PDA

View Full Version : SUper vupros kum mom4etata!



ta-ra-ta-ta
06-23-2005, 10:58
Mom4eta postavete se na moe mqsto kakvo bihte napravili.Zna4i ot polovin godina rabotq novata mi rabota v koqto celiq den mi e zaet i imam samo svobodno vreme ve4er.Obiknovenno izlizam no v posledno vreme vse s edni i sushti hora ne mi e sku4no no iskam i novi kontakti osobeno s novi jeni vie kak bihte deistvali ? Pitam vi shtoto neshto sum v tvor4eska kriza i nemi idva nishto na um.Ne mislq 4e trqq na ulicata da se zapoznaam tva e malko tupo.EEE shte 4uq li nqkakvi originalni idei.Blagodarq vi :D

Iliqn4eto
06-23-2005, 11:33
ne 4e sam mom4e,ama she otgovorq,6toto ima i momi4eta v tvoeto polojenie..pa dano uspeq da ti pomogna
mi ti kaza 4e izlizash s priqteli ,tova e dobre, a i ne e kazano kato vidish nqkoq hubavelka na ulicata da q spre6 i da kaje6 hei ai da se zapoznaem,taka nikoq nqma da ti obarne vnimanie i she te pomisli za poredniqt glupak i natiska4.. no tova mai i ti samiq go osanzavash :)
ta moje da se zapoznaesh s novi li4nosti na stadiona,v parka,na kafe ,na disko .. mnogo mesta ima deto sa podhodq6ti za zapoznanstva:) samo po smelo i vsi4ko she e Ok i:) ai UsPeX :wink:

06-23-2005, 11:44
Mom4eta postavete se na moe mqsto kakvo bihte napravili.Zna4i ot polovin godina rabotq novata mi rabota v koqto celiq den mi e zaet i imam samo svobodno vreme ve4er.Obiknovenno izlizam no v posledno vreme vse s edni i sushti hora ne mi e sku4no no iskam i novi kontakti osobeno s novi jeni vie kak bihte deistvali ? Pitam vi shtoto neshto sum v tvor4eska kriza i nemi idva nishto na um.Ne mislq 4e trqq na ulicata da se zapoznaam tva e malko tupo.EEE shte 4uq li nqkakvi originalni idei.Blagodarq vi :D

Pi4, ideqta e da otidesh na disko ... da sedish blizo da dancinga i da si sam na masata ... tam gi ima dosta razkreposteni jeni, shte te nalazqt :) pone pri men deistva kogato hodq na disko ... :) shtoto vinagi hodq s nqkfi fliubeni i ostavam sam :)