PDA

View Full Version : Цветна бременност



марта
06-23-2005, 21:36
Какво представлява??Преди няколко дена си помислих, че ми е дошло, но на следващият ден спра и от тогава нищо..Възможно ли е да е цветна бременност??Или закъснението се влияе от това, че същия ден бях на гинекологичен преглед(там нищо обезпокоително не казаха), на плуване, дори от самият климат..

kurabiika
06-24-2005, 12:26
извън маточна бременност
пак имаш нещо като мензис през първите 2-3 месеца но ти тече много слабо само 1-2 дена и после спира така че не е изключено да имаш
е ся не се шашкай по добре се консултирай с гинеколог
иначе ако още не ти се е регулирал мензиса например е нормално да имаш такива смущения или пък да е от стрес, от сезона и т.н.

МаRi
06-24-2005, 19:06
като си била на гинеколог като те е преглеждал ако бе6е бременна 6те6е да ти каже..така 4е не се 6а6каи.но ако си притеснена..вземи един тест да се поуспокои6

Ani_girl
06-29-2005, 04:40
:lol: ne spored men ne si bremena i na men mi se e slu4valo da mi idva i na drugia den hop ni6to nqma !tva ne znam4i 4e imash cvetna bremenost spored men ne si breme no ako iskash si napravi test4e :)!

10-20-2006, 20:22
Zdraveite ! Az si napravih skoro test i se okaza otricatelen , no vapreki tova ne mi idva...
Vazmojno li e da sum bremenna i testa da ne e pokazal pravilno ?

10-21-2006, 07:22
ako sa minali pove4e ot 7 dena ot poloviq akt,nai-veroqtno testa pokazva pravilno-t.e. ne si bremenna,a moje da ti zakysnqv ot redica faktori-taka 4e spokoino i kysmet da ti doide skoro :)

SINDEL
10-21-2006, 08:01
Цветната бременност се среща супер рядко, так 4е едва ли е това. Не се шашкай. И на мен ми се е слу4вало да ми дойде за малко, после да спре. Би трябвало да си ти дойде нормално до 2-3 дена, така 4е успокой се. Още пове4е 4е си била и на гинеколког и нищо особено не са ти казали. Много е възможно да ти се е объркал цикълът от времето например. При смяна на сезоните стават такива работи. Или заради стрес, ако си била супер притеснена напоследък. Айде успех и без паника :D

IKisseDAGirL
10-21-2006, 08:15
Цветната бременност се среща супер рядко, так 4е едва ли е това. Не се шашкай. И на мен ми се е слу4вало да ми дойде за малко, после да спре. Би трябвало да си ти дойде нормално до 2-3 дена, така 4е успокой се. Още пове4е 4е си била и на гинеколког и нищо особено не са ти казали. Много е възможно да ти се е объркал цикълът от времето например. При смяна на сезоните стават такива работи. Или заради стрес, ако си била супер притеснена напоследък. Айде успех и без паника :D
рядко, рядко, ама едно момиче, с което преди излизахме заедно, сега кара цветна бременност и се е усетила чак в 4-тия месец :roll: не може да направи аборт вече и сега ще ражда бебето :|
така че винаги има вероятност да ти се случи на теб :?

SINDEL
10-21-2006, 08:26
рядко, рядко, ама едно момиче, с което преди излизахме заедно, сега кара цветна бременност и се е усетила чак в 4-тия месец не може да направи аборт вече и сега ще ражда бебето
така че винаги има вероятност да ти се случи на теб


Е, да права си. Винаги има такава вероятност, но пък тряя да имаш невероятен "късмет" :-D

sherry
10-21-2006, 10:26
Това цветната бременност, е ужасно нещо :-& Дано не се случва на никого...Иначе трябва да се знае, че цветната бременност е много по-различна от същинския цикъл.Ако ви дойде, но не е като друг път, купете си тест,посетете гинеколог навреме, че после е късно.

krem4et0
10-21-2006, 12:53
Цветната беременост се наблюдава при 1 промил,то ест 1 на 1000.Така,че споко.Ако се шашкаш толкова тестът и гинекологът.За това е хубаво да се ходи на преглди честичко.Аз ходя на всеки 2-3 месеца :lol:

Деската
12-04-2006, 06:37
Здравейте момичета!
Имам съмнения за цветна бременност и много ще се радвам,ако си кажете мнението.Значи мензиса ми е много странен,имам по 3-4 капки на ден,а пък като се избърша има леко розово или кафяво и много рядко червено и то е някакси по-тъмно и нямам абсолютно никакви болки.Такова нещо никога не ми се е случвало и това ме накара да се осъмня,а всъщност съмненията за бременност започнаха от преди това,защото:
-последната ми менструация беше на 2 ноември и от 16 започнаха да ме болят яйчниците и особено десния,а понякога имяше някакви като пробождания в средата където е матката
-гърдите ме болят и определено са станали малко по-голями,горещи са и вените са изпъкнали,зърната ми също са станали голями
-често пишкам
-имам много голям апетит и дори сега кагато съм в ''мензис'' а иначе в това състояние нямам никакъв апетит
-имаше една сутрин когато се сабудих с главоболие и ми стана много неприятно от една миризма
-понякога страшно много ми се спи и се чувствам така все едно цял ден не съм сядала,а всъщност нищо не съм правила.Моля ви кажете според вас дали е бременност

krem4et0
12-04-2006, 07:56
Нямаш ли 3 лева да си купиш тест? Може да е заболяване или настинка. Нише не сме доктори,но тестът ще ти покаже точно и вярно дали си бременна. Ако е отрицателен не е лошо да посетиш гинеколог-може възпаление да имаш или нещо от сорта.

SINDEL
12-04-2006, 08:05
Има възможност според мен и да си бременна, както описваш бая симптоми са ти се появили. Но, както каза и Крем4ето, може и да си болна нещо. Вземи си единт тест, за да си сигурна, защото ако си бременна наистина колкото по-рано разбереш, толкова по-добре. Не искаш тепърва тва да ти стане ясно като си в 5 месец и тогава да нямаш избор относно тва какво да правиш с детето, нали?

panterata
12-04-2006, 12:57
Здравейте момичета!
Имам съмнения за цветна бременност и много ще се радвам,ако си кажете мнението.Значи мензиса ми е много странен,имам по 3-4 капки на ден,а пък като се избърша има леко розово или кафяво и много рядко червено и то е някакси по-тъмно и нямам абсолютно никакви болки.Такова нещо никога не ми се е случвало и това ме накара да се осъмня,а всъщност съмненията за бременност започнаха от преди това,защото:
-последната ми менструация беше на 2 ноември и от 16 започнаха да ме болят яйчниците и особено десния,а понякога имяше някакви като пробождания в средата където е матката
-гърдите ме болят и определено са станали малко по-голями,горещи са и вените са изпъкнали,зърната ми също са станали голями
-често пишкам
-имам много голям апетит и дори сега кагато съм в ''мензис'' а иначе в това състояние нямам никакъв апетит
-имаше една сутрин когато се сабудих с главоболие и ми стана много неприятно от една миризма
-понякога страшно много ми се спи и се чувствам така все едно цял ден не съм сядала,а всъщност нищо не съм правила.Моля ви кажете според вас дали е бременност най добре си вземи тест :) нищо не ти коства поне да се успокоиш..защото не може да гадаем.. като че ли имаш признаци за бременност но наистина може и да си просто болна и затова да пишкак често и т.н а цикъла ти заради времето да се е променил.. особено човек като се притеснява и всяко нещо му се вижда като признак :) аз 1 път бях правила секс без презерватив и след 1-2 дена бях яла нещо развалено и повърнах и се шашнах че съм бременна :) въпреки че не може след 2 дена вече да проявявам признаци на бременност :) така че може и да си въобразяваш.. но вземи тест все пак :)

12-04-2006, 17:14
Vij,mila,priznacite,koito opisvash,moje da sa priznaci i na kup dr neshta,osobeno sega,kogato e perioda na gripove,nastinki,anemii...za 4estoto pishkane,moga da ti kaja,4e tova e simptom,koito se poqvqva,kogato plodyt e porasnal dosta i s razmerite si pritiska pi4okniq mehur na jenata.Ot studenoto vreme i nastina syshto moje da ti se dopishkva 4esto.Za gyrdite-tova moje da e PMS,prosto ot 3.11 do sega e gore-dolu vreme za edin cikyl,i moje bi prosto malko ti zakysnqva.Kupi si test,napravi go,i shte se uspokoish:)Kysmet ti jelaq:)Mejdu dr ti nishto ne spomenavash za riskov polov akt,sex bez prezervativ,skysan prezervativ,izprazvane v teb,ili neshto podobno.Osven tova,kazvash na 3.11 ti e doshlo,na 16 po4vat tvoite "priznaci"-ami,mila,to nai-veroqtno togava e bila ovulaciqta ti-dori i da se zabremenqla togava,ne moje momentalno da sa se poqvili priznacite!Zatova-test:)Uspeh:)

Fat_phil
12-04-2006, 17:20
Seriozno li trenirash pluvane zashtoto tova ima golqmo vlianie v/y jenskiq cikul?

02-20-2007, 15:26
Възможно ли е да карам цветна бременност без да ми се промени мензиса? Вие ми се свят и ми се гади сутрин, също така коремът ми наедрява и чувствам че нщо рита в мен и се шава. Но още по странен е и начина по който си мисля че съм забременяла. Баща ми спи до мен на леглото. Понякога ми тече бяля течност, която избърсвам с пръст и после бърша в одеялото. Възможно ли е да съм вкарала сперма и да съм бременна, защото преди време исках да разбера кокво е секса и си напъхах нещо като химикалка но не осетих скъсване на химена нито болка. Моля ви помогнете ми защото не мога да си купя тест за бременност нито да отида на лекар , защото съм само на 14 години. :( :smt012

Big_Slav
02-20-2007, 18:13
брат сръ неразбирам от тея работи :-({|=

ABSOLUTme
02-20-2007, 18:25
Zdraveite ! Az si napravih skoro test i se okaza otricatelen , no vapreki tova ne mi idva...
Vazmojno li e da sum bremenna i testa da ne e pokazal pravilno ?
abe ne e kato tuka testa da struva pochti 30 kinta,tui che hodi i si kupi edin,nie otkude da znaem?shte pravish vtori,shte pravish i 3ti ako trqbva :!:
na men mi zakusnqvashe 10 dena,napravih si edin,deto izleze +,sled tova oshte edin,koito izleze - i nai-nakraq prosto si otidoh na ginekolog.ne e tolkoz slojno,samo shte te posuvetvam da ne pravish testva prez denq ili vecherta,a vednaga sled akto stanesh sutrin.pri men tochno zaradi tazi 'nebrejnost' se oburka purviq test i si izkarah akula..!uspeh!

02-21-2007, 10:48
Възможно ли е да карам цветна бременност без да ми се промени мензиса? Вие ми се свят и ми се гади сутрин, също така коремът ми наедрява и чувствам че нщо рита в мен и се шава. Но още по странен е и начина по който си мисля че съм забременяла. Баща ми спи до мен на леглото. Понякога ми тече бяля течност, която избърсвам с пръст и после бърша в одеялото. Възможно ли е да съм вкарала сперма и да съм бременна, защото преди време исках да разбера кокво е секса и си напъхах нещо като химикалка но не осетих скъсване на химена нито болка. Моля ви помогнете ми защото не мога да си купя тест за бременност нито да отида на лекар , защото съм само на 14 години.

05-05-2007, 06:35
На 16 съм.С приятеля ми се разделих преди седмица,след почти едногодишна връзка.Днес мензиса ми дойде точно на време,но вместо обичайното обилно кървене и силни болки,има само нищожно количество кафява течност.Винаги сме се пазили адски внимателно,всеки кондом сме го проверявали преди и след използване,ама знае ли човек...Сега отивам за тест,обаче много се притесних...

foxy-to
05-05-2007, 08:40
Цветната бременност се среща супер рядко, так 4е едва ли е това. Не се шашкай. И на мен ми се е слу4вало да ми дойде за малко, после да спре. Би трябвало да си ти дойде нормално до 2-3 дена, така 4е успокой се. Още пове4е 4е си била и на гинеколког и нищо особено не са ти казали. Много е възможно да ти се е объркал цикълът от времето например. При смяна на сезоните стават такива работи. Или заради стрес, ако си била супер притеснена напоследък. Айде успех и без паника :D
рядко, рядко, ама едно момиче, с което преди излизахме заедно, сега кара цветна бременност и се е усетила чак в 4-тия месец :roll: не може да направи аборт вече и сега ще ражда бебето :|
така че винаги има вероятност да ти се случи на теб :?
mda i edna moq kolejka razbra 4ak kogato go zagubi v tretiq mesec. ne znae6e 4e 6te ima bebe i hi4 ne se paze6e. vdiga6e tejko ne si dospiva6e,napivahme se po kuponi i t.n. nakraq go zagubi predi da razbere 4e 6te stava maika

malkoto_sladur4e
05-05-2007, 09:16
Ami cvetnata bremennost...idva ti i si bremenna :P Ama te4e po-leko i rozovo,i se hva6ta na testovete da uto4nq ! :o

гоSт
05-08-2007, 20:10
от 3 месеца с приятеля ми правим секс. 3 пъти съм пила постинор след първия път мензисът ми дойде на време и продължи 4 дена(обикновено е към 6);след втория път беше пак 4 дена, но дойде малко по-рано и вече след последния път(миналия месец) си дойде когато трябва, имаше толкова кръв по гащите ми,с колкото започва обикновено и...до там беше, повече кръв не се появи. Постинор не съм пила минали месец след "мензиса" ми и този месец, дойде неочаквано на 6-ти май, вече е 9-ти почти, кръвта е нормално количество, не е нито тъмна, нито светла, а нормално-червена на цвят и отстрах питам: може ли да съм бременна? Така като направя разборна нещата не знам дали е възможно, но нека попитам...

05-09-2007, 15:00
извън маточна бременност
пак имаш нещо като мензис през първите 2-3 месеца но ти тече много слабо само 1-2 дена и после спира така че не е изключено да имаш
е ся не се шашкай по добре се консултирай с гинеколог
иначе ако още не ти се е регулирал мензиса например е нормално да имаш такива смущения или пък да е от стрес, от сезона и т.н.
Lelq mi ima6e izvun mato4na bremennost-nqma ni6to ob6to s cvetnata.Pri izvunmato4nata testovete ti pokazvat,4e si bremenna,no bebeto e izvun matkata,ne se razviva i nqma kak da se rodi.A pri cvetnata bremennost ti idva menzisa(mnogo slabo i po-razli4no ot obiknoveno),no razlikata e 4e moje6 da si rodi6 bebeto i ni6to da mu nqma.

гoSт
05-12-2007, 18:17
На 16 съм.С приятеля ми се разделих преди седмица,след почти едногодишна връзка.Днес мензиса ми дойде точно на време,но вместо обичайното обилно кървене и силни болки,има само нищожно количество кафява течност.Винаги сме се пазили адски внимателно,всеки кондом сме го проверявали преди и след използване,ама знае ли човек...Сега отивам за тест,обаче много се притесних...

kakwa e tazi kafqwa te4nost?

MaKiNgMeCraZy
05-12-2007, 21:52
от 3 месеца с приятеля ми правим секс. 3 пъти съм пила постинор след първия път мензисът ми дойде на време и продължи 4 дена(обикновено е към 6);след втория път беше пак 4 дена, но дойде малко по-рано и вече след последния път(миналия месец) си дойде когато трябва, имаше толкова кръв по гащите ми,с колкото започва обикновено и...до там беше, повече кръв не се появи. Постинор не съм пила минали месец след "мензиса" ми и този месец, дойде неочаквано на 6-ти май, вече е 9-ти почти, кръвта е нормално количество, не е нито тъмна, нито светла, а нормално-червена на цвят и отстрах питам: може ли да съм бременна? Така като направя разборна нещата не знам дали е възможно, но нека попитам...


Мен ако питаш ти се е объркал мензиса заради Постинора.Как може 3 пъти бе?За 3 месеца 3 пъти .. вие за презервативи и противозачатъчни не сте ли чували?!Не е никак полезно да се пие постоянно постинор /поне аз до колкото знам/.Като ще правите така върви на лекар да ти изпише противозачатъчни...

krizbeto_zleto
05-12-2007, 22:31
ba li go :smt017 ](*,)

гоSт
05-12-2007, 22:32
Зна,че не е редно, но акъла ми го няма в дадени моменти и чак след това се усещам, че така не трябва. По принцип са ми казвали, че повече от веднъж в месеца не е за препоръчване жда се взима иаз не съм взимала така... Вече не се случва такова нещо и като имаме презервативи после ми е много по-леко...

gergana6757657
07-02-2007, 19:40
imam problem...otkakto pravix seks predi nqkade polovin mesec mi doide,no samo za polovin den i sprq...napraix si test i be6e otricatelen,no se pritesnqvam 4e toi ne e 100% sigoren.Dosega nikoga ne mi se be6e slu4valo da mi doide za polovin den...te4alo mi e po 4-5 dena...Ima li smisal da xodq na ginekolog i dali sam bremenna? :cry:

Катету :)
08-10-2007, 14:06
Значи ,моя проблем не може да се каже ,че е наистина "Проблем",но все пак искам да прочета и вашите мнения по въпроса ,защото аз страшно много се шашкам от такива работи.

Таааа,проблема ми е такъв - преди 1 месеца се бях шашнала ,че може да съществува цветна бременност при мен (баналния ,но важен проблем).Ходих на гинеколог поради други причини и нищо не ми казаха,явно не са видяли нищо ..знам ли. След това започнаха леко да ме болят яйчниците ии кръста! Бях малко раздразнителна - направих си тест - отрицателен. След това ми дойде мензиса ,той беше горе-долу нормлане с разликата ,че първите 3 дни ми беше доста обилен ,а след това беше нормален ии на 6-тия ден ми спря.Цвета беше нормален ,червеничък такъв ...хаха няма нужда от подробности :mrgreen: и сега продължава да ме боли кръста ии продължават да ме болят леко яйчниците при леко натискане.Гърдите ми по принцип са си големи и не забелязвам да са пораснали ... .А забравих да кажа ,че втория тест който направих пак беше отрицателен.

Общо взето не знам защо ви занимавам с моя не толкова проблем ,просто искам да споделя и да ми кажете ..дали съм се шашнала твърде много ..илииииии не знам !:) просто имам нужда от подкрепа,колкото и нелогична подкрепа да е ! Е така по женски !:) Надявам се ,че някой ще драсне някой ред ..за мойта случка !

08-10-2007, 14:30
Значи ,моя проблем не може да се каже ,че е наистина "Проблем",но все пак искам да прочета и вашите мнения по въпроса ,защото аз страшно много се шашкам от такива работи.

Таааа,проблема ми е такъв - преди 1 месеца се бях шашнала ,че може да съществува цветна бременност при мен (баналния ,но важен проблем).Ходих на гинеколог поради други причини и нищо не ми казаха,явно не са видяли нищо ..знам ли. След това започнаха леко да ме болят яйчниците ии кръста! Бях малко раздразнителна - направих си тест - отрицателен. След това ми дойде мензиса ,той беше горе-долу нормлане с разликата ,че първите 3 дни ми беше доста обилен ,а след това беше нормален ии на 6-тия ден ми спря.Цвета беше нормален ,червеничък такъв ...хаха няма нужда от подробности :mrgreen: и сега продължава да ме боли кръста ии продължават да ме болят леко яйчниците при леко натискане.Гърдите ми по принцип са си големи и не забелязвам да са пораснали ... .А забравих да кажа ,че втория тест който направих пак беше отрицателен.

Общо взето не знам защо ви занимавам с моя не толкова проблем ,просто искам да споделя и да ми кажете ..дали съм се шашнала твърде много ..илииииии не знам !:) просто имам нужда от подкрепа,колкото и нелогична подкрепа да е ! Е така по женски !:) Надявам се ,че някой ще драсне някой ред ..за мойта случка !


spoko milaa....az sa6to kato tebe se beh vkarala v ujasni filmi....6tom ti e karalo 6 dni...a poprincip parvite nekolko dni e silno, no posle otslabva..taka 4e nema za kvo da se pritesnqva6 :) uspeh4eta

катету
08-10-2007, 23:49
Значи,аз се бхя шашнала поради простата причина ,че прочетох някъде ,че когато се прави секс без презерватив - по време на акта мъжа изпуска течност в която има не чак толкова активни сперматозоиди ..ии като си втълпих ,че съм бременна..мани мани!: )

kaprizka
06-07-2008, 19:45
zdraveite zakasnqva6e mi s sedmica i dneska re6ih da si napravq test i se okaza otricatelen no sletobet mi te4e6e rozovo i to samo pri barsane moje li da sym v cvetna?

alex_devv
06-07-2008, 20:52
Недей веднага да си мислиш най-лошите работи. Направи тестче 8)

kaprizka
06-08-2008, 11:50
zdraveite 7 dena mi zakasnq napravih si test be6e otricatelen i sy6tiq den predi da mi doide mi tekna bledo rozovo i to samo kogato se byrsah i to rqdko i sled tova mi doide no ne be6e kato normalnoto 4erveno a be6e kato 4e li svyr6va po-kafenikavoi a sega mi te4e slabo a e 2-riq den a predi d ami doide bqh pila dva asperina 4e da mi doide vazmojno li e da sym bremena? :( :( :o

Mechopuh1992
02-28-2010, 18:00
Ami zna4i mnogo sum pritesnena da ne sim v cvetna bremennost ;( zna4i ot 3 meseca ne sum pravila sex i si mi idva normalen mese4en cikal no sega posledniq pat mi zakasnq no mi doide i si mi varvq kakto obiknovenno pravih 3 testa shure chek i 3`te sa otricatelni no ot 2 -3 dena samo mi se gadi boli me glava i imam nqkvo mnogo stranno pulsirane v korema okolo pupa :S i nqmam nikakuv apetit :S

Emilen
03-01-2010, 13:11
Ако пулсирането не е плод на въображението ти, най-добре е да се консултираш с гинеколога си.
Тестовете за бременност би трябвало да улавят и "цветната", но все пак не отлагай посещението. Ако е бременност, зародишът ясно ще се различава на ултразвука и ще се вижда сърдечната му дейност(абортът след първия месец си е просто убийство...).
Ако е някакво друго смущение, също нямаш разумна причина да отлагаш. Каквото и да е, по-лесно се решава навреме. Успех!

amk933
03-01-2010, 13:46
Темата е от 2005... :)