PDA

View Full Version : голям балък



etrusca
06-23-2005, 06:35
денят се познава от сутринта...егати балъшкия ден (макар че е все още 8:30) ствам си аз в 6:30 отивам на даслако и гледам пусто,нищо живо,поглеждам си часовника и гледам 7:40 часа е почнал ... тръгвам да влизам в даскало(още спя) и някои ме хваща за рамото и ме пита "на къде?" аз казвам "имам италиански" обръщам се и гледам портиера,ухилен и си личи че му буши на смях
-не,нямаш италиански,днес има изпит по математика,а вие сте втора смяна ,по-добре иди да се наспиш
моя милост,супер вбесена ,спяща и невероятно нервна,отива към спирката да си чака автобуса
качвам се и какво да видя контрола(естествено нямам нито билет нито карта) като ме свалиха се правих на невероятно тъпа,е поне имах късмет просто им дадох 50ст и ме оставиха
качвам се аз на реиса (които бях чакала около 15 мин на гадното сутришно слънце)слизам да се прехвърля на 76 ,но за да стигна до спирката трябва да мина през една бензиностанция,там пък замалко да ме блъсне кола...
след всичко най-после се качих в 111 ,но този път подготвенас билетче в ръка
дупча го и сядам при което окото ми попадна на една много интересна гледка-на седалката срещу мен (по скоро под седалката) има около 4-5 билетчета! и ето сега като по чудо жива здрава и все още с пари в джоба аз пиша тук...а какво ме очаква когато пак отида до училище...нз
п.с. обаче най-гадното е че ми се провали срещата с приятеля ми :(

е хора смеите се малко на моето нещастие...дано ви е забавно :|

final_fantasy_fan
06-23-2005, 06:56
hahaha gadno e de....tva ne e ni6to men v4era mi zvuni telefona ama ne pravq razlika mejdu zvunene i budilnik(spi mi se)i stavam obli4am se i vijdam 4asa-1 sutrinta...leleeee nqkoi bil re6il d ame sabudi,ama nz koi 6toto be6e skri nomer.Sled tvave4e kato doide vreme za daskalo stavam,ama o6te mi se spi i minavat 4 ednakvi reisa,ot koito 3 mi vur6at rabota i az estesveno se ka4vam na tozi,koito ne mi trqbva i me otvede v nqkakvi nepoznati zemi(dokato se osuznaq).Kontrolata me svaliha-za 6tatie minah bez da pla6tam,prehvurlih se na 22(tranvaq) i zakusnqh za kontrolnoto po ispasnki i klasntata be6e mnogo qdosana....

Jony|R
06-23-2005, 08:07
ami ne e bilo nikak priqtno ! a za priqtelq ti mislq 4e she te razbere ! :)

06-23-2005, 08:08
ima i takiva dni...i izhoda e prosto da ne go vzimash tolkova prisurce... :)

LiNkiN4eTo
06-23-2005, 08:38
и аз днес не съм на даскало заради изпита , ама ти си втора смяна :lol: :lol: :lol: :lol:

GeRyTo
06-23-2005, 08:58
Еееее, кофти случка, ама не може и без такива дни. По-добре се смей на това, което е станало отколкото да се ядосваш и да си скапваш повече деня :) Btw не ми беше смешно де, не обичам да се смея на чуждото нещастие ;)

Water_lili
06-23-2005, 10:48
e aide sega ne pravi tragediq za gluposti.Naistina e gadno ama se pak ne e 4ak koi znae kakvo seki e imal takiva dni.A i se pak tva e samo edin den koito 6te mine i 6te doide sledvq6tiq q po bodro :D

Cyberdyne_101
06-23-2005, 12:16
е хора смеите се малко на моето нещастие...
Добре. АХАХХАХхахХХАХхахХАхХАХха
МУахХАххХАХХхХАХХахХАХХАх А

Iliqn4eto
06-23-2005, 12:20
e prosto ti e bilo kofti den,vseki si ima takiva dni ,no sled vreme se smeem nad sebe si ,kak za takiva drebni ne6ta se qdosvame,kolko po seriozni problemi ima.. taka 4e radvai se na svoeto malko ne6tastie.. sega ne iskam da te ubidq,no prosto dnes ne ti e bilo 6tastliv den,a s priqtelq ti 6te se razberete,kato mu obqsni6 kakvo e stanalo :wink:

e56jeytrytk
06-23-2005, 12:36
az puk iskam da razbera kakvo ti se e slu4ilo prez ostanaloto vreme na denq.xaxa ima li o6te izcepki??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

e4o
06-23-2005, 13:44
milata, dano ti vurvi po voda pone sledobeda :) :wink:

*SCHWARZ*
06-23-2005, 14:19
изобщо май деня е бил гаден за всички....днес си открих една двойка по геометрия в дневника

SimpleGirl
06-23-2005, 16:53
Еми всичките ти несполуки са дошли от факта, че си разсеяна :D . Аз пък не съм на училище вече и изкарах един супер готин и луд ден.. цял обед обикалях центъра и върших простотии :D

sisa_pisa
06-23-2005, 20:31
Oh napulno te razbiram..no vqrvai mi po golqm baluk ot men nqma..az prosto ..sum edna hodeshta izdunka..ama suvsem seriozno postoqnno se izcepvam ama vinagi v nay nepodhodqshtiqt moment..ili shte napravq super prostotq tochno kogato ne trqbva ..spoXXX tvoeto e bilo samo edin den moito si e ot kakto sum se rodila :?

sangra
06-23-2005, 21:04
Хмм,аз пък бях на въпросния изпт по математика...И..вси4ко беше наред до момента,в който "разумната"глава на майка ми не роди идеята ,4е решенията на задачите трябва да се извадят от интернет....и съответно моето настроение се скапа напълно,а с него и вси4ките ми надежди да вляза в елитна гимназия;((

bulgarche
06-24-2005, 08:03
Ибаси кефа :) Сигурно е било супер преживяване :)

Elitooooo
06-24-2005, 08:24
Niama da ti se smeia,daje naprotif.EBATI 6IBANIA DEN SI IMALA :!: :roll:
Milata...ia legni za niakolko dena da se naspi6,dosta tapo e bilo si4ko,spirkata,reizs i BILET$ETATA :shock: :shock: :? :wink:

sherry
06-24-2005, 08:48
И аз съм имала такива ужасни дни,знам,че е много гадно!Таман се питаш защо това се случва точно на теб и че не може да стане по-зле и тогава положението става още по-гадно :x Спокойно,всичко ще се оправи

strawberry
06-24-2005, 18:17
денят се познава от сутринта...егати балъшкия ден (макар че е все още 8:30) ствам си аз в 6:30 отивам на даслако и гледам пусто,нищо живо,поглеждам си часовника и гледам 7:40 часа е почнал ... тръгвам да влизам в даскало(още спя) и някои ме хваща за рамото и ме пита "на къде?" аз казвам "имам италиански" обръщам се и гледам портиера,ухилен и си личи че му буши на смях
-не,нямаш италиански,днес има изпит по математика,а вие сте втора смяна ,по-добре иди да се наспиш
моя милост,супер вбесена ,спяща и невероятно нервна,отива към спирката да си чака автобуса
качвам се и какво да видя контрола(естествено нямам нито билет нито карта) като ме свалиха се правих на невероятно тъпа,е поне имах късмет просто им дадох 50ст и ме оставиха
качвам се аз на реиса (които бях чакала около 15 мин на гадното сутришно слънце)слизам да се прехвърля на 76 ,но за да стигна до спирката трябва да мина през една бензиностанция,там пък замалко да ме блъсне кола...
след всичко най-после се качих в 111 ,но този път подготвенас билетче в ръка
дупча го и сядам при което окото ми попадна на една много интересна гледка-на седалката срещу мен (по скоро под седалката) има около 4-5 билетчета! и ето сега като по чудо жива здрава и все още с пари в джоба аз пиша тук...а какво ме очаква когато пак отида до училище...нз
п.с. обаче най-гадното е че ми се провали срещата с приятеля ми :(

е хора смеите се малко на моето нещастие...дано ви е забавно :|Е имаи такива дни!!!!Но нали все пак не се случва всеки ден :!: :!:

DeVoTionZ
06-24-2005, 21:03
аз пък мноо са кефя на такива дни :lol: :lol: :lol:
разнообразието винаги ма кефи даже да е с лоши последици :lol: