PDA

View Full Version : Problem s mirc



blaaa
06-23-2005, 19:31
ei hora imam edin typ problem s mirc...ne6tu imam si net kat horata naprao leti a ne moa se connectna s mirc :? a pyk sam si sviknala da si vlizam da razpuskam i sq mi e nekvo sku4no ta nqkoi da znae kakav moje da e problema i kak moa go opraq?:P

MaRiYa_86
06-23-2005, 19:34
Ами немога да разбера точно и незнам с какъв Мирк си...Аз съм с BGmIRC 1.09 ,който си изтеглих от bgmirc.hit.bg и не съм имала проблеми.А ти може да си объркала сървърите нещо.Так мисля :)
Отиди на servers i dai ADD...после пиши irc.techno-link.com примерно :)
Успех!

miloto_girl_4e
06-23-2005, 19:37
kaji kvo ti izpisva kat` ne ti dava da se connect-ne6 ?!
kuv problem ti kazvam,4e ima?

Chiana
06-23-2005, 19:45
xm emi vij to moje da ima6 G-line be 4ovek. nz dali znae6 kakvo e tova no zna4i 4e si bannat principno dokato ne ti go maxnat tova ne moje6 da fliza6 f mirc ama predpolagam 4e skoro 6te ti go maxnat. obiknovenno razni admini operi se ligavqt 6ot ima6 virus ili ne6to takova ama ne e fatalno. na4i vij ako tragva da te connectva i ti pi6i G-lined i te disconnectva na4i ima6 takova. v takuv slu4ai ima edin server sq 6ti obqsnq
/server free-bnc.unibg.org 31337
quote conn irc.otel.net
na4i pi6i6 q taq cepiq v statusa to tam 6te ti se izpi6e kakvo da napi6e6 . nadqvam se da se oprai6
pak drugata cepiq e 4e moje da se e precakal servera ti v takuv slu4ai smeni servera
ima mn serveri naprimer irc.omega.bg irc.naturella.com irc.otel.net irc.spnet.net irc.bitex.bg i o6te dosta ama drugi v momenta ne se se6tam. prosto pi6e6 v statusa /server irc.omega.bg ili tam kufto server si iska6

DYNACORD
06-24-2005, 23:17
Format C: : ) :D :D

San4o
06-24-2005, 23:43
Хехехе добри мнения Защо просто не си смениш сървара.

MuTaKa
06-24-2005, 23:54
Format C: : ) :D :D

offtopic:
Много бързаш. ;)
Забрави да споменеш за системната дискетка. После от Bios-a се оказва да Boot-ва от Floppy-то и най-накрая идва една от любимите ми команди - format c: :arrow: Y :arrow: Enter 8)



Авторката на темата ще е добре да ни напише какво й изписва, за да се опитаме да й помогнем. С гадаене едва ли ще стане, защото причините може да са доста...

Dorianchety
06-25-2005, 05:58
prosto ti trqa nov script,probvai moje da si nameri6 nekoi po dobar 8)

06-25-2005, 08:48
Просто се нагледах на малко 'безмислени' мнения, т.е които няма да й помогнат. Надали е от скрипта. За джи-лайн авторката щеше да каже, че я конектва и дисконектва. Според мен има проблем с днс и ризолв, което се получава доста често. Интересува ме с каква свързаност си към интернет, кабел или ..? :) Ето ти и най-добрите сървъри:

irc.techno-link.com ( Най-стабилния сървър )
irc.sellinet.net ( Един от най-бързите за Софиянци )
irc.spnet.net ( Сървисес са закачени и пускани от Спнет, т.е най-малък лаг откъм сървисес :) )