PDA

View Full Version : ANTI RAP



ANTI RAP
06-22-2005, 12:51
Neka vseki koito mrazi rapa si izkaje mnenieto tuk ta da se vidi. A da i LP koito go drazniat da se otzove.

P.S. METALLICA & MEGADETH

Flooder
06-22-2005, 13:20
Аз мразя да мразя! Толкова много мразя, чаткаш ли ме? Рап мразя, фънк мразя, реге мразя, поп музика мразя, оперно пеене мразя, рок мразя, метъл мразя, чалга мразя... Абе всякаква музика мразя - джаз, пънк, ска, кънтри, електроника, скърцане с тебешир по черна дъска, българска народна музика... Капиш `и??

Jamalska
06-22-2005, 14:54
Neka vseki koito mrazi rapa si izkaje mnenieto tuk ta da se vidi. A da i LP koito go drazniat da se otzove.


http://smilies.sofrayt.com/aiw/diablo.gif
http://smilies.sofrayt.com/1/0/bulbool.gif
http://smilies.sofrayt.com/1/0/grngrinbig.gifhttp://smilies.sofrayt.com/1/0/guillotine.gifhttp://smilies.sofrayt.com/1/e/mgwhore.gifhttp://smilies.sofrayt.com/1/e/sniper.gifhttp://smilies.sofrayt.com/1/e/bigun.gifhttp://smilies.sofrayt.com/1/0/newsaw.gif

06-22-2005, 15:05
ееее, чак пък да мрзим-нема такова нещо. не го харесвам, но всъщност въобще не обръщам внимание на рапърите.
а, да linkin park дразнят.

untoten

06-22-2005, 16:37
Temata е тъпа. Има адски зарибяващ рап. Insane Clown Posse, Dark Lotus, Swollen Members, Deadly Mindz, Non Phixion, Ill Bill, Gravediggaz, The Arsonists и т.н. Да знаете, че рапа не е във 50 СТИНКИ или в ЕМИНЕМ. Те не струват. Бтв МЕТАЛИКА са продажници.

MEGADETH FOREVER, U LUZERS!

ellii
06-22-2005, 16:38
eee tva e mn t1po.. i az ne s1m priv1rjeni4ka na metala ili na 4algata ama ne si izkazvam mnenieto ..ili da kaja 4e neshto mrazq..vseki si ima vkus az p1k s1m luda fenka na tupac i smqtam 4e vseki ima pravo da haresvam kakvoto si iska..tva 4e ti ne haresvash rap si e tvoi problem...dai az kato ne haresvam 4alga ili metal da sloja takava tema..!

Immortality_
06-22-2005, 18:32
e...rapyt po princip e mn smislena muzika, no ako se s4ita4e mi6o 6amara ne e rapyr...
az nyamam ni6to protiv raparite... ima dosta dobri textove, no ima i takiva, koito sa napravo po6li i otvratitelni...
za drugoto---da jivee svobodata , 4e i nie pokrai neq 8)

LiNkiN4eTo
06-22-2005, 18:56
Neka vseki koito mrazi rapa si izkaje mnenieto tuk ta da se vidi. A da i LP koito go drazniat da se otzove.


http://smilies.sofrayt.com/aiw/diablo.gif
http://smilies.sofrayt.com/1/0/bulbool.gif
http://smilies.sofrayt.com/1/0/grngrinbig.gifhttp://smilies.sofrayt.com/1/0/guillotine.gifhttp://smilies.sofrayt.com/1/e/mgwhore.gifhttp://smilies.sofrayt.com/1/e/sniper.gifhttp://smilies.sofrayt.com/1/e/bigun.gifhttp://smilies.sofrayt.com/1/0/newsaw.gif


но все пак , всеки с вкуса си!

Da_go_duha_skapaniq_svqt
06-22-2005, 19:10
Оф пич, осъзнай се.Ако токова ти трябва да мразиш, имаш по оснотелни причини за много други неща.Всеки стил носи по нещо уникално на този който я слуша.Щом нямаш нужда от това което дава рапа ОК.Metallica слушам от както се помня, Megadeth също много ме кефят.Не бъди ограничен живееш в свободен свят, възползвай се.Ако има кой да ти го поднесе по подходящ начин не се знае....знам от опит.

Поздравявам те с Metallica - Ride the lightning 8)

VirginPunk
06-22-2005, 22:37
ъхъ...а фо ми пречи на мене да си слушам
ДРС и в следващия момент да си пусна металика или фото и да е там друго :wink: проблем?
бтв ЛП имат само една песен дето моа да
слушам без да драйфам после:)

Dorianchety
06-23-2005, 06:18
ne bix kazala 4e go mrazq,no ne go slu6am 6ot mi e tap stil muzika :!:

LiNkiN4eTo
06-23-2005, 07:57
ъхъ...а фо ми пречи на мене да си слушам
ДРС и в следващия момент да си пусна металика или фото и да е там друго :wink: проблем?
бтв ЛП имат само една песен дето моа да
слушам без да драйфам после:)
коя :P

Lil` Bow Wow
06-23-2005, 10:54
Хейтарчо0о0о, кво ти пречи рап музиката бе люляк мамин?Ти освен Шамара и Спенс друг рап слушал ли си че се прайш на зъл?

06-23-2005, 11:32
abe vij ne isakm da se pravia na zul az ti govoria 4e tva e super sme6na muzika ako moga da q nareka taka 6tot ne znam rapur koito da moje da pee kakva e celta na jivota im na teq be vij go kopeleto 4erno deto sam si tursi pri4ina da go slojat na 1 va str 50 cent 9 puti go dup4ili i kvo ve4e e opasen samo go karai po-spokoino

Lil` Bow Wow
06-23-2005, 13:37
Хахахахаха 50 Cent xaxaxa...
Пич за тфа ти казах...Слушал си 8 песни ф стил рап и вече даваш оТценки.Тфа ме дразни деа...За да мразиш нещо трябва да го познава6,пък щом като 4уй6 рап са сещаш за 50 Сеnt...
Ми да..Дупчили са го и в затвора е лежал,тфа некфа проблематика ли е?Тфа узначаа че е преживял тфа което пей ф песните ем не кат некфи кат бг рапърите дето кат флезнат с взлом ф некфа книжарница и вече са генгста шит.Слушай си метала или там кфот слушаш и недей да мразиш,щот и да мразиш и дан мразиш се тая.Просто рапа си рулира и е най слушаната музика.(не стаа дума за БГ щот тука е друга музиката:))

Elitooooo
06-23-2005, 17:51
Abe ti lud li si?
rapa e edinstvenata smislena muzik :!: :!: :!:

WwanAdoO
06-23-2005, 18:17
Аз пък супер много се кефа на рапа и тва е най-якята музика и може да се слуша от почти вси4ki

air_J
06-23-2005, 18:47
Abe ti lud li si?
rapa e edinstvenata smislena muzik :!: :!: :!:
И това го казваш точно ти? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

AvLee
06-23-2005, 21:04
Abe ti lud li si?
rapa e edinstvenata smislena muzik :!: :!: :!:
И това го казваш точно ти? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
М/у рапа и чалгата има някава невидима връзка...
Ама тва сериозно го казвам :) познавам хора дето слушат мангласки ритми,ама се кефят и на супер здрав рап :?

LiNkiN4eTo
06-24-2005, 08:19
Abe ti lud li si?
rapa e edinstvenata smislena muzik :!: :!: :!:
И това го казваш точно ти? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
хахаха да ве , наистина :lol:
ако твърдиш че си фен на чалгата и рапа , то или не си никъф чалгар или не си никъф рапър :!:

bulgarche
06-24-2005, 10:14
Рапа е ...ууфф...туй е нещото дет мноу здраво ме дразни

06-24-2005, 13:39
Аз съм циганче, само ако знаеш колко oi групи с rap елементи има...Адски си зле.

Elitooooo
06-24-2005, 13:43
Abe ti lud li si?
rapa e edinstvenata smislena muzik :!: :!: :!:
И това го казваш точно ти? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
хахаха да ве , наистина :lol:
ако твърдиш че си фен на чалгата и рапа , то или не си никъф чалгар или не си никъф рапър :!:
Ami moga samo da ti kaja 4e slu6am 4alga,no sam i zakleta RAPARKA :wink: Ako iska6 mi viarvai :D to ednoto bez drugoto...nakade taka :roll: :wink:

06-24-2005, 14:29
Заклета рапърка? И кво слушаш? 50 ЦЕНТ? ДМХ? ТУПАК? най-извстните? Заклетите рапъри са ЪНДЪРГРАУНД! тупак пък е много зле като рапър. Песничките му са некви гейски....ЧЕЙНДЖЕЕЕС!!! ХАХАХА

Jamalska
06-24-2005, 14:50
Хахахахаха 50 Cent xaxaxa...
Пич за тфа ти казах...Слушал си 8 песни ф стил рап и вече даваш оТценки.Тфа ме дразни деа...За да мразиш нещо трябва да го познава6,пък щом като 4уй6 рап са сещаш за 50 Сеnt...
Ми да..Дупчили са го и в затвора е лежал,тфа некфа проблематика ли е?Тфа узначаа че е преживял тфа което пей ф песните ем не кат некфи кат бг рапърите дето кат флезнат с взлом ф некфа книжарница и вече са генгста шит.Слушай си метала или там кфот слушаш и недей да мразиш,щот и да мразиш и дан мразиш се тая.Просто рапа си рулира и е най слушаната музика.(не стаа дума за БГ щот тука е друга музиката:))
За началото съм съгласна ама после мога да се карам по друга тема.
РАП В БЪЛГАРИЯ ИМА!Аз и още достатъчно хора го знаем...това че не се е комерсиялезерал е отделен въпрос...А това че рапа е най-слушаната музика може да ме откаже да го слушам,но за щастие не е така...Наистина има доста хора, които да слушат качествен рап,но чак най-слушан...

Lil` Bow Wow
06-24-2005, 15:10
Да съм казал че в България няма РаП?

Просто рапа си рулира и е най слушаната музика.(не стаа дума за БГ щот тука е друга музиката:))
Ако стаа дума за тфа го казах ф смисъл, че в БГ най-популярна е чалгата.
Рапа Е най-слушаната музика(не говоря само за ъндърграунда щот него не го слу6ат чак толку мн хора)

Jamalska
06-24-2005, 17:31
Da werno w Bg e 4algata nai-populqrna
Mi nz za drugade ama primerno w 6tatite..ako se wqrwa na ridata mi tam rapa ne e mnoo na po4it..pone sred belite...

LunaTriCk
06-24-2005, 18:01
Рапа ми харесваше като бях на 13-14. Сега вече ми е скучен. Рапа си остава музика за подрастващи. Да се кефят на псувните, колите и ланците на изпълнителите.

air_J
06-24-2005, 18:49
Скромните ми познания по икономика ми казват, че некомерсиална музика не съществува, поне от икономическа гледна точка. А беше крайно време да се пусне тема "Анти-рап", така, както се пускат постоянно "Анти-чалга" и "Анти-метъл" и както е крайно време да се пусне "Анти-електронна музика". Разни хора, разни идеали.
П.С.> Сега всеки ден, всеки час, навсякъде, има мат`риал! :twisted:

LiNkiN4eTo
06-24-2005, 19:10
Abe ti lud li si?
rapa e edinstvenata smislena muzik :!: :!: :!:
И това го казваш точно ти? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
хахаха да ве , наистина :lol:
ако твърдиш че си фен на чалгата и рапа , то или не си никъф чалгар или не си никъф рапър :!:
Ami moga samo da ti kaja 4e slu6am 4alga,no sam i zakleta RAPARKA :wink: Ako iska6 mi viarvai :D to ednoto bez drugoto...nakade taka :roll: :wink:

абе стига си говорила глупости ! заклета рапърка - ХАХАХА!

Заклетите рапъри са ЪНДЪРГРАУНД!

точно!

bad4e
06-24-2005, 20:27
а бе хора вие сте ми много интересни (визирам тоя който е пуснал темата и неговите привърженици)...какъв е смисълът от пускането на подобни теми? анти-рап, анти-чалга, анти-метъл, анти-синьо, анти-коприва, анти-близалка, анти-плюнка...бля-бля... да не си мислите че като пуснете такава тема, и като ви отговорят няколко с вашите възгледи, ще промените мнението на привържениците на рапа?! хахаха та това е смешно.. как не можете да проумеете че има разни хора и всеки си се кефи на нещо, вас като не ви кефи просто не се занимавайте с него...щото факта, че даже пускате такава тема 'анти-рап' показва че малко или много мислите за него... надявам се ме разбирате какво искам да ви кажа...айй със здраве:)) и бтв тва че рапа е за подрастващите е мноо тъпо изказване:))))))))))))) нищо лично

WwanAdoO
06-24-2005, 20:58
Abe ti lud li si?
rapa e edinstvenata smislena muzik :!: :!: :!:
И това го казваш точно ти? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
М/у рапа и чалгата има някава невидима връзка...
Ама тва сериозно го казвам :) познавам хора дето слушат мангласки ритми,ама се кефят и на супер здрав рап :?
Хехе...аз ако се кефа на няква чалга,то тя ще е некъв див мангалски кючек,ма иначе не ме радват нормалните чалги :D

LiNkiN4eTo
06-25-2005, 06:03
Abe ti lud li si?
rapa e edinstvenata smislena muzik :!: :!: :!:
И това го казваш точно ти? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
М/у рапа и чалгата има някава невидима връзка...
Ама тва сериозно го казвам :) познавам хора дето слушат мангласки ритми,ама се кефят и на супер здрав рап :?
Хехе...аз ако се кефа на няква чалга,то тя ще е некъв див мангалски кючек,ма иначе не ме радват нормалните чалги :D


мен пък точно тея мазни кючеци супер много ме тварят :x :evil: :o :o :x :x

06-25-2005, 10:21
kakuv e smisala na rapa ? koli pari jeni e mai svur6iha za nekoi koito kato bil maluk iskal da stane gangster. Slojil si kurpa na glavata nekva lamarina za 3.50 lv na vrata i oppa ve4e s G. Rap ako tva e muzika s izciklil ritam edna ubita melodia i rimata do tuk sme s tvor4estvoto. Nekoi ot tezi bastuni nekoga noti vijdal li e ???

bad4e
06-25-2005, 10:33
ти що говориш само заучени работи бе? че тва всеки който не е запознат го плямпа...колкото да се направи на интересен и да каже нещо..на всяка чорба мерудия както се казва.... като си чул една две песни в които да се пее само за пари и коли и жени, тва не значи че всичките са такива! сега например..аре да не давам с теб...ама имаме човек Х. и тоя човек е супер тъп,ама нали принадлежи на човешката раса.....значи ли тва че всички хора сме тъпи???????? що по едно нещо съдите за всичко???

LunaTriCk
06-25-2005, 11:23
и бтв тва че рапа е за подрастващите е мноо тъпо изказване:))))))))))))) нищо лично

я тогава ми кажи възрастовата граница на слушащите рап дали минава 16 ? И не ти говоря за такива, които слушат черно между другото, а за по-вманиачени, които си мислят че като слушат DMX, 50 Cent,Xzibit, Dr.Dre...и са гангстери...

LiNkiN4eTo
06-25-2005, 12:08
и бтв тва че рапа е за подрастващите е мноо тъпо изказване:))))))))))))) нищо лично

я тогава ми кажи възрастовата граница на слушащите рап дали минава 16 ? И не ти говоря за такива, които слушат черно между другото, а за по-вманиачени, които си мислят че като слушат DMX, 50 Cent,Xzibit, Dr.Dre...и са гангстери...

да бе , да приличам на генгста :?:

air_J
06-25-2005, 14:09
и бтв тва че рапа е за подрастващите е мноо тъпо изказване:))))))))))))) нищо лично

я тогава ми кажи възрастовата граница на слушащите рап дали минава 16 ? И не ти говоря за такива, които слушат черно между другото, а за по-вманиачени, които си мислят че като слушат DMX, 50 Cent,Xzibit, Dr.Dre...и са гангстери...
А границата на слушащите абсолютно най-гангстерския възможен ъндърграунд, забит дълбоко в миманса, прованса и тем подобни, достига не повече от 20 години, освен 5% изключения. Откъде знам ли? От лични наблюдения! :twisted:

LunaTriCk
06-25-2005, 16:08
да бе , да приличам на генгста :?:

Ти за момче ли се имаш вече ?

air_J, именно. Баси, не мислех, че някой ден ще сме на едно мнение :D

bad4e
06-25-2005, 16:24
надминава доста над 20! ма аре говорете си простотиите...

LunaTriCk
06-25-2005, 17:07
да, има не порастнали деца. Никой не е казал, че няма. Но са частични случаи. Много по-голям е процента на 16 годишни "рапарчета" отколкото на 20+.

Lil` Bow Wow
06-25-2005, 17:58
Ейййй деа...MTV глеате ли?Концерти глеате ли?Само с лапета ли е пълно?Изтегли си концерт на Eminem,Snoop Xzibit,Dre aуеее който хваниш рапър и ми кажи има ли деца на концерта.Деба кфо говорите простотий.

LiNkiN4eTo
06-25-2005, 20:01
да бе , да приличам на генгста :?:

Ти за момче ли се имаш вече ?

air_J, именно. Баси, не мислех, че някой ден ще сме на едно мнение :D

има и генгста момичета,но макар да слушам тази музика , не съм от тях!

LunaTriCk
06-26-2005, 04:02
Ейййй деа...MTV глеате ли?Концерти глеате ли?Само с лапета ли е пълно?Изтегли си концерт на Eminem,Snoop Xzibit,Dre aуеее който хваниш рапър и ми кажи има ли деца на концерта.Деба кфо говорите простотий.

Това си беше чист автогол...

Elitooooo
06-26-2005, 07:16
Abe ti lud li si?
rapa e edinstvenata smislena muzik :!: :!: :!:
И това го казваш точно ти? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
М/у рапа и чалгата има някава невидима връзка...
Ама тва сериозно го казвам :) познавам хора дето слушат мангласки ритми,ама се кефят и на супер здрав рап :?
Хехе...аз ако се кефа на няква чалга,то тя ще е некъв див мангалски кючек,ма иначе не ме радват нормалните чалги :D


мен пък точно тея мазни кючеци супер много ме тварят :x :evil: :o :o :x :x
Togava specialen pozdrav za Linkin4eto s pesenta na ork.Kristali-Telefoni :D :D :D :D :wink:

Lil` Bow Wow
06-26-2005, 10:39
Ейййй деа...MTV глеате ли?Концерти глеате ли?Само с лапета ли е пълно?Изтегли си концерт на Eminem,Snoop Xzibit,Dre aуеее който хваниш рапър и ми кажи има ли деца на концерта.Деба кфо говорите простотий.

Това си беше чист автогол...

Ахаха що?

Spiderm@n
06-26-2005, 10:49
Аре и аз да си кажа, че мразя рап-а, мразя и LP, мразя и чалгата, т'ва е най-тъпата музика според мен. Viva la METAL, viva la CRADLE :twisted: :twisted: :twisted:

Специален поздрав за всички които могат да го издържат Cradle of Filth - Heаvеn Torn Asunder

06-26-2005, 17:57
Баш пък Крейдъл са позор за метъла. Аз лично не знам в roadrunner records да има метъл групи. Там гъмжи от поьзори като крейдъл + няколко едвам държащи се нео-метъл бози + много nwoamhm.

Spiderm@n
06-26-2005, 21:14
Що да са позор ве, и к'ъв neo metal те гони при cradle.

Napu6en-Buhal
06-27-2005, 15:04
dA TE ebA v anTi-UmNiq Guz... :twisted:

Cold_King
06-29-2005, 08:20
Ne bih kazal 4e mrazq rapa prosto me draznqt rapyrite 6toto sa nekvi pozoir4eta i se pravqt na golemi gangster4eta.Prosto sa sme6ni.Cradle sa prekaleno komersialni ne me kefat. Immortal forever.

06-29-2005, 15:36
Хахах ИМОРТАЛ форевър! Имортал умряха като група бе момче!

Не съм казал, че Крейдъл са нео метъл. Казах, че са позор за метъла.

Cold_King
06-30-2005, 15:39
Immortal jiveqt vyv snegovete,severniq vqtyr,koito obgry6ta severnite planini zaledqv6t studenite syrca na Black metalite.Te vinagi 6te jiveqt v syrcata na fenovete.Vse pak da ne zabravqme kak se kazvat Immortal(bezsmyrten).plus tva ne slu6am samo Immortal kakvo 6te kaje6 za Dimmu Borgir.
P.S.
OT SDUD UMRI ABBATH BYDI
mighty revendark. :twisted:

MMF
07-02-2005, 09:11
Обичам ги тея теми, бре, хахаха :lol: :lol: :lol:, просто тука можеш да се побъркаш от смех !Научете се, че има мноу неща, дет' не ги разбирате, кфо значи АНТИРАП, ти знайш ли кво е рап, бе, 50цент ли, кой бе?! Или българските (ХАХАХаХаХ)"рапъри" ???
То и аз не сам кой знай къф фен, ма вии сте откачили да кажете, че мразите тая муззика, научете се, че почти в всяка музика има нещо красиво и уникално, дето другаде нема да го намериш!Ей слушам си аз ЛП, Металика, Меноуар,Тупак, и кво ли не...и според настроението различни неща ми се слушат, и по разл. начин ми въздействат. Е, има музика, дет' винаги, щом си я пусна и откачам, ам тва е друг въпрос... аЙ Peace!, и стига с тея глупости, стига сте мразили .

devil4e
07-02-2005, 09:38
Neka vseki koito mrazi rapa si izkaje mnenieto tuk ta da se vidi. A da i LP koito go drazniat da se otzove.

P.S. METALLICA & MEGADETH
ами аз не обичам рапа, но не мога да кажа, че го мразя, защото за мен това е доста силна дума и не мога да кажа че повръщам секи път, когато чуя рап :wink:
Иначе ЛП ме кефят :P