PDA

View Full Version : EPILATOR-savet



bebenze
06-23-2005, 17:38
AZ samo da se izvinq ako e imalo takava tema ma az tarsih i ne mojah da namerq za tova iskam da vi pomolq za savet.Ot okolo 2 meseza polzvam epilator za krakata oba4e kato go pravq i mi izlizat edni pap4izi koito sled vreme se skrivat iskah da pitam dali tva e normalno?I sa6to taka iskah da vi pita zabelqzah 4e nqkoi kosam4eta po4evat da mi rastqt pod kojata koeto e mnogo gadno v upatvaneto pi6e6e 4e trqbva da se pravi periodi4en piling na krakata ta moje li da mi dadete savet kakvo e nai dobre da napravq i ako e vazmojno da mi kajete nkvo sredstvao za piling po vazmojnost v doma6ni usloviq i nai dobre ako moje sama da si go pravq mersi mnogo predvaritelno :oops:

пипс
06-23-2005, 17:45
нормално е да ти излизат дребни пъпчици,но ги мажи с крем и така кожата се успокоява

Stefka_st
06-23-2005, 18:27
Ами съвсем нормално е. Можеш да си купиш ексфолиант за тяло и така преди да ползваш епилатора да го използваш. А ако се мажеш с крем периодично и също ползваш ексфолианата, ефекта ще е потресаващ. Опитай! А ако все пак се появи подкожен косъм, си измий хубаво кожата, за да не се получи инфекция и с една игличка лесно ще излезат. Аз ползвам ексфолиант и крем и нямам проблеми.

SummeRLove08
06-23-2005, 19:10
Това с пъпчиците е нормално,също както с кола маската.Разликата обаче е, че при кола маската косъмчетата не ти се обръщат,което довежда понякога до много проблеми.Мажи краката си с крем,но ако продължи "обръщането" по-добре ползвай друг продукт за обескосмяване.Най-добре кола маска.

Джени
06-28-2005, 20:16
Имам един въпрос относно епилатора...Колко горе-голу струва Braun Silkepil?Или как вървят цените им изобщо?За колко парички най-малко мога да си намеря нещо добро?

^HOTbabyHOT{f}
06-30-2005, 07:55
Имам един въпрос относно епилатора...Колко горе-голу струва Braun Silkepil?Или как вървят цените им изобщо?За колко парички най-малко мога да си намеря нещо добро?
Ами маика ми миналата година си купи такъв,и маи струваше към 50-60лв.Незнам точно ще проверя,и ще ти кажа :wink:

Sssssexy{P}Baby
06-30-2005, 09:08
normalno e no ako ne se mahnat do 3 dni idi na lekar

^FaiNt^F
07-03-2005, 09:24
emi norm e...na mene sy6to mn mi izlizat takiva pyp4ici po karkata....oba4e minavat pyk i polzvam exfoliant i body milk i neam dr problemi

MaGeNcEeE
07-08-2007, 20:04
Naistina e normalno .... az dnes smenih epilatora i se izmy4ih dosta kakto i otnovo se sre6tnah s tezi otvratitelni pyp4ici .... a BrAun Silk-epil moqt e imenno takyv i dadoh 62lv.

find_m3
07-08-2007, 20:13
normalno e no ako ne se mahnat do 3 dni idi na lekar

ААААааааа не стига бе тука за едно лайно на гъза и почнаха всички да те пращат на лекар.Е аз па много радко ходя и още не съм умряла.Даже и да не е толкова леко като пъпчица пак чакам да мине само 1 седмица най-малко.Стига бе хора ако за сякаглупост ходехме на лекар....


Ще се махнат спокойно нормално е.

koalka
07-09-2007, 08:58
Темата е стара!