i az sa po teksta i az tva pitam na4i da se zaslu6am v melodiqta k tva e mnoo polezen saavet 10x o6te za melodiqta mi na4i stila 6a e rap s qko bass iame ve4e pripevai 4ast ot 1viq koplet ako nqkoi ima o6te nekav savet neka go spodeli 10x na si4ki do sea

Ha, ti nali ti si tvoreca?????/ Mnogo qsno che ti trqbva da izmislish teksta i da reshish v kakva nasoka e? V protiven sluchai nikakav tvorec ne si! :twisted: :twisted: off eeee kvo se prai6 na otvorena nikav tvorec ne sam bil mi moe da ne sam ma iskam da se opitam i da vida kvo 6a izleze nit sam u4il v muzikalno daskalo nit ni6to prosto edin fr mi predloji da si napravim pesen i kaza 4e toi ima melodiq detp si q pravil predi i kaza 4e nemoje da izmisli texta i az mu kazah 4e 6e se opitam II AKO IMA O^TE TAKIVA PROSTI FLOODERI MOLQ NEDEITE DA PALNITE TEMATA S GLUPOSTI PLS :x :x

06-22-2005, 16:49
ЕТО ТИ ЕДИН ТЕКСТ

Тъмна е ноща, а аз съм на върха
вече съм на улицата с ножа във ръка
Хич не ме ебе, никой не може да ме спре
който се опитва да се ебава с мен ще умре.
Аз съм канибал, майка ти съм наебал
и римите редя за да те сдухам бе парцал.
Ще ида до теб, ти нямаш късмет
после трупа ти ще бъде открит във кофите за смет.
Насечен, нарязан, неразличим и раздробен
там ще се и останеш и ше се разлагаш ден след ден.
Аз съм подвластен на животинската природа
ти си педерас от другата порода.
Бих те убил пак и пак и ти ще ме попиташ защо
Защо? Защо? Искам дебелото ти черво!
Искам да си го нося гъзарски на врато!
И сега брато, не се опитвай да избягаш
защото ако посмееш, сериозно ще съжаляваш!

кучка
06-22-2005, 17:04
аз може ли да съм женския вокал ? :lol:

SorG
06-22-2005, 17:21
ЕТО ТИ ЕДИН ТЕКСТ

Тъмна е ноща, а аз съм на върха
вече съм на улицата с ножа във ръка
Хич не ме ебе, никой не може да ме спре
който се опитва да се ебава с мен ще умре.
Аз съм канибал, майка ти съм наебал
и римите редя за да те сдухам бе парцал.
Ще ида до теб, ти нямаш късмет
после трупа ти ще бъде открит във кофите за смет.
Насечен, нарязан, неразличим и раздробен
там ще се и останеш и ше се разлагаш ден след ден.
Аз съм подвластен на животинската природа
ти си педерас от другата порода.
Бих те убил пак и пак и ти ще ме попиташ защо
Защо? Защо? Искам дебелото ти черво!
Искам да си го нося гъзарски на врато!
И сега брато, не се опитвай да избягаш
защото ако посмееш, сериозно ще съжаляваш!

eeee 4ak pa tolkoz brutalen ne ne :) ti ebaago naprao me skasa s tiq brutalni sceni

06-22-2005, 17:35
Eми аз друго освен gore rap не познавам!